Valdantieji ruošiasi skubiai prastumti Civilinės sąjungos įstatymą

laikmetis.lt

Laisvos visuomenės institutas (LVI) savo feisbuko paskyroje paskelbė informaciją, kad Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitete numatyti klausymai dėl Civilinės sąjungos įstatymo projekto. Kaip rodo paskelbto dokumento ekranvaizdis jie numatyti rugsėjo 12-ąją.

„Nors nepavyksta suvaldyti šalyje kylančios infliacijos, pažaboti elektros kainų šuolių, priimti atsakingų sprendimų dėl šildymo sezono metu kilsiančių problemų, Lietuvoje vyraujančios demografinės krizės ir kitų, kiekvienam gyventojui svarbių klausimų, tačiau Civilinės sąjungos įstatymo projekto svarstymas Teisės ir teisėtvarkos komitete puikuojasi pirmasis.

Keista, kad po ilgos vasaros, kai kiti klausimai nebuvo svarstomi, tai prioritetinis komiteto klausimas, kurį būtina kuo skubiau, Seimo pirmąją dieną spręsti,“ – sakoma LVI pranešime.

Įvairios visuomeninės organizacijos ir kai kurios Seimo opozicinės frakcijos ne kartą ragino valdančiuosius nesvarstyti šio prieštaringai vertinamo įstatymo.

Į Seimo rudens sesiją parlamentarai, kaip nustato Konstitucija, rinksis rugsėjo 10-ąją, šeštadienį.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tikintieji,

melskimės, kad vyro ir moters santuoka pagrįsta šeima nebūtų sulyginta su įvairiais kartu gyvenančių asmenų dariniais, nebūtų priimtas Civilinės sąjungos įstatymas, nebūtų ratifikuota Stambulo konvencija, kad „nenusidėtume noru pakeisti Kūrėją, sergėtume savo žmogystę, gerbtume ją tokią, kokia ji buvo sukurta” (Amoris laetitia, 56).

LRT apie šv. Stambulo Konvenciją
atėjo momentas keisti valdžią iš esmės :(

Senai aišku,kad panaikinus demokratijos pagrindus ,Lietuvai būtina visiškai kita rinkimų į valdžią sistemą .O dabartinis ,taip vadinamas Seimas , turi būti kuo skubiau reorganizuotas,veikiantiji deputatai pasiųsti persikvalifikavimui už savo lėšas. Manau,kad ir naujo „organo” pavadinimas turėtų iš lenkiško „seimas” tapti demokratiškesniu „parlamentu”.

???

Serbų prezidentas uždraudė gejparadus šalyje:
„Президент Сербии запретил проведение в стране гей-парадов”

https://news-front.info/2022/09/10/prezident-serbii-zapretil-provedenie-v-strane-gej-paradov/
Kodėl to negali padaryti Lietuvos prezidentas?

ah.ą

taip popiežius palaimino

slava

popiežius

seime

reiktų gero egzorcisto

Al.  atėjo momentui

,,Manau,kad ir naujo “organo” pavadinimas turėtų iš lenkiško “seimas” tapti demokratiškesniu “parlamentu”.”

Tiesiog pasakei ir prisnigo, ane ?Seimas – lietuviškas žodis, giminingas Suėjimui ir Šeimai. Tai lenkai jį pasiskolino.

Iš teisės komiteto

per klausymus ir balsavimus dėl Socialinės lyties klausimo svarstymo PRIVALO NUSIŠALINTI SABATAUSKAS, nes jo dukra yra LGTB narė, netgi užima aukštą postą (tėvelio protege) Lygių galimybėse ar pan., todėl Sabatauskas bus neobjektyvus, stums tą sociainę lytį, kad tik įtikti dukrelei…Tai prieštarauja LR Konstitucijai, todėl klausimas turi būti ATMESTAS.

Dzeikas

Jeigu jus tai paguos. Tautiskas Seimas nera taip, kad butu istisai pederastai.Jeigu ir yra, tai vienas kitas ir, patikekite, tylus ir nesireiskiantys diskutuojamu klausimu. Reiskiasi normalus,heterosexualus deputatai. Kodel? Todel,kad minta ne is tautos delno(siko ir tapsnojo),- is deputato stipendijos ar honoraro tik durniai minta.Gudrus durniai dar lesas kanceliarinems islaidoms issigrinina.Istatymas priimtas dar tada, kai lietuviskiems deputatams plugo rankenos is kyseniu styrojo, ir kapeikautis mokejo tik is biudzeto.Nemokejo dar tada graziai vogt.O jeigu rasdavo kostiuma su nuolaida tai svytedavo kaip sidabrinis doleris(iki 1963m JAV monetos buvo 995 prabos sidabro), net jeigu to kelnes budavo 5 cm per trumpos. Ne,tautiski deputatai normalus, bet vogt biudzeto nebus ka, jei Vokietija igyvendins grasinima apipjaustyt dotacijas uz „neatitikima teisines valstybes principu” ir „mazumu”(pederastu) diskriminacija. Na… Skaityti daugiau »

Šitas įstatymas yra

PREKYBA VAIKAIS! Legalizuos įsivaikinimus, legalizuos iškrypėlių propagandą darželiuose, mokyklose. Ir apskritai tada jau nebeaišku kas yra šeima, iš vis bet kas…

Ten

Reiktų liustracijos, egzorcisto ir tribunolo

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top