Vaiva Žukienė, Centro apygarda

Gimė 1962 m. sausio 1 d. Jurbarke, gydytojo J. Radiko šeimoje

Alma Mater: Vilniaus universitetas
Mykolo Romerio universitetas

Narystė partijoje: 2011 m. įstojo į atsikuriančią Tautininkų sąjungą, yra Įstatų ir programinių dokumentų rengimo grupių narė, Tarybos narė

Rinkiminė informacija: Tautininkų sąjungos sąraše Nr. 18. (koalicijos Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ sąraše Nr. 51)
Vienmandatė Centro apygarda Nr. 13

Kontaktai:
tel. Nr. 8-650-13133, el. paštas: [email=vaiva.radikaite@gmail.com]vaiva.radikaite@gmail.com[/email]

Kandidato rinkiminė sąskaita:
LT53 7044 0600 0784 4407, AB SEB bankas

Apie kandidatę plačiau
Vaiva Žukienė: „Svarbiausia dabar išlaikyti trapų pasitikėjimą Lietuva kaip demokratine valstybe“

Kodėl politika

Iš dviejų posakių – Vienas lauke ne karys bei Ir vienas lauke karys – aš vis dėlto renkuosi pastarąjį ir galvoju, kad kiekvieno iš mūsų valioje nuveikti tai, kas galėtų pakeisti Lietuvą. Aktyviai dirbdama tiek profesinėje, tiek visuomeninėje veikloje, ne kartą susidūriau su stulbinama nekompetencija, baime ieškoti sprendimų, nenoru ką nors keisti. Nesu visų sričių žinovė, bet ten, kur išmanau – informacinė politika, kultūra, smulkusis ir vidutinis verslas, savivalda ir regionų politika –galėčiau naudingai dirbti tobulinant įstatymus, kuriant geresnę teisinę, investicinę, ekonominę aplinką. Tikiu, jog galima pasiekti, kad dori žmonės Lietuvoje gyventų oriai, stabiliai ir saugiai.

Biografija

1979 m. baigė Vilniaus 41-ąją vidurinę mokyklą; 1982–1990 m. studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą Vilniaus universitete; 2001–2004 m. studijavo Mykolo Romerio universitete ir įgijo Teisės ir valdymo magistro kvalifikacijos laipsnį.
Nuo 1992 m. pradėjo dirbti versle, kabelinės televizijos srityje; nuo 1994 m. – UAB ,,Rygveda“ generalinė direktorė; nuo 2000 m. yra Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos prezidentė.
1996 m., įkūrus Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondą, kaip transliuojamosios žiniasklaidos atstovė, pradėjo veiklą šioje institucijoje, ilgus metus buvo fondo Tarybos narė, Tarybos pirmininko pavaduotoja, Audiovizualinės komisijos pirmininkė. 2008–2010 m. buvo išrinkta fondo Tarybos pirmininke.
2012 m. fondo dalininkų susirinkimas išrinko į fondo Tarybą. Šiuo metu yra šios Tarybos pirmininkė.

Visuomeninė veikla

Dirbdama Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fonde, daug dėmesio skyrė regioninės žiniasklaidos klausimams, yra paruošusi ir pristačiusi pranešimų šia tema įvairiose valstybės institucijose ir tarptautiniuose forumuose, parašiusi straipsnių apie kultūrinės žiniasklaidos problemas, dalyvavo įvairių kūrybinių konkursų vertinimo komisijų darbe.
Aktyviai dalyvauja Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos veikloje, įvairių su visuomenės informavimo veikla susijusių įstatymų ir poįstatyminių aktų kūrimo darbe, pasisako už etiškumo principų versle įgyvendinimą.

Narystė organizacijose

Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos narė.
Lietuvos žurnalistų draugijos vicepirmininkė.
Viena iš Piliečių Santalkos steigėjų, Tarybos narė ir vicepirmininkė.

Pomėgiai, kita

Gerai moka anglų, rusų ir lenkų kalbas, skaito vokiškai ir latviškai.
Pomėgiai – gera muzika, geros knygos ir kelionės.

Šeima

Dukra Viltė – Freiburgo universiteto studentė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top