Vaikus žudančiu valdžios aplaidumu piktintis draudžiama

Šių metų rugsėjo 21 dieną visuomenę sukrėtė skaudi nelaimė – nusikaltėlių pagrobta ir išniekinta Dembavos moksleivė, ne kartą telefonu prašiusi pagalbos, jos taip ir nesulaukė – buvo sudeginta automobilio bagažinėje. Nei vidaus reikalų ministras, nei Seimas, nei prezidentė nesiteikė piliečiams paaiškinti, kodėl policijos pagalbos specialiuoju telefonu maldavę vaikas liko neapgintas. Dėl kieno kaltės, kieno korupcinių sprendimų daug milijonų kainavusi telefoninės pagalbos sistema neveikė?

Pasipiktinę valdžios abejingumu ir aplaidumu, rugsėjo 24-ąją kauniečiai, klaipėdiečiai, šiauliečiai ir panevėžiečiai susirinko į spontaniškus protesto renginius prie policijos komisariatų. Piliečiai į gatves išėjo su vėliavomis ir žvakutėmis. Taip stengėsi atkreipti valdžios dėmesį, kad dėl tarnybų aplaidumo jie ir jų vaikai jaučiasi nesaugūs.

Panevėžio policija prieš protestuotojus ėmėsi persekiojimo priemonių. Pilietę Ritą Jusienę, kuri apklausiama prisistatė kaip protesto organizatorė, Panevėžio policininkai apskundė teismui. O Panevėžio miesto apylinkės teismo teisėja Rita Bilevičienė spalio 25 dienos nutarimu už piketo, kuriame dalyvavo 8 žmonės, organizavimą nubaudė Ritą Jusienę 500 litų bauda.

Ar dar yra abejojančių, kad Lietuvos teismai yra teisingiausi pasaulyje?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
"Per daug lengvai norime atsidurti tarp

tų,kurie gauna.Jėzui mes esame tie,kurie turi duoti.”.(Bruno Ferrero).Tarp kurių esu aš?Neabejinga panevėžietė davė…teisėjas?

valdziazmogiai: slopinti pilieciu pasipriesinima k

ar dar kam yra abejoniu, kokioje valstybeje mes gyvename?

Stasys

Apgailėtini dsalykai dedasi mūsų padangėje. Tikrai, nejauku darosi šioje „demokratinėje” šalyje, kurios laisvę mes visi iškovojome.

Nida

Sabatauskas po mergaitės sudeginimo rengė slaptus posėdžius, slėpėsi Grybauskaitė, o piliečius, kurie su tokia baltarusiška tvarka nesutinka, teisia. Šlykštus valdžios išpuolis prieš visuomenę.

Sos

Paziurejau rusu filma „Stanica”‘,visiems baisiems nusikaltimams pries zmones vadovavo motina.Pas mus tas pats….

Kritikas Pikčiurna

Teismo sprendime be įrodymų konstatuojama, kad tai buvo ne pavienių asmenų, bet organizuota akcija, o Rita Jusienė buvo šios akcijos organizatorė. Ar tikrai? Įsidėmėtina, ką sako naujos LR Susirinkimų įstatymo redakcijos 1 str. 2 dalis: „2. Šis įstatymas nereglamentuoja susirinkimų, kurie vyksta ar kuriuos organizuoja:”, tame tarpe 7 punkte sakoma: „7) fiziniai asmenys viešosiose vietose, individualaus ir bendrojo naudojimo patalpose, jeigu taikaus susirinkimo tikslas yra tenkinti privačius interesus.” Ar asmeninis pasipiktinimo netvarka valstybėje išreiškimas yra viešas ar privatus interesas ir kada baigiasi vienas bei prasideda kitas? Jei jūs einate ar stovite viešoje vietoje, ar tai yra savęs, savo aprangos, savo pilietinės pozicijos, savo nuomonės ar interesų demonstravimas ar asmeninių interesų tenkinimas? 6 straipsnio 1 dalyje sakoma: „1. Susirinkimo organizatoriai laisva… Skaityti daugiau »

barbora

kvailesnes valdžios tikrai dar mūsų valstybe neturejo. Iškrypėliai valdo valstybę, nieko geresnio ir nesulauksime

NIEKO KEISTO

Garliavoje, 250 stribu isiverze i PRIVATU kiema, pradeje dauzyti zmones taip pat paleido irasa, kad PRIVACIOJE VALDOJE ESANTYS ZMONES PAZEIDZIA SUSIRINKIMU ISTATYMA!!!
Taigis mielieji, jeigu planuojate didesni baliuka savo namuose apie tai taip pat praneskite, nes sulekusi stribauja ir jus gali isnesti is nuosavu namu kojomis i prieki…

IRN

Teiseja yra pati,tokios sukurtos sistemos,auka.Kitokio nutarimo ji ir negalejo priimti,kad neprarastu darbo.

ǑǑǑ

Profesionalai teisininkai galėtų įvairiai interpretuoti, ką Susirinkimų įstatyme reiškia „laisva forma” ir ką reiškia „praneša”. Pavyzdžiui, ar tinka nurodyto administracijos asmens informavimas sms žinute, kur siuntėjas rašo: „Pranešu, jog tada ir tada ten ir ten bus organizuojamas mažiau nei 15 žmonių susirinkimas. Organizatorė Vardenė Pavardenė.” Tikriausiai, tokia forma yra priimtina, juo labiau, kad administracijos darbuotojui yra žinomas siuntėjo telefono numeris, kuriuo galima su organizatoriumi susisiekti. Tačiau tokiu atveju iškyla kitos pusės – savivaldybės administracijos – įsipareigojimas viešai (internete) paskelbti ir mobilaus telefono numerį, kuriuo gali būti lengvai siunčiama sms žinutė, ir taip užtikrinti patį patogiausią pasiekiamumą informuojant apie susirinkimus, kurie garantuojami Konstitucijos. Jei toks numeris nebuvo nurodytas, galima teismo sprendimą užginčyti būtent dėl mano minėtos priežasties – sudarytos ne visos… Skaityti daugiau »

ǑǑǑ

Apsilankiau panevezys.lt svetainėje ir jokio mobilaus telefono, kuriuo galima sms žinute pranešti administracijos darbuotojui apie organizuojamą piketą, neradau. Tad sprendimą skirti 500 litų baudą galima ginčyti ir, esu įsitikinęs, laimėti bylą.

Klaipėda

A-ja-jai, kokie absurdiški dalykėliai dedasi mūsų Lietuvėlėje. Negi iš tiesų ją užvaldė kažkoks „Blogio valdovas”?

Leonas

Apie tai, kaip teisėja Rita Bilevičienė dorojasi su pavojingais valstybės pagrindams asmenimis (save laikančiais viešojo intereso gynėjais) puikus Edvardo ŠIUGŽDOS straipsnis „Už teisingumo ieškojimą – kalėjimas?”
http://www.xxiamzius.lt/numeriai/2013/04/16/teis_01.html

Ar dar yra abejojančių, kad Lietuvos teismai yra t

Nera. Rita prisipazista ir gailisi padariusi administracini teises pazeidima. Ar JUMS daeina? PRISIPAZISTA IR GAILISI. Gal dar karta ta pati parasyti kad daeitu ypatingai bukiems?

SSt

Turėjom „pranešti” prieš 4 dienas. Nelaimė įvyko 21 d. – žmonių liūdesio akcijos (ne piketai) – 24 d.
Išvada – reikėjo numatyti iš anksto, prieš merginos egzekuciją… Būtų juokinga, jei nebūtų graudu…

Šiaurys

Matomai, neužilgo bus pavojinga gatvėje, netoli nuo kokio nors valžiažmogių užtūpto namo, susitikti trims – keturiems žmonėms ir pasitraukus į niekam nekliūnantį pakraštį bandyti pasikalbėti 10 – 15 minučių? O jei dar kas nors iš jų bus prisisegęs gedulo juostelę, ar ryšės tautinę skarelę ar kaklajuostę, ar laikys pirmyn nuskuodusio anūko įduotą tautinę vėliavėlę? Galima tik įsivaizduoti, kokios policijos pajėgos puls juos tampyti, dujas purkšti, per pilvą „bananais” daužys, kokios prokuratūros ir teismų jėgos tuos „piketuotojus” po teismų sales metų metus tampys … Sakysite – nusifantazuoju. Duok, Dieve, kad tai būtų tik fantazija. Bet mes iš praktikos žinome nemirtingą valdžiažmogių visų laikų šūkį, kurį, nors jis rusiškai skamba iškilmingiau, gerbdamas dar tebegaliojantį valstybinės kalbos įstatymą, pateikiu lietuvių kalba; ” Mes… Skaityti daugiau »

Šiaurys

Atsiprašau už nelemtąją „ę” paskutiniame žodyje.

Iš toli

Tikrai gaila, kad teisiamoji „prisipažįsta ir gailisi”. Ne ji, o teisėja turi gailėtis, nes ji tapo valdžios kovos prieš piliečius įrankiu.

Ale

žingsnis po žingsnio į policinę valstybę; ar mes su tuo susitaikysime? Ekspertai.eu pristato Konstitucijos konferenciją, būtinai paskaitykite, – aiškiausios gairės link policinės valstybės.

Sta.

Kaltinamoji( ?!) palūžo, nes pasirodė, kad yra neatspari tam virusui, kuris įsiūbavo mūsų padangėjė, padangėje laisvos ir demokratiškos valstybės (?), „Marijos žemės” padangėje. Sergame, labai sergame…. Taigi, tokios tokelės su mūsų policija, su mūsų teismais….

ash

o jeigu butu pranesusi?
Taigi yra kokia nors slapta pazyma, pagal kuria sklastymas organizatoriui turi buti i desine susukuotas, ne i kaire ( ziurint nuo siaurines zvaigzdes)ir pagal sios slaptos pazymos nesilaikyma, bauda nuo 1 iki 10 000lt, arba laisves atemimas iki 8 metu

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top