0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kas neturi širdies, tik apmokytą protą,

neturi teisės auklėti nei tėvus, nei vaikus. Čia Rimantas Dagys visiškai teisus.
Todėl ir „pozityviosios tėvystės” tėvų perauklėjimo programa turi būti atmesta ir kaip laike gerokai sąmoningai ištęsto pasipelnijimo plano dalis, ir kaip materialistinės pasaulėžiūros prielaidomis grįstas, tendencingas psichologinis mokymas (vad., paslėptai ideologiškai angažuotas, beširdis žmogaus performatavimas). Pasidomėkite ir įsitikinsite. NK

Labai nemalonu būtų,kad

po namus šmirinėtų kokios akiniuotos bejausmės vaikų teisių veikėjos,landžiotų po kambarius,spintas,šaldytuvą rūsį..Yra senas geras amerikiečių filmas su G.Garbo „Ninočka”.Ten gerai pavaizduota porevoliucinės Rusijos atmosfera,kaigyventojų kambariai buvo pereinami …

Kad

Dagys kaip žmogus kaip tėvas kartu politikas mato esminius dalykus ir apie juos konkrečiai kalba.Kukuraitis galimai gyvena fantazijose ir dalykiškumo stoka ir esmės suvokimo ir analizės išsamios nebuvimas jaučiama.

Kiek ne į temą

Dėl R. Jasiulionio. Atsiprašau, laidos nesiklausiau, bet jei čia tas pats Žinių radijo žurnalistas, tai daugybę sykių įsitikinau, kad jis labai prastas „vedėjas” Tiesos paieškoms. Gal ne taip įžūliai, kaip Miliūtė ar Jakilaitis, bet tikrai nesistengia ar nesugeba slėpti savo šališkos nuomonės, su nepatinkančiais jam gali pasielgti grubiai. Iki kolegos Aurimo Perednio lygio jam kaip iki dangaus, matyt labiau lygiuojasi į Valatką.

to Kas neturi širdies, tik apmokytą protą

Tėvams, kurie patenka į Vaiko teisių «globą», «pozityviosios tėvystės» kursai dažnu atveju tampa privalomi, antraip apie vaiko grąžinimą jo gimdytojai gali pamiršti. Ar tai neprieštarauja konstitucijos užtikrinamai sąžinės laisvei, jei tie mokymai yra ideologiškai žymėti?!
Marksistiškai materialistinė vaikų nacionalizacija, pasirodo, paspendusi spąstus ir tėvų sąžinei per pozityvistinius tėvų permokymus, kurių nevalia atsisakyti. Tai visiškai nepriimtina laisvoje šaly.

Rasa

Kas atsakys i toki klausima . Negrazinami vaikai metai ,kiti gal du trys metai .Ar kas nors be vaiko teisiu tikrina kaip tie vaikai auga. Blogos mintys mane kankina ,ar tie vaikuciai nera tvirkinami ,ar jais nesinaudoja musu elitiniai pedofilai ,kad neleidzia tevams ju pamatyti.Prokuratura pradejo tikrinti detektoriais bet Garliavos byloje jie paneige ju patikimuma. Ar tik nedangsto prokurorai pedofilu kad negrazinti i seima vaiku.

...

Gerb.Dagys atidave daug sveikatos del seimu,jis be galo priesinosi siam projektui,pastoviai kartojo,kad pasekmes bus liudnos.Bet deja,buvo galingesniu jegu,kurios i jo bugstavimus nekreipe demesio,nes reikejo skubiai prastumti.Labai negraziai paskysiu,bet gerai,kad tarnybos greitai paslydo,kaip sakant prasisiko ir mes pamateme visa tiesa.Ir jei siame pokalbyje nebutu dalyvaves gerb.Dagys,tai ministeris butu mums dar daugiau bandes makaronu pakabinti.Mano nuomone,ministras turetu uzleisti kede,kad ir kaip gerbiau dabartine zmoniu isrinkta valdzia.Jo argumentai zmoniu neitikina,jis gina vaiku teisiu darbuotojus ir tik pasiklauses gerb.Dagio reziamos tiesos,linkcioja sakydamas,kad is dalies pritariu Dagiui.Ministras pasitikejimo nedadejo.Ziurekime Janutienes laida sivakar.Aciu vedusiajam pokalbi,saunuolis.

Praeivis


NEgerbiamas dagys prisi…š…ko būdamas soc apsaugos ministru pas kubilių.
Tuomet buvo išdurti tūkstančiai pensininkų ir neįgaliųjų.
Dabar šis veikėjas aktyviai reiškiasi, plaudamas mundurą ir vizgindamas uodegą prieš rinkėjus. Juk taip saldu trint subinę seime…

Tomas

Tėvai turi žinoti,kad be prokuroro sankcijos neprivalo įsileisti į būstą vaikteises. Neatidaryti durų ir tiek.

Juozapas

Savigarbos minimumą turintis žmogus nebūtų pašlemėkų koncervų partijos nariu.
Jeigu ponas vilkdagys nemato reikalo nutraukti narystės kriminalinėje gaujoje,
man ir dar daugeliui piliečių, nėra jokio reikalo laikyti poną vilkdagį padoriu, o juo labiau gerbiamu. Atmatų gaujos narys yra atmata. Gražios kalbelės dažnai būna veidmainiškos pastangos išlikti prie lovio. Ir tik.
O kukū-rwaitis? To padugnės apskritai nenoriu net komentuoti.
Kalėjime to padaro vieta. Čia kaip minimum.

Oi per aukštai užsikėlei kartelę, Juozapėli,

tikrai neperšoksi.
O saviprojekcijos kam tiek?

Oijui-tarakonui

Užtat tau, tūnančiam po plintusu- jokios kartelės nereikalingos.

Oho

Per keturis men. patikrinta 10 tūkst. šeimų. vidurkis per metus butu aplankyta 30 tūkst. šeimų. Per dešimt metu 300 tūkst. šeimų. Vadinasi, jeigu nekeistų nieko tame įstatyme, visos Lietuvoje šeimos patirtų vienokį ar kitokį stresą.

Al.

Pažeista Konstitucija, Žmogaus teisių konvencija ir tiesiog paprasčiausias padorumas. Naujieji bolševikai lošia iš viso banko. Priešintis, manau, reikia jungiantis su kitų Europos šalių sveikosiomis jėgomis. Kaip kažkada mūsų disidentai sukūrė Helsinkio grupę, taip ir dabar, manau, reikia Europos mastu organizuoti žmogaus teisių gynybą. Ir jei mes patys nesugebam sukurti laisvos tv, gal galim sukurti su kitom tautom ?

Gimstamumas

kris.O šis įstatymas,kaip figos lapelis pedofilų prastumtas pridengti nusikaltimus Garliavoje.Už jo pirmiausia stovi konservatoriai.

Anglija išstoja

,Brexit suderintas.Europa smarkiai keisis,reikia ruoštis,o atėjus metui veikti ryžtingai.Konservatoriams NE.

Kazys

Prezidentui V.Adamkui atnešė pasirašyti įstatymą,kur atspausdinta Pakso pavardė,ir labai nustebo,kodėl prezidentas nesirašys!Gi ministeris,4 vaikų tėvas,jautrumo pavyzdys,ne tik ne taiso,neskaito,ką pakiša komanda!Jau dėl piaro su vaiko kapeliu pasimatė,kad yra valdomas *bobelių*,neturi nuomonės ir nuovokos.Ir dabar tampysis ir mekens visi,kai reikia žmogiškai pripažinti:nesąmonę padarėm,suklydom,sėdam su tėvais,su tautos atstovais,ištaisom,ką skubom pridarėm.Bet nebus to,nėra ne tik kompetencijos,nėra nei padorumo,nei savigarbos.Policininkas užmušė vaikus,ministras padėjo prašymą atsistatydinti.O dabar dar apsaugos šakalienė reikalaus.Susimovėt,pasitraukit,juk vakarietišką modelį vaidinat.

O Jėzau

Į Marijos radiją įsitaisė garbanotas. Tai konservų išangės krapštukas. Tas mūsų katalikų aklumas, prisitaikėliškumas ir pagaliau durnumas nenustoja stebinti. Galėjo dar Valatką ar Tapiną pasikviesti vesti laidą.

Kaip nužmoginti tėvai ,mamos.

Paversti vaikų inkubatoriais ir įrankiais.Tai tėvų kaip žmonių Žmogaus teisių pažeidimai.Iš anksto į tėvus žiūrima kaip į žmogžudžius.Tai žeidžia orumą.

>>>...       2018-11-13 20:22

……Gerb.Dagys atidave daug sveikatos del seimu,….
Būtent! Chemijos mokslas daug prarado išleidęs didį mokslininką seiman.

Kiek ilgai dar...

Kiek ilgai dar kalbas varinėsit visi?Jau seniai visuomenė turėjo sudaryti Visuomenės
Tarybą paimtų iš šeimų vaikų nuo pat 1990 metų likimų nustatymui.Išsiaiškinti kiek-
vieno tokio vaiko likimą ir kur jis yra dabar.Ar tik vaikai nėra paklausi prekė?
Ar pamiršote,kai dvi mergaitės iš Lietuvos prieš daug metų buvo atiduotos į Ameriką,
atrodo,o jau kai užaugo sugrįžo Lietuvon ir labai sunkiai pritapo prie lietuviško
gyvenimo.Joms trauma visam gyvenimui.Ir su lietuvių kalba joms sunkiai sekėsi.
Lietuviai,esame garbinga tauta,ar mums nerūpi tokių vaikų likimai ir gyvenimai???
O šeimų dalia Lietuvoje nesikartoja kaip okupacijų laikais?Įrodykime patys sau,kad
esame stiprūs savo valia ir dvasia ir galime apginti savo šeimas ir savo vaikus nuo tų,kuriems
svetimas vaikas tampa niekuo nevertu daiktu.

Idomu...

Juozapo ir praeivio identiški pagal prasmę komentarai.
Keisti tie skaitytojai…

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top