Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vakar, išgirdęs, jog Vilniaus miesto savivaldybė planuoja prisidėti statant paminklą mamutui, kurti mamutų parką bei funikulierių į jį, supratau, kodėl iki šiol neturime paminklo Lukiškių aikštėje, o paminklo Prezidentui A.Smetonai projektas netenkina aukštų miesto reikalavimų…

Prioritetai yra prioritetai

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
del prioritetu

Shimashius yra nekvailas. Jis zino, kad jo vienintelis sansas yra PRas. Ir butent pigus paauglisko lygio PRas, kaip ir jo sukiai apie laisve dziaugtis ir panasiai. Ir iki siol tas neblogai veike. Ko gero mano, kad ir ateityje veiks, juk Vilniuje tam, kad isrinktu, reikia santykinai nedideles persvaros ir nedaug balsu. Bijau, kad ir vel jis turi sansu laimeti, nes konkurentai ko gero bus iprastiniai- arba niekuo negeresni, arba niekam nezinomi, arba ir tokie ir anokie kartu

Kis

bus daug darbo demontuojant „paminklus” ir butina is anksto pasirupinti elitiniu kalejimu,kur butu galima patalpinti pagal skirtingus pazymius?

vilniečiai verti šimašiaus

šimašius kilimo iš žydiškos komunistinės nomenklatūros šeimos.
(kaip grybauskaitė, armonaitė, šimonytė ir t.t.)
geresnio mero vilniečiai nesuras !
VOT !!!

Natūralu

Mamutui mamutas visuomet bus artimesnis ir labiau savas nei mamutui Prezidentas… Tiesiog tarp Šimašiaus ir mamutų yra empatija, o tarp Šimašiaus ir Smetonos ne. Štai ir visas galvosūkis.

Iš tiesų

Dabartinis Vilniaus meras ir didžia dalimi jo politinė aplinka Savivaldybės administracijoj-tipiška antilietuviška miesto valdžia.Tad,Šimašiui ir jo adminisracijai Vytis Lukiškės aikštėje nepageidaujami lietuviški ženklai. Kyla klausimas: Kodėl vilniečiai išsirinko Šimašių sostinės meru? Kodėl vilniečiai pasirinko daugeliu atveju politines jėgas ir politikus,kuriems lietuviškumas nė prie širdies,o globalizmas ir kosmopolitizmas yra aukštai vertinamas ? Pastebėkime ir tai,jog minėta sostinės valdžia sudarė puikias sąlygas skaitlingiausiom Vilniaus tautinėm bendruomenėm plėtoti savo veiklą ypač švietimo,kultūros, jų istorinės atminties plotmėje.

tiek

„Kodėl vilniečiai IŠSIRINKO:))))) Šimašių sostinės meru? Lietuvoje su”valdžios rinkimais” senai dižiulės , esminės problemos. Kas galėtų paneigti….kad ir dabartinė Seimo dauguma , sėkmingai pasinaudojusi , naujausiais „demokratijos pasiekimais” tokiais pat būdais geidžiamiausiais Lietuvos pareigūnais „išsirinko” ir anūkėlį , ir teisingumo ministrę. Ne vien Šimašius…

Rasa

O iš ko vilniečiai turėjo rinktis: Šimašius ir Zuokas? Kiti vardai nebuvo išgarsinti visai. O už Šimašiaus stovi Šurajevas. Pats gyrėsi, kad yra jo patarėjas ir vizijų kūrėjas. šimašius = šurajevas. Piliečių abejingumas tokiems briedo platintojams leidžia bujoti.

Hm.

Nesiseka Vilniui su burmistrais.

reiktų šildymo kainas pakelti Vilniuje

ir elektros
ir vandens
ir dar mokesčių sugalvoti.
—-
(nes vilniečiai yra komunistinio-stribimio-kgbistinio-žydiško-rusiško-pederastinio-pedofilinio mentaliteto)
VOT !!!

dėl mamuto

čia ne balandžio pirmosios pokštas buvo?

grad

G taško sostinėje, vaivorykštiniame P_zdagrade pirmiausia reikia pastatyti paminklą Vaginai.
Tokį, kad niekam neliktų abejonių jog Lietuvėlei tikrai netrukus bus pzdc.

Ramiros

Nesuprantu kaip ir kodėl tokį š. pasodino Lietuvos sostinės meru ir dar taip ilgai užsisėdėjo. Provinciolas berniokas su dirbtine šypsena valdo sostinę Lietuvos, ir ką nori tą daro su ja, daugiausia nesąmones ir visi tyli, lyg pritardami jo siautėjimui. Kitose normaliose valstybėse tokį š. žmonės momentaliai išmėžtų. Na, ką vilniečiai, sveikinu jus, jei jaučiatės laimingi prie tokio mero ! Betgi Vilnius tai visos Lietuvos sostinė t. y. visų Lietuvos žmonių centrinis miestas, o ne kažkokio tai š.

reklama

Kai kvailių dauguma nubalsuoja, išrenka kokį nors grybą valdžion, o šis po to daro ką tik sugalvoja – tai ir yra Demokratija.

turysta z Warszawy

Wszystko w porządku – litwinie są tacy prymitywni, ponieważ ludzie jaskiniowi, są neandertalczykami, dziki.

pažangi nudistė

O tarp mamutų plažas bus?

kontrolierė

O kokios lyties bus tas mamutas?

zoofilas

ar bus kopėtėlės prie mamuto užpakalio?

mianinykas

kuris vln savivaldybės politikas pozuos mamuto paminklui?
šimašius tai juk per kūdas.

švoger

„G” Pzdograde
Trūksta mokyklų,
Trūksta darželių
Netrūksta lėšų tik
Bizniams trinkelių

linkėjimai liberastams

Kartą pasirodė toks mafijos teisingumo ministras šalia pedofilo ūso ir … ūsas dingo, prigėrė arbatos šaukštelyje. Nėra tokių valdiškų pinigų, kurių nesugebėtų pavogti liberalų gauja. Nėra tokio Vilniaus biudžeto, kurio nesugebėtų (pa)įsisavinti šimašiaus liberalų gauja. Visos reformos, kurias darė liberalai, atnešė daug naudos … liberalams. Duokite liberalams valdžią , o jūsų pinigus jie patys iš jūsų pavogs. Liberalo devizas : jei bent dieną nieko nepavogei – diena prapuolė. Jeigu liberalas nevogs, nesukčiaus, nemeluos, neapgaudinės, nedarys kiaulysčių visą savo liberastinį gyvenimą, po mirties jis pateks į TSRS ir turės sąžiningu darbu atgailauti visą pomirtinį gyvenimą nemokamai. Liberalas, padaręs gerą darbą, privalo liberalų gaujai rašyti pasiaiškinimą, kodėl jis taip nevykusiai pokštauja. Kai liberalas nueina išpažinties, kunigas paniško siaubo apimtas pabėga iš klausyklos… Skaityti daugiau »

apgailetina

kai Vytis pakeiciamas mamutu.

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top