Valdas Vižinis. Jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?

Neringos Venckienės tėvai gavo atsakymą prezidento. Ačiū už laišką. Nu, nieko negaliu padaryt – parašė Nausėda.

Prezidentas savo rašte atsipūtęs – girdi, ikiteisminius tyrimus Lietuvoje organizuoja ir jiems vadovauja prokurorai, kurie yra paklusnūs tik įstatymams ir Konstitucijai, o teisingumą vykdo teismai.

Su tuo, žinoma, sutiksime. Nurašyta nuo Konstitucijos. O toliau dėstysim ir faktus, kuriems vieta kitame reikšmingame dokumente – Lietuvos Antikonstitucijoje.

Taigi, mielam skaitytojui priminsiu: Seimo komisijos nustatyta – 9 prokurorai savo veiksmais (kuriuos kitaip nei nusikalstamais vargu ar gali vadinti) vengė pedofilijos bylos tyrimo ar netyrė jos. Tai darė pareigūnai, kuriuos prezidentas vadina paklusniais Konstitucijai. Prie tų devynių dar pridėčiau prokurorą R. Jancevičių, kuris baigęs teisinį šeimos persekiojimą ir patvarkęs kitus MGB reikalus, išėjo dirbti MG Baltic koncernui. Na, ir nuolatinį paklusnumą demonstravusį buvusį Kauno vyr. prokurorą Betingį, veržte besiveržusį atgal į Kauno prokuratūrą. Būti paklusnus, ne kitaip. Tai jo pavaldiniai metai iš metų paklusniai Konstitucijai sistemingai persekiojo Klonio gynėjus.

Taip šių bylos netyrusių įstatymui ir Konstitucijai paklusnių prokurorų pastangomis netirta byla atsidūrė teisme ir teismas primėmė taip trokštamą keliems elito dėdėms sprendimą – PEDOFILIJOS NEBUVO.

O mirtys? Niekai. Visko gyvenime pasitaiko: ir sumuštam paspringti ant ežero kranto, ir baloj paskęsti. Už šituos dalykus tegul atsako aklasis.

Dabar apie teisingumą, kurių vykdytojų gera dešimtis nušalinti nuo darbo. Už kalakutą ir eurus. Tai šiais, 2019-aisiais. O tada , 2012-aisiais? Kiek jų sprendimai kainavo tada ir kaip, jei ne klanu, juos galima buvo vadinti. Na, taip. Sutinku ne visi. Tačiau reikia būti labai naiviam, galvojant apie teisėjų korpuso tyrumą sprendžiant bylas, ypač – tokio rezonanso. Valstybinės reikšmės baudžiamojoje byloje. Ir apie valdžios interesą jos baigtumu: nieko tokio nebuvo, viskas išgalvota, žmonės raminkitės.

Teisėjai – neatsiejama valdžios dalis. Kitoks sprendimas – ėjimas prieš valdžią, t.y. pieš save – tiesiog neįsivaizduotinas esant tokiam teismų pažeidžiamumui, kuris klestėjo iki šiol, kol visuomenė sužinojo apie pirmus teisėjų kyšininkų nušalinimus.

Viliuosi, prezidentas pakankamai raštingas išvadoms – Lietuvoje Konstitucija tėra rašytinis dokumentas. Realius įvykius apsprendžia žmonių veikla.

Ir jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, kaip teigia atsiųstame rašte, tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?

O jei kas mano, kad viskas sutvarkyta, tai tiems galiu atsakyti – Klonio įvykiai yra iš nesibaigiančių sąrašo. Ir atgyti gali dar galingesne jėga.

Kol nepaaiškės tiesa.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

V.Vižinis .. sako gali pasikartoti , o vat jei surasti kaltuosius tai to tikrai tikrai nebe pasikartos ? . Ta manija ka nors persekioti ne vienas Vižinis serga .. tokiu pilnos pakampės Lietuvoje ir jei tik kur užsūkį į koki tamsų skersgatvį ten būtinai surasi tvoras ‚ramstantį‘ pasiruošusi tau papasakoti apie tikra Tiesa ir kuo adv. Gintaras šlakstė ‘kalderyte’ bėgdamas, kaip Ją nešė keista poza ir aplamai kaip keistai atrodė ano burnoje kyšančios iltys . . Na tau mielas skaitytojau nuskils jei iš to skersgatvio paspruksite tik be piniginės ..ir su ‘ciela’ nosimi . Gali būti ir taip kad po dešimt metu vis dar naktį iš lovos pulsite kur nors bėgti ką nors gelbėti .. o ryte vėl nieko neprisiminsite… Skaityti daugiau »

demagogui melagiui štaziui

Jooo, prokuratūros debilai ne manjakai- nepersekioja nekaltų.
Venckienei 34 „kaltinimų” punktus suraitė ufonautai.

Nuomonė

Straipsnis teisingas. Ir tiesa turėtų paaiškėti: kur abi mergaitės? Nuo ko saugoma, jei dar yra, panelė Stankūnaitė? Kodėl net Prezidentė nežinojo apie Deimantės likimą?Ir dar daugybė kitų klausimų – apie ištrintą atmintį, keistą neištirtų bylų baigtį, teisybės ieškančių persekiojimą (pvz., senelių Kedžių, mergaitės gynėjų, prof. Bloznelytės ir taip toliau, ir panašiai). Visuomenė turi teisę pagaliau sužinoti visą tiesą.

Birute

Tiesa.Aciu

teisingas straipsnis

geriausi linkėjimai tikrai ,neapsišaukusiai kovotojai už teisingumą Lietuvoje, dabartinių laikų politinei disidentei Neringai Venckienei.

Pritariame Jums, gerb., Valdai,

teisingai nurodėte, KAM IR TIK KAM tai buvo naudinga (todėl išskyriau kitus žodžius): „Teismas primėmė taip trokštamą keliems ELITO DĖDĖMS sprendimą – pedofilijos nebuvo”. Kol šie padugnės, anuomet gerai suvokdami, ką daro nuostabios sielos mergaitei, ir jų „stogai” nebus įvardinti ir nuteisti, Lietuvos kūne nuolat žiojės klaiki (taip, klaiki!) kraujuojanti žaizda. ********************************************************************* Dostojevskio metafizinė įžvalga, kad net vienos vaiko ašaros mokestis nepateisintų amžinos visuotinės pasaulio darnos, yra pamatinė krikščionybės nuostata. Drauge tai nuosprendis tiems, kurie tiesiogiai ir netiesiogiai dalyvvavo nusikaltimuose prieš Deimantę ir jos tėtį, Neringa ir senelius bei daugybę nelaiku ir nevietoje „pasimaišiusių” ir pašalintų liudytojų. Visiems teks atsakyti prieš Gyvąjį Dievą, todėl tie, kurie dar vaikščioja po Žemę ir žino, kas ir kaip padarė šiuos klaikius nusikaltimus (ar… Skaityti daugiau »

Ula

„Ir jei Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, kaip teigia atsiųstame rašte,tai kodėl žmonės iki šiol turi rimtų priežasčių manyti absoliučiai priešingai?” Žmonės mano taip ,kaip matė: 240 policininkų,daužomus stiklus, aplink Neringos kaklą apsivijusias mergaitės rankas,abejingai stoviniuojančias su raudonu maišeliu vaikteises,agresyviai atrodančią antstolę,iš savo namų ištempiamą Kedį, išnešamą basą Kedienę, po kiemą tampomus žmones, Stankūnaitės advokatą nešantį klykiančią mergaitę…Matėme per TV iš džiaugsmo ašarojančią vaikų gynėją Žiobienę, psichiatrus Pūrą ir Slušnį porinančius apie teisingai atliktus veiksmus…. Ar tariamos gerovės valstybės autorius nematė to ką matėme mes? Ar tiki tuo , ką pats parašė atsakyme? Abejoju…., bet juk Slušnys yra jo šeimos bičiulis…. Tad ,ar gali būti kitoks atsakymas „teisinėje ” valstybėje? Negi Prezidentui dzin Kusaitės atvejis?

Patarimas

Ne Nausėda gyvena teisinėje valstybėje, o trafaretinį atsakymą Kedžiams parašiusi asmenų aptarnavimo skyriaus vedėja A.Bogušienė. Prezidentas gal nė neskaitė Kedžių kreipimosi į jį.Todėl jie turėtų rašyti ir rašyti PREZIDENTUI, ir prašyti atsakymo su jo parašu, o ne visokių bogušienių. Aš dar parašyčiau laišką asmeniškai pirmai poniai, taip maloniai visiems besišypsančiai ir besitariančiai įvairiais klausimais su vyru, ką jis pats pripažino. Ir dar parašyčiau Adamkui , kuris yra pavyzdys Nausėdai.

Rasa

Tik elitas ir vagys gyvena teisineje valstybeje nes jie nelieciami . Paprastas zmogus zino kad nera teisines valstybes. Neturesi kysiams pinigu tai niekas neisgelbes ,priesinsi ,tai busi suzlugdytas.

s.m. Norkūnui (Pritariame...)

Apmaudu, bet jūsų apeliacijos į Dievą, adresuotos instinktų ir Mamonos vergams, netikintiems nei Dievu, nei šėtonu, jų prisipažinimo paskata tikrai netaps. Viena, kas įmanoma ir tiems gyvuliams suvokiama, tai kad juos su laiku dar gyviems esant kuo griežčiausiai nuteistų žmonių teismas.
***
O Valdas šaunuolis. Tokiame amplua atrodai daug geriau, negu kažkada juokdarių laidoje.

Algirdas

Didesnių brudų ir nusikaltėlių, kaip konservatorių partijoje nesu matęs.

Sakau

paklauskite senio Landsbergio, kur paslėpė Kiesų tėvo ir sūnaus nupjautas galvas

Ar yra

Lietuvoje mafija? Taip ar ne? Ar ypatingai idėjiniai komunistai gali staigiai persiverti ir tapti didžiausiais Lietuvos patriotais? Tai ar ne? Ar kgb agentai gali būti buvę ar jie išlieka agentais visam gyvenimui?

O kiek Grybauskaitė kišosi į Snoro bylą?

Kiek darė spaudimą prokurorams ir tyrėjams? Nieko sau, – užgrobi privatų banką, atimi iš akcininkų turtą, išvagi žmonių pinigus iš sąskaitų ir tai vadinasi norma?…nusigyveno Lietuva, visiškas dugnas.

Išvada

Buvo bevalis Valys ir pedofilijos Lietuvoje nebeliko

Ožgrybių gaujos rezultatas

Mažeikiai – 14 milijardų, Snoras – 6 milijardai, Ūkis – 4 milijardai, Paskola – 3 milijardai nuostolio. Independenco nuoma 2 milijardai nuostolio. Viso 29 milijardai. Gerai pavarė TULPĖ su OŽIU… kaip dabar jiems neskirti apsaugos, kaip nesaugoti už mokesčių mokėtojų pinigus?

Nuogirda

girdėjau, kad ale nusižudęs buvęs VSD darbuotojas, po to advokatas Arūnas Paukštė, o greičiau nužudytas, arba priverstas nusižudyti buvo Snoro „nacionalizacijos” vienas iš vykdytojų, bet nacionalizacija buvo „liva” …..ta va…Ir dar girdėjau, kad jis nusišovė lygiai kaip Ūsas balutėje prigėrė.

>s.m.

Būna visaip: sąžinė prabyla ribinėse situacijose, kurių daugelio numatyti negalime. Vilkimės.
Antra, jei tauta, jos kritinė masė, nepradės bijoti Dievo,
žmonių teismas neturės didesnės prasmės ir vertės, kadangi jis, koks griežtas bebūtų, neužkardina ir nešalina blogį kildinančios tikrosios priežasties.
Taip, tokia mąstysena nėra populiari. Tuo labiau ji – tikroviška.

Svoboda

Беата Бубенец.Шаман для Путина.Что говорят жители Сибири на пути в Москву.2019-09-14
https://www.sibreal.org/a/30162457.html
Якутского шамана под охраной выпустили из психбольницы на сутки.2019-09-20
https://www.sibreal.org/a/30174823.html

Al.

Jei jis būtų ketinęs dirbti Lietuvai, tą būtumėm pamatę pirmą dieną. Būtų iškart pakeitęs visus jam priskirtus vadovus. Bet nuolatinė šypsena vietoj susirūpinimo bylojo, kad viskas tinka. Tik gerovės šiek tiek pridėkim. Sėdėkim savo vietose ir visi draugiškai sakykim čiuku čiuku – tegul galvoja, kad važiuojam į Gerovės valstybę.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Jei G.Nausėda galvoja, kad gyvena teisinėje valstybėje, tai jis tikrai labai DURNAS.

stasys

Jonuk ..greit atsiprašyk !! žmogus tik pradėjo dirbti o tu jau kabini savo makaronus ant ausų .Nepliurpęs čia nieku geriau imk pavaražyk iš Konstitucinio delno ka apie tokias konstitucines galias kalbama tame dokumente . Ar turi ir gali G.Nausėda imti vienasmeniškai tvarkyti teismus ir teisėsauga . ?

DDD

Šį straipsnį ir tos pačios dienos Oželytės interviu Delfyje vienija anti-nausėdiškumas dabar bei anti-nausėdiškumas prieš rinkimus. Gal ir straipsnių organizatoriai bendri? Visur pilna tokių straipsnių, slepiančių neviltį pralaimėjus Šimonyčiai.

ah1

viena sių levitacijos pagrindų rinkimai be pasirinkimo

dr. Jonas Ramanauskas joraml@yahoo.com

to „stasys 2019-09-20 17:58” Tamstos yra kgbistinė mąstysena, net ir paaiškinus nepadės.

Marginalas

Jei Lietuvos prezidento pareigas einanti Gavrilova teigia, kad Prezidentas yra Konstitucijos Garantas, tegu paaiškina, kodėl Prezidentas negarantuoja nepriklausomų teismų ir prokuratūros teisinės atsakomybės už savo darbus? Kodėl visai nesimato jokio realaus „teisinio mechanizmo“ teisybei pasiekti, išskyrus EŽTT kažin kur užsienyje, bet ir ten su „savųjų“ desantu iš Lietuvos?
Jei Prezidentas iš viso nieko negarantuoja, kuriam galui reikalingas toks „garantas“?

Manau, kad

jau prasidėjusiai rinkiminei kompanijai (kaip s.s. liga, plaukų kirpimas, ožkelių pasisakymai ir t.t.)nebegali tikėti niekuo, nebent popiežiumi.

Liepa

Ne tik Nausėda su „tyraisiais” pro kur-orais gyvena „teisinėj valstybėj”. Ten be prezidentūros dvaro dar gyvena visokių swedbankių, ikėjų,, lydlų, maximų, norfų, delfių, lietryčių šeiminykai, avuliai, dargiai, mgb-oltikai ir kitokie klanai, ministerijų, departamentų ir panaėių struktūrų fauna, rentom ir slypais sostinėj su nemokamais pagrabais apsirūpinę a lia „signatarai”, šiandieniniai seimo „tarnai” (o gal tranai?), uoliais globalistais-liberastais patapę exkomunistai su savo atžalom ir bendražygių klanais, sisteminių partijų viršūnėlių atstovai ir pan. // Ne visiems mėlynas dangus, kaip sakoma. Kam riestainis, o kam tik špyga.// Eiliniam lietuviui konstitucijos „garantuojamos” laisvės ir teisės yra neįkandamos tiesiogine to žodžio prasme.//

тикра вальстибе

Великое Княжество Потемкиновское

Manau,

pakaktų vieno – padorios teisinės sistemos. Po to pamažėl viskas stotųsi į savo vietas. Bet tai daryti reikėjo 1992 metais, kol dar nepalyginamai mažiau veikė didieji pinigai. Bet prie valstybės kūrimo vairo, ne taip, sakykim, kaip Estijoj, staigiai išsvajoto rojaus negavusi tauta, deja, ir to meto didžiosios dalies žiniasklaidos tūzų padedama, prisikvietė buvusius, kurie pradžioje vieni, o vėliau ir su kitais į juos panašiais ir pagraužė Lietuvos medį.

Ar galime tiketis TIE-SOS?

Siuo klausimu nieko gero tiketis negalim.Prezidento aplinkoje isitvirtino Slusnys.Kazkuriame komentare skaiciau, kad jis lygtai yra seimos draugas.Reiskia tiketis issamaus tyrimo is naujo galimai nenusimato.Teks laukti kito Prezidento arba nepriklausomo gen.prokuroro, kas musuose is viso neitiketina.Cia mano nuomone.

buratinas

balsavom, balsavom ir vietoj šimonytės išsirinkom šimonytį.
ot pasisekė!

stasys

J.Ramanauskas pirma karta neturi ka pasakyti ir nuorodų į savo str. 🙂 Gal vystyk ir ne taip blogai vertinčiau padėtį ? iš lėto į pirštu galiukus smelkiasi suvokimas kad laimės ir Tiesos negali padovanoti visuomenei, ji pati turi ja pasiimti ir tik tiek kiek norisi . Nežinau kaip atrodo ‘KGB-istinis mastymas’ iš šono žiūrint,bet įtariu kad to ir Jonas nežino ..juk Jis vis dar barškina klaviatūra pirštais ..ir mus visus čia džiugina savo minčių ‘perlais’ .

...

Ne prezidentas raso atsakymus i laiskus , o padejejai .Prezidento komandai atrodo , kad gyvename teisines valstybes pagrindu , is inercijos . O prezidento mastymas , atrodo , teisingas , jei kviecia vyriausybe kartu imtis sugriauti „Gyvuliu uki „

kas mūsų laukia?    .

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

.

Youtube

Taip atrodo tikri konservatoriai:
Candace Owens Gives A Speech. 2019-09-20
https://www.youtube.com/watch?v=eFIinYFG-eg

Nuogirdai

Arūnas Paukštė nebuvo „vienas iš VSD darbuotojų”, o VSD vyriausias antiterororistinio padalinio vadas. Jo vaidmuo Snoro likvidavime yra menkas, daugiau netiesioginis – JAV nuolat siuntė info, kad per banką buvo atliekamos operacijos į vieną terorizmo rėmimu kaltintą valstybę. Daug reikšmingesnis jo įnašas į kitas, tiesiogiai su terorizmu susietas veiklas, kaip CŽA kalėjimai (tada buvo antiteroristų vado pavaduotojas), Abromavičiaus byla, V.Karaliaus gaujos byla, pagaliau, Eglės Kusaitės byla, kurioje jis pasižymėjo, kaip aktorius – musulmonas Daūdas. Net į suimtos Eglės kamerą su kitu antiteroristu – Stasyčiu, iki šiol dirbančiu VSD – atėjo nešinas dovanomis: maldų kilimėliu ir kt.

Ona

Dauguma apolitisku rinkeju per parsidavusias ziniasklaidos priemones mate ( anot posakio : kad visa laika ziurint i bezdzione , galima ir paciam pavirsti bezdzione) ir uzsiciklino pagrindinius tris kandidatus. O is dvieju likusiuju buvo balsuojama daugiau PRIES KONSERVATORIUS . Is dvieju blogybiu rinkom viena. Laimejo prezidento remejai ir taip laiudis savo prezidento nesugebes issirinkti. Matomai, kad sekanciai kadencijai ruosiasi Grybauskaite sugrizti, nes tap pat lankosi JT ansamblejoje su Nausedais.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top