V. Janukovyčiaus režimas sadizmu stengiasi palaužti ukrainiečių tautą

Ritualinis sadizmas – sena režimų kovos priemonė, kurios griebiamasi siekiant moraliai paniekinti, palaužti, sužlugdyti savo teises ir laisves ginančius žmones.

Tokio sadizmo sovietų jėgos struktūros dažnai imdavosi pokaryje – prieš Lietuvos partizanus ir disidentus. 2012-ųjų gegužės 17-ąją jo stvėrėsi jau Lietuvos valstybės specialieji padaliniai, automato buožėmis prieš kameras traiškę pargriautam pagyvenusiam vyrui genitalijas. Šiandien ritualinis sadizmas tapo ir Viktoro Janukovyčiaus režimo priemone, pasitelkta kare prieš savo tautą.

34-erių Maidano protestuotojas Mikhailas Gavriliukas tapo „Berkut“ sadizmo simboliu. Internete išplatintame šiurpiame vaizdo įraše matyti, kaip iš išrengto ir sumušto vyro tyčiojosi specialiosios paskirties milicijos dalinio „Berkut“ sadistai. Ištrūkęs iš sunkiai protu suvokiamo košmaro vyras ir vėl grįžo į Euromaidaną.

Penktadienį spaudos konferencijoje M.Gavriliukas atvirai pasakojo, ką jam teko patirti, kai skubėdamas į pagalbą kitam protestuotojui jis buvo sučiuptas kelių „Berkut“ smogikų.

„Jie mane nuolat mušė – nuo tos sekundės, kai sučiupo. Dar prieš mane apieškodami jie mane daužė lazdomis ir spardė kojomis, tuomet nusprendė patikrinti, ar aš kartais neturiu jiems kokių nors dovanų“, – žurnalistams pasakojo M.Gavriliukas.

Tuomet pareigūnai M.Gavriliuką išrengė – tepaliko kojines – ir toliau mušė.

„Aš gulėjau ant žemės nuogas, o po mušimo ir kankinimo jie nusprendė, kad to dar negana. Tuomet jie atplėšė mano rankas nuo galvos ir pradėjo peiliu skusti mano galvą“, – pasakojo vyras.

Jis svarsto, kad „Berkut“ pareigūnams tikriausiai nepatiko kazokiška jo šukuosena. M.Gavriliukas pasakojo, kad buku peiliu jie atlupo dalį jo skalpo, paskui pabandė dar daugiau.

Patyčios tuo nesibaigė – pareigūnai į M.Gavriliuko rankas įgrūdo ledkirtį ir liepė sakyti „Aš myliu „Berkut“: „Bet kaip aš galėjau tai sakyti – kas gali mylėti šituos žvėris? Niekada to nesakyčiau, net jei tai reikštų, kad kitaip reikėtų mirti“, – tvirtino siaubą išgyvenęs aktyvistas.

Galų gale M.Gavriliukas buvo nuvarytas atgal į milicijos autobusą ir nuvežtas į miliciją. Ten iš skausmo jis nualpo, ir pareigūnai iškvietė greitąją pagalbą. Atsigavęs ligoninėje jis buvo paleistas, ir net nesvarstydamas grįžo į Maidano aikštę.

Spaudos konferencijoje jis sakė netrukus pareikšiantis oficialų skundą dėl pareigūnų elgesio: „Dievas juos nubaus. Jeigu ne, žmonės jiems netrukus atkeršys.“

Jis sakė nieko nebijantis, o EuroMaidano protestuotojai galų gale nugalės.

„Kazokai atkeršys visiems, kurie mane žemino. Kazokas niekada nepalieka kito kazoko bėdoje. Mūsų kerštas bus žiaurus. Aš nepasitrauksiu tol, kol mes nenugalėsim – nesvarbu, kas beatsitiktų“, – pažadėjo M.Gavriliukas.

„Berkut“ ritualinio sadizmo vaizdai užfiksuoti ir video.

Šaltinis: 15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Arūnas

Taigi dar vienas įrodymas, kad ukrainiečiai tai ne lietuviai. Lietuviams, kad mylėtu tėvynę pakanka žeminimo, melo, patyčių, jei nemačina – guminių kulkų. Kaip matome Ukrainoje viskas atvirkščiai.

Už Jūsų ir mūsų Laisvę !!

Blogio imperijos pakalikai bus nugalėti, laisva bus Lietuva ir Ukraina nuo bolševikų pedofilų

Algis

Perfrazuočiau kitaip: nusikaltėlių gaujos, užgrobusios Euromaidaną, siekia
suskaldyti ir sunaikinti Ukrainą.

Fiulė ilgai ir nuobodžiai šiandien spaudė

Janukovičiui ranką.Galėtų nusiplauti.Apsimetimo viršūnė.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top