„Už balos“. Kratos pas Trumpą. Pelosi Taivane

JAV teisingumo departamentas (nuotraukoje) ir FTB iniciavo kratą buvusio prezidento Donaldo Trumpo rezidencijoje Mar-a-Lago. Tas precedento neturintis veiksmas JAV istorijoje, niekada nėra buvę kratų pas buvusius prezidentus.

Pagrindas tam nurodytas prezidento esą neteisėtai pasiimti įslaptinti dokumentai. Trumpas teigia, kad jie buvo išslaptinti ir juos turėti ne nusikaltimas. Štai dėl to Trumpas tikrai ne pirmas, tokių kaltinimų yra buvę ir ankstesniems prezidentams, tik be kratų.

Kas teisus teisiškai, aiškinsis dar ilgai. Bet žiniasklaida ošia jau dabar ir veiksmas neišvengiamai turės politines pasekmes ir jas galima įvertinti.

Respublikonai neabejotinai kalbės apie politinį susidorojimą su Trumpu, demokratų politiškai iš naudojamą teisėsaugą. Kratos orderį išduoda teisėjas, bet iniciatyvą laimino demokratų paskirtas generalinis prokuroras Merrickas Garlandas, Obamos nominuotas ir tik per respublikonus netapęs JAV Aukščiausiojo teismo teisėju. Pavaizduoti tai kaip politinį kerštą lengviau nei lengva ir ženkli visuomenės dalis tuo ir tikės.

Kita visuomenės dalis, tikinti demokratais, matys tyrimą kaip Trumpo korumpuotumo įrodymą, mobiliuosis prieš jo remiamus kandidatus į Senatą rudens rinkimuose. Žodžiu, visuomenės takoskyros ir įtampa gilės, o ne spręsis.

Kartu kuriama praktika, kad valdanti partija vykdo buvusios valdžios tyrimus. Respublikonai tą daryti kuklinosi. Po kratų pas Trumpą raudonų linijų čia praktiškai nebebus. Bendras politizuotų tyrimų skaičius ateityje tik daugės.

Tyrimas ar, kaip tai mato pats Trumpas, jo persekiojimas turėtų atbaidyti nuo kandidatavimo į prezidentus kituose rinkimuose. Trumpas yra didžiule persvara trokštamiausias respublikonų kandidatas (antroje vietoje esantį Floridos gubernatorių Desantį lenkia 4 kartus). Tačiau labai tikėtina, kad būtent DeSantis, jei sutelktų respublikonų ir paties Trumpo paramą, turėtų didesnius šansus laimėti prieš bet kurį demokratų kandidatą nei Trumpas. Ar tik teisėsauga neprisižais.

Apie tai visais kampais, o taip pat apie Pelosi vizito Taivane pasekmes kalbėjomės su JAV lietuviu advokatu Povilu Žumbakiu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaput

bus demokratams jei laimės Trumpas

Al.

,,Tačiau labai tikėtina, kad būtent DeSantis, jei sutelktų respublikonų ir paties Trumpo paramą, turėtų didesnius šansus laimėti prieš bet kurį demokratų kandidatą nei Trumpas.” Kodėl? Nes Trampas demokomunistams per daug pavojingas?

ah1

du impičmentai sugriuvo, sugrius ir pasodinimas.

ah.ą

greitai Kinijos Kompartijos suvažiavimas kuriame Sin Zin Piniui turi pratęsti įgaliojimus,JAV kongreso delegacija atvyko į Taivanį praėjus dviem savaitėms po Pelosio vizito – laukiam įvykių tęsinio.

The Epoch Times

Special Report: Behind the Trump Raid / Specialus pranešimas: Kas slypi už įsiveržimo į Trampo namus ?
Kas iš tikrųjų buvo už reido buvusio prezidento Donaldo Trumpo rezidencijoje Mar-a-Lago? Beprecedentis įvykis sukėlė šokiruojančių bangų visoje šalyje ir sukėlė daug klausimų. Kodėl dabar FTB nusitaikė į Trumpą ir kokios yra didesnės pasekmės šaliai ir žmonių pasitikėjimui jos institucijomis? Susipažinkite su visomis detalėmis, taip pat ir apie didesnį vaizdą, šiame bendrame specialiajame „The Epoch Times“ ir NTD pranešime, kuriame dalyvauja pagrindiniai politikos formuotojai ir temos ekspertai.

https://www.theepochtimes.com/special-report-behind-the-trump-raid_4659233.html?utm_source=mr_recommendation&utm_medium=left_sticky

stasys

Pardom bet čia kažkokie pliurpalai . Amerika teisinė valstybė todėl imti įtarinėti jog kažkas daroma už įstatymo nugaros D.Trump atžvilgiu manau gana naivu . Jeigu yra įtarimai ir tie įtarimai turi pagrindo , teisėsauga ir teismai gali slėpti duomenis kol bus baigtas minimas tyrimas . Kiti šaltiniai mini jog iš tos vilos buvo išnešta per dvidešimt dėžių dokumentu tarp kuriu yra netgi su ‘ypatingai labai’ slapti . Tokiu dokumentu slaptumo statuso negalima panaikinti vienu Prezidento parašo brūkštelėjimu , tam yra specialios komisijos . D. Trump buvo juk ne xuilostano Prezidentu ir tikrai reikia skirti tuos du krėslus . Ta istorija labai primena prisidirbusio katino , ant garbingos sofos, elgesį .. o gal tai ženklas jog taip prasideda nauja Prezidento kampanija… Skaityti daugiau »

tikrai tikrai

trumpas ir sinzinpinas – dvi žarijos, globalių demokratų kelnėse, kurias ir mėgina išsikratyti

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top