Vengrija žada kovoti ES teisme, kad apgintų įstatymą, saugantį vaikus nuo LGBT propagandos

Vengrijos teisingumo ministrė vėlai trečiadienį pareiškė, kad Budapeštas ES Teisingumo Teisme gins švietimo įstatymą, kuris, Briuselio teigimu, diskriminuoja žmones dėl seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės.

Teisingumo ministrė Judit Varga socialiniame tinkle Facebook parašė, kad pateikė teismui priešieškinį, nes vyriausybė laikosi pozicijos, jog apie švietimą turi spręsti nacionalinės vyriausybės.

Premjero Viktoro Orbano anti-LGBT kampanija kilo 2021 m. birželį, kai parlamentas, kuriame dominuoja jo partija Fidesz, priėmė įstatymą, draudžiantį mokyklose naudoti medžiagą, propaguojančią homoseksualumą ir lyties keitimą.

Vyriausybė teigė, kad įstatymu siekiama apsaugoti vaikus, o ne nukreipti jį prieš LGBT bendruomenę.

„Kaip ir iki šiol, mes darysime viską, kas įmanoma, jei tai susiję su mūsų vaikų apsauga,” – sakė J. Varga, pridurdama, kad teisės akto patvirtinimas buvo būtinas ir bus imtasi tolesnių priemonių. Ji nepatikslino, kokios jos bus.

Ši priešprieša kilo tuo metu, kai Briuselis sustabdė labai reikalingų milijardų eurų ES lėšų išmokėjimą Vengrijai, kol Budapeštas įgyvendins teismų nepriklausomumo didinimo ir kovos su korupcija reformas.

2022 m. viduryje Europos Komisija kreipėsi į ES Teisingumo Teismą dėl Vengrijoje priimto prieš LGBT nukreipto įstatymo.

Komisija pareiškė mananti, kad šiuo įstatymu pažeidžiamos ES vidaus rinkos taisyklės, pagrindinės asmenų teisės ir ES vertybės.

Praėjusį mėnesį gindamas šį įstatymą savo kalboje Orbanas sakė: „Genderizmo propaganda nėra tik… vaivorykštiniai pokalbiai, bet didžiausia grėsmė, tykanti mūsų vaikų. Norime, kad mūsų vaikai būtų palikti ramybėje… Šiems dalykams nėra vietos Vengrijoje, ir ypač jos mokyklose“.

Šaltinis: news.yahoo.com

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tai

Nu jau ta Vengrija tikra dierievnia, fui!

Aš

Stasiukas įsimylėjau Judit’a.Nebemyliu daugiau laisviečių ir Šimonytės iš konservų dėžutės.

Patriots News Stand

Prezidentas Donaldas Trampas, jei bus perrinktas 2024 m., žada panaikinti federalinį švietimo departamentą. Mokyklos Amerikoje išprotėjo, o tėvai daugumoje rajonų prarado vietinių mokyklų kontrolę. Mokyklos seksualizuoja mažus vaikus, suklaidindamos juos taip, kad nežino, kuriuo vonios kambariu naudotis, o kai kuriais atvejais padeda vaikams sugadinti jų lytinius organus be tėvų žinios ar sutikimo. Visa ši beprotybė kyla iš vieno šaltinio: Švietimo departamento. Šis pažadas neturėtų kelti susirūpinimo ar netikėtumo nė vienam psichiškai sveikam žmogui. Respublikonų partijos tikslas buvo panaikinti Švietimo departamentą nuo tada, kai prezidentas Jimmy Carteris jį išrado iš oro, neturėdamas Kongreso įgaliojimo. Kaip pažymi prezidentas Trumpas: „Atėjo laikas. Uždarykite. Kai žiūrite į šalių sąrašą, mes visada esame apačioje [dėl švietimo]. Išleidžiame daugiau pinigų vienam mokiniui ir visada esame 40… Skaityti daugiau »

Loginė grandinėlė

Vengrija kovos prieš LGBT, o Ukraina kartu su mumis prieš Vengriją.

Lietuvis

Vengrai turi kiaušius, nes jų vadas ne bekiaušis

Pastabus

..tik siaip,amoralus…

T0mas J.

Homoseksualizmas yra yra išsigimimas, nenormalumas, liga – kaip galima tai propaguoti? Kaip galima propaguoti, pvz., nevaisingumą ar širdies nepakankamumą?
Žmogus kuris yra nenormalus ir nesuvokia to, yra psichinis ligonis.

Dzeikas

Tikiuosi vengrai statys savo gynyba butent ant sios grandies.
Reikia pedaluoti tai nuo ko sodomijos sklaida prasidejo, esan homoseksualizmas tai normalu.
Pavyks ismust si ramsti – zlugs visas sodomijos propogandinis pamatas.

Tomas

normalumas buvo pripažintas 72 metais tarptautiniam psichiatrų suvažiavime vos vieno balso persvara.Ir nuo to viskas prasidėjo.

Inernacionalizmo pionieriai

Prasidėjo tai dar kaizerio germanijoje ,kai homoseksualistas Magnus Hirschfeld (1868-1935 ) pradėjo platinti ir vokiečių sąmonėje modernizuoti lgbt įdėjas.Po to dar kitas pionierius
psichologas George Weinberg 1960 metais sugalvojo žodį homofobija.

Modern Patriots

Transseksualų aktyvistai žiauriai nekenčia Hario Poterio autorės JK Rowling, tačiau sužlugdyti jos nepajėgia. Hario Poterio pagrindu sukurtas vaizdo žaidimas „Hogwarts Legacy“, išleistas 1995 m., tapo vienu populiariausių visų laikų vaizdo žaidimų. Tai taip pat paskatino sukurti tiesioginį televizijos serialą ir tęsinį. Rowling kritikai teigia, kad Rowling yra dešinėje, tačiau jis demonstruoja blogiausias praeities diktatorių savybes. Rowling neseniai prabilo apie transmafijos narių ir kairiųjų sąjungininkų savimonės stoką. „Mirties valgytojai“ yra fašistinė grupė, susidedanti iš raganų ir burtininkų, kurie turi naciams būdingų polinkių išsaugoti kraujo linijas ir pavergti visus, kurie neatitinka tokio grynumo.Tokį teiginį Rowling išsakė naujausioje JK Rowling raganų teismo serijoje, kurią transliavo „The FreePress“: „Laikausi pažiūrų, kurias išsakiau Poteryje. Dabartinis aktyvistų judėjimas atkartoja tai, dėl ko įspėjau Harį Poterį. Rowling savo… Skaityti daugiau »

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top