„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

Nors JAV kadencijos vidurio rinkimuose balsai dar skaičiuojami, pagaliau aišku, kas turės daugumą kuriuose JAV Kongreso rūmuose – demokratai išsaugo daugumą Senate, o respublikonai perėmė Atstovų rūmus. JAV rinkėjų pasirinkimai keis tai, kiek ir kokių galių turės dabartinė demokratų valdžia. Kas keisis respublikonams perėmus Atstovų rūmų kontrolę? Kaip vertinti skubų D. Trumpo pasiskelbimą apie dalyvavimą prezidento rinkimuose? Šiapus Atlanto karas tiesiogiai palietė Lenkiją, kurioje nukritusios raketos pareikalavo dviejų žmonių aukų. Akivaizdu, kad Rusijai atremti reikalinga vis didesnė Vakarų pagalba. Kokių tolesnių veiksmų galima tikėtis iš NATO šalių? Kaip vertinti situaciją Irane ir Kataro teisę rengti pasaulio futbolo čempionatą? Apie visa tai ir daugiau laidoje „Už balos“ vėl kalbasi Vytautas Sinica ir JAV lietuvis advokatas Povilas Žumbakis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Žumbakis doras ir informuotas, bet, man atrodo, per daug inertiškas. JAV politinę kovą mato įprastai, lyg šachmatų partiją, kur žaidžia respublikonai su demokratais. Neįvertina, kad abi pusės yra paveiktos korupcijos ir marksizmo tiek, kad tik trečia jėga gali išgelbėti šalį. Ir ta trečia jėga yra liaudis. Kad ir kokių trūkumų turėtų Trampas, bet nieko geresnio Amerika dabartiniam laikui neturi. Laimėti labai labai sunku, bet tam reikia didinti entuziazmą, o ne stebėti iš šalies ir burbėti.

Tiek Sinica, tiek Žumbakis labai stengiasi nepastebėti šliaužiančio marksistinio perversmo. Gal būt, iš atsargumo. Nes pastebėję, bus iškart bolševikų nustumti į paraštę.

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top