Už balos. Maskva nešvenčia. Permainos Azijoje. Trumpo interviu CNN

Gegužės 9-ąją Rusijoje kasmet švenčiame Pergalės diena šiemet praėjo be paradų, tuo tarpu per visą Aziją nusirito palyginti nedaug dėmesio susilaukę (išskyrus Turkijos prezidento rinkimus), tačiau reikšmingi ir iškalbingi įvykiai. Sirija priimta atgal į Arabų Lygą, o Kinija stiprina savo pozicijas kaimyninėse islamo šalyse. Pačiose JAV didžiulio dėmesio sulaukė neeilinis Donaldo Trumpo interviu BBC kanale. Donaldas Trumpas naujausiose apklausose pirmauja prieš realiausią demokratų kandidatą Bideną. Reikšmingas ne tik pats interviu ir jo turinys. Dar svarbiau – žiniasklaidos reakcija į Trumpo kalbinimo faktą. Apie tai ir dar daugiau politologas Vytautas Sinica ir JAV lietuvis advokatas Povilas Žumbakis kalbasi naujausioje Už balos laidoje.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pastaba

Po velnių, tai jis trumpas ar Trampas?
Sušikti landsberginių amerikonizmo iškraipymo adeptai.

blue yellow zov marinie

…ne,jis glusas niekselis beprotis.

Al.

Esi užbaidenas ?

blue yellow zov marinie

ne,bet tas nors ginklu duoda,jei trumpai.

Al.

Na, maniau, kad tu razumnesnis.

blue yellow zov marinie

…atleisk,nuvyliau…,beje,kai kurie tavo komentai mane irgi apstulbina…O siuo klausimu,jei tu uzsitrumpines,tai patarciau but su guminem pirstinem ir botais..,bo kacapelis jau trankytu tavo namu duris kalaso buoze..

Al.

Bijau, kad Bidono atveju nepadės nė botai. Bus įvairovė, įtraukumas ir vamzdiecas viename.

blue yellow zov marinie

..nebijok,uztai nebus kacapuasu,kurie tau toookia ivairove suteiktu,kad visi itraukumai tau pasirodytu kaip rooooojus.Ot tada tai butu vamzdiec…

Al.

Tau vienoj rankoj siūlo kacapuasus, o kitoj – satanistus. Tu, aišku, pasirenki roooojų. O paskui pasirodo, kad tai tas pats š. Ir kad abu pasirinkimus siūlo tie patys.

O

Tu esi kvankyelėjęs, Tvankstas, pises protą apie TRUMPĄ, mučio, mučio.

Prašalietis

Paklausai „propatrijos” „politikos mokslininko”Sinico ir jo pasikviesto JAV „iš už balos” jaunojo „Intelektualo” Povilo viešinamą „giliai objektyvų, intelektualinį ” super puper aukšto lygio pokalbį, ir „iki ausų” runkeliškai nusišypsai… Nes belieka konstatuoti, kad tokio lygio „intelektualinis” pokalbis būtų nuostabus kokios Filadelfijos Kensingtono aveniu gatvės gausiems „intelektualams”, kurių „galingiausi proto bokštai” pajėgia prisiminti kur vakar įsigijo narkotikų… Lansberginio durnių laivo keleiviams, kuo toliau tuo sparčiau žengiančiam „pasauliui šviečiančio miesto ant kalno” vardu JAV nubrėžtu kursu, dar trūksta masiškumo(komentuojančių erdvėje yra 1,2,3 šio lygio runkeliai dirbantys runkelinimo darbą) iki minėto Kensingtono avenu „intelektualų” masiškumo… Lansberginio durnių laivo „politiniam mokslininkui” Sinicai, kaip ir „už baliniam intelektualui” belieka priminti, kad Rusijos pergalės šventė gegužės 9 proga gavosi dėl to, kad Rusija neužskaitė tik prieš… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…girdejot prof.prasalieioicio pamislyjima,kuri galima apibendrint jaustukais…ei….oi……

Paul Casimir

„Labas, durniau!” (C) Anoniminis Tiesos.lt komentatorius

Prašalietis

Išėjai iš palatos ir ieškai komentuojančių saviškių… yra pabėgusių iš palatos pora taviškių aktyviai, su neblėstančiu komjaunuolišku įkarščiu Tiesose dirrbančių „intelektualinių” komentatorių… kaip „mėlynai geltonas riaumojantis marinatas” patriotiškai riečiantis kas antram komentuojančiam daug ką likusiems palatos pacijentams pasakantį ir paaiškinantį „patriotinį”- prrrr, prrr…

blue yellow zov marinie

…da zdravstvujiet nas vielykyj myslitielj,prof.prasalieioitis…..aplodismienty,druzzja…..fsiex paubivajiem….

hmm

Video be vaizdo – nepagarba skaitytojui.

hakediş hazirlama

Proje Yönetim hizmetinin genel amacı, işin zamanında, bütçesinde ve istenilen kalite seviyesinde tamamlanabilmesi için gereken prosedürlerin yatırımcı şirket kültürüne uygun olarak oluşturulması ve bu prosedürlerin işletilmesi için gereken çalışmaların yapılmasıdır.

celik proje

Merter Mühendislik, statik proje ve uygulamada işin ehli. Tüm projelerin en başında artısı ve eksisini söylerek olumsuzlukları en baştan çözmesi harika.

Va taip, va…

„Military watch Magazine“ teigia, kad Rusijos kovos priemonės tampa vis labiau pažangesnėmis, kai tuo tarpu „Himars“ raketos praranda savo veiksmingumą: “JAV ir Ukraina susiduria su sparčiai tobulėjančiomis Rusijos kovos priemonėmis. Pasak penkių JAV, Didžiosios Britanijos ir Ukrainos šaltinių, susipažinusių su šiuo klausimu, kuriuos cituoja CNN, amerikiečių raketinės artilerijos sistemos HIMARS, plačiai naudojamos Ukrainos kariuomenėje, ne kartą tapo „mažiau veiksmingos” savo tikslumu prieš Rusijos pajėgas. Anksčiau ši sistema buvo ypač veiksminga dėl plataus Vakarų personalo tinklo – tiek aktyviosios tarnybos, tiek rangovų, teikiančių paramą įvairiose srityse, pradedant žvalgyba ir baigiant logistika. Nors Rusijos priešlėktuvinė gynyba dažnai numušdavo HIMARS sistemos raketas, nebuvo patikslinta, kaip Rusijos pajėgos galėjo sumažinti jos veiksmingumą. Manoma, tai vyksta dėl elektroninio karo ir tam tikrų priemonių, kuriomis būtų… Skaityti daugiau »

Va taip, va…

Štai Lietuvos Žygis (past. Žygimantas Pavilionis) sako, kad “ES struktūrinių fondų pinigais mes finansuojame amuniciją, kuria mes nukausime Putiną gan greitai”.
Va taip, va…Jei Baltieji rūmai pritrūks babkių, tai Lietuva, o tiksliau TS-LK visada žino, kur jų gauti.
Žino, kad yra tokie ES struktūriniai fondai ir iš ten visada galima pasiimti visko, ko tik širdis geidžia.
Va taip, va…

Mike Adams (Brighteon)

Interviu su Steve’u Bannon’u https://www.brighteon.com/ae47e9c7-435f-4f8b-b95a-f31b33d6a69a 0:00 Įvadas 2:28 Didžiosios naujienos 3:09 Maisto normavimas 12:44 Sprogstamasis amonio nitratas 25:24 Interviu su Steve’u Bannonu 1:07:50 Interviu su Jasonu Crowe – Niujorkas pradės stebėti, kaip piliečiai perka mėsą – Greitai įvyks maisto normavimas, prisidengiant „klimato krize“ – 60 000 svarų. iš traukinio buvo pagrobta amonio nitrato – Tai maždaug 12 PALEČIŲ sprogmenų – Fedų vadovaujamos juodųjų operacijų grupės greičiausiai planuoja kažką didesnio nei rugsėjo 11 d – Turime TAIKIAI išgelbėti respubliką nuo siekiančių ją sunaikinti – „Adams“ siūlo sėkmingą naujų nuostabių sidabro spalvos tekstilės gaminių peržiūrą – Visas interviu su Steve’u Bannonu: Amerika, AI terminatoriai, Trampas, RFK, cenzūra, Elonas Maskas ir Kinijos kompartija – Visas interviu su Jasonu Crowe iš Qortal, platformos, kurios… Skaityti daugiau »

Kontinent 755

Žurnalistai Igoris Tufeldas ir Mix Hawk (#755 (2023 m. gegužės 19 d.):
Rudis Džiulianis
Amerikos bankas FTB tarnyboje
Christopherio Rėjaus apreiškimai
Aukščiausiasis Teismas ir 230 skirsnis
Montana prieš Tik Tok
Ambasadorius Japonijoje Rahm Emanuel porinėm ir neporinėm

https://www.youtube.com/watch?v=RepJXD-KvdM&ab_channel=KontinentMediaGroup

Bobas Jofis (Kontinent)
Ramon Tomey (Natural News)

Čikagoje pranešta apie beždžionių raupų protrūkį – beveik 70% užsikrėtusiųjų jau buvo paskiepyti nuo šios ligos. [galima įtarti, kad liga ir buvo išplatinta per skiepus]https://www.naturalnews.com/2023-05-16-monkeypox-outbreak-reported-in-chicago-mostly-affecting-vaccinated.html

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top