Valdas Vižinis. 8 pagrindiniai Lietuvos valdžios mitai, sukurti Klonio įvykiams ir brukami visuomenei

1 MITAS. Neringa padariusi sunkius nusikaltimus, už kuriuos turi atsakyti.

Tai korumpuotos teisėsaugos ir suinteresuotų tokia baigtimi informacijos priemonių (Lryto, MGM TV grupės, kelių asmenų LRT) viešųjų ryšių konstrukcija – dirbtinai formuojant visuomenės lūkestį, į kurį privalo atsižvelgti tiek teismai, tiek elgtis kitos teisėsaugos šakos.

Teisėsauga Neringai formavo visus įmanomus kaltinimus, kurių skaičiuojama 37. Tačiau Lietuva JAV teismui teikė 15, vėliau tik 6. Kitaip ekstradicija nebūtų išvis įvykusi.

JAV teismas 1,5 metų nagrinėdamas prašymą, atmetė visus Lietuvos kaltinimus, kuriuos buvo galima sieti su pedofilijos organizavimu – išliekančia neabejotina Lietuvos teisėsaugos siekiamybe. JAV teismas, pripažindamas kilusį visuomenės pilietinio pasipriešinimo Lietuvos valdžiai faktą, paliko tik 4 veikas, kuriuos galima laikyti ne kriminaliniais nusikaltimais o baudžiamaisiais nusižengimais, taip eliminuojant Lietuvos valdžios teisinio susidorojimo su Neringa Venckiene galimybę.

2 MITAS. Pedofilijos nebuvo.

Mitas kuriamas kaip bendrybė iš daugybės sudedamų dalių, kurių pagrindinis – nėra nustatyta Ūso kaltė. Tikra, kad Furmanavičiui, Stankūnaitei, Naruševičienei įtarimų dalyvavus pedofilijos nusikaltime teisėsauga netyrė, įkalčiai nebuvo renkami. Ūsui net pareiškus įtarimus byla nebuvo tirta, įkalčiai nerenkami.

Turėję tirti ir tikrinti visas versijas teisėsaugos pareigūnai operatyvinės veiklos metu surinktus įkalčius visuomenės informavimo priemonėse naudojo tik kaip patvirtinančius Lietuvos valdžios eskaluojamos pedofilijos nebuvimo versiją. Priešingos versijos įkalčiai į viešumą neteikti, į kitus su pedofilija susijusius klausimus teisėsauga neatsakinėjo. Kodėl staiga praturtėjo Stankūnaitė, kam Furmanavičiui tiek SIM kortelių, kas vyko su Naruševičienės dukra ir kt. Šie klausimai taip ir liko neatsakyti…

3 MITAS. Gydytoja Laima Plėšnienė – šmeižikė.

Mitas sukurtas teismo sprendimu. Labai svarbūs pedofilijos bylai gydytojos parodymai teisme privalėjo būti vertinami kaip liudininkės, tačiau gydytoja teisėsaugos patraukta baudžiamojon atsakomybėn ir nuteista kaip sakiusi netiesą, nesant tokių jos veiksmų suinteresuotumui arba motyvui. Su ja susidorota.

4 MITAS. Ūsas nėra pedofilas.

Teismo sprendimu sukurtas mitas. Ūso kaltė buvo nustatinėjama „nusikalstamo“ prokurorų neveikimo išdavoje. Pareigūnai tyrimo neatliko, įkalčių nerinko. Dėl „nusikalstamo pareigūnų neveikimo“, kuris buvo prilygintas tik aplaidumui, net devyniems prokurorams, turėjusiems tirti Ūsui iškeltus kaltinimus, taikytos bausmės.

5 MITAS. Žudė Kedys.

Teismas nėra nustatęs Drąsiaus Kedžio kaltės. Tokią prielaidą nuolat skatino visuomenės informavimo priemonės, remdamosi į viešumą tekinama policijos ir.prokuratūros nevieša informacija, kuri buvo pateikinėjama kaip D. Kedžio kaltės įrodymas. Ir kviečiant tokią informaciją komentuoti tiems, kas ją ir tekino.

Net ant rasto prie Naruševičienės namų pistoleto, priešingai, DĖMESIO, nei teigta prokuratūros, Drąsiaus pėdsakų neaptikta.

6 MITAS. Ūsas ir Drąsius Kedys mirė savo mirtimi.

Mitas nereikalaujantis pagrindimo.

7 MITAS. Mergaitė buvo tvirkinama Kedžių namuose.

Mitą sukūrė Neringą Venckienę persekiojantys žurnalistai. Teismas teigė tik ištrintą mergaitės atmintį.

8 MITAS. Teismas padės tašką.

IŠ NETEISĖS TEISĖ NEATSIRANDA.

Nebuvo tirti įtarimai Stankūnaitei, Naruševičienei, Furmanavičiui. Netirta Ūso byla.

Dėl tokio neveikimo atstatydintas generalinis prokuroras Valantinas, Kauno vyriausiasis prokuroras Betingis, devyni prokurorai gavo drausmines nuobaudas nuo papeikimo, pažeminimo pareigose iki atleidimo iš darbo.

Yra bendras teisės principas – iš neteisės teisė neatsiranda. Todėl pasiekti teisingumo teisinėmis priemonėmis nebeįmanoma.

Bet kuriam Lietuvos valdžią šioje byloje ginančiam ir drebančiam iš noro paduoti mane į teismą už šį parašymą, teigiu – TAI MANO NUOMONĖ.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
51 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
grumstas

Ačiū, Valdai, už pilietišką principingą poziciją , kurioje nepabūgai pasakyti savo nuomonės , neatsistoji po medžiu – neapsimeti, kad tai tavęs neliečia . Svetimo skausmo nebūna. Ar Lietuvoje tik tiek belikę drąsių , sąžiningų piliečių, žmonių, kurie atėjus sunkesnei valandai pasislepia po šluota. Tai kas bus , jeigu bus dar rimtesni išbandymai , kaip 40 metais?

stasys

Autoriui niekas netrukdo ta sarašėlį ir ant kaklo pasikabinti einant į miestą . Niekas jo juk neprašo pagrįsti argumentais kodėl jam šviečia mėnulis per užpakaline fortke .. Delfis rašo kad ledai pajudėjo ir prokurorai leido aplankyti tėvams N.Venskiene ..tiesa tik per stiklą.

stasys

grumstas ..čiut ne arija „laisvės paukštei” ..

O TAI MANO NUOMONĖ

net ne teisininkas aiškiai, trumpai, suprantamai paneigė šiurpias melagienas..Ačiū V.Vižiniui.

Joana

Nepaminėtas dar ir grubiai brukamas DEVINTAS mitas, siekis dirbtinai prilipdyti Vaido Milinio nužudymą prie šios istorijos. Mergaitė pasakojimuose minimas Aidas, ar Aidis, jokių būdų ne Vaidas. Štai jums pamąstymui ištraukos iš buvusio Kauno kriminalinės policijos viršininko Juozo Leščiukaičio telefoninio pokalbio” Apie ką byloja šis pokalbis, spręskite patys. Tai tik mažas fragmentas. Juozas Lesčiukaitis – Albinutei 2012-03-25 11:31:05″: J.- Niekas čia, žinok, neišsigalvojama. Čia tik tai va tą, teismo pirmininko… A.- Milinio. J.- jo, žmona, jos tą sūnų nužudė dėl tėvo nusikalstamos veiklos. A.- tai va. J.- jis buvo pažadėjęs su tėvu pašnekėt, paėmė pinigus, supranti, kad padarytų kažką tiems žulikams. Tas tėvas nepadarė. Tai va. A.- tai va, aš šito labai nepakenčiu. Jeigu žmogus kaltas, tai tegu jis atsako, o… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Puiki mitų santrauka. Dėkui Vižiniui. Dėkui ir Joanai, už dar vieno mito sugriovimą.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Neringos sugrąžinimas pašalinio stebėtojo akimis
http://www.ekspertai.eu/neringos-sugrazinimas-pasalinio-stebetojo-akimis100039/

Valio.

Galima vertinti 10 balų. Valio.

ah1

o kas tuos mitus sukūrė?

...

Žaviuosi Vižinio aktyvia pozicija ir tuo, kad dalijasi savo įžvalgom, kurias labai įdomu skaityti.

Dzeikas

Dr.J.Ramanauskui: Perskaiciau tamstos straipsni „ekspertuose”. Mano poziuriu per daug klausimu pabandete apimti viename straipsnyj. Gavosi ismetytai, nenuosekliai. Patys argumentai svarus.Neturiu ka pridet. T.y. sutinku kad Lietuva nedemokratine ir neteisine valstybe. Skiriasi tik musu motyvai del ko ja tokia laikome. – Jus del „yra įgyvendinta NELYGIŲ ir NETIESIOGINIŲ rinkimų teisė”. – As manau del nebrandaus tautos mentaliteto ir bendrosios morales stokos, taip pat pseudo patriotines, kazkuria dalimi net nacistines indoktrinacijos apie tautos primata pries zmogu ir valdzios pries Teise. Jusu poziurio neneigiu. Jo itaka yra, bet jusu smarkiai pervertinama. Skaiciai cia gal ne vietoj, bet jo itakos faktorius daugiu daugiausia 5%. Jei teise butu tautos siekis jis butu eliminuotas ir galiausiai istaisytas. O stai esant atvirksciajai situacijai kaip parode nacistu atejimas… Skaityti daugiau »

Petriukas

Viską žino Vižotas. Atrodo, kad skaitydamas bylas rašė straipsnį. Nepamiršo ir Plėšnienes, kai Usas jai prieš nosį mojavo pimpilu. Daug metų pragyvenau, bet tokios nesąmonės iki to įvykio neteko girdėti. Mačiau tik dauną tai viešai darant, bet Usas atrodo nebuvo daunas, bent medikai to neteigė.

Deivis

Pedofilų klanas tai Lietuvos teisėsaugos „elitas”. Jūs juos atpažinsite iš jųjų darbų. Viskas ant delno.

Petriukui

PATS SAU MELUOJI IR PASKUI PATS TUO STEBIESI.Ar gydytojos kabinetas-vieša vieta?.Tai ne vienas ir ne du tą daro kiekvieną dieną.

ne viskas

Buvo dar pusaklis Ivanauskas, atseit, žudynių bendrininkas, kažką šaudęs kartu su Kedžiu.

Ramiros

Labai teisingai Valdelis pautaravojo. Taip, tai jo nuomonė, bet tokią nuomonę turi nemažai tautiečių, tame tarpe ir aš. Atsiverčiau „tiesos.lt”, pamačiau šį straipsnį. Galvojau, kad, gal, nebus čia tokio dundukėlio/bildukėlio, mažiuko, nes iš mažosios. Na, kur tau, boba devintine, sėdi jie čia nuo pat pradžių. Daug dirba nabagėlis, ir kada jis miega, nes dieną naktį budi. Jeigu jis ne už pinigus, tai sakyčiau, kažkas su juo ne visai … O dėl mitų, tai taip, visas tas jovalas susideda, mano manymu,iš to … Paminėtas Vaidas M.. Ar tiesa, kad tą mintį įteikė tokia „žurnalistė” L., kitai panašiai K., o toji nuvykusi į Klonį tokią „žinią” paskleidė ? …. Jeigu tai tiesa, tai aiškus buvo noras nukreipti dėmesį nuo tikrojo „trečiojo”, kiek… Skaityti daugiau »

stasys

Petriukas .. jei tamsta gyvenime nebandė pinti vyžas .. tai iš kur Jums suprasti kaip autorius masto .? Gal žmogus nudistas -prisiekęs ir pimpalai jam kasdieninis vaizdelis .

staska,

čia tau ne jomarkas,žmonės svarsto labai rimtus dalykus .O pats virtai įkyriu klounu ,fu.

Tvankstas

Iš Alko. —Vėjus rašinėja ‘stasys’, bobučių lygio pletkus atkakliai kartoja, netgi pradeda reikalauti : ‘nesugebėjimas sau atleisti tapus tos bylos priverstine auka’. Baisiausia visame paidofilijos skandale, kad tokio pačio proto kaip ‘stasys’ dalyviai teisėsmaugininkai, įjungę kvailio pavarą juda per žmonių likimus plentvoliu. Advokatas Černiauskas NEŠĖ DEIMANTĘ, tai yra nufilmuota ir tai matė visi, kurie žiūrėjo tuos vaizdus. Teismas priėmė nuosprendį kaip paidofilijos kondomas, apsaugodamas adv. Černiauską nuo grubaus advokato etikos pažeidimo, taip atsitiktų, jei teismas pripažintų NEŠĖ, kuris kainuotų bent 1 metus sustabdytą adv. Černiausko veiklą. Matoma tiesa paversta teismo melu nuosprendyje su adv. Černiausko karjeros išgelbėjimu. Dabar dar dviejų įtarimų Neringai, įvykdžius nusikalstamas veikas – prieš Stankūnaitę ir pareigūną. PIRMA, N. Venckienė turėjo tą dieną NELIEČIAMYBĘ kaip teisėja. Neringos… Skaityti daugiau »

stasys

Tvanksai ..užduok konkretu klausimą . Seimo narys turi teisine neliečiamybę nuo teisminio persekiojimo , bet jei nevykdo teisėsaugos teisėtu reikalavimu ..bananas per nugara irgi šviečiasi kuo puikiausiai . Ka jus ten pas save sau į arbatą pilate ?? gal pasidalinsi ..?

arturas N.

aciu Valdai uz tokius straipsnius….as,kaip Tamstos klases draugas galiu pasakyti,kad esi LLietuvos Patriotas….tik yra Homo-Animalus kurie praplautom smegenim tiki ka raso gebelsines propagandos propaguotojai,manau daugeliui cia aiskinti nereikia….SEKMES…..

Regbgd

Bravo, perskaičiau ir pasirašau po kiekvienu žodžiu! Dabar lauksim atodūsio iš valdžios. Prasidėjus Sąjūdžiui visi būtume supuolę į gatves palaikyti Neringos, dabar nebe taip, nebetikim

mitų mitas Nr 001

režimo apologetai nuolat kartoja: „tiaisinė valstybė yra tokia, kurioje yra įstatymo viršianyė”. melas! įstatymo viršenybė buvo nacių reiche, stalino sovietijoje, įstatmo viršenybė yra ir š. korėjoje. Holokaustas buvo vykdomas pagal įstatymus, gulage milijonai kentėjo ir buvo nužudyti pagal įstatymus, bėgančius iš Rytų Berlyno ir žudė pagal įstatymus, kim čin iras korėjoje irgi vykdo žveriškumus pagal įstatymus. ir vsio zakonno? Venckienė irgi terorizuojama pagal įstatymus. ką nuslepia, ką nutyli lietuviškasis chuntos režimas? režimp propaganda slepia tirąją klasikinę Teisinės Valstybės apibrėžimo formuluotę kurią, beje, galima rasti kiekvienos civilizuotos valstybės teisės studijų vadovėlyje (tik ne Lietuvos): . „Teisinė valstybė yra tokia kurioje įtvirtinta Teisingumo viršenybę”. ne nusikaltėlių ir ne pusgalvių debilų „politikų” ar oligarchų statytinių priimtų „įstatymų” o Teisingumo viršenybė yra teisinės valstybės… Skaityti daugiau »

ger

Pabarimai stasio nesutramdys. Juk matote – jis išprotėjo tiesiogine šio žodžio prasme. Ką tai reiškia? Tik tai, kad tos bylos baigtimi jis suinteresuotas ASMENIŠKAI. Kokie galėtų būti motyvai? 1. Gal jis pats pedofilas. 2. Gal jo šeimoje yra pedofilų. 3. Gal jis kaip nors per giminystės, draugystės, tarnybos ar kt. ryšius kaip nors susijęs su korumpuotais ar tiesiogiai susitepusiais valdžios ar teisėsaugos atstovais. Gal tai būtų tas siūlo galiukas, už kurio timptelėjus išaiškėtų tiesa? Vakar kažkoks žmogus atpažino, kad tai pensininkas iš Panevėžio, kažkoks buvęs valdininkėlis. Bet daugiau pasakyti pabūgo – atsitraukė. Tai irgi šį tą sako. Gal šiame portale lankosi ir panevėžiškių? Daug ką galima išsiaiškinti net per FB draugus. Būtina tą stasį stabdyti, kol iš paniškos baimės dar… Skaityti daugiau »

štaziui

Jau nerimas drasko ? Ne prieš gera …

ger'ui

visų pirma portalo redakcija turėtų gerbti skaitytojus ir tas nuostatas kurias viešai deklaruoja bei šalinti piktybinio trolio rašliavas be ceremonijų ir padūsavimų apie mitines „diamokratijas”.

taip,

režimo propaganda nėra nuomonė

Dzeikas

mitu mitui:
Lietuvos „Temide” mulkina kiek kitaip. Kaip jus teisingai pastebejote ji deda skersa ant teisingumo, jos uzdavinys ne teisinguma uztikrinti, o neleisti nustumt nuo materialiniu vertybiu (pajamu iplauku ir sukapto, greciau vogto, turto) monopolio.
Bet daro ji ne taip tiesmukai kaip jus vaizduojate. Istatymu ydingumas maskuojamas ne tiek juridinio legalumo reikalavimu, kiek teisiniu proceduru ignoravimu. O dazniausiai tu 2-ju kombinacija.
TAIP PAT istatymo formuluotemis kurios priestarauja viena kitai vos ne tame paciame sakinyj.
Lietuviskos Keliu Eismo Taisykles tai apskritai teisininkui skaitosi kaip paskvylis ar komedijos zanras. Kuria formuluote vadovautis renkasi byla nagrinejantis teisejas matyt vadovaudamasis atsakovo ir ieskovo „argumentu” svarumu.

Dzeikas

PS.mitu mitui:
Keisciausia kad tokie dalykai vyksta ne 3, ir net ne 13, o bemaz TRECDALI AMZIAUS!
Tai cia jau prasmes kaip is „promokaskes”(sugeriamo popieriaus) herbini popieriu gaminti, ar kaip sakydavo NKVD operatyvininkai „is sudo kulkas lipdyti”.
Seniai laikas ta valstybe kanalizacijon nuleisti patraukus vandens nuleidimo sverta daug kartu. Tai toksiska jau gerokai uz kriaukles ribu.

Dzeikas

ger’uijui:
Ne neturetu. Nes tada jis ims kaitalioti nikus.
Dabar pamates ta nika gali teksto nebeskaityti, o keitaliojant nikus i verbalini sh visvien ilipsi ir batus isterliosi kol suprasi kieno komentaras.

Rūta

Dėkoju, p.Valdai Viržini, už drąsiai pareikštą akivaizdžią tiesą ir tamstai pritariu. Pagarba.

T0mas J.

Neteisinga gal rašyti kad šie mitai yra LIETUVOS VALDŽIOS.
Šie mitai yra sukurti JUODOJO TEISININKŲ KLANO, kurio išardymui ir sunaikinimui valdžia nededa jokių pastangų, o kai kurie aukšti valdžios pareigūnai yra prisidėję prie šio klano stiprinimo.

o esminiai mitai

prie ruso buvo gyventi geriau
komunistai ir kgbistai nėra nusikaltėliai

s.m.

ger’as savo 22:20 analizėje praleido 4. versiją. Baimė. Gyvuliška baimė. Ne viename straipsnyje ir komentare žmonės aiškino, kaip lengvai tarnybos pakabina turinčius „madingų” polinkių. Triedalas, atidirbinėjantis komitetui troliu, pats save drąsindamas savo abrakadababromis, įsivaizduoja nustumsiąs atpildo momentą toli toli. Ir tuo pačiu metu paniškai bijo, kad tas „toli toli”, pasikeitus aplinkybėms gali būti vos ne po metų-pusantrų. Net propaganos sužaloti delfinariumo pusdurniai taip nesidrąsko, kaip šitas agentėlis. Potomu čto boljno ličnoe zadeto.

sąsiui

Matai, žmonės jau sunerimę dėl tavęs. Kad kaip tas „napoleonas” iš Piterio ko neprikrėstum, į Senvagę ar Ekrano marias kokių kūno dalių neišmestum. Ten vienas žmogus irgi dar prieš metus perspėjo, kad tas veikėjas yra pavojingas. 🙂

stasys

Dzeikui 2019-11-14 22:47.. Jus galėtumėte būti ir aktyvesnis temai .. o tai tie stasiai visai susuko protą.

,,aktyvesnis temai" (8:05)

Čia jau diagnozė, nė daktarų nereikia 🙂 .

-------

Teisingos įžvalgos.

Manyčiau

jog yra dar vienas mitas , o būtent toks – eilinė Kauno (!!!) manikiūrininkė , neturėdama jokio užnugario, surado tą teisybę prieš apygardos teismo teisėją , jos vyrą žymų advokatą ir jos brolį . žinomą Kauno kriminaliniam pasaulyje .

Tai kas vis dėl to paskandino Ūsą,

jauną, sveiką, stiprų 36-rių metų vyrą, balutėje prieš pat teismo posėdį!?
Kas buvo suinteresuotas, kad tame teisme nekalbėtų, kaip buvo perspėjęs?

Valstiečius iš valdžios

išvers taip pat Venckienės byla.Nes valstiečiai neatsiriboja nuo Skvernelio ir jo gaujos,kuri demonstruoja jėgą ir įtaką teisėjams.

Pagarba Vižiniui

Tiksliai suformulavo išmislus…

Kas paskandino

Ūsą ? Aišku, kad jo liežuvis. Ūsas pasakė, jog jei jį teis, jis viską papasakos. Net pats nesuprato, kokioje baisioje gaujoje jis buvo. Ta gauja sau šluoja kelią palikdama lavonus, o kaltę prirašo visai nekaltiems žmonėms. Tai kas valdo Lietuvą ? Ar nereikia susimąstyti kiekvienam piliečiui , pamatyti, kodėl tokia teisėsauga pas mus . Juk patikimiausi kadrai – tai stribų palikuonys ir KGBistai? Dar 75 metus? Štai kodęl mes taip gyvename ir pagal visus rodiklius esame labiausiai atsilikusi šalis ES.Kada suprasime, jog tas padugnes reikia vyti lauk iš visur, rinkti tik normalius žmones, be tokių baisių šleifų, o prezidentas turėtų būti ne nenutralua baldas, o dirbti teisingumui ir Lietuvai.

Ir peršasi išvada...

Visos susijusios mirtys, visa ta plika akimi matoma neteisybė ir melas, eilė savo tiesioginio darbo šioje istorijoje nė už ką nenorėjusių atlikti prokurorų, dėdulės Landsbergio pavyzdys ir daugybė kitų detalių akivaizdžiai rodo tai, kad įsivėlę yra labai įtakingi žmonės. Tai kas gi tie mūsų valstybėje tokie purvini, bet tiek įtakingi žmonės, kad gali reguliuoti tiek faktinių, tiek nefaktinių valstybės vadovų, prokurorų, teisėjų ar policijos darbą!? Kažkas, kas leidžia sau viršyti bet kokias savo kompetencijos ribas, laisvai bei nebaudžiamai naudotis savo padėtimi ir įtaka nusikalstamai veiklai? Bei tam turi visus reikalingus resursus ir priemones? Ar nekrypsta jūsų akys į VSD!? Esamus ar gal net buvusius jos pareigūnus? Dėl visos šios skandalingos istorijos visas VSD turėtų būti išvaikytas vien už savo pareigų… Skaityti daugiau »

habilitās

Už nuomonės turėjimą niekas neteisia, p. Autoriau, priešingu atveju, reikėtų teisti visus, nes visi (beveik) turi nuomonę apie Garliavos įvykius, net jei nelabai ir domėjosi, vien jau dėl to, kad tai rezonansinė byla ir sunku išvengti informacijos srauto, sklindančio iš įvairių šaltinių. Esmė – kuo paremta nuomonė, nuogirdom ar faktais. Kai vakare įjungiau TV ir pamačiau reportažą iš Furmanavičiaus nužudymo vietos, kalbėjęs policijos pareigūnas tvirtino, kad nusikaltimas buvo kruopščiai suplanuotas ir įvykdytas. Ir tai yra faktas. Bet kuris asmuo, perskaitęs ar matęs nors vieną detektyvą, žino, kad nusikaltimas susideda iš trijų dalių: pasiruošimo, vykdymo ir pasitraukimo (įkalčių ir pėdsakų naikinimo). Konkretus pavyzdys yra H. Daktaras, kai sužinojo, jog atvyksta policija, spruko į Bulgariją, o turint omenyje, kad Interpolas jo ten… Skaityti daugiau »

vargu, ar Ūsas prigėrė

Labai abejoju, kad Ūsas tada karvių šlapimo balutėje priburbuliavo. Labai jau viskas negrabiai padaryta, greičiau jau tai buvo mirties inscenizacija, kad pakeitęs tapatybę Ūsas galėtų pasislėpti. Nemažiau negrabi, bet toks jau mūsų, vis algas pakelti reikalaujančių, mentų lygis. Teko girdėti, kad Ūsas vėliau nusikankino nuo baisios ligos. ŽIV? AIDS? Nežinau, kiek rimtos kalbos dėl ligos, bet kad tada Ūsas liko gyvas, kažkaip nei kiek neabejoju.

autoriui

Prie MGB masinio dezinformavimo priemonių pridėkite DMN(„Kauno diena”). Ten irgi aktyviai pradėta dergti Venckienė. Ir šiaip bent jau dalykinių ryšių esama tarp MGB ir DMN, jei apskritai ne tas pats MGB per tarpininkus DMN nusipirko po Alfa.lt pardavimo.

Ramiros

…. „vargu, 18:10” —- aš irgi taip manau. Maniau, nuo pat pradžių. Jeigu kruopščiai visą informaciją apie tai paanalizuot, įjungus loginį mąstymą, tai ir priverčia taip manyti.

Dzeikas

Ramirosui ir lik. pletku skleidejams:
Naudinga butu susilaikyti nuo kalbu „dedules” stiliuje „kas galetu paneigti”.
Marginalas jau svaiste ikrus a le „greiciausiai N. Venckiene nuzudyta, o jos „begimas” i JAV – inscenizacija” ir ne bet kaip, o su putomis ant nasru. Jo garbei pasakysiu ,kad prisipazino klydes.
Dabar gi jus nenorite mokintis ant svetimu klaidu ir kisate koja i ta pati mesla – kalbate ko nezinote. Ir vis todel,kad esate aukletas lietuvisku realiju,kai uz kvaila zodi nereikia atsakyti.
Jusu itarimas ir faktinai kvailas. Jeigu Uso mirtis butu inscenizacija , „skandintu” ji ne saukste, o sukurptu kokia padoresne versija, juolab laiko pasitart ir inscenizuot turejo.
Cia gi gana negrabus nuzudymas maskuojamas tiek pat negrabiai kaip nelaimingas atsitikimas.

Jokūbėliui

Jeigu Uso mirtis butu inscenizacija , “skandintu” ji ne saukste, o sukurptu kokia padoresne versija, juolab laiko pasitart ir inscenizuot turejo.
Padoresnę versiją, kaip ir kad Kedys švendre paspringo? Tam laiko jie dar daugiau turėjo, bet vis tiek gavosi kažkas klaikaus. 🙂
Seniai nustojau ieškoti prasmės šiuose įvykiuose „tarp eilučių”, kai pavyko perprasti tikrąjį mentų intelektinį lygį ir mentalitetą. 🙂

51
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top