Už Balos. JAV kadencijos vidurio rinkimai

Lapkričio 8 dieną JAV artėja kadencijos vidurio rinkimai (midterms). Lietuvoje tokių rinkimų nėra ir jie menkai suprantami, nors gali būti labai svarbūs viso pasaulio politikai. Pasitikdami šiuos rinkimus politologas Vytautas Sinica su JAV lietuviu advokatu Povilu Žumbakiu aptaria svarbiausius rinkimų klausimus, kas ir kokiu mastu bus renkama, kas prognozuojama demokratų ir respublikonų partijoms ir kokios galimos ilgalaikės šių rinkimų pasekmės. Geriausias jūsų pasirengimas suprasti artėjančius JAV rinkimus – šis „Už balos“ epizodas.

P. S. atsiprašome už įkyrų garsą įrašo fone – Čikagoje, Lemonte, šiuo metu vyksta labai triukšmingi gatvių tvarkymo darbai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
slava

Slava Trumpas, slava Muskas, slava 2022 11 08

?????

pavogs ar nepavogs? Oi neveltui Muskas vos ne paskutinę dieną prieš rinkimus twiterį, baninusį trumpą, nusipirko, oi neveltui, oi neveltų apreiškė, kad vienas valdys, oi ne veltui…………………………………………………,
kad nei uodas nosies neįkištų

šlovė

šlovė respublikonai, Trampui šlovė

Ceitnotas

Neūžauga Žalias narkomanas laiko turi tik iki lapkričio 8 d. Tada įvyks rinkimai JAV. Po to respublikonai aplinkoje nebesiorientuojantį senuką Bidoną izoliuos. Finansavimą karui nutrauks. Ir klounui Zeliai beliks, čemodan, vokzal, Izrael !…

Disonansas

Pasikartojus bajeriams Brazilijos rinkimuose tikėtis, kad kažkas pasikeis neverta. Tačiau, jei įvyktų stebuklas, tai irgi nieko gero. Ką mes tada nabagai darytume, jei respublikonai padėtų ant Kijevo, kaip panašiai Vengrai. Nors dar iki galo neaišku, ar Vengrai visai padėjo. Tada NS galvoje viskas galutinai susimaišytų. Reikėtų galvoti kokią nors visa apimančią teoriją, kažką panašų į stygų teoriją fizikoje, kad susiderintų vakarų vertybių gėris, kurio didžiausia gynėja dabar yra Ukraina ir vargšo Putino visaapimantis blogis. Dėl Putino blogio problemų nekils, bet va dėl vakarų šeimininkų ir jų vertybių, tai tikrai. Bet ko gero niekas nepasikesi ir NS nebus tas trečias kelias, o tik dabartinio kurso tęsimas su trupučiu kitokio grimo. Kitaip sakant liksime pedarastizmo su žmogišku veidu pusėje.

Ayn Rand -> Disonansui

Ne, nebus problemų dėl paramos Ukrainai, jei respublikonai laimės. (Palaukim, beje, ar jiems bus leista Senatą laimėti.)

Disonansas

Supratau, kad visa mūsų viltis yra ta, kad Amerikoje visi yra imperialistai riebiąja to žodžio prasme ir nėra skirtumo, ką išrinks.

Al.

Iš pokalbio atrodo, kad tiesiog savaime taip atsitiko, kad demokratų partiją ir visą Ameriką perėmė kraštutiniai komunistai. O milijardieriai, rusai ir kinai,visus šiuos metus juos finansavę, lieka nepastebėti ? Šimtas milijardierių, parengę planą nuversti Trampą lieka už kadro ? Sinica, tepajėgi paklausti ar tikrai Trampas kenkia rinkimams ? Suprasčiau, jei tai tiesiog iš baimės dėl gyvybės, bet nuolat žvalus Sinicos balsas to neliudija. Atrodo lyg žmogus žiūrėtų linksmą serijalą. Kai tuo metu vyksta gal būt lemiamas mūšis.

Įkėliau nuorodą į šį straipsnį

LRT tinklapin. Po 55 minučių jau buvo ištrinta.

Klausimas konkretus

Ukrainoje jau buvo 7 dalinės mobilizacijos, kur buvo pakviesta į armiją virš 1,2 mln. žmonių. Sakykite, man kyla logiškas klausimas, kur Zelenskis žuvusių ukrufašistų lavonus slepia? Paskaičiuokime, tautiečiai, – nuo karo pradžios Ukraina realiai neteko apie 387 tūkst. karių, tuo tarpu Vakarai teigia, jog siunčia Ukrainai 195 tūkst. žiemos aprangos komplektų jos gynėjams ir tai yra, neva, daugiau nei jiems reikia. Tai kur dar apie 600 tükst. ukrų karių dingo, negi visiškai sužvėrėję naciai juos žuvusius mobiliuose krematoriumuose sudegino?

Ponai,

tikriausiai daugelis pastebėjote, kaip sparčiai degraduoja ir tolsta nuo tikrovės portalai, kurie uždarė atsiliepimų skiltis: jų autoriai vis gilyn pasineria savo “viešųjų ryšių” fantazijose… Kritika reikalinga, kritika būtina, kaip “reikia kūdroje lydekos – kad karosai nemiegotų”!!

Vajėtau

“Ukraina negaus nė cento valdant respublikonams” – pranešė JAV respublikonų kongresmenė Marjorie Taylor Green. Dabar gi, tas aplinkoje nebesigaudantis senelis demokratas Džo Bidenas nuolat kiša į Ukrainą milijardus dolerių, yra paskaičiuota, jog viena karo Ukrainoje valanda Jungtinėms Valstijoms kainuoja 2,5 mln. dolerių

Veleris (Kontinent)

АМЕРИКА: ПАН ИЛИ ПРОПАЛ? МОМЕНТ ИСТИНЫ: БАРРИКАДА НАД ПРОПАСТЬЮ – #Веллер 06 112022

https://www.youtube.com/watch?v=kw4jiqT0Gyc&ab;_channel=МихаилВеллер

kaput

demokratai

et,

niekas nepasikeis, Baidenas turi veto teisę

Dr. Sam Sigoloff (Health Ranger Report)

Dr. Samas Sigoloffas: Pentagonas ir Gynybos departamentas persekioja gydytojus, abejojančius koronaviruso skiepais:
https://www.brighteon.com/09fc1538-e93f-4694-a8cd-126eef42c701

KiTaipTV
Abejoju rinkimų rezultatų patikimumu

Per daug lengva suklastoti. Schemos jau atidirbtos ir išbandytos.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top