Valdas Vižinis. Lietuvi, jei nestreikuoji kartu su mokytojais, paremk jų kovą kitaip

Tai svarbu. Streikuojantys mokytojai daro Lietuvą geresnę. Daug geresnę, nei galite įsivaizduoti. Jų vėl bijo. Vėl bijos.
Jie. Valdžia. Vėl į jų galvas grąžinama – lietuviai ne avinai, vedami kur nori.

Ir dar – mokytojai už streiko dienas atlygio negaus. Niekada negavo, nebent streikuojančių profsąjungų streiko komitetai sudarys streikų nutraukimo sutartis su savivaldybėmis, kurių ribose veikia. Ten galima streiko nutraukimo sąlyga – atlygio už streiko dienas išmoka streikavusiems.

Tačiau mano atmintyje gyva – didžioji dauguma streikavusių atlygio už tas dienas negaus.

Įdomu: 2008 metų didžiųjų mokytojų streikų metu atėjo vieno lietuvio darbdavio pervedimas – 5000 litų. Buvo ir 50 ir 20 … buvo ir po 5..Bet ne tai svarbu.

Mokytojai juto visuomenės SOLIDARUMĄ.

Atmink, lietuvi. Jie tai darė ne tik dėl savęs. Jie tai darė ir dėl mūsų. Valdžia nėra duotybė. Jie turi žinoti – yra jėga, kuri gali duoti atkirtį. Kol kas tai daro mokytojai – šviesiausia visuomenės dalis, kol kiti nedrįsta ar tiesiog gyvena egoistinį gyvenimą.

Mokytojai Lietuvoje ir toliau nesileidžia tampomi, jiems neprimesi savo taisyklių. Gali tik susitarti, bet oriomis sąlygomis..

Lietuvi!!! Jei tau gaila kelių eurų, tai pasidalink nors sąskaita. Tai nekainuoja 🙂

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Be LRT, Sąjūdis – netikras.
Vilniaus forumo telkiamam Tautos forumui LRT eterį (ne karbauskiniams, ne),
šiuo metu užgrobtą landsberginių, grybauskinių, brazauskinių, kirkilinių
gaujų ir laiminga Tauta turės:
– Tautos naudai dirbančią prezidentinę tarnybą;
– Tautos naudai dirbantį Seimą;
– Tautos naudai dirbančią vyriausybę;
– Tautos naudai dirbančią teisėtvarką;
– Tautos naudai dirbančią saugumo tarnybą;
– Tautos naudai dirbančią žiniasklaidą;
– Tautos naudai dirbančią mokyklą tik ir tik lietuvių konstitucine kalba;
– pavyzdingiausią pasaulyje tvirtovę – Lietuvą.

JUNGTINĖS LOZUNGŲ PAJĖGOS

Mes mokytojus paremsime lozungais!

Rabarbaras

Mokytojai yra Valstiečių valdžios priešai, rusū agentai, šmeižikai ir vis gerėjančio gyvenimo tikrovės juodintojai.

tik

neapleiskit išminties.Jau netgi neturit teisės.

Raigerdas

Ką čia dabar spekuliuoji „lietuviu”? Koks tu lietuvis, jeigu mokytojams, tėvams ir vaikams darai nuostolius? Žmogau, ar tu sveiką protą esi visai pametęs? Nejaugi tikrai nesupranti, kad tavo agitacija yra tipinė komunisto agitacija? Štai šitas provokatorius rašo:”Streikuojantys mokytojai daro Lietuvą geresnę. Daug geresnę, nei galite įsivaizduoti. Jų vėl bijo. Vėl bijos. Jie. Valdžia. Vėl į jų galvas grąžinama – lietuviai ne avinai, vedami kur nori”. O kaip jie daro geresnę? Streikuodami? Svarbiausia, kad išgąsdinti kažkokią tai mistinę valdžią. Košmaras daugiau nieko. Streikas vardan valdžios išgąsdinimo? O tai, kur jūsų baisiosios kaukės? Tada reikėjo streiko metu užsidėti kokias nors baisias kaukes, nešioti jas visą dieną ir nusiimti tik darbo pabaigoje. Ir toliau kabina makaronus:”Daug geresnę, nei galite įsivaizduoti”. Tu čia apie… Skaityti daugiau »

Viltė

p. Raigerdai – jūs esate pagailėtinas režimo kolaborantas.

Raigerdas>Viltei

Na, kodėl jūs taip jau kukliai apie mane. Jūs net nežinote, kad aš esu šitos „dvesiančios chuntos” šalininkas, o jūs tai vadinate tik „režimu”. Na, labai jau labai kukliai. O jūs, drauge Vilte, jau gerai įsijautėte į Marytės Melnikaitės vaidmenį? Žinokite, kad Raigerdas su kitais fašistais gali pradėti jus kankinti?
Ar nebijote? O gal jūs mazochistė, ir tada jums jokie fašistai, sėdintys dabartinėje valdžioje jums nebaisūs? Perduokite linkėjimus Putinui, kovojančiam su fašistine dvesiančia chunta Lietuvoje. Drauge Vilte, tai jūs esate iš tų streikuojančių mokytojų prieš tą fašistinį „valstiečių” režimą?

Ko jūs...

Ko jųs puolat Vižinį?Mokytojai streikuoja ir teisingai daro.Kiek jie gali misti
pažadais ir prėskais makaronais.Žmogus turi vieną gyvenimą ir turi teisę nugyventi
oriai neskaičiuojant varganų skatikų.Tai mes karo ir pokario karta statydami socializmą su komunizmu taip ir priėjome prie paskutinio gyvenimo slenksčio,taip
ir nesulaukę skalsesnio kąsnio ir gražesnio rūbo ant pečių su pensija žemiau skurdo
ribos.Mums jau nešviečia dar gyviems esant pamatyti doresni be vagių ir sukčių
gyvenimą.
Mokytojai ,kovokite už savo gyvenimus kol dar galite,nes gyvenimas bėga siaubingu
greičiu ir tenka gailėtis gimus per anksti.Nors kai pagalvoji visoms Lietuvos kartoms
likimai buvo nepavydėtini.Lietuvos mokytojai,mokykite Lietuvos vaikus,kad jiems
ateitis taptų nors kiek lengvesnė,šviesesnė ir suprantamesnė.Sveikatos Jums,Mokytojai.

Liepa

Šaunu būtų, jei prie streikuojančių mokytojų prisijungtų medikai, kultūrininkai, policininkai, prekybos sektoriaus darbuotojai, darbininkiškų profesijų atstovai. Prancūzijoj savaitgalį suorganizuota net 1000 kelių blokavimo punktų : prancūzai protestuoja prieš kuro brangimą ir apskritai prieš netinkamą prezidento vykdomą ekonominę politiką.// Mums, lietuviams iki tokių apimčių akcijų dar toli toli…// Bet pirmųjų vienybės kregždžių jau turim. Smagu, kai savo mokytojus palaiko mokiniai ir jų tėveliai- Vilniaus Žemynos gimnazija yra tikra, o ne popierinė bendruomenė. Ar bus daugiau tokių pavyzdžių, pamatysim.//

Raigerdas

Bet, deja, tie sėdintys valdžioje tikrai nesupranta, kas yra tie maištininkai. Lietuvių kalboje (kadangi Lietuvių Kalbos Institute nesugebama sukurti Etimologijos arba žodžių kilmės žodyno), tai tenka pasitelkti į pagalbą Biblijos tekstus:”Iš kur Šėtonas ir demonai atsirado? 3. Kaip vienas Dievo angelas virto maištininku? 3. Tai atsitiko pačioje žmonijos istorijos pradžioje, kai pirmieji vyras ir moteris gyveno Edeno sode. Vienas angelas virto maištininku. Kodėl? Kadangi nebepasitenkino vaidmeniu, kurį Jehova jam, kaip savo dangiškajam tarnui, paskyrė. Šis angelas, sukūrus Adomą ir Ievą, panūdo užimti Dievo vietą, kad žmonės jo klausytų ir jį garbintų. Ėmęs maištauti prieš Dievą ir pastūmėjęs pirmąją porą į nuodėmės kelią, angelas tapo Šėtonu. Vėliau ir kitos dvasinės esybės įsivėlė į maištą. Kaip? (Pradžios 3:1-6; Romiečiams 5:12; Apreiškimo 12:9).… Skaityti daugiau »

Raigerdas>Ko jūs...

Kadangi tie keisti žmonės, kurie sako vieną, galvoja kitą, o daro trečia, agituoja čia už streiką, o tiksliau ne už streiką, o už maištą, tai reikia detaliau pakalbėti apie šitą melagių rūšį. Jie yra kiekvienoje tautoje, tačiau, jeigu jau jie ateina į valdžią, tai prasideda diktatūra ir kitokia velniava, nes jų ketinimai, norai (dažniausiai užmaskuoti, todėl jie kalba viena, o daro kitą) atneša tai tautai ne tik žalą, bet ir tūkstančius ir netgi milijonus lavonų. Europa jau yra pamokyta fašizmo, bet kol kas nėra suprantamas, kas yra tie komunistai. Šias abi žmonių rūšis labai gerai aprašė G. Orwell „Gyvulių ūkyje”, kur šitų žmonių elgesį prilygino kiaulių elgesiui. Lietuvoje uždraudė fašistinius ir komunistinius simbolius ir yra įsivaizduojama, kad su simbolių draudimu… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Radau viename žodynėlyje ir tokį žodžio maištininkas apibrėžimą: „Maištininkas – neramus, visada protestuojantis žmogus, reikalaujantis ryžtingų veiksmų, perversti ką nors”. Taigi, pasaulis šitas sutvarkytas labai, labai tvarkingai. Tie, kurie išsityčiojo iš visuomenės ar kokios nors grupės visuomenėje, arba praturtėjo neteisėtai gaudami pajamas, arba užgrobė valdžią ginklu ar kitokiu neleistinu būdu, pamiršta, kad yra toks reiškinys, kaip maištininkas, kuris juos puls ir juos baus. Taigi, neišvengiamai žmonės privalės tobulinti savo tarpusavio santykius ir padaryti juos tokius, kad atsirastų tokioje visuomenėje tarp žmonių abipusis pasitikėjimas. Kito kelio nėra, nes einant kitu keliu, ta visuomenė murkdysis tokiame mėšle, kokį jiems užtaisys žmogeliai, nesugebantys gyventi pagal priimtas toje visuomenėje moralines normas arba įstatymus, ir jie sukurs iškrypusius įstatymus, kurių pradžia bus tokia, kaip tai… Skaityti daugiau »

Ruberoidas

„Maištininkas žuvo, šlovė Drakonui!”

>Reigardui...

Nebūk už visą pasaulį protingiausiu.Sėdi ištisas dienas prie kompo ir pliauškini
klavišus.Kas tau pinigus už tai kokius moka?Tavo paistalus priversti skaityti.Būk
geras užsiimk kuo nors kitu.

Raigerdas>anoniminiam

Persigandęs anonimas rašo:”Reigardui… 2018-11-19 17:47 Nebūk už visą pasaulį protingiausiu”. Šita frazė yra būdinga žmonėms, kurių intelektas yra žemiau vidutinės normos. Nebūtinai Raigerdui, nes tai gali būti bet koks kitas žmogus, bus pasakyta būtent šita frazė:”Nebūk už visą pasaulį protingiausiu”. Taip šitas žmogelis, su silpnai išvystytu intelektu, pradės tiesiog iš jūsų reikalauti, kad jūs taptumėte tokio lygio kvailiu ir nemokša, koks yra jis. Šitie žmonės fiziškai neperneša šalia savęs protingesnio už jį, todėl tuoj pat pradės jį niekinti, menkinti, kad sumažinti to žmogaus įtaką kitiems žmonėms. Taip buvo Konfucijaus laikais, tai buvo iki jo, taip bus ir ateityje, ir tai tęsis tol, kol pagaliau žmonės, jau supratę, kad reikia imtis priemonių šitų žmonių-kiaulių atžvilgiu, nes jų daroma žala yra milžiniška.… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top