Valdas Vižinis profsąjungiečiams: Gal esate akli, kurti? Nematote, kad jus įvelia į politinę priešpriešą?

Rašau labai aiškiai: NE ŠIAM ŽMOGUI VADOVAUTI SOCIALINIAMS PROTESTAMS… jeigu jis imasi visuotinės iniciatyvos – traukiuosi.

Ir labai stebiuosi visų sukviestųjų profesinių sąjungų trumparegišku, o gal ir bejėgiškumu, atiduodant protestų iniciatyvą neoliberalui, žmogui be socialinio atsakomybės jausmo ir su konservatoriais siejamam asmeniui..

Tik keli klausimai profsąjungiečiams: kodėl anksčiau jo kovojančio už darbuotojų teises nepastebėjome, kodėl nematėme nei viename mitinge ar pasisakymuose prieš skurdą, kur jis buvo šeimų klausimu, kodėl nemačiau po miškų vėliavomis … esate akli, kurti ..nematote dabar jus įveliant į politinę priešpriešą. Esu kiek nusivylęs jumis, mano draugai..

Tiesa.. jų, netikėtai praregėjusių kovotojų su socialine neteisybe jau visa eilė rikiuojasi .. ir Užkalnis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
$+$

Kiekvienas dvaras turi savo klouną. Nebūtų A. Tapino, negautume naujienų iš po skverno.

jau laikas atpažinti spalvas

Nejau to nemato ir nesupranta pedagogų profesinių sąjungų atstovai? Tai kur jie iki šio laiko gyveno, gal ne Lietuvoje? Nematė ir neatsimena, kaip šis falšyvas tipas „dalyvavo” referendume dėl žemės nepardavimo užsieniečiams(užkasė biuletenį į žemę)
Nieko jūs nepasieksite, mieli pedagogai, jei einate su velniu obuoliauti.
Ar ne laikas būtų pabusti ir neieškoti pagalbos ten, kur iš jūsų gali būti tik išsityčiota.

Tapinams ir neokonams:

manipuliuoti mokytojais ir mokėti mokinių lavinimu už numanomus politinius dividendus – aukščiausio laipsnio cinizmas, ardantis valstybę iš vidaus. Tai pamišėlių taktika.
Mokytojų padėtis tikrai sunki, nors aukštųjų mokyklų dėstytojų dar sunkesnė.
Vis dėlto pedagogams protestuoti vien dėl didesnės algos, nekelti mokymosi turinio (dorinimo, patriotinio ar kritinio mąstymo ugdymo ir pan.), nekelti prievartinio ideologizavimo klausimų, reiškia užsiskliausti siaurame profesiniame interese
ir parodyti savo politinę nebrandą.
Cinikai neolibai ir neokonai tiesiog instinktyviai negali tuo nesinaudoti.

Vižiniui

Jei manote, kad užkalnis kitoks nei tapinas, tai esate naivus, kaip tos profsąjungos lipančios per langus. Nors ne, jos žino, kad nieko už tai nebus. Jų niekas netampys, kaip signataūrų kitoje Algirdo gatvės pusėje ar toliau-šalia seimo.

grumstas

Dauguma dabartinių mokytojų, nors dalį jų nesiverčia vadinti mokytojais, jie greičiau paslaugų teikėjai, kokiuos ir nori matyti valdžios iki šiol valdžiusios Lietuvą, yra politiniai mažaraščiai. Juos tokius padarė valdžiažmogiai , raginatys atskirti mokyklą nuo politikos religijos ir pan. Tačiau tas „atskyrimas” neturėjo reikšti mokymo apie valstybės valdymą, tykančius pavojus valstybės likimui, bendrai apie tai, kas gresia mūsų kuriamai valstybei ne tik nuo priešų už sienos grėsmės , bet ir „draugų’ ir savų ” priešų’ grėsmės: valdovų nekompetencijos, vertybių neturėjimo, amoralumo.Cenzūruojami mokytojai tapo užzombinti savicenzūros. Senesnioji karta užaugusi sovietmečiu tikrai buvo politiškai raštingesni: jie klausėsi Juršėno radijo laidos,, po to persijungdavo BBC , Laisvės radiją , padiskutuodavo su bendraminčiais apie vykstančius reiškinius ir toks žinių sietas leisdavo daugiau mažiau suprasti politinius… Skaityti daugiau »

Chingishan

Taip šitie iškrypeliai bando pabandyti perimti vadovavimą augantiems žmonių judėjimams- kaip taip buvo padarta nepriklausomybės aušroje kai į Sąjūdį buvo infiltruotas landsbergis. Lygiai tą patį bando padaryti dabar- žmonių pykčio ir protestų suvaldyt negali- tai bando perimt vadovavimą procesams.

Ar ne geriau

žaisti jų pačių taisyklėmis. Klaidingas ėjimas kolioti, kovoti su kuo nors. Manau, kad reikia labai stipriai paremti su savo lozungais ir …. perimti iniciatyvą pakreipiant įvykius norima kryptimi. Taip daro mūsų Viešpats, kuris iš bet koio blogio padaro gėrį. Aišku, jei veiksite savanaudiškai, tai Šv. Dvasia nusisuks. Taipogi, jei nesėdėsite „ant sofos”, kaip sako mūsų šv. Tėvas Pranciškus.

Reikia

būti aklam,kad nematyti, kas už to slepiasi.Beprotiškas valdžios troškimas tiek iš anūko pusės, tiek iš palucko.O ir vadas , matyt, kažko tikisi ateityje

s.m.

tiesiog KAILIŲ VERTIMO METAS. Susnos pajuto artėjant dieną X.

kodėl

niekas nenori matyti to kas akivaizdu?
juk yra daug profsąjungų – beveik visos išskyrus vieną yra dekoratyvinės-imitacinės.
ministerijoje sėdi valdžiai neparsidavusiųjų atstovai.
parsidavėliai dalyvauja „derybų” imitavime ir ėda iš valdžios saujos.
režimo propaganda visaip bando vaizduoti fiktyvias „profsąjungas” kaip visaverčius atstovus, o tikrieji mokytojų atstovai net šio portalo komentaruose yra dergiami.
suprantama, kuomet dergia samdyti troliai, bet liūdna jog čia gausu asilų, avių ir avinų, kurie užglušinti režimo propagandos, lyg papūgos kartoja trolių klišes.
tikra tiesa, jog būtent buki buratinai yra pagrindinė Lietuvos nelaimių priežastis.

Kazys

O kas tame Kaune gerai ar negerai,kad čia vyksta pamokos?

Mokytojams reikia pagalbos.

Kad mūsų inteligentai,intelektualai jiems padėtų.Radžvilas,Juozaitis ir kiti,kurie nepardavę savo sąžinės.Jei jie tylės ,prie jų gretinasi savanaudžiai konservatoriai.

Kas galėtų imtis

tarpininkauti?Tinkamas abiems pusėms?

Tapinui ir kitiems...

Kaip baisu Lietuvoje, kiek neteisybės, kiek skurdo ir t.t. Ar tai atsirado tik per paskutinius 2 metus, ar tai senos bėdos anų valdžių? Vilkai apsivilko ėriukų kailiais ir pradėjo ,,padėti” tiesos ieškoti…

Jeigu

pasijungė tapkinis, tai gero nelauk.- arba įvels į politžaidimus konslibų pusėje ir pasiėmęs savo užmokestį paspruks, arba tiek įklampins, kad streikuojantiems maža nepasirodys. Patirtį sumaišties kėlimui šis tipelis turi.

Agnė

Valdai Vižini, ir vėl trauksies? nuo LVŽS pasitraukei, dabar kas negerai?

mazgys

Šiaip yra tiesos, bet dėl to trauktis iš kovos tikrai neverta, o reikia vyti visokius valdžios atsiųstus kiršintojus ir provokatorius šalin.

Paminėkite nors vieną A.Tapino nuveiktą darbą Lietuvos labui.

Taip

Aukštybių Valdove,apsaugok lietuvius,piliečius,ypač mokytojus, nuo užkietėjusių liberalmarksistų ir politinių slapukų tapinų,užkalnių,gabrielių ir jiems panašų…

nuomone

as sakiau sakau ir sakysiu-visisku idiotu tauta.Kaip galima kalbeti su tuo tapinu.Mokytojai gerbiamieji,tai provokatorius,tai sistemos klapciukas.Teisingai daro zmones,kurie isvaziuoja.Na ka galima pasiekti su tokiais durniais.Vykit laik ta tapina

fanei Agnei

Tu kolxozų šliuxa, neverta net purvo iš po Valdo Vižinio padų. Įgrisai iki gyvo kaulo su savo fanatiška meile kolxozui. Ar tik nesi šeriama iš norvegistano fondų lovio, a?

to Chingishan

Kur pats buvai, ko neužėmei Landsbergio vietos, kas neleido? Krūmuose sėdėjai? Ko nepradėjai to judėjimo be Gorbio leidimo, a? Ko nepradėjai kokiais 1983 metais „Perestroikės”, ką, ereli? Gal išvis nežinai, kas pradėjo „Perestroikę”, ką?

Salomėja

Tikiu, kad pradėdamas organizuoti streiką, A. Navickas juk negalėjo žinoti, kaip pavyks, kiek žmonių palaikys ir t. t. Kai aktyviai palaikyti ėmė tie, apie kuriuos net sapnuot nesapnavo, logiška, kad žmogus apsidžiaugė: juk nesakysi – per visą Lietuvos mokytojų streikų istoriją jūs nei katro nė ausies krustelėjimu neprisidėjot, tai ir dabar eikit iš kur atėję. Teisingai? Juk gavęs pastiprinimą ne iš bet ko, o iš paties Vilniaus Licėjaus direktoriaus nori nenori imsi tikėt, kad sutvarkysi ydingą sistemą, išrausi išsikerojusį blogį su visomis šaknimis – tvarka ir teisingumas bus!O kas žino, kieno tai elektoratas? Bet tikrai žinom faktą, kad S. Jurkevičius viešojoje erdvėje ne kartą kritikavo dabar jau buvusią ministrę. G. Landsbergis taip pat į eterį ne kartą transliavo šitą pačią… Skaityti daugiau »

Chalujai

Neokonai vykdo kremliaus planus, tapkinis-neokonų planus, Navickas ir mokytojai tapo jų įkaitais ir patrankų mėsa.

Siame

portale buvo malonu ir idomu dalintis nuomonemis.Bet kazkuri laika jame pradejo blaskytis erelis su savo tarpuvartes leksika.Norisi atkreipti jo demesi, kad cia nuomonemis dalinasi kulturingi ir issilavine zmones.O tokios manieros, kai kitos nuomones zmogus apsaukiamas ir iskeikiamas, yra netoleruotinos.Kokiu tikslu siekiama?Tai ne teisybes paieska, o destrukcija.Jeigu pritruksta mastymo ir proto diskutuoti motyvuotai, yra Delfis.Ten galima ka nori skaityti ir rasyti.

albina

Be pykčio,tiesiog,perskaitykite *15 min* straipsnį,kodėl gėdinga būtų eiti į sekmadienio streiką.Kai kam,neabejoju,tuoj kils noras spjaudytis ir taškytis tulžimi,bet viliuosi, ne visiems.

Tapinas, Juozaitis ir kiti

ką moka, tą moka KGB ir komunistai – infiltruoti savus į visokius judėjimus.
konservatoriai degutienės, kubiliaus, anušausko ir kitų jau sugriauti
bažnyčia svyruoja – nėra dar visiškai valdoma, kaip buvo tarybiniais – okupacijos metais, bet rebiatos truputi pasistengs ir vėl bus Lenino tiesa ir tvarka.

Albinai

nerandu tokio straipsnio, gal galite patikslinti?

stasys

.. beviltiškas Valdo pareiškimas, kiek žinau Tapinas lik ir neplanuoja iš to sau susikurti nauja partija , pasak vietinės publikos jam patinka konservatoriai . 🙂 Vienok kur pasidėjo mokytoju problema mielieji, kur jos sprendimas leisiantis palikti švietimo ministerija ? Ar Valdas Vižinis gali tiems mokytojams rasti sprendimą esamoje situacijoje ? NE negali , bet gali palaikyti lauke šaukianti plakatą. O gal gali surasti ten ta milijoną protestavusiems mokytojams ? NE negali , nemanau kad tiek turi kišenėje .. o gal Tapinas gali ? – irgi negali , na ju paprasčiausiai matyt neturi .Tai kuo Jus abu skiriatės mokytoju akimis žiūrint vienas nuo kito ? Valdas Vižinis tame mato politinę potekste .. jam tai tik obuoliavimas svetimame sode .

Stanislovas

Tikiuosi kad per mitingą atsiras tas kuris tau gerai sumals snukį-koncervuotas niekše

Komentarui 2018-12-7 13:22

Gal šitas str: Skirmantas Malinauskas. Nesuvokiat situacijos rimtumo: tai palies asmeniškai Jus (DELFI)

s.m.

ruadonieji kregždučiai per savosamdinį organizuoja šaršalą kaip tą bandė jau kartą daryti. Jame apsimesdami mokytojų užtarėjais vykdys savo patronų užduotį, – pademonstruoti neva dėl dešimtemčius jų vykdyto šalies griovimo kalti žali valstiečiai. Beveik neabejoju, kad atsiras lozungų – ŠALIN VALSTIEČIAI, DAJOŠ LOVĮ BOLŠEVIKKREGŽDUČIAMS…

Misteris

Mokytojai elgiasi kaip BITKOINŲ „ŽIURKĖNAI”.
O viešpatėliau,jie išeina į FERMĄ pas KONCERVAS.
Nabagėliai,gal užmiršot kaip QBILAS diržus veržė ir kaip guminėmis kulkomis ištaškė makaules mitinguojantiems?

Kur PALECKIS?

Veškit SAULĘ iš RYTŲ.
Ar šį kartą RASELĖ vyks vietoj SALOMĖJOS?

Skaitykite 15min

Ernestas Naprys: Aš tikrai neisiu į protestą šį sekmadienį

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top