Vaida Zubrauskaitė Jutkonė. Šių metų “Eurovizija” rodo, kad Europa liko be ateities vizijos

Kaip tau “Eurovizija”? Klausia draugė. Ką sakyti? Jei sakysiu teisybę, tapsiu vatnike ir homofobe, jei meluosiu – sąžinė užkramtys.

Kažkaip dėliojasi mintys, kad tai, ką šiemet “Eurovizija” parodė per abu pusfinalius yra totalus garmėjimas į dugną ir tikrasis Europos vertybių veidas be grimo. Dainos konkurse vienas scenoje ieško triusikų, kita voliojasi su velniu, trečias verkia, kad nežino vyras ar moteris jis-ji yra.

Ketvirtas atsiveda į sceną būrį raumeningų pusnuogių vyrų ir bando su jais visais vienu metu susiporuoti. O kol bando – smarkiai traukia pro šalį. Bet juk ne esmė – šiame konkurse dabar yra svarbiausia PARODYTI. Taip lengviau įsimins. Ir jau visai nesvarbu DAINUOTI DAINOS konkurse! Galima nusidainuoti, galima net nedainuoti – šnypšti, žvygauti, kriokti. Va tokia Europos vizija – dainos šventė mus ištiko.

Ir visame šitame beprotnamyje – užimantis kvapą Ukrainos pasirodymas, po kurio nėr kur akių dėt prisiminus, kad kai kam problema yra nerasti savo triusikų scenoj…

Žmonės, kol jūs Europoje aiškinatės kokiai lyčiai priklausote, kol ieškote savo spalvotų trumpikių, kol leidžiate sau ne tokiu jau vėlyvu metu scenoje kergtis su velniu, Europoje vyksta karas!!! Nedaug reikėjo palaukti, vos dvejus su puse metų, kol visko persisotinusi Europa, trumpam išsigandusi įvykių Ukrainoje, vėl grįžtų prie savo “vertybių” politikos…

Aš bandau įsivaizduoti, kaip žmonės, kurie net nežino kokiai lyčiai save priskirti, atėjus karui (neduok Die) į kiemą, tvirtai imtų ginklą į rankas ir eitų ginti tas vertybes už kurias šiandien taip aršiai kovoja. Ar nebus taip, kad nutars – tai aš dabar esu moteris, o moterys juk nekariauja!

Dugnas pramuštas, ponai ir ponios!

“Eurovizija” – ne tik konkursas, jame atsispindi tai, kas vyksta Europoje ir kuo šiandien gyvena šis žemynas. Šių metų “Eurovizija” rodo, kad Europa liko be ateities vizijos. Šlovė vulgarybėms, vidutinybėms, nuogybėms, seksui, sočiam gyvenimui ir momentiniam įspūdžiui!

Mes patys išsirinkom šituos atstovus, vadinasi taip matome NUGALĖTOJUS. Po mūsų – nors ir tvanas! Liūdna ir gėda. Tik tiek. O dar pernai šį konkursą laimėjo DAINA…

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top