Už Balos. OPEC – Iranas – Italija

Toliau vykstant karui Ukrainoje, kur Rusija praranda pozicijas tiek fronte, tiek namuose, Putinas ieško partnerių ir palaikymo Azijoje. Naftą išgaunančių šalių sąjunga OPEC nutarė 2 milijonais barelių sumažinti naftos gavybą, kas bent turėtų būti labai naudinga Rusijai. Kodėl jie tai daro? Koks čia protestus išgyvenančio Irano vaidmuo? Kaip JAV reaguoja į šiuos procesus? Galiausiai, ko tikėtis iš naujosios Italijos valdžios ir kas lėmė tokį italų pasirinkimą? Apie visa tai kalbasi Vytautas Sinica ir JAV lietuvis advokatas Povilas Žumbakis laidoje „Už balos“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mike Adams (Health Ranger Report)

Visas pasaulis yra užrakintas branduolinio pražūties eskalavimo grįžtamojo ryšio kilpoje Visas pasaulis dabar atsidūrė branduolinio pražūties grįžtamojo ryšio kilpoje, kuri baigiasi branduolinėmis raketomis, skrendančiomis ir sprogstančiomis virš tankiai apgyvendintų Vakarų miestų. Šią „pražūties kilpą“ agresyviai stumia Baideno režimas ir NATO pajėgos, regis, siekdamos išprovokuoti Rusiją į branduolinį atsaką, kuris sunaikintų Vakarų miestus. Kaip „Situation Update“ podcast’o dalį pakalbinau Beną Armstrongą iš „The New American“. Jis pateikia unikalią Šventojo Rašto analizę, kurioje teigiama, kad Apreiškimo knygos 18 skyriuje Niujorkas iš tikrųjų apibūdinamas kaip Babilonas, kuris sunaikinamas per vieną valandą. Kai NYC (Babilonas) žlunga, lūžta Amerikos finansinis stuburas. Doleris žlunga, auksas ir sidabras tampa neįsivaizduojamai vertingais praktiškai per naktį, o dėl valiutos žlugimo visoje Amerikoje prasideda masinis chaosas. – Liko 20 dienų… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Kvaili ir juokingi yra rašinėjimai „Toliau vykstant karui Ukrainoje, kur Rusija praranda pozicijas tiek fronte, tiek namuose,…”, kai tik per porą paskutinių dienų Rusijos „pralaimėjimų” Ukrainoje visi pradėjo kalbėti, kad jei Rusijos paskutinių dienų „pralaimėjimai” tęsis, kur reiks padėti 10-15 milijonų bėgančių nuo „savų pergalių” ukrainiečių į Europą peržiemoti… O toliau bus „kaip ir ką Dievas duos”. Opec gamybos sumažinimo 2 milijonais barelių per dieną po visokiomis sankcijomis esančiai Rusijai yra ir bus „nauda kaip iš ožio pieno”. Kad naftos kainos pasaulyje kils, tai yra akivaizdu ir nauda bus naftą išgaunančiai OPEC, o nenauda eurosojūzui ir JAV, kur benzino kainos vėl pradėjo kilti. Ne mažinti, o didinti naftos išgavimą pas arabus važinėjo prašyti, maldauti ir Bidenas ir Vokietijos Šolcas. Prancūzijos… Skaityti daugiau »

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top