Už Balos. Žurnalisto areštas Maskvoje – Trumpo teismas Niujorke – cenzūra Lietuvoje

Maskvoje sulaikytas „The Wall Street Journal“ žurnalistas Evanas Gershkovičius, anksčiau Rusija numušė virš tarptautinių vandenų buvusį JAV droną – kaupiasi Rsuiijos bandymai, kiek minkšta ir lanksti bus pažeminimus patirianti JAV valdžia. Kol kas Kremlius sulaukia tik pasmerkimų ir apgailestavimų. Tuo tarpu Niujorke prasideda Donaldo Trumpo teismas, kuriame pateikiami kaltinimai, iki teismo laikyti paslaptyje. Kaltinimus kelia prokuroras, dar per rinkimus žadėjęs būtinai nuteisti Trumpą. Slepiami kaltinimai yra visiškai neįprasta ir ilgametei JAV tradicijai prieštaraujanti praktika. Trumpui pateikti kaltinimai kol kas atnešė vieną aiškų rezultatą – išaugusią vis naujų JAV piliečių finansinę paramą Trumpui. Lietuvoje tuo tarpu nuskambėjo cenzūros skandalai, kol kas gana išskirtiniai mūsų šalyje, tačiau nedarantys įspūdžio prie tokio tipo žodžio laisvės suvaržymų pastarąjį dešimtmetį pripratusioje Amerikoje. Apie visa tai laidoje „Už balos“ politologas dr. Vytautas Sinica kalbasi su JAV lietuviu advokatu Povilu Žumbakiu.

4 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
JAV nori karo

Svarbiausias dalykas dėl Ukrainos karo yra tai, kad JAV nenori, kad jis baigtųsi. Jūs suprantate, tai ne apie jokius erdvius-fėjos principus, tokius kaip laisvė Ukrainai. Kalbama apie priešiškumą Rusijai, kad ir kiek žuvusių ukrainiečių prireiktų, nes JAV pareigūnai sukūrė kliedesinę psichozę apie Rusiją po to, kai daugelį metų ją naudojo Amerikos piliečiams dulkinti, o JAV atsakingi žmonės turi pateisinti šį priešiškumą apsimesdami.

jav

nori pelno iš karo ukrainoje

blue yellow zov MARINIE

…kur ta ‘kliedesine psixoze apie rusija’,a….ruzzokacape nelaimingas.Gal vienasyk prasikrapstytum akis ir ausis,balvone.Nors ne,tau tokios proceduros neimanomos,per daug apsvaiges nuo xuilo haaaazo,nebesiorientuoji niekame,esi zzombis ir fsio.Uzkacapuasas,kaip musuose uzingridai.

trumpai, bet giliai

Putinas nesusprogdino savo vamzdyno. Sausio 6-oji nebuvo sukilimas. Epšteinas nenusižudė. Joe Bidenas tikrai negavo 81 milijono balsų.

Suomiai gyveno

ir būdami neutralūs vargo nematė. Per ilgus metus pigių TSRS ir Rusijos resursų dėka susitvarkė sacialinės valstybės modelį. O dabar viskas eis šaibom. Pvz.: prisijungus prie skraidymo zonų blokados, atsakydama, savo užblokavo ir Rusija. Ir suomių avialinijos išlėkė į bankrotą. Ir taip degraduos labai daug sferų, kaip tai jau šiandiena vyksta visoje ES.

Yra šalis

Yra šalis. Durniai gyvena ir nori nori savo šalyje bahmutų daug…

Roger L. Simon (The Epoch Times)

Tai ne tik parodomasis Donaldo Trampo teismo procesas, kurį stebi milijonai, net milijardai žmonių visame pasaulyje – kažkas daugiau nei drąsiausios Josifo Stalino ir jo NKVD parankinio Lavrentijaus Berijos svajonės. Visur, dideliems ir mažiems, yra ženklų, kad Jungtinės Valstijos vystosi – daugeliu atžvilgių jau išsivystė – į naują komunizmo formą, ironiškai kiekvieną dieną arčiau komunistinės Kinijos, mūsų tariamo priešo, kur narystė partijoje (ir ištikimybė) yra karališkasis kelias į milijardus. Komunizmas – visiškai prieštarauja tam, ką parašė Karlas Marksas ir, matyt, pasakė sau; Galų gale, jis didžiąją dalį mūsų gyvenimo praleido muziejaus bibliotekoje – tai geriausia kada nors sukurta sistema, skirta išlaikyti turtinguosius ir galinguosius turtingus ir galingus, o likusius išlaikyti „savo vietoje“. Kai kas sakė, kad JAV virto „bananų respublika“. Jei… Skaityti daugiau »

Incidentai

Gizmodo: Ilono Masko naujieji „Starlink” palydovai pradėjo kristi ant žemės.

Taip turi būti

I. Masko palydovai transliuoja žvalgybinius duomenis banderovcams. Rusai suinteresuoti numušinėti Starlinkus.

???????

Lietuvoj cenzūra? O kokius nurodymus gabrėlius parsivežė iš davoso nuo švabo? Dusinti demokratiją?

??????

žydas garelius dirba žydui švabui?

Gary Bai, Jan Jekielek (The Epoch Times)

Robertas F. Kennedy jaunesnysis balandžio 5 pateikė dokumentus dalyvauti 2024 m. JAV prezidento rinkimuose kaip demokratas. „Amerika išgyvena apokaliptinę susipriešinimą, pavojingesnį nei bet kada nuo pilietinio karo“, – sakė Kenedis. „Kol demokratai kovoja su respublikonais, elitas naikina viduriniąją klasę, nuodija vaikus ir keičia kraštovaizdį. „Savo kampaniją sutelksiu ne į mus skiriančius klausimus, o į bendras vertybes. Kenedžio tėvas, senatorius Robertas Kennedy buvo nužudytas 1968 m., siekdamas prezidento posto. Jo dėdė prezidentas Johnas F. Kennedy buvo nužudytas 1963 m.. „ Svarbiausia sustabdyti korumpuotą valstybės ir korporatyvinės valdžios sąjungą, žlugdančią ūkį, viduriniąją klasę, užteršusią kraštovaizdį ir vandenis, apnuodijusią vaikus, atėmusią mūsų vertybes ir laisves. Kartu mes galime atkurti Amerikos demokratiją.“ Kenedžio šūkis „Laisvė pirmiausia“. SKIEPAI Kenedis prieštarauja didžiumai dabartinės administracijos politikos, ypač dėl kovido.… Skaityti daugiau »

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top