Valdžia tęsia karą prieš tautos referendumą

Kaip jau skelbėme, už referendumą „Tautos valia“ pasirašę Lietuvos piliečiai Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nurodymu pradėti persekioti: policija kviečiasi juos į apklausas arba patys atvažiuoja į namus. Referendumo iniciatoriai neabejoja, kad tokie policijos veiksmais siekiama įbauginti piliečius, kad šie atsisakytų savo pilietinių teisių.

Siūlome susipažinti su Klaipėdos apylinkės prokuratūros dokumentais, kuriuos pasirašiusi prokurorė Danutė Rudienė praneša Referendumo visuomeniniam Klaipėdos regiono koordinatoriui Vytautui Švaniui ir dar keturiems parašų rinkikams, jog neradus veikos, baudžiamos pagal BK, požymių, nutraukiamas ikiteisminis tyrimas, pradėtas pagal Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojos, laikinai einančios pirmininko pareigas, Lauros Matjošaitytės Generalinei prokuratūrai pateiktą prašymą, ir keliamos administracinės bylos neva už Referendumo įstatyme numatytos piliečių parašų rinkimo tvarkos pažeidimus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reikia issireikalauti patikrinti

pasirasiusiuju parasus uz stojima i ES. Tikiu, kad Zeniukas -didziausias parasu klastotojas ir skaiciuotojas. Bet visiems tylint arba ne nesusimastant, kad galejo buti klastojami parasai, galimai tie referendumo dokumentai sunaikinti. O gaila, juk tai istorinis dokumentas ir ar galima ji sunaikinti???

Gėda

Baisi gėda Grybauskaitės-Landsbergio-Butkevičiaus ir Pakso Barakausko valdžiai.

Akivaizdu

Greitai Lietuva tyčiodamasi iš savo piliečių pasivys Š.Korėją.

Ta pati panelė,tik kita suknelė su

lietuviškais „snukiais”.

klausimas

Kas ta asaba Laura Matijošaitytė, užsiundžiusi prokurorus ant padorių piliečių? Kieno užsakymus ji vykdo?

Letas Palmaitis čia ir Laimutei Bingelienei

dėl interviu su Vytautu Landsbergiu, kuris „nenori fetišizuoti tautos”. Mat ten komentuojant, reikia prisijungti prie spectarnybų Facebook’o, o to iš principo nedarau ir kviečiu visus boikotuoti šį globalinį banditizmą. Taigi jei tauta nori komunistų (fašistų, demokratų ar dar ko nors), tai ką tu jai padarysi? Kas uždraus tautai gyventi taip, kaip ji pati nori? Kas turi teisę, pasinaudodamas valdžios aparatu, prievartauti tautą pagal savo (tegu net ir teisingesnį) supratimą? Ar ne demokratija skelbia aukščiausią tautos suverenitetą? Ne kokių nors ypatingų išminčių, bet būtent tautõs. Fetišizuoti niekas neprašo, niekas nedraudžia ir šviesti, tačiau reikalauja gerbti tautos valią tokią, kokia ji yra dabar. Suprantama, aš pats netikiu, kad parlamentinė demokratija tikrai išreiškia tautos valią, bet tai jau visai kitas klausimas, nes mano… Skaityti daugiau »

lrkt

KT priėmė “saugiklius”. Pamokos išmoktos. Nuo šiol visos ne valdžios organizuotos referendumų iniciatyvos bus užkardytos jau pirminėje stadijoje. Juk mes teisinė valstybė.
http://www.lrkt.lt/dokumentai/2014/2014-07-11_KT36-N10.htm

Istorija

kai tauta tyli ir kencia,valdzios zmones daro ka nori,toks gyvenimas

fsfssfaF

gucci outlet, michael kors outlet, louboutin, coach outlet store, burberry outlet online, nike free, longchamp outlet, michael kors outlet, oakley sunglasses, ray ban, michael kors, coach outlet, hermes, tiffany and co, coach factory outlet, ralph lauren, true religion jeans, burberry outlet online, coach factory, jordan shoes, polo ralph lauren outlet, michael kors, prada handbags, toms shoes, air max, michael kors, oakley sunglasses, louis vuitton outlet online, air max, nike shoes, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike air max, louboutin, oakley pas cher, prada outlet, true religion outlet, air jordan, ray ban sunglasses, louboutin, true religion, nike free, nike air max, chanel handbags, tory burch outlet, kate spade outlet, oakley sunglasses, burberry, ray ban pas cher, longchamp, louis vuitton, michael… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top