Vaizdo įrašo klastotė: pasak ukrainiečių žurnalisto, Donbase reikia nužudyti pusantro milijono gyventojų

Tiesos.lt portalas ir anksčiau yra paskelbęs straipsnių apie Kremliaus propagandos pasitelkiamas informacines klastotes, daugiausia apie vadinamuosius fotografinius „liudijimus“, nieko bendra neturinčius su realiais įvykiais. Šįsyk Rusijos televizijos propagandinio kanalo plačiai paskleista klastotė, sulipdyta iš vaizdo įrašų fragmentų ir neva atskleidžianti ukrainiečio žurnalisto tariamą „kraugeriškumą“ Donbaso gyventojų atžvilgiu, siekia vienintelio tikslo: dar labiau sukrėsti Rusijos gyventojų, o taip pat ir daugelio patiklių užsienio žiniasklaidos atstovų vaizduotę, visiems parodyti Kremliaus įnirtingai peršamą nežmonišką ir „fašistinį“ Ukrainos valstybės veidą.

stopfake.org

Liepos 31 dieną Rusijos televizijos kanalas „LifeNews“ parodė vaizdo įrašo ištrauką iš ukrainiečių televizijos kanalo „hromadske.tv“ transliacijos. Parodytoje medžiagoje kalbama apie tai, jog ukrainiečių žurnalistas Bogdanas Butkevičius neva yra pareiškęs: „Donbasas – ne tik depresyvus regionas. Ten labai didelis problemų kompleksas. Ir svarbiausia, jog ten didžiulis nereikalingų žmonių kiekis. Kalbu apie tai sąmoningai. Jeigu žvelgtume tik į Donecko sritį, tai ten yra apytikriai keturi milijonai gyventojų ir ne mažiau kaip pusantro milijono nereikalingų žmonių. Aš noriu pasakyti, jog mums nebūtina suprasti Donbasą. Būtina suprasti nacionalinį Ukrainos interesą. Man regis, Donbasą reikia išnaudoti kaip resursą. Aš negaliu pateikti visaverčio recepto, ko nedelsiant reikėtų imtis, tačiau svarbiausia, ką reikėtų šiuo momentu padaryti – kaip tai nenuskambėtų žiauriai – Donbase yra tam tikra kategorija žmonių, kuriuos reikia paprasčiausiai užmušti“.

Toliau televizijos kanalo „LifeNews“ laidos vedėjas sako, kad B.Butkevičiaus pareiškimas nė kiek nesutrikdė „hromadske.tv“ laidos vedėjos ir kad ji labai įdėmiai klausėsi tokių kalbų. Rusijos televizijos siužetą ekrane lydėjo užrašas „Užkietėjęs fašizmas. Ukrainiečių žurnalistas pareiškė, jog Donbase reikia užmušti pusantro milijono gyventojų“.

Tą pačią liepos 31-ąją televizijos kanalo „Rossija 24“ laidoje buvo parodytas siužetas su analogiška informacija.

Rusijos televizijos „Pirmasis kanalas“ liepos 31 dienos vakaro laidoje taip pat užsiminė apie B.Butkevičių. Tik skirtingai nei kitų Rusijos kanalų kolegos, laidos „Vesti“ žurnalistai iš „Pirmojo kanalo“ nepateikė „tiesioginės B.Butkevičiaus kalbos“, o apie jį užsiminė siužete apie Aukščiausiosios Rados posėdį. Po to, kai liaudies deputatas O.Liaško atsisakė pakomentuoti posėdį Radoje ir pareiškė: „Savo nuomonę aš išsakau žurnalistams, o ne goebbelsams“, sekė „Pirmojo kanalo“ žurnalistės tekstas už vaizdo kadro: „Vieno liberalaus kanalo eteryje savo nuomonę išsakė Kijevo nacistas ir žurnalistas Bogdanas Butkevičius. Jis papasakojo – citata – „apie nereikalingus Donbaso žmones ir apie tai, jog tokius žmones reikia nužudyti“. Stebina laidos vedėjos reakcija – ji nepertraukė atvirai fašistinių pasisakymų“.

Naujiena apie žurnalisto ketinimą neva nužudyti per milijoną žmonių pasklido ir žiniasklaidos portaluose.

Mes (stopfake.org – Tiesos.lt) nusprendėme išsiaiškinti, ką konkrečiai „hromadske.tv“ tiesioginėje laidoje pasakė ukrainiečių žurnalistas ir kodėl laidos vedėjos Nastios Stanko nė kiek nesutrikdė žodžiai apie „nereikalingus žmones“.

Rusijos televizijos kanalų naujienų šaltiniu tapo 49 sekundžių trukmės vaizdo siužetas, pavadintas „Bogdanas Butkevičius. Viskas paprasta – reikia užmušti pusantro milijono Donbaso gyventojų“.

Pirmiausia: peržiūrint vaizdo įrašą yra akivaizdūs ir aiškiai matomi trys montažiniai [siužeto] suklijavimai, bylojantys apie tai, jog pateikiamas ne visas ištisinis monologas, o tik keturi skirtingi jo fragmentai. Visa tai atrodytų kaip tokia formulė: pirmasis fragmentas – pirmasis suklijavimas – antrasis fragmentas – antrasis suklijavimas – trečiasis fragmentas – trečiasis suklijavimas – ketvirtasis fragmentas.

Antra: egzistuoja ir vaizdo įrašo originalas, kurio trukmė – 31 minutė ir 52 sekundės. Net jeigu atmestume į siužeto laiką įtrauktą septynių minučių trukmės įrašą, kai per „Skype“ buvo prisijungęs kitas žurnalistas (nuo 1:40 iki 8:40), yra akivaizdu, jog palyginus su 49 sekundžių trukmės sumontuotu vaizdo įrašu, siužetas su B.Butkevičiumi trunka dvidešimčia kartų ilgiau.

Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į vaizdo įrašą nuo devynioliktos minutės:

„Donbasas – tai ne tik depresyvus regionas, ten yra daug problemų. Problema yra ta, jog ten yra KLAIKUS NEREIKALINGŲ ŽMONIŲ KIEKIS ir, pirmiausia, – EKONOMIKOJE. APRŪPINTI DARBU JŲ NEĮMANOMA. Todėl, kad ten sukurta ekonominė struktūra – ji nėra tiek efektinga. Kuomet tu pradedi bendrauti su „Metinvest“ vadovais, sakykim, ne prieš kameras, jie papasakoja daug įdomaus. PATIKĖKITE, APIE TAI AŠ KALBU ABSOLIUČIAI SĄMONINGAI. JEIGU PAIMTUME VIEN TIK DONECKO SRITĮ, TAI TEN YRA KETURI MILIJONAI GYVENTOJŲ. MAŽIAUSIAI PUSANTRO MILIJONO – NEREIKALINGI ŽMONĖS – DARBO JIEMS TEN NEATSIRAS NIEKADA. […] DONBASAS – TAI MŪSŲ RESURSAS. TĄ RESURSĄ MES ATIDUODAME KRŪVELEI PRATURTĖJUSIŲ IŠGAMŲ, ATĖJUSIŲ IŠ PARTINĖS NOMENKLATŪROS, susivienijusios su vietiniais kriminaliniais klanais. […] YRA KATEGORIJA ŽMONIŲ, KURIUOS REIKĖTŲ PAPRASČIAUSIAI UŽMUŠTI. DEJA, SUSITARTI SU JAIS NEĮMANOMA. AŠ BUVAU SLOVJANSKE IR BANDŽIAU SU JAIS PASIKALBĖTI. DIDESNIAJAI DALIAI MAIŠTININKŲ YRA REIKALINGA EKONOMINĖ ALTERNATYVA. Donbasas visada streikuodavo dėl dešros. Kai jiems tos dešros duodi, jie nutraukia protestus“.

Iš šio pasisakymo konteksto galima suprasti, jog B.Butkevičius siūlė „užmušti“ teroristus.

Žurnalistas [B.Butkevičius] sureagavo į sumontuoto vaizdo įrašo publikaciją ir savo „Veidaknygės“ puslapyje parašė: „2. Dėl [žodžio] užmušti. Aš sakiau, jog užmušti reikia teroristus, su kuriais neįmanoma susitarti ir kurie į rankas paėmė ginklą“.

Kadangi [laidos vedėja] Nastia Stanko daugiau nei dvidešimt minučių –ne 49 sekundes – klausėsi Bogdano Butkevičiaus pasisakymo, ji suprato, jog jis atskirai užsimena apie teroristų nužudymą ir – atskirai – apie pusantro milijono neturinčių darbo, nereikalingų žmonių. Todėl vaizdo įraše laidos vedėja ir atrodo tokia rami ir nesutrikusi.

Trečia: „hromadske.tv“ šio eterio laidą įrašė 2014 metų balandžio 19 dieną, o sumontuotos ištraukos internete buvo paskelbtos liepos 31 dieną, tai yra, praėjus trim mėnesiams. Ir kaip tik šis – trijų mėnesių senumo vaizdo įrašas – pritraukė populiariausių Rusijos žiniasklaidos priemonių dėmesį. Nesigilinsime į naujienų sklaidos standartus, tik pasakysime, jog naujienas pateikiantys žurnalistai net vakarykštes naujienas paprastai vadina „senienomis“. Kodėl pagrindiniai Rusijos televizijos kanalai naujienų laidose netikėtai ėmė rodyti trijų mėnesių senumo vaizdo įrašo iškarpas, tai jau labiau redakcinės politikos nei naujienų standartų klausimas.

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ekspertai

O likę ekspertai – kaušai ir perspausdino šitą feiką kaip tiesą. Kažkada gerbiamam Nakui matyt galva perkaito, jei ne koks auglys smegenyse 🙁

Taigi

Aišku, kad streikuotojus dėl geresnio gyvenimo reikia užmušti, taip ir Kubilius sausio 16 d. darė, Juknevičienė pasiuntė juos šaudyti 🙂 Tegul jie kaip nori dabar teisinasi ir išsisukinėja, bet tas asmuo viešai kalbėjo apie žmonių užmušimą. Jeigu Tiesos pritaria žmonių užmušimo propagavimui, tai ką galiu pasakyti…

Aja

Perskaiciau. Nuomone apie ta „daininka/zurnalista” nepasikeite – girdziu aiskiai: „Reikia nuzudyti”. TASKAS. Ne paimti i nelaisve, ne nuteisti, o NUZUDYTI. Kokie dar gali buti isvedziojimai?

taip pat

mes matem maidana-kaip civilizuota ir teiseta valdzios pakeityma,taip pat video kai Porosenko jau po valandos zinojo kas numuse Boinga ir visu buvusiuju ten pavardes.Taip pat mes tikim kad pedofilijos nera,Kusaite tikra terroriste…Praradot pasitikiejima-„Tiesos=Melo.lt”Ir jau aiskeja kieno jus projektas.

Ieva to Aja

Atrodo, kad čia niekas negina ukrainiečių žurnalisto. Jis tauškia ciniškai ir neatsakingai. O bet tačiau, jis nesako, kad reikia išžudyti 1,5 milijono gyventojų. Čia jau Rusijos propagandos melas. Straipsnis apie tai.

Letas dėl FSB projekto "Taip Pato"

Mes tikime tik tais, kurie mato pakeitimus, bet ne pakeitymus.

Kritikas Pikčiurna

Tai dar vienas įrodymas,kaip daroma Joseph’o Goebbels’o tipo politika bei ideologija. Todėl perspausdinant Rusijoje skelbtą informaciją dabar jau būtina išsamiai patikrinti ar nėra klastotė. Yra ir labiau rafinuota technologija, kai iš konteksto ištraukiami pavieniai žodžiai. Greitu laiku reikia laukti „pranešimų”, kurie sulipdyti iš tikro teksto sukeitus vietomis raides taip, kad teksto prasmė būtų visiškai kitokia. Nors daugelis tokių kombinacijų yra beprasmės (jų skaičius nuo radžių skaičiaus n priklauso, kaip faktorialas n!= n*(n-1)*(n-2)*…*2*1 ir auga greičiau nei laipsninė funkcija), bet net išmetus visas beprasmes kombinacijas, likusių prasmingų variantų yra tiek daug, kad jų pakanka patenkinti bet kokį politinį užsakymą. (Pabandykite laisvalaikiu paeksperimentuoti – labai linksma!) Taip net matematika ir lingvistika tampa ideologiniu ginklu.
Ar galima nuo šiol paraidžiui pasitikėti žiniasklaidos pranešimais?

Perklausiau originala.

Na ir kur klastuote?10 min demonizuoja donbaso gyventojus o paskui tesiai rezia kad reikia- vbiti! Likusiems siulo greitai suorganizuoti darbus-statybas…ir duoti desros.Tokias technologijas naudoja USA,demonizuoja neparankios valstybes valdzia,organizuoja provokacija na ir paskui intervencija.Del tokiu liumpienu Bogdanui Butkeviciui reikietu pasiteirauti kiek ju yra USA pvz.O Anglijoje tokiu apie 5.5 mln.Manau tas intervju figuruos tribunole.Na o europieciams bus tikrai salto duso porcija!

Vasaris

Lieka issiaiskinti kas tie maistininkai! Jei maistininkai – Donbaso gyventojai, tai viskas ir vyksta pagal tai kaip cia kalba Butkevicius, o jo zodziai butent dabar ir yra patys aktualiausi, nes ta zudymo procesa galima stebeti kasdien! O tas „feiko” bandymas susvelninti, tai tik suvokimas, kad lazda perlenkta!

Taip pat>Letas

O 300000 kurie pasirase uz referenduma del zemes irgi FSB proektas?O violietiniai?O Snoras?O Kusaite?O VEKS…? Jums visi tie zmones FSB projektas(Turiu omenija kas ne sutinka su oficialia linija)?

Kritikas Pikčiurna

Sprendžiant pagal tai, kaip tiesos.lt pradėjo atakuoti „tituškos”, atrodo, kad mūsų portalas tapo pavojingas ne tik lietuviškai nomenklatūrai, bet ir Rusijos ambasadai bei išorinei žvalgybai… Tai jau yra labai didelės grėsmės ženklas.
Gal jau laikas leisti komentuoti tik prisiregistravusiems skaitytojams?

!!!

stopfake.org pabande isbalinti si interviu, atseit jis buvo padarytas balandzio 29d. ir kad Rusijos ziniasklaida pateikia tik iskarpa is viso interviu. Pats Butkevich teigia, kad „jis sake, kad reikia zudyti teroristus, su kuriais negalima susitarti ir kurie paeme ginkla i rankas”. Zinant, kad Kijevas laiko Donbaso zmones teroristais, juos kasdien zudo, apsaudo ju gyvenamuosius namus is artilerijos, keista, kodel dabar Budkevich bando pasiteisinti, nors realiai, tik dar karta patvirtino savo zodzius!?

Taigi

Visa tai Butkievičius kalbėjo balandžio mėnesį, o šiandien matome veiksmus.

rita

Kas atsitiko su lietuviais.Nejaugi rusiskos psichozes virusas paveike dalies tautieciu protus.Ko jie siekia-palaikydami sovinistines rusu idejas.Kuo jums taip mielas propogandistinis rusu melas.Ar jums patiems nekelia baimes rusu invazija i Lietuva,kas jau atsitiko Ukrainoje.Rusai mus buvo okupave 7o metu.Taciau okupantais vadinate ne Rusija o Amerika.Jus negyvenote net dabartineje Rusijoje,jau nekalbant apie Amerika tai is kur semiates komentaruose pateikdami melaginga informacija.Ir is vis ar jus dirbate,nes pastoviai rankioti rusisku sovinistiniu-propogandistiniu straipsneliu santraukas reikia laiko.Jeigu tai jusu darbas,uz kuri gaunate rusiskus rublius tai esate Lietuvos isdavikai.Galima butu padiskutuoti su zmonemis turinciais kita nuomone.Taciau jus nediskutuojate,o rasinejate gryniausias nesamones,smeizikiskus komentarus.Kodel pastoviai savo komentaruose atspindite Rusijos kremliaus nuomone,o ne opozicijos.Kas su jumis darosi lietuvaiciai.Nejaugi uz skatika parduotumete lietuva kaip 1940.

Al.

Butkevičius mano, kad teroristus reikia šaudyti. Šaudyti žmones, žinoma, negerai. Bet ką daryti, kai jie su tankais ir raketom puola tavo šalį? Kai vokiečiai užpuolė Rusiją, rusai vis tik atsišaudė. Rėkdami mušk fašistinį priešą. Ir dabar rusai rėkia mušk ukrofašistus. Matom, kaip veikia vardas. Suteik priešui blogiečio vardą, o paskui rėk, kad jį reikia mušti – nes jis juk blogietis. Po karo visos Baltijos tautos rusams buvo fašistai. Nors ne mes juos užpuolėm ir vežėm į vergiją, o jie mus. Kai rusai iš savo teritorijos gradais apšaudo Ukrainą, ar žmonės ten nežūsta? Kaip rusai elgėsi su Čečėnija, kai čečėnai, visiškai atskira, nuo amžių savo žemėje gyvenanti tauta, trisyk rusų ištremta, pasiėmė suvereniteto tiek, kiek patarė Rusijos prezidentas Jelcinas ? Ir… Skaityti daugiau »

Taigi Kritikui Pikčiurnai

Beretėms tuoj teks namuose užsidaryti, išjungti kompiuterius, kad tik jų neatakuotų 😀

Taigi

Lietuviai ne tokie kvaili, kad į beretines, konservines psichozes panirtų ir neskirtų, kur juoda, o kur balta. Rusija- TSRS buvo okupavusi Lietuvą, tai istorija, negi dėl to dabar meluoti, ten kur balta, sakyti, kad labai juoda, ir atvirkščiai. Šiandien Vakarai yra kolonizavę tiek Lietuvą, tiek Rusiją, tiek likusį pasaulį, dėl to jie gerai gyvena, ne pagal tai ką jie patys uždirba, bet iš to, ką uždirba jų kolonizuotos valstybės. Tai kad Rusija bando išsivaduoti iš Vakarų engimo, tai remia nemažai Vakarų pavergtų pasaulio valstybių, tik parsidavęs Lietuvos politikos elitas mano, kad naudingiau laižyti Vakarams ir už tai gauti dovanėles ar pagyrimus. Lietuviai jau pardavė Lietuvą Vakarams, dabar ją gali parduoti tik patys Vakarai: jeigu Vakarams bus naudingiau atsikratyti Lietuvos, tai… Skaityti daugiau »

Taigi

Lietuviai ne tokie kvaili, kad į beretines, konservines psichozes panirtų ir neskirtų, kur juoda, o kur balta. Rusija- TSRS buvo okupavusi Lietuvą, tai istorija, negi dėl to dabar meluoti, ten kur balta, sakyti, kad labai juoda, ir atvirkščiai. Šiandien Vakarai yra kolonizavę tiek Lietuvą, tiek Rusiją, tiek likusį pasaulį, dėl to jie gerai gyvena, ne pagal tai ką jie patys uždirba, bet iš to, ką uždirba jų kolonizuotos valstybės. Tai kad Rusija bando išsivaduoti iš Vakarų engimo, tai remia nemažai Vakarų pavergtų pasaulio valstybių, tik parsidavęs Lietuvos politikos elitas mano, kad naudingiau laižyti Vakarams ir už tai gauti dovanėles ar pagyrimus. Lietuviai jau pardavė Lietuvą Vakarams, dabar ją gali parduoti tik patys Vakarai: jeigu Vakarams bus naudingiau atsikratyti Lietuvos, tai… Skaityti daugiau »

to taigi

paaiskink,ka reiskia Vakarai kolonizavo Lietuva,ir kas slypi po tuo zodziu Vakarai.As visai nesijauciu kolonizuota ir pavergta.Paaiskink savo zodziu prasme.O apie Rusijos kolonizavima rasliavos,tai jau nukrypimas nuo sveiko proto.Grupe buvusiu KGBistu su Putinu priesakyje-stai tikrieji Rusijos pilieciu protu kolonizatoriai,materialiniu vertybiu grobstytojai.Rusu opozicionieriai,kurie bande isaiskinti rusisku pinigu netekejima i uzsienio bankus,tikraji veida rusu oligarchu ,arba nuzudyti arba sedi arestuoti.Ir prie ko cia Vakarai.Rusijos Dumos politikai pastoviai keikia vakarus,taciau beveik visu seimos gyvena tai ES,tai Amerikoje,ten jie uz isgrobstytas lesas rusijoje perka nekilnojama turta.Netgi Lavrovo dukra gyvena JAV.Taciau nei vienas JAV senato narys nededa pinigu i rusiskus bankus ir nesiruosia rusijoje gyventi.Taip kad nereikia nesamoniu rasineti.

ome

tai nepaneigia žurnalisto požiūrio į Donbaso kovotojus, pavadinai teroristu ir gali skerst, ar kas atskirs, teroristas tai buvo ar kovotojas gynes savo žemę, savo šeimą ???

Beta omei

Teroristas tai tas kuris rankoje laiko šautuvą ir kovoja už kitos valstybės interesus. Ir tai daro už pinigus gaunamus iš jį pasiuntusios valstybės. Kiekvieno teroristu niekas nevadina. Nežinojai? 😉

Irena

Tik nereikia demagogijos. Neva Kusaitės gynėjai nuo VSD ir FSB turėtų būti ir Putino politikos šalininkai.

Sveikinu Tiesos.lt už sąžiningą patriotinę antikagėbistinę poziciją.

Dėdė Irenai

Sveikinti reikėtų tuo atveju, jei putinistų IP būtų po įspėjimo blokuojami. Šiame portale galima aptarti daug temų, o ne atsimušinėti nuo putinistų samdinių.

Juozapas

Sveiki. Apgailestauju, kad negalėjau dalyvauti komentaruose. Buvau išvykoje. Straipsnių daug, komentarų yra gerų. Vis tik labanakčiui pasirinkau šią temą. Mielam kolegai Kritikui Pikčiurnai ir gerb. Dėdei: Dėl agresyvaus ruskijos samdinių veikimo šiame portale. Taip tai yra problema. Vietoje to, kad diskutuotume svarbiais klausimais, daug laiko sugaištama atsimušinėjimui nuo kremlinių padugnių. Iš to kažkiek simboliškai išlošia nenuolatinai skaitytojai, nes mato kas yra kas. Tačiau nuolatiniai skaitytojai, komentatoriai kurių tarpe tikrai yra labai įdomiai mąstančių žmonių – jie pralaimi. Štai taip viskas ir vyksta. Jeigu maskolijos trubadūrai nesulaukia atsako, jie tiesiog kuria šiūkšlyno įvaizdį, plius kuria mitą jog tai nuomonė kurią reiškia atsitiktiniai „brangūslietuvosžmonės” ir tipo, tokių remiančių putlerininkus, yra labai daug. Taigi, kaip ir neišeina pasyviai stebėti bobikų siautėjimo. Jeigu veliesi… Skaityti daugiau »

Canada

Putino myletoju komentaru jokiu budu nereikia blokuoti ar trinti. Ju bukumas juos demaskuoja.

Aja to Ieva

„O bet taciau” :)))) As to neneigiu, bet bent jau dabar – XXI amziuje yra bent koks suvokimas, ak reikia daryti su priesiska salimi? Ar mes jau uzmirsome Hagos konvencija, Kitus tarpvalstybinius susitarimus nezudyti belaisviu? O cia – ZUDYTI? Be jokiu aptarimu….Pasidave ar ne, nesvarbu – PEILIAIS PAPJAUTI… TAI NORMALU?

Aja to Beta

Tu man atverei akis –
„Teroristas tai tas kuris rankoje laiko šautuvą ir kovoja už kitos valstybės interesus. Ir tai daro už pinigus gaunamus iš jį pasiuntusios valstybės.” ———-Tai tie maidaunai ir buvo tikrieji teroristai… Ot svolaciai. Ir dar ne tik su sautuvais, bet ri apsikokteiline…. 🙁

O stai dar Kremliaus klastote:)

Раненый солдат украинской армии: здесь люди борются за свою землю Butinai paziurekit ir pakomentuokite nes labai esu susipainiojes ir visada kazkokiam komentatoriui atrodau FSB agentu! Bet atleiskite as tik niekaip negaliu suprasti kur TIESA!?:)

Beta to 1:48

Argi Maidano žmonės buvo su šautuvais? Kažkaip nemačiau ten nei tankų, nei „Grad,ų”, nei Buk,ų, nei panašios bjaurasties. O kol osvoboditeli nuo ukrainietiškų lašinių neįsikišo, ten buvo visai taikus piliečių protestas prieš korupcinį Janukovičiaus ręžimą. Demokratinėse valstybėse tai visai įprastas dalykas; vyksta mitingai, demonstracijos, streikai (prisimink nesenus įvykius Graikijoje) ir niekas tokių akcijų dalyvių nevadina teroristais. Čia tik caro žudikų palikuonims tokia mintis atėjo į galvą pagal principą: „Kuom pats kvep tuom kitą tep”, o ivanuškos duračiokai (tipo tamsta) pasigavo, kai kurie gal net įtikėjo ir vis kartoja, kartoja, kartoja, kaip kokios pamišusios papūgėlės.

Marytė

Ar tu nesusimąstei Juozapėli apie tai, kad didžioji dauguma santūrių, geranoriškų Lietuvos žmonių nepalaikydavo bei nepalaiko Kijevo režimo politikos, suprasdami, kad Ukrainoje kaunasi suinteresuotos oligarchinės ir mafijinės grupuotės, o kenčia paprasti žmonės, tame tarpe ir vaikai, patrankų mėsa priverstinai paversti kareivėliai? Vyksta nepaskelbtas karas , o ne jokia kova už laisvę. Planetos didieji dalijasi įtakos zonomis ir mes čia ne prie ko, o tu nori būtinai traukti Lietuvos žmones į tą košę, kuri verda. „Maudaunas” nepasiteisino, neišplito, tai dabar ieškoma kitų būdų kelti sumaištį Ukrainoje. Tu draskaisi, varai savo demagogijas, tau nepatinka, kad mąstantys supranta ir rašo apie tai. Vai, vai, vai Juozapėli pagal tave už kiekvieno krūmo, vos ne už kiekvieno kampo ir prie kiekvieno kompiuterio sėdi ” kontora”.… Skaityti daugiau »

Dėdė Juozapui

Jūsų pasiūlytos „kanalizacijos” mintis – puiki. Tai kartu ir portalo administracijos išbandymas bei savotiškas lakmuso popierėlis. Neįrengus kanalizacijos labai rimti taps įtarimai, jog šis portalas įkurtas vien piliečių garo nuleidimui ir neaiškių politinių iniciatyvų palaikymui.

Marytei

vargšele, KGBistine šiukšle, čia nepasiseks apmulkinti nuolatinių Tiesos skaitytojų, kaip ir padorių Lietuvos žmonių. Tokią nuomonę formuoja tik okupantų pakalikai, jiems tarnavę niekšai, kurie dabar nieko nesugeba dirbti tik „uždarbiauja” rašinėdami bukus „komentarus”, bet jūsų, padugnių, balsas į dangų neina.

O stai cia irodimas kad sake, vbiti!

Paziurekit!www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCUQtwIwAA&url=http://www.youtube.com/watch?v=-Ktmizafb3M&ei=rk7fU4iTL6KL7Aa7iYHACg&usg=AFQjCNEBqkL6EWBQq7K124JFIFD9UJ7DwA&bvm=bv.72197243,d.ZGU

po galais

kada visas pasaulis susivienys pries ta jav mafija ??!

To po galais       2014-08-4 12:27

Ar tu šneki apie „taikos balandžius” atskridusius iš už jūrų marių į Europą tvarkos įvesti? Jie tik taikos balandžiai be pašalinių interesų, cha, cha, cha….

to ivairiems galams

visas pasaulis jau susivienijo pries Rusijos sovinisma kuris palaipsniui tampa fasizmu.Stai po galais kas atsitinka kada rusiskas debilizmas igauna pagreiti.Cha,cha,cha

Teta Dėdei

Nenusišnekėkite. Ar padoru kelti ultimatumus partalui ir iš anksto jį dergti?

To Teta Dėdei       2014-08-4 14:06

Jie kitaip nemoka 🙂

Al.

Patarimas žmonėms, laikantiems tiesos šalininkais: nesiginčykit su informacinio ir psichologinio karo samdiniais – jūs pilate vandenį ant jų malūno. Jei gatvėj jus ims užgaulioti ir kabinėtis vietiniai chuliganai, nesiginčykit su jais ir neįrodinėkit savo gilių dvasinių tiesų, o tiesiog duokit per snukį. Jei nepajėgiat, tiesiog nueikit, bet nebandykit savo silpnumo pridengti filosofavimu.
Redakcijai: gerai, kad kviečiat tartis Respublikai svarbiais klausimais, bet nepamirškit bent kiek ir apsiravėti.

konkreciai

Klausykite originala ukrainietiskai!Tas ukrofasistas siulo uzmusti 1500000 zmoniu.

Skorpė - neklastota čia niekas.... yra pasaulyje t

https://www.youtube.com/watch?v=4JVtZuKRcgQ………………taip jis matyt priklauso tiems turtingiesiems , kuriems MES TIK GYVULIAI 🙁

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top