V. Gailius: generalinis prokuroras spjovė į veidą valstybei ir kovotojams už šalies Nepriklausomybę

Lietuvoje vykęs „eksperimentas“ su generalinio prokuroro Dariaus Valio paskyrimu į atsakingas pareigas baigėsi skaudžiausiu smūgiu Lietuvai ir šalies žmonėms, – „omonininkų“ išteisinimo istoriją vertina Seimo narys Vitalijus Gailius.

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko nuomone, už valstybės interesų gynimą atsakingas generalinis prokuroras, nesugebėjęs užtikrinti tinkamai suformuluotų kaltinimų byloje dėl vieno iš pačių sunkiausių nusikaltimų mūsų tautos istorijoje, pažemino ir diskreditavo visą teisinę sistemą, garbingai ir sąžiningai dirbančius kolegas bei į „kaltųjų“ poziciją nubloškė teisėjų bendruomenę.

„Visą generalinio prokuroro D. Valio kadenciją žymėjo ir tebelydi skandalai – nuo galimai nusikalstamų veikų, dėl kurių jis pripažintas kaltu ir taikytos baudžiamojo kodekso nuostatos, iki nesuvokiamais sprendimais padarytos žalos Lietuvos valstybei. Būtent šio generalinio prokuroro vadovavimo metais įsivyravo chaosas ir betvarkė generalinėje prokuratūroje, buvo padarytos grubios personalo atrankos politikos klaidos, dirbtinai sukurta neva puikiai tiriamų nusikaltimų statistika. O tai, kaip matome, „vainikavo“ beprecedentis ir gėdą užtraukiantis „omonininkų“ V. Razvodovo ir B. Makutynovičiaus išteisinimas“, – teigia Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas V. Gailius.

V. Gailius primena, kad dar 2010-aisias metais, duodamas generalinio prokuroro priesaiką, D. Valys būtent „omonininkų“ Lietuvai padarytą nusikaltimą įvardino kaip vieną svarbiausių savo darbo prioritetų. „Tačiau įsitikinome, kad „prioritetas“ buvo tik veiklos ir skaidrumo imitacija – realiai dirbta priešinga kryptimi. Šiandien tiesiog spjauta į veidą kovojusiems už mūsų šalies Nepriklausomybę, Nepriklausomybės akto signatarams ir visiems Lietuvos žmonėms. Kartu Lietuvai priešiškoms valstybėms buvo pasiųstas labai prastas signalas“, – sako Seimo narys V. Gailius, buvęs Lietuvos sieną puldinėjusių „omonininkų“ įvykių liudininku.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kas spjaudo

Tas išeinantis gauna geras vietas toliau spjaudyti.

Pensininke

Per skystos blauzdos seimunams iveikti kisenine teisesauga, nes i vadovu postus skiriami tyliai slepti vidutiniokai, kurie sedi be kompentencijos ir tenkina savo asmeninius poreikius, o valstyves vadovams svarbios bylos ne rupi ir tai vadina „nesikisimu” i teisesaugos darba. Tad kada bus teismuose liaudies tarejai, kurie geriau teismo sprendimus priimtu negu dabartiniai teisejai.

Jurgis

Ar naujasis tuos spjaudalus pasiruošęs šluostyti? Užstoti krūtine? 🙂
Abejoju.
Kostiumas pernelyg brangus.
Ir šiaip – ne fasonas.
Ir į samarietį jis man nepanašus.

LABAS

Jei prokuratūra yra susijusi su KGB, jei kgb su organizuotu nusikalstamumu (tą įrodė vienas švedų filmas), tai tikrai niekas neturi teisės kištis į prokuratūros ar teismų darbą. Ai, bet visgi Paulauskas kišosi, kai siundė seimą nuversti Gen prokurorą Valį. Matyt tas vargšas, atėjęs iš periferijos, nežinojo, kad ne demokratiškai tautos rinkta Prezidentė yra “glavniausia”, kuriai lenktis turi Prokuratūra. Betgi Paulauskas juk negali to jam garsiai pasakyti. Juk tiek vargo, globojo net savo įkurtą jaunųjų prokurorų asociaciją, į kurią ne bet kas patektų, su kuriais drauge kašę lošė… Tad ir Garlavos žudynių ryšys su omono išteisinimu čia kaip ir visai aiškėja… gal paaiškintumėte – kodėl nusikaltėlių ir prokurorų pavardės taip vienodai stropiai slepiamos? a? Ir taip apie 14 užpultų postų, suniokotų… Skaityti daugiau »

LABAS

vadinasi CININAS, išsisukinėdamas ir mesdamas kaltę ant prokuratūros, dar katą įrodo, kad Lietuva yra ne TEISINĖ valstybė, ne parlamentinė valstybė, ne prezidentinė valtybė, bet yra PROKURORINĖ valstybė. Ir taip nuo 1987 m, kai į gen prokurorus buvo paskirtas Artūras Paulauskas. Jis iki šiol nepaleidžia vadelių. Nes bandė išstumti iš pareigų Valį, kuris, atvykęs iš provincijos, taip ir nesuprato, kas tikrasis jo bosas. Paulauskas buvo įkūręs ir Jaunųjų prokurorų asociaciją, lošė su jais kašę ir visaip globojo, bet „svetimų” į tą terpę neįsileido. Tik jie gaudavo darbus prokuratūrose. Tad galimai jo auklėtiniai ir sabotuoja Gen prokuratūrą. Jei ne, tai kodėl niekas neatskleidžia tų prokurorų pavardžių, tarsi tai būtų VALSTYBINĖ PASLAPTIS? Na, Paulasukas LABAI mėgsta „valstybines paslaptis”, tik neaišku kurios valstybės. Ir… Skaityti daugiau »

močiūtė

jau kai paskaitau šio ponulio nuomones, tai Dieve, Dieve… mano dėdukas daug protingiau pakalba..

nedidelė paguoda

Kalba teisingai,bet ir pats Gailius nei kiek ne geresnis,įtariu,tos pačios kompanijos personažas,tik veikiantis iš kiek kitokios pozicijos,nes tiesmukai veikti būtų kvaila.

močiūtė

va, kodėl Seimo Korupcijos komiteto vadas neklausia Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro Alvydo Valiukevičiaus kodėl Vilniaus OMON byloje nėra Medininkų žudynių epizodo?
Aš tai pirmiausia nuo to pradėčiau, o ne nuo kaltinimų Valiui vien už tai, kad jis yra Prezidentės, o ne A.Paulausko „chebra”.
Negražu, oi kaip negražu.
Mesčiau von tokį iš seimo nes pats atrodo kaip korupcininkas.

K.K.

Kaltinamieji, Rusijos Federacijos piliečiai Boleslav Makutinovič ir Vladimir Razvodov, šiame procese tiesiogiai nedalyvauja, nes Rusijos Federacijos teisėsaugos institucijos atsisakė išduoti šiuos asmenis Lietuvos Respublikai. Todėl šie kaltinamieji bus teisiami už akių, kas yra leidžiama, kai byla yra dėl karo nusikaltimų ir nusikaltimų žmogiškumui. Šioje Lietuvos Respublikos valstybei itin reikšmingoje byloje prokurorai atskleidė 16 Lietuvos Respublikos pasienio postų užpuolimo, ginklų grobimo, žmonių sužalojimo bei apšaudymo epizodų. Byloje nukentėjusiaisiais ir civiliniais ieškovais pripažinti 39 fiziniai asmenys. Tačiau, nors prokuratūra bylą pavadino „OMON byla“, Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroro Alvydo Valiukevičiaus spaudos konferencijoje paaiškėjo, kad nei Boleslov Makutynovič, nei Vladimir Razvodov nėra traukiami baudžiamojon atsakomybėn dėl žudynių Medininkuose: nors Tomas Šernas savo pirmoje apklausoje iš karto po operacijos ligoninėje kaip… Skaityti daugiau »

močiūtei

nustebink – pacituok ką nors iš savo diedūko

LABAS

visą įdomų interviu su prokuroru Alvydu Valiukevičiumi galima rasti čia: http://www.komentaras.lt/naujienos/kodel-vilniaus-omonininkai-b-makutynovicius-ir-v-razvodovas-nelieciami-medininku-byloje-prokuroras-a-valiukevicius-siulo-klausti-prokuroro-r-stankeviciaus?lang=
.
Visais klausimais dėl B.Makutynočiaus ir V.Razvodovo ryšio su Medininkų byla prokuroras A.Valiukevičius pasiūlė kreiptis į Generalinės prokuratūros prokurorą R.Stankevičių.
. Įdomių ten dalykų sužinojau, kaip šios bylos buvo tiriamos 25 metus… marinamos, konservatorių atnaujinamos ir vėl marinamos..

močiūtė

gerai, prašom.
Mano diedukas taip sako: geriausia visus prokurorus ir teisininkus už bylos netyrimą bausti kaip BENDRININKUS. Kodėl aiškiai žinomi ir liudininkų įvardinti žudikai toliau vaišto Lietuvos žemele? O gal išsitobulinę žudikai tyčia paliekami laisvėje, kad vykdytų misijas susidorojant su neįtinkančiais? Kaip Garliavos byloj? Kodėl balsas ir rankos taip drebėjo Kliunkai ar Valiukevičiui nerišliai atsakinėjant į žurnalistų klausimus… Kvaila manyti, kad Valys atsakingas už bylą, kuri tiriama jau daugiau nei 23 metus.
Jei Paulauskas su Gailium vertė gen.Prokurorą, vien dėl to, kad jis paskirtas Prezidentės ir ne jų „chebra”, tai gal gi jie jie moka ir „pakišti”, kad sabotuojant svarbiausias bylas.

Ar Paulauskas?

Tada gen.prokuroru buvo Psulsuskas.Ir pirminius irodymus rinko Paulauskui pavaldus prokurorai.O dabar norite visus nusikaltimus uzkabinti dabartiniam gen.prokurorui???A-ne????

Cia visur veikia ta pati saika

Ir scenarijus visur vienodas???Pociuno nuzudymas,Kusaites byla,CZV kalejimas,Uzpulta Kedziu seima,Pakso sudorojimas ir tt.Man tai cia visur tu paciu plaukuotu ranku pirstai matosi!!!!

močiūtė

dar mano diedukas sako, kad OMON rus. Отряд милиции особого назначения ‘specialios paskirties milicijos būrys’ – Tarybų Sąjungoje 1987 m. įkurti specialios paskirties milicijos daliniai, tebeveikiantys iki šiol Rusijoje. Tais pačiais metais ir A.Paulauskas buvo paskirtas į Gn.Prokurorus. ‘ Kad šie spec. paskirties milicijos būriai buvo įkurti, kuomet Gorbačiovo perestrojka pradėjo tapti sunkiai valdoma, tikslu apmalšinti pernelyg daug laisvės užsimaniusius piliečius. Į tuos būrius buvo surinkti kiečiausi ir ištikimiausi savam reikalui milicininkai. Kauno OMON buvo panaudotas racionaliau, triuškino vis daugiau atsirandančias reketininkų ir mafijos banditų gaujas. O Vilniaus OMON buvo sudarytas beveik vien iš rusakalbių milicininkų ir tuteišių, todėl jie savęs su Lietuva netapatno, bet gynė sovietų sąjungos interesus .. nepripažino naujų Lietuvos teisinių struktūrų ir priš jas kovojo… bet… Skaityti daugiau »

to:,,močiūtė"

kam atstovauji? – Gal Gen.prokurorui, nes tiek „daug zinai”, o šiaip pries rasydama nesamones, nukeliauk į Vikipedia, susirask daugiau ziniu. Siandien tau padesiu: R. Marcinkus, g. 1941 m., 1959–1963 m. studijavo Šiaulių pedagoginiame institute. 1963 m. Šiaulių vidurinės mokyklos berniukų bendrabučio auklėtojas. Zigmas Vaišvila g. 1956 m. gruodžio 20 d. Šiauliuose, jo tevasZ.Vaisvila – Nusipelnęs Lietuvos TSR gydytojas. Neurochirurgijos pradininkas ir kūrėjas Šiaulių zonoje. Šiaulių respublikinėje ligoninėje ilgą laiką dirbo chirurgu, vyriausiojo gydytojo pavaduotoju, vyriausiuoju gydytoju. Buvo pokario pogrindžio ryšininkas. Motina – Palmira Vaišvilienė – nusipelniusi Lietuvos TSR mokytoja, geografė, logopedė-defektologė.Atrask ryšį tarp mokytojos, gydytojo – gal buvo mokytoja, gal gydesi – juk Siauliai tuo metu buvo nedidelis Lietuvos miestas, visi veni kitus zinojo.Todel įtarinėk tik tada, kai turėsi pagrinda… Skaityti daugiau »

Kotys

1991 m. spalio 23 d. Atkuriamojo Seimo Prezidiumo nutarimo pagrindu kaip atskiras Generalinės prokuratūros struktūrinis padalinys buvo įkurtas Specialiųjų tyrimų skyrius. Pagrindinė jo funkcija – nusikaltimų žmoniškumui, taip pat ir genocido, karo nusikaltimų, nusikalstamų veikų asmens lygiateisiškumui ir sąžinės laisvei ikiteisminis tyrimas, jo kontrolė ir koordinavimas, metodinis vadovavimas. Skyriaus prokurorai „tyrė” ir omonininkų nusikaltimus. (Nors iš tikro didžiausią dėmesį skyrė kovai su homofobija, ksenofobija ir kitomis -fobijomis). Bet štai 2011 m. sausio mėnesį, vos apšilęs naujose Generalinio Prokuroro pareigose, Darius Valys skyrių panaikino, o prokurorus, „tyrusius” omonininkų bylą, pažemino pareigose, ir išsiuntė dirbti į apygardos prokuratūrą. Tai dar prieš įžymiąją Valio prokuratūros reformą.

PADEKA

Musu PREZIDENTEI uz pasirinkta teisinga kandidata Vali.Tai nusikaltimas pries visa Valstybe ,o nusikalteliai tai PREZIDENTE ir VALYS .Tik kuris kaltesnis ,kuris atsakys uz parduota Valstybe ir jos zmones .

tbc.

dedule-tebunie dalia,lietuvos dalia.pa

kaltas iesmininkas

prokuroras tik klapciukas, sedintis kazkieno kiseneje.

nuomone

o ji kas atrado,a?Kam jis tiko ir kas ji islaike visa kadencija???

Nieko nesuprantu???

Kas sustabdys komentatorius provokatorius???Kurie kryptingai smeizia gerb.prof.Lanzbergi,Lietuvos Prezidente Grybauskaite???Cia tikriausiai kgb provokatoriai,slapti melagingi liudinikai taip is peties darbuojasi,klaidina zmones!!

Juozapas

Sveiki. Kartais yra gerai neskubėti reaguoti į karštą įvykį. Pats faktas be abejo, mane kaip ir jus, pribloškė. Pirmos reakcijos viduje buvo karštos, radikalios. Po to susiėmiau ir tariau sau- pala, pala, Juozapai, kažkas čia ne taip. Greta liepsningo skandalo, kažkas tūno šešėlyje. Na, tuomet nusprendžiau luktelėti. Misliju – pasiklausysiu pustonių, pažiūrėsiu kas rašoma/sakoma tarp eilučių. Kol viešoji erdvė liepsnojo, rikiavau mintis. Niekas musyse nevyksta šiaip sau, nieko nebūna atsitiktinai. Todėl pirmiausia uždaviau sau patį paprasčiausią klausimą: -Kam tai naudinga? O-o-o-oooo…. Gerrrras klausimas pasirodo.Daugiasluoksnis, kaip svogūnas, atsakymų kompleksas. Kadangi vykdau savo asmeninį derunkelizacijos projektą, visko sukramtyto nepaduosiu. Mano tikslas išmokyti, įpratinti publiką naudoti galvas pagal paskirtį, o ne tik kaip vietą kepurei pasidėti. Taigi. Arčiau kūno, kaip sakė klasikas/-ai. Ar… Skaityti daugiau »

Juozapai

Issiplauk galva!Matau cia pilna infiltruota kgb slaptu agentu kurie bando suklaidinti zmonesVisas sitas reikalas per teisesauga yra samoningai kreipiamas link Prezidentes smeizto,zmoniu pasipiktinimo ir gerb.Lanzbergio apkaltinimui.NEPAMIRSKIME!Kaip buvo kreipiama pedofilijos byla?Link to jog vsio po zakonam galetu apksltinti gynejus o ne uzpolejus.Teisesaugos komanda cia dirba ta pati ir scenarijus tas pats.Isteisinti kaltuosius ir apkaltinti tuos kurie apgyne nepriklausomybe.O kam jie dirba mastykite patys.O jie niekieno nekontroliuojami dirba net isijuose.

Pūlius Jūras

Turėkime vilties kad naujasis gen. prokuroras banditų vadę Venckienę suvystys greit ir ji sėdės iki gyvos galvos už savo klaikius nusikaltimus.

Beta

Buvęs Vilniaus OMON vadas Boleslovas Makutinovičius jau pradėjus bylos tyrimą ne kartą lankėsi Lietuvoje ir nebuvo suimtas
http://www.alfa.lt/straipsnis/11542665/vilniaus-omon-vadas-lankesi-lietuvoje-ir-nebuvo-suimtas#ixzz3cLIuzXyH

Buvęs Lavoriškių muitinės posto viršininkas V.Petruškevičius:
„Taip, B.Makutynovičius buvo paleistas. Jam ranką paspaudė mūsų valdininkai. O jį reikėjo tik paimti ir uždaryti,“ – sakė V.Petruškevičius.
„Bet tai būtų labai nenaudinga mūsų valdžioje esantiems piliečiams. Jeigu jis būtų tada prabilęs. Labai nenaudinga. Dėl to ir buvo paleistas B.Makutynovičius. Ir rankos buvo paspaustos, ir pasakyta: „Gali ramiai važiuoti“, – savo nuomonę išsakė V.Petruškevičius.

Pritariu Juozapui. Artistai jie visi ten. Lėlės. Tik virvučių galai kur?

Julius Puras i 5:23

Tu neteisus dėl prokuroro ir jo galimybių JAV nes Lietuvoje komunistų nualintoje pokomunistineje šalyje teisė neveikia todėl naujas prokuroras JAV teisėsaugai neturės ką paroditi. Taip kad pasakysiu tau Valantino žodžiais „mane pakeitus niekas nepasikeis”.

nuomonė

be galo kerštingas, tik savęs gailintis ir nežinia kokių pažiūrų ir kam tarnaujantis rašytojas?

močiūtė. Dėl Zaišvilos

dėl Vaišvilos paklausiau patarimo ir pažiūrėjau ne tik Wikipediją: Kovotojas už kandidatų į prezidentus biografijų švarumą Zigmas Vaišvila savo biografijoje turi nemažai juodų dėmių. Kovo 11-sios akto signataras, viešai pasisakantis už vertybes, moralę, skaidrią praeitį ir politiką, užvertė Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) prašymais ištirti galimus Kazimiros Danutės Prunskienės ryšius su KGB, Valdemaro Tomaševskio kilmę. Eurokomisarė Dalia Grybauskaitė jam užkliuvo ir dėl kilmės, ir dėl galimų ryšių su KGB. VRK nustatė, kad Z. Vaišvilos abejonės nepagrįstos, o D. Grybauskaitė paviešino savo gimimo liudijimą. Istorija lyg ir būtų baigta, tačiau Z. Vaišvila nerimsta ir toliau ieško kompromituojančios medžiagos apie likusius kandidatus į prezidentus, nors pats iš rinkimų iškrito net nesurinkęs reikiamo parašų skaičiaus. Alfa.lt pradėjo domėtis paties Z. Vaišvilos praeitimi. Paaiškėjo, kad… Skaityti daugiau »

močiūtė. Dėl Zaišvilos

Antrą kartą paklausus apie pažintis su KGB veikėjais, ypač su generolu R. Marcinkumi, signataras noriau pasakojo apie tai, ką laiko savo istoriniais nuopelnais: „Daug pažįstu generolų… Visų pirma, visų pirma su juo bendradarbiavau, na, kaip bendradarbiavau, Šebaršino darbo reikalais. Jis buvo [KGB vadovas] vietoj Kriučkovo, iš karto po Putino. Pirmąją Lietuvos ir Tarybų Sajungos sutartį pasirašiau su Šebaršino asistentu gen. Sergejumi Lebedevu (dabar jis yra Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos direktorius – red. past.). Daug bendraudavome. Iš lietuvių saugumiečių, taip, buvo bendrauta su generolu Marcinkumi, bendrauta su visais vadais, perimant saugumo reikalus. Aš buvau inventorizavimo komisijos pirmininkas. [Tai su generolu Marcinkumi šiek tiek bendravote?] Jo, jo. [Darbo reikalais?] Tai žino du ponai – Vytautas Landsbergis ir Zigmas, kas buvo, kaip buvo…“… Skaityti daugiau »

močiūtė - poniai Betai

tai gal gerbiamoji ponia paiškintų mums kas pašalino Virgį Valentinavičių iš ALFA redaktoriaus pareigų? Prezidentės skambutis? O gal pono Vaišvilos „tovariščiai”?

Beta močiūtei

Lapkričio 30 d., 2009 metai, Bernardinai.lt „Iš žiniasklaidos besitraukiantis Alfa.lt vadovas taps premjero patarėju Žurnalistas Virgis Valentinavičius pirmadienį pranešė nusprendęs trauktis iš žiniasklaidos ir nuo kitos savaitės pradėsiantis dirbti premjero Andriaus Kubiliaus patarėju. Naujienų portalo Alfa.lt direktorius ir vyriausiasis redaktorius bei LNK laidos „Savaitės panorama” vedėjas BNS pirmadienį sakė, kad premjerui patarinės politikos klausimais. V.Valentinavičius teigė, kad jo apsisprendimą lėmė prieš vyriausybę nukreiptas puolimas. „Lietuvą ištiko krizė, kokios dar nebuvo, o su ja kovojančiai vyriausybei tenka daryti tik nepopuliarius ir labai nepopuliarius sprendimus. Žinoma, neišvengta klaidų, kai kurie sprendimai ir jų pristatymas galėjo būti geresnis, tačiau esminė kryptis, mano nuomone, yra teisinga ir alternatyvos jai nematyti”, – viešame laiške teigė V.Valentinavičius.” Berods balotiravosi ir į Seimą, bet vienmandatėje jo neišrinko,… Skaityti daugiau »

Betai

jei paklaustumėt kitų, tai visi jie savo noru išėjo.:) Nors greičiausiai gavo dar ir išeitines kompensacijas.
Vailiauskas štai išėjo iš Literatūra ir menas, iš Lietuvos aidas, iš Lietuvos rytas, iš Veidas, iš TV antena, iš Ekstra, – tai kodėl kažkokį tai ypatingą sąmokslą įžiūrit dėl jo išėjimo iš Lžinios?
Juk išėjo ir iš Drąsos Kelio. O gal Prezidentės skambučiu buvo išmestas?
Ha hA ha:))

Beta to  14:18

Tik kiti išėjo į niekur, o Virgis Valentinavičius tiesiai į Kubiliaus patarėjus.

beje,

į Komunistų partiją Valdas Vasiliausikas įstojo 1983 metais.
Tai kuom jis pranašesnis už Prezidentę, kad taip ją nuolat skalbia? Kad nemokėjo įstaigų vadovams dėstyt ekonomikos? ekonomikos?

Na, pažiūrėsim, ką Vasiliauskas nuveiks savo įsteigtoj MIGRACIJOS KOMISIJOJ. Ar bandys gražint mūsų emigrantus? O gal įsiveš rusakalbių?
Šaulienė, komisijos narė štai ką pasakė per TV: Manome, kad šią problemą reikia spręsti ir apie ją kalbėti. Juo labiau, kad mums jau pradeda trūkti kvalifikuotos darbo jėgos, todėl greitai reikės kalbėti ne tik apie emigraciją, bet ir apie imigraciją. Komisija imsis imigracijos klausimų. Reikalinga ilgalaikė valstybės politika šiuo klausimu. Migracijos komisija šios politikos formavimu ir užsiims.

ale graži puokštė

ir Gailiaus vadovaujamoj ANTIKORUPCINĖJ KOMISIJOJ:
Artūras PAULAUSKAS
ValdasVASILIAUSKAS
A.NESTECKIS
Audrius Nakas
V.KRAVČIONOK
Kęstas Komskis
B.Bradauskas…
JAu tikrai patys tie… kurie koruopciją įveiks. Ha ha:)

Ponas Gailiau,

kada pateiksite visuomenei ataskaitą apie nuveiktus darbus kovojant su KORUPCIJA ir mafija?
Nes tokie įstatymų projektai kaip antai – Europos Sąjungos institucijų darbuotojų ir Europos Parlamento narių pensinių teisių išsaugojimo ir perkėlimo įstatymo 6, 12 straipsnių pakeitimo ĮSTATYMO PROJEKTAS, ir pan. visumenės netenkina.
Pinigus tik dalinatės, o per TV kaip alkani vanagai kapojate Prezidentę. Nejau tik ji viena turi dirbti?

Ponas Gailiau,

prisidėjot prie Lietuvai pavojingo Konstitucijos įstatymo keitimo? 1 straipsnis. 7 straipsnio pakeitimas 1. Pakeisti 7 straipsnio 3 dalį ir ją išdėstyti taip: “3. Sprendimas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos I skirsnio „Lietuvos valstybė“, išskyrus šiame skirsnyje įtvirtintas 12 straipsnio nuostatas dėl Lietuvos Respublikos pilietybės, bei XIV skirsnio „Konstitucijos keitimas“ nuostatų pakeitimo yra laikomas priimtu, jeigu tam pritarė daugiau kaip pusė piliečių, turinčių rinkimų teisę ir įrašytų į rinkėjų sąrašus.” 2. Papildyti 7 straipsnį nauja 4 dalimi: „4. Sprendimas dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 12 straipsnio nuostatų pakeitimo yra laikomas priimtu, jeigu tam pritarė daugiau kaip pusė referendume dalyvavusių piliečių.“ 3. Buvusias 7 straipsnio 4 ir 5 dalis laikyti atitinkamai 5 ir 6 dalimis. Teikia: Seimo nariai Rima Baškienė Povilas Urbšys Rita Tamašunienė… Skaityti daugiau »

klausimas

Į ką spjovė Gailius Garliavos byloje? Čia vienu klausimu galima būti teisingu, o kitu – kaip tam tikroms jėgoms geriau? Selektyvus teisingumas… Labai įtartini tokie veikėjai

dalia

Gailius sąžiningas ir profesionalas nusikaltimų tyrimuose, jis bus generaliniu prokuroru, bet prie kito prezidento.Tokių žmonių Lietuvoje dabar-vienetai.ŠVARUS visom prasmėm

Julius Puras Daliai

Gailius dalivavo tirent teisėjo Furmonaviciaus nužudima. Priminsiu kad iki šiol nenustatyti teisėjo žudikai ir svarbiause nenustatytas nužudimo motyvas. Ir dar užstojo savo pavaldini kuris nesugebėjo net du kartus pereiti melo detektoriaus. Finale Giržadas grazyntas į senas pareigas o apie melo detektoriu sukurtas mitas esą melo detektorius meluoja ir tokių būdu paskiepinta visa visuomenė nuo melo detektoriaus. Tai va kokie žygdarbiai „puošia” Gailiu.

GAILIUS

labai tiki lietuviškais teismais, [nes jį išteisino] ir kritkuoja prokuratūrą…Bet pedofilijos byloj elgėsi keistai.Netikiu juo.

O as manau...

Kad Lietuva uzgrobe ir valdo ne tie kurie politikoje ir teisesaugoje o tie kurie politikus ir teisesauginkus tampo uz virvuciu kaip skudurines lelytes.Uzgrobejai turi daug grazaus laiko rezisurai.Todel pamastykite visi svarbesni ivykiai pirma surezisuojami,po to pradedami viesinti per spauda o po to vsio po zakonam uztvirtinami prokuroru ir teiseju.Todel apie teisine ir demokratine valstybe spalvotame sapne tik pasapnuokite.O atsibude pamatysite vel ta pati KOSMARA!Nuo tokio kosmaro vieni prasigeria,kiti nusizudo o likusieji trucijami vaistais,maistu ir melagingu teisingumu.Labanaktis.Pasapnuokime laisva,nepriklausoma,klestincis ir lsiminga Lietuva!

Vienu žodžiu

Tik apkvailintas arba durnas žmogus gali dėti viltis į liberalą. Priešprieša su prezidentine teisėsauga yra apsimestinė, kaip konservatorių su socialdemokratais.

Marijonas

Tamsta Gailiau, esate šlykštus populistas, arba dar blogiau: neišmanėlis. Na reikia būti visišku neišmanėliu kaltinant generalinį prokurorą. Ne jis sprendė omonininkų likimą, o teismas ir teisėjas. Negi nesuprantate? Taip Valys – absoliutus mėmė kaip vdovas, bet jūsų kaltinimai ne tuo adresu. Toliau: absoliučiai nesuprnatama isterija Lietuvoje dėl to išteisinimo. Išteisinti jie dėl KARO nusikaltimų. Tačiau dėl pačios veiklos – ne. Tačiau patriotiniai mulkiai to nesupranta. Tai kaip jūs dar galite būti pamokslauti apie teisę jei jos nifiga neišmanote?

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top