Vasario 16-ąją „Pro Patria“ kviečia į tradicinę deglų eiseną Vilniuje!

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ Vasario 16-ąją kviečia į tradicija tapusį kasmetinį žygį su deglais Vilniuje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Eisenos pradžia numatoma 18 valandą nuo Jono Basanavičiaus paminklo (Aušros Vartų g. 5), pabaiga – Lukiškių aikštėje.

„Vasario 16-oji žymi lietuvių tautos apsisprendimą turėti savo valstybę ir joje patiems spręsti savo likimą. Ilgas tautinio atgimimo kelias vedė prie šios lemtingos akimirkos. Ištisos kartos, sekusios po to, krauju apgynė šį apsisprendimą. Ši diena privalo būti didžiausiu pasididžiavimu kiekvienam Lietuvos piliečiui. Tik jos dėka mes apskritai galime būti kaip tauta, spręsti savo problemas, rinktis kelius, klysti ir stotis ant kojų. Ši diena verta visų ir kiekvieno atminimo,“ – teigia renginio organizatoriai.

„Pro Patria“ sambūrio pirmininkas dr. Vytautas Sinica atkreipia dėmesį, kad po trisdešimties atkurtos nepriklausomybės metų vis dar nerandama valios įamžinti Lietuvos laisvės kovų, kuriomis siekta apginti ir išsaugoti Vasario 16-osios deklaraciją ir Lietuvos valstybingumą.

„Nuo 1918-1920 metų laisvės kovų iki Birželio sukilimo, nuo Sąjūdžio iki Katalikų kronikos ir kartais net partizanų – Lietuvoje valdžios lygiu užsispyrusiai nenorima prisiminti su žodžiais „Už Dievą ir Tėvynę“ kovojusių ir žuvusių už Lietuvos nepriklausomybę.

Būtent už tautos nepriklausomybę, o ne už abstrakčią kiekvieno laisvę išvažiuoti, kaip šiandien ciniškai bandoma pateikti. Lietuvoje nesistengiama formuoti nuoseklios valstybiškos istorinės atminties, kurioje tautos suverenumas, Lietuvos valstybė, tikrieji jos kūrėjai ir gynėjai turėtų deramą vietą. Oficialiuose minėjimo renginiuose kviečiami kalbėti žmonės, viešai kartojantys, kad per šimtą metų Lietuvos neliks ir tai esą puiku.

Tai nėra puiku. Lietuvos laukia toks likimas, kokia bus Lietuvos piliečių valia ją saugoti ir kurti. O kurti įmanoma tik ant pagarbos praeičiai ir Vasario 16-osios principų pamatų. Todėl kviečiame drąsiai ir išdidžiai sutikti šią dieną, nesikuklinti to, kad didžiuojamės ir švenčiame būtent Lietuvos valstybingumą.

Susitikime prie Jono Basanavičiaus paminklo Vasario 16-osios vakarą ir pakvieskime kartu švęsti visą Vilnių,“ – deglų eiseną komentavo „Pro Patria“ pirmininkas dr. Vytautas Sinica.

Organizatoriai įsipareigoja pasirūpinti tūkstančiu deglų ir kartu kviečia visus dalyvius esant galimybei atsinešti savo deglus ir pakviesti į renginį artimuosius bei draugus.

4.3 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Yankee go home

Lietuva su Rusija!
Gelbėkit nuo Landsbergio satanistų pedofilų vaikpisių !

stasys

kas tam berazumiui internetą davė ? xuilocovidas irgi užkrečiamas , o va su vakcinomis reikalai dar prastesni nei buvusių .

Stasys yra pedofilas

Pisk nakui pedofile, kol snukis sveikas. Greit padvesi nukrioses komunisteli.

stasys

lukošius savo stiliuje .:)

Lietuvos patriotas

Brangieji,vanagai (karo norėtojai) – imkite ir nuoširdžiai atsakykite – ar esate pasiryžę mirti dėl Ukrainos? Ar esate pasiryžę paaukoti savo vaikus kare, kurį provokuoja mūsų landsbergių šaika? Ar esate pasiryžę paaukoti savo gerbūvį, savo šalies miestus ir kaimus dėl Ukrainos? Ar esate pasityžę su ginklu rankose eiti į frontą? Ar jūsų vaikai, esantys užsienyje, jau sugrįžo, įstojo į kariuomenę ar šaulių gretas ir treniruojasi ginti šalį?

Pamastymas

…patrydes idiote,ar zinai,kad sunkiai sergi,o gydytis nenori….

Pankas

Tradicinė?

Natūralizuotas antisisteminis

Plėvesuoja Lietuvos ir Ukrainos vėliavos susiliedamos į darnią penkiaspalvę. Priekyje nešamas pavargusio po naktinio kreipimosi Zelenskio portretas. Eisena praėjusi Vilniaus pakanpėmis suderintu keliuku su savivaldybe sustoja Lukiškių aikštėje. Pasisako partijos pirmininkas ir kandidatas į merus. Partijos pirmininkas peikia Putiną ir dabartinę Vokietiją ir atsistoja priekyje Amerikos. Vietinis pirmininkas paskaito eilėraštukų. Paskui rusų kalba pasisako besigydantis Azovo karys su droviai pridengta 14 88 tatuiruote iš buvusios Vokietijos laikų. Dalyviai išsiskirsto. Patamsyje darytos nuotraukos patalpinamos tiesos.lt ir numirusiame propatria.lt tinklapiuose bei snukiaknygėje viliantis, kad nebus užblokuoti.

O antisemitas

Kaip visada drybsos lovoje ir siurbčios alų. Riebiais pirštais parašys dergiančius komentarus, kur tik ras ką apie Vasario 16 ir eis miegoti, svajodamas susapnuoti , kad lietuvių ir Lietuvos nėra. Ir koks nusivylimas jo lauks ryte. Ir tūkstantmečius, kiekvieną rytą, antisemite, tau teks sveikinti Lietuva.

Pamastymas

…’pakanpemis..’…na ir prijuokinai…

Prašalietis

Demokratijos „dėsnis” yra – Šou biznyje laimi tas, kas publikai patinkantį renginį sugalvoja ir surengia pirmas…. „Pro patrija” jaunimo sambūrio pirmininkas Sinica, organizuojantis vasario 16 fakelų eitynes, neseniai pradėjo prisistatinėti kaip „filosofijos daktaras”, todėl turėtų suvokti tokią paprastą iš „dėsnio kylančią filosofinę tiesą” – su fakelų eitynių renginiu būdamas antru gali bandyti JAV ir vakarų akyse pabandyti nukonkuruoti fakelų eitynių renginių ukrainiečių pirmeivius, bet galutinis šou rezultatas tikrai nebus toks „didingas ir vaizdingas” kaip šiandieninėje Ukrainoje, o ir renginio žiūrovai tikrai juo „gėrėsis” žymiai trumpiau… Priminsiu, kad fakelų renginius 21a. pirmieji prisiminė ir atgaivino Ukrainos „varijotai” Kijevo Maidano aikštėje. Ukrainoje Maidano fakelų šou buvo pagerintas vietinių „patriotų” „karo šokiais”- „maskoliaku na giliaku” ir „kto neskačet tot maskal”. Plojant JAV ir… Skaityti daugiau »

Kažkaip reikia pagyvinti renginį

Čia greičiau nukopijavo nuo lenkų ar latvių eitynių. Pas mus istorinė atmintis tiek daug netraukia.

Al.

Kokio velnio reikia demonstruoti naktį ? Kad būtų proga uždegti fakelus ? Ir tuo kremliaus propagandai duoti progą mus išvadinti naciais.

Geras klausimas

Dieną eisime prie balkonėlio į šermenis. O dieną bus konkuruojantys sisteminiai renginiai.

Pamastymas

…balkonely galet stovet atidengtas grabelis,jame,da leisgyvis Visatos Valdonas,snabzdantis….as jums,baibokai,da parodysiu demokratija…….O SUTEMUS,sINICA SU FAKELAIS ATEINA IR KOPECIOM NUDARDENA ZEMYN PRISNUDUSI tATA………vISI FAKELUOTI NUSINESA GRABELI NEZINOMA KRYPTIM,NEZINIA KAM……….eSME,NIEKS DAUGIAU NEBEMATE SENOLIO.OVACIJOS.

Pamastymas

P.P./PAMIRSAU PRIDURT/ ….veliau gatvej susitike zmones nieko nekalbejo apie Tata,tik paslaptingai sypsojosi,linkciojo galvas ir merke viens kitam aki……..Zemele,pasak,klasiko,atsiduso ir padekooooojo.

Dzeikas

Kas nors man paaiskinkite, kaip deglu nesiojimas itakoja Lietuvos darbininku virsvalandziu apmokejima?
Jei ne itakoja, tai ateikite i rengini , paimkite degla ir ikiskite organizatoriaus subinen.

O dar geriau, ateitu koks tuzinas kietu vyruku,organizatorius susemtu, nuplestu jiems drabuhius,isvpliotu plikus deglu dervoje, po to vistu plunksnose ir paleistu plikus priesais Seimo rumus.
Neleiskite tautiniams mudakams rurint jums proto patriotiniais kliedesiais, dekite ant tokiu skersa, arba negausite pagrauzt net tos morkos kuria jums prie nosies pakabino.

Pamastymas

…Ale tu ir zveris,kaip paziuriu…,ojei…

JO jo

hitleriai irgi maršyravo su ugniagalias kol negavo nuo Stlino į skūras

Pamastymas

..o tu cia pingvinu kalba varineji…..stlino,marsyyyyravo…..taves iesko tavo tetius,pingvinas xui lo,sake,uzmus.

Diedas

Girto vatnyko mastymas apsiriboja su darbo viršvalandžiais.
A kodėl ne su saliarkės kaina?
Ar dar svarbiau – su alkoholio pardavimo valandomis?
O kas labiaudiai piktina, komentare nė karto nepaminėta dėdulės bobulės tvartelio anūkas.

Dzeikas

Todel, kad prievartinis darbas, juo labiau neapmokamas taikomas tik VERGAMS.
Ai, atsip. Tu ne siaip vergas – tu dvasingas vergas. Jeigu rurinimas pasventintas tautiska trispalve, tai tave ne rurina, o laimina😅😅😅
Man , kaip kiekvienam laisvam zmogui visiskai nerupi vagio, ar kokio i mano laisve besikesinancio py…duko tautybe. Jeigu nori kad jam dirbtum nemokamai – dusink toki negyvai. Uzsdenge trispalve, – nesvarbu rusiska, lietuviska ar vokiska, – pakark ji ant jos.
Man ne soliaros kaina rupi, man rupi mano darbo kaina ir GALIMYBE laisvai tuo darbu prekiauti.

Diedas

Esi laisvas, gali rinktis kur ir už kiek dirbt. Prie ruskio, tie kas laukė buto, keliolika metų buvo pririšti prie to paties darbo, priklausė nuo direktoriaus ir kelių sekretorių malonės.
Dabar gali dumt ten kur geriau moka.
Net ir dumt nebereikia, geri statybinkai Lietuvoje po kelias štukas uždirba. Ir ne tik statybininkai. Jie patys sprendžia Vasario 16 dirbt, ar baliavot.

Dzeikas

Diedai, tavo rura taip ismalta tautiniu darbdaviu, kad tu net nejauti ten esancio penio😆😆😆 Tai stai, atsakyk, iki kiek galima prikraut medziu i miskovezi? Atsakau – 1m 60 cm – ne daugiau. Ar matei tiek vezant? Ne, vezama virs 2m stangu ir dar 1 m kaupas statomas. Pries 10-15m ant Kauno senamiescio tilto toks miskvezis pamete medzius nes PERKTAUTAS buvo. Kas kaltas? Vairuotuojas. Taip istatymas taip tycia laisvos Lietuvos sako. Darbdavys ne prie ko. O jei vairuotuojas veztu kaip priklauso 1.60m? Tai lektu nax…is darbo, nes darbdaviui „durniai” besilaikantys istatymo n e r e i k a l i n g i. Kodel istatymas nepernesa atsakomybes darbdaviui? Todel kad lietuviai minjetininkai ir vaiksto su deglais, taciau imp…st streika per skystas… Skaityti daugiau »

Diedas

Visi vatnykai nuskriausi, pažeminti ir uždūchinti.
Priedo durni.
Niekaip nesugeba paaiškint kur ryšys tarp jų nelaimių ir šalies gimtadienio.
Kai ateina metas švęst, mes švenčiam ir dzin visi amerikonų viršvalandžiai ir visi meškovežiai su 1, 60 ūgio meškom.

Dzeikas

Lietuvi per subine traukia, bet jam pX😄
Diedai, jeigu mano darbo diena baigiasi tarkim 17 val., o koks tai p…dukas, turi teise man pasakyt: Sian reikia iki 20 val „padirbeti” UZ ACIU – tai sikau as ir tapsnojau as ant tokios salies, nes jeigu istatymai ta leidzia – reiskia tu toje salyje esi sh vietoje.
Diedai, jeigu to chmo – eik atsisesk ant deglo ir svesk, o as matau Lietuva tokia kokia ji yra – baudziaunyku surinkimas laizanciu savo ponams subines.

Pamastymas

…palaikau,Dzeikiokai…..

Tai

tu Milaiti nuo sosiskų perėjei prie morkų graužimo?! Ir kaip dažnai keičiasi tavo racionas?

Pedofilą konservatorių dangsto moterys!

ŠLYKŠTYNĖS!!! Dvi iš jų motinos! Degsit pragare ŠLYKŠTYNĖS!!!

Dzeikas

Dovanele Lietuvos patriotams vasario 16d proga.Reproduktoriai klipo pabaigoje groja Kudirkos „Tautine giesme”
https://youtube.com/clip/UgkxKGpw2qulRrxTKw-qBIb09npT2kM0OzrX
🤣🤣🤣

Dzeikas

PS. Jus galvojate, kad as piktas saipunas besityciojantis is Lietuvos?
Ne, paa mane vidutiniskas zydiskas pasiepimo talentas .
Ir aa labai gerai zinau – siukstu nesisaipyk is to kas sventa. Ir kol Lietuva laikesi tiesis kelio pasisaipes is jos pats liktum durniaus vietoje.
Taciau po to kai lietuviai pasuko melo keliu, sukurt pasaipa apie ju ‘valstybe” galima ekspromtu.

Pamastymas

…leeetuviai tapo xolopais,bailiais,menkystom ir issigimeliais.Nebeatsigaus niekuomet,ergo,ir valstybe.Labanakt sveikam protui ir savigarbai.Tinkamiausi zodziai Vasario 16 proga.Net vargsas Terleckas isejo sia diena ,nusprendes geriau iseit,nei matyt visa absurdo bakchanalija.Pagarba jam.

Dzeikas

As taip globaliai klausimo nestatau, nes sakoma neapibendrink ir taves neapibendrins.Ir pranaso vaidmens nesiimu.
Taciau remiuosi sociologiniais ir psichologiniais desniais.
Vienas ju sako, kad sventa, einanti zmogui is sirdies – NEAPDERGSI. Nelimpa.
O cia kliedinciu patriotu briedus isjuokt – pigiau grybu.Nes jie melavima laiko geriausia argumentacija ir issisika pasakomis apie bociu barzdociu didybe.
Elementariai parodai ka veikdavo maziau issivysciusios tautos gyvenusios greta issivysciusiu – jeigu resursai budavo riboti tai PLESIKAVO.
Bet lietuviai to nedare😅😅😅
Isaugino tie lietuviai didelius penius, o toliau meluoja kaip vaikai: nepleseme, rupintojelius drozeme, bl…es lenkai pirmi pradejo.

Diedas

Sveikinu visus dorus ir Tėvynę mylinčius tautiečius su švente.
Fakelų eitynės gražu. Tik labai panašu, kad Sinicos fakelai pirkti už rublius.
Kaip bebuvę reikia švęst.
Dabar žiebsim.
Tada su kaimynais plėšim „Ant kalno mūrai”, o paskiau maž kų nors ir padegsma.
Bus fakelai :):):):):)

Pamastymas

…ale tuei ir baibokas,kaip paziurau.Da diena,o jau insmetys.Gausi nuo bobaas kacielu ir isvarys is gryciaaaas…

boba

no visai diedas nevaldomas pasdarė

stasys

kai negeria ir būna blaivas visai nieko .

ruta demaskuoja

paguuglinkit „Kuo čua dėta panda?” Op Tv

kuo kuo

lietuvos legenda varlinas telegame fotkes kūdikėlių parodė kokios kūdikėlių akelės po pedofilinimo

Mickėyus Mouseas

Oho,net Ėlėrtėo Panorama rodė! Cielas 5 sekundes!

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top