V. Orbanas: Lampedūza yra įrodymas, kad Europa susidūrė su invazine armija

laikmetis.lt

Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pirmadienį sakydamas kalbą Vengrijos parlamente pareiškė, kad Europos Sąjungos migracijos politika visiškai žlugo, o tai įrodo didžiulė migracijos krizė Italijos Lampedūzos saloje.

Dabar jis įspėja, kad Vengrija visą rudenį dalyvaus mūšyje su Briuseliu, nes ES bando nustatyti privalomas migrantų kvotas visoje Europoje.

„Diskusijos tarp Briuselio biurokratų ir Vengrijos dėl migracijos rudenį tęsis, gilės ir tikriausiai aštrės”, – sakė V. Orbanas. „Birželio pabaigoje, nepaisant Vengrijos ir Lenkijos protestų, buvo prastumtas naujas migracijos paktas. Dabar rugsėjis, ir akivaizdu, kad paktas jau žlugo. Jūra į Lampedūzos salą atplaukiantys asmenys jau sudaro tikros įsiveržėlių armijos įspūdį.”

V. Orbanas turi omenyje ES Naująjį migracijos ir prieglobsčio paktą, kuris buvo prieštaringai priimtas šių metų pradžioje. Šiuo paktu būtų sukurtas privalomo migrantų perkėlimo mechanizmas, įskaitant į tokias šalis kaip Vengrija ir Lenkija, kurios anksčiau atmetė migrantų kvotas.

Vengrijos ministras pirmininkas pažymėjo, kad Viduržemio jūra, nors ji ir užima daugiausia dėmesio, nėra vienintelis nelegalios imigracijos židinys, nes Balkanų maršrute taip pat pastebimas padidėjimas.

„Šiais metais prie Vengrijos pietinės sienos jau užkirstas kelias 128 000 bandymų priverstinai patekti į šalį. Išpuoliai prieš pasienio pareigūnus tapo įprastu reiškiniu. Įvyko 168 rimti išpuoliai, daug mūsų pareigūnų buvo sužeisti. Migrantų smurtas auga”, – sakė V. Orbanas.

Įvyko 168 rimti išpuoliai, daug mūsų pareigūnų buvo sužeisti. Migrantų smurtas auga

Jis taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad Vengrijos ir Serbijos pasienyje vis dažniau naudojami šaunamieji ginklai: „Jau tris dienas naktį iš automatinių ginklų šaudoma į jungtinius Serbijos ir Vengrijos patrulių padalinius. Migrantai šiuo klausimu peržengė Rubikoną, ir tokiomis aplinkybėmis Vengrija negali patenkinti Briuselio biurokratų reikalavimų.”

Tikėtina, kad migrantų kvotų klausimas ateinančiais metais lems Vengrijos santykius su ES, nes įtampa didėja. V. Orbanas savo kalboje ES reikalavimus dėl migrantų kvotų pavadino „beprotiška idėja”.

„Briuselis reikalauja, kad šie migrantai būtų įleisti į Vengriją. Jis reikalauja, kad Vengrijoje sukurtume migrantų stovyklą, migrantų getą tūkstančiams, net dešimtims tūkstančių žmonių. Be to, įsileiskime ne tik tuos, kurie apgulę mūsų sienas, bet ir migrantus iš kitų Europos šalių. Jie nori mums primesti tuos, nuo kurių šiandien saugome pietinę sieną. Tuos, kurie smurtu ir ginklais puola Vengrijos pasieniečius. Tai beprotiškas sumanymas, kurio sveiku protu negalime suvokti.”

Orbanas išreiškė didėjantį daugelio konservatorių nepasitenkinimą dėl kairiųjų liberalų valdymo laikotarpio ES, kai valstybės buvo viliojamos prisijungimo prie bloko privalumais, o vėliau susiklostė situacija, kai Briuselis reikalauja vis labiau kontroliuoti kultūrą, migraciją, užsienio politiką ir daugelį kitų klausimų, tiesiogiai susijusių su Europos tautų suverenitetu.

„Kai įstojome į Europos Sąjungą, buvo kalbama apie laisvą kapitalo ar prekių judėjimą ir laisvą europiečių judėjimą. Mūsų sutartyje nėra nė žodžio apie privalomą migrantų priėmimą, migrantų kvotas ar migrantų getus, ir mes negalime pritarti tokiems dalykams.

Ruduo bus sunkus, nes Briuselio žmonės nori įbrukti mums į gerklę migrantų paktą prieš kitais metais vyksiančius Europos Parlamento rinkimus. Gerbiamasis parlamente, anot vyriausybės, mums reikia ne migrantų kvotų, o pasienio tvoros ir pasieniečių, ir mums reikia ne kelti bėdą čia, o atnešti pagalbą ten (į užsienio valstybes, kurios nėra ES narės).

Vengrija yra pasirengusi atlikti svarbesnį vaidmenį krizių zonose, įskaitant karštus ginčus keliantį Sahelio regioną (Afrikoje), tačiau Vengrijoje nebus jokių migrantų kvotų ar migrantų getų. O europinis sprendimas bus priimtas tik tuo atveju, jei Briuselis supras ir pripažins, kad į Europos Sąjungos teritoriją galės atvykti tik tie asmenys, kurių prašymai buvo įvertinti iš anksto ir kuriems buvo suteiktas leidimas atvykti į Europos Sąjungos teritoriją.

Šaltinis: REMIX NEWS

4.9 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuva galėtų papildyti Orbaną

Bet ir Orbanas nedrįsta pasakyti kad toji kariuomenė neišlenda iš dykumų smėlio, bet yra agresyvios Afrikos žmonių dauginimosi politikos rezultatas . Priminsime, nuo pernai planetoje gyvena 8 mlrd žmonių, paskutinis priaugo per 13 metų, kada pirmas susiformavo prieš 200 metų , per visą laiką nuo žmogaus atsiradimo Žemėje. Dauguma naujų gimsta ,gimdomi didžiausiame skurde gyvenančių tėvų. Bet niekas nedrįsta jų sudrausminti, bent sugėdinti už negailestingą elgesį su savo vaikais.

Al.

O tu išdrįsi pasakyti, kad minti iš sorošo fondų ?

blue yellow zov marinie

Maladiec Orbanas siuo klausimu.Da galetu papleskint nigerius is ugniasvaidziu,kad kitiems but baisiau.Musu kiauloidai priims ir dar paprasys.Pamatysim ko nemate.Pirkit sokerius ir duju balionelius,mentai neapsaugos.Vienu bobu neleiskit gatven,uzpis nigeriai.Saugokit vaikus.Sugaukit bletkeri….ka su juo daryt,zinot.

Dzeikas

Del vaiku nesijaudink. Savi, tautiski pedofilai pasirupins.

Paul Casimir

Ta mūsų pišdulkė viskam ir visada paruošta. Lenino reikalas nemirė!

Paul Casimir

Orbanas dvokia ir apšika bet kokį dalyką, prie kurio prisiliečia – net jei dalykas yra taurus. Kažkoks atvirkščias Minotauras. Nuo jo reiktų laikytis per haubicos šūvį.

Al.

Gal gali paminėti keletą ne tokių dvokiančių ?

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top