Vengrija: referendumas dėl Europos Sąjungos pabėgėlių politikos neįvyko dėl menko piliečių aktyvumo

Sekmadienį vykęs Vengrijos premjero Viktoro Orbano inicijuotas referendumas dėl Europos Sąjungos pabėgėlių politikos laikomas neįvykusiu – savo poziciją pareiškė per mažai piliečių.

Atsakyti į referendume užduotą klausimą „Ar sutinkate, kad Europos Sąjunga galėtų paskirti privalomą ne Vengrijos piliečių perkėlimą į Vengriją net ir be Nacionalinės Asamblėjos (parlamento) pritarimo?“ atėjo beveik 44 proc. rinkėjų, tačiau kad referendumas būtų laikomas įvykusiu, jų turėjo būti mažiausiai 50 procentų šalies gyventojų.

Tiesos.lt primena, jog pagal ES kvotų planą, Vengrija privalo priimti 1 tūkst. 294 prieglobsčio prašytojus, tačiau iki šiol ši šalis pagal šį planą nepriėmė nė vieno pabėgėlio.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
siaip ar taip

dalyvavo kiek ? 44% ? Is ju 92 % pasisake pries imigrantu kvotas.Tai skaiciuokim.Jei didziausia dalis is nebalsavusiu butu pasisake kitaip-vistiek…

matomai

gerai padirbejo media.

Todėl

Referendumuose piliečių dalyvavimas turėtų būti privalomas, manau

Tarabilda

Man labai panašu į Eurolibų boikotą, nes praktiškai visi, kurie atėjo į Referendumą yra ir prieš ES diktatą. Su mūsų žemės referendumu juk buvo lygiai taip pat.

Kažkaip reiktų atkreipti

dėmesį į Baltarusijoje esančius čeeėnus,kurie bėga nuo Kadyrovo režimo ir nenori kariauti Donbase.Kodėl visi tyli?

idomiai

gaunasi. Vengrija, turinti dauiau 9 mln. gyventoju „Vengrija privalo priimti 1 tūkst. 294 prieglobsčio prašytojus, tačiau iki šiol ši šalis pagal šį planą nepriėmė nė vieno pabėgėlio”,kodel Lietuva privalo priimti 1105 ekonominius imigrantus? Aciu voveruskai!

Žavinta Kliukliukaitė

Malačius tas Urbonas. Mums tokio prezidento. Dar geras ir Filipinų Duraterte nes Obama jis vadina k…os vaiku ir be teismo šaudo banditus.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top