Vaistų kontrolės tarnyba registravo apgaulę (II–IV išvados dėl Oscilokokcino)

ekspertai.eu

Ekspertai.eu jau skelbė pirmąją išvadą, kad manipuliuodama pačiais pažeidžiamiausiais asmenimis – vaikais – Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) suklastojo Oscilokokcino pakuotės lapelį (žr. publikaciją „Kalėjimo verta milijoninė afera (korupcinė cukraus anatomija)“. Taip pat klausėme – kodėl, vadovaujant Gintautui Barciui, VVKT tapo tokia išradinga ir ėmė rūpintis visai ne tuo, kam buvo sukurta („Sugauta antis, iš kurios gaminamas Oscilokokcinas!“).

Skelbiame išvadų tęsinį.

II išvada. OSCILLOCOKCINO SUDĖTYJE NĖRA VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS (laukinių ančių Anas Barbariae kepenų ir širdies ekstrakto)

VVKT teigia, kad vienoje Oscillococcinum dozėje yra 0,01 ml laukinių ančių Anas Barbariae kepenų ir širdies ekstrakto 200K potencijos, taip pat 0,85 g sacharozės ir 0,15 g laktozės. Matyt, VVKT pamiršo, kaip skaičiuoti molekules (nors iki G. Barcio vadovavimo mokėjo). Todėl tai padarėme mes. Skelbiame vienos Oscillococcinum dozės sudėtį:

* gliukozės – 2 800 000 000 000 000 000 000 molekulių,
* laktozės – 260 000 000 000 000 000 000 molekulių,
* laukinių ančių (Anas Barbariae) kepenų ir širdies ekstrakto – 0 (NULIS) molekulių!

Kai ekspertai.eu anksčiau pareiškė, kad Oscillococcinum sudėtyje nėra veikliosios medžiagos (žr. „Karalius nuogas, arba ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000–4000 litų“), VVKT mėgino tai nuginčyti, bet neapsižiūrėjo, kad tą patį jau yra paskelbusi savo interneto svetainėje (mūsų išsaugotą šio pranešimo kopiją rasite ČIA). Tiesa, kai ekspertai.eu šią VVKT paskelbtą informaciją paviešino, iš VVKT svetainės ji tuoj pat dingo (informacija pašalinta G. Barcio nurodymu).

III išvada. Laukinių ančių rūšis ANAS BARBARIAE, iš kurios neva gaminamas Oscillococcinum, NEEGZISTUOJA

Iš ko tą Oscilokokciną gamina? Įrašome „anas duck family“ Google paieškoje. Naršyklė randa daug ančių: http://fieldguide.mt.gov/displaySpecies.aspx?family=Anatidae. Bet Anas Barbariae tarp jų nėra.

Tada kreipiamės į žinomus Lietuvos gamtininkus, bet ir jie sako tą patį: Anas Barbariae ančių rūšies nėra. Sako, vienos vaistinės tinklalapyje yra neva tos Anas barbariae nuotrauka ir net vokiškai parašyta Wildente (laukinė antis):, http://www.adler-apotheke-ellwangen.de/apotheke/oscillococcinum.htm

Bet ten – įprasta mūsų didžioji antis Anas platyrhynchos.

Tiesa, anglų kalboje naudojamas pasakymas „Barbary Duck“. Tačiau tai – ne mokslinis ančių rūšies pavadinimas, o terminas, kuriuo vadinama Cairina moschata, kai apie ją kalbama kulinariniame kontekste.

Taigi, padaras, kurį žymi netaisyklingas lotyniškas terminas Anas barbariae, – „homeopatinė antis“, arba gamintojui pinigus nešančios pasakos personažas.

IV išvada. OSCILLOCOCCINUM NĖRA HOMEOPATINIS VAISTAS, nes neatitinka homeopatijos principų

Vyriausiajai administracinių ginčų komisijai VVKT nurodė, kad apie konkrečius homeopatijos principus informacijos neturi ir teigė, kad „Teisės aktai neįtvirtina nei konkrečių homeopatijos principų, nei reikalavimo, kad homeopatinių vaistinių preparatų indikacijos būtų pagrįstos konkrečiais homeopatijos principais“. Kodėl tuomet vaistas pristatytas kaip pagrįstas homeopatiniais principais? Ar tai reiškia, kad VVKT gali sau leisti „pagrįsti“ neįmanomus dalykus, ką tik susigalvoja? Juk tokio teiginio tikslas – klaidinti gydytojus ir skatinti preparato pardavimą.

Įdomiausia, kad pati VVKT yra patvirtinusi užrašą „Indikacijos pagrįstos tik homeopatijos principais“ ant visų homeopatinių vaistų, kurie turi indikacijas, pakuočių. Regis, būtų sąžiningiau parašyti: „Indikacijos pagrįstos siekiu klaidinti žmones ir iš to uždirbti“.

Tačiau teisės aktais neįtvirtintus homeopatijos principus medicinos mokslo istorija vis dėlto žino. Peržvelkime juos. Pagrindinis homeopatijos principas – „panašus sukelia panašų“ (law of similia). Oscillococcinum jo neatitinka. Indikacijoje įkonstruota apgaulė. VVKT negali paaiškinti, kokius peršalimo virusinių ligų simptomus sukelia nurodomos „anties“ organų ekstraktas. Ir tai natūralu, nes iki šiol nėra žinoma, kad antiena sukeltų virusinius peršalinimo simptomus.

Antras homeopatijos principas yra individualus vaisto parinkimas atsižvelgiant ne tik į ligą, bet ir į jos stadiją, konkrečius simptomus ir organizmo ypatybes. Šis principas Oscillococcinum taip pat netaikomas, nes netinka pelnui didinti? Anot VVKT, jis tinka nuo bet kokių virusinių peršalimo ligų bet kokiose stadijose. Kokias dar homeopatijos principais galėtų būti pagrįsta Oscillococcinum indikacija, VVKT nežino.

Taigi, „antis“ pagauta. Bet kada bus pagauti „ekspertai“, kurie nesugaudė nei to, kad „vaistoide“ nėra nė vienos veikliosios medžiagos molekulės, nei to, kad tas „vaistoidas“ „gaminamas“ (skaityti – falsifikuojamas) iš anties, kuri neegzistuoja bent jau Žemės planetoje? Kas atsakys už tai, kad Oscillococcinum aferos sumanytojai ir kiti „biznieriai“ savo besočiu pelno siekimu sukompromitavo pačią homeopatijos idėją?

Kitas išvadas skelbsime vėliau.

* * *

Ankstesni šios serijos straipsniai:

Korupcija tūno SAM ir VVKT
G. Barcio atvesdinimas korupciniu tuneliu
G. Barcio korupcinio „tunelio“ į VVKT įteisinimo darbai
Kaip buvęs farmacininkų direktorius vaistų kainas „mažino“
Karalius nuogas, arba ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000–4000 litų
„Antienos valgytojai rizikuoja savo sveikata. Taip pat, kaip „Lietuvos ryto“ skaitytojai“
G. Barcys – farmacininkų asociacijos vadas ir jų valstybinis kontrolierius viename asmenyje?
Lietuvoje siaučiant gripui, ekspertai.eu dar kartą klausia G. Barcio apie cukrų, parduodamą kaip vaistai
VVKT – rimčiausia VSD konkurentė
VVKT patvirtino, kad oscilokokcinas nuo gripo netinka!
Ekspertai.eu darbas duoda pirmuosius vaisius: oscilokokcinas „nuo gripo“ išimamas iš rinkos!
G. Barcys: aš kol kas jokio pagrindo nerimui neturiu (video)
G. Barcys turi atsakyti už klinikinių vaistų tyrimų kontrolės sugriovimą Lietuvoje
G. Barcio vadovaujama VVKT turi praverti juodąją dėžę
Kalėjimo verta milijoninė afera (Korupcinė cukraus anatomija)
Sugauta antis, iš kurios gaminamas Oscilokokcinas!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top