Vengrijoje sulaikyti imigrantai mėtė bei spardė jiems siūlomą maistą ir geriamą vandenį

ANGLIJA.today

40 kilometrų nuo Budapešto (Vengrija) esančioje Bicske geležinkelio stotyje įvyko konfliktas tarp iš Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių atvykusių pabėgėlių bei Vengrijos pareigūnų, atgabenusių jiems maisto produktų.

Internete išplitusiame vaizdo įraše matyti, kaip Vengrijos pareigūnų sustabdyto, nelegalius imigrantus gabenusio traukinio keleiviai spardo kojomis ir mėto ant geležinkelio bėgių jiems atneštą maistą bei geriamą vandenį, taip protestuodami prieš jų sulaikymą.

Policijos pareigūnų duomenimis, sustabdytame traukinyje buvo apie 500 asmenų, kurie traukiniu tikėjosi patekti į Austriją, o iš ten – į Vokietiją. Nelegalūs imigrantai ir pabėgėliai siekia kuo greičiau palikti Vengriją, nes jei jie bus sulaikyti ir užregistruoti šioje šalyje, jie nebegalės prašytis prieglobsčio Austrijoje ir Vokietijoje.

Pabėgėlius priimančių Europos valstybių gyventojai piktinasi tokiomis pabėgėlių protesto akcijomis, kai išmėtomas pabėgėliams skirtas maistas. Panašus incidentas įvyko šių metų liepos pabaigoje Italijoje, kai pabėgėliai iš Afrikos, kurie buvo apgyvendinti viešbutyje, protestuodami prieš neva blogą elgesį su jais, į gatvę išmetė visą jiems socialinių tarnybų skirtą maistą, kuris buvo tiekiamas du kartus per dieną.  

anglija.today

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Grybauskaite ir Vasiliauskai aūūūūūū

Na kaip jums patinka šis straipsnis ir aūūū pabėgėlių veiksmai?

Galvoju

Kai kurie is ju labai darbstus?Greitai isardo ir surenka AK?

Pastebėjimas

Geras amerikonų, siekiančių toliau viešpatauti pasaulyje, planas, kaip Europoje sukelti chaosą ir pridaryti nuostolių.

tiesa

Tai tik ziedeliai,sulauksime ir uogu.Vot tep mieloji Europa.

Antanas

Jie manau pabuvę išspardys ir šeimininkus. Jų priesaikos – keršto. Paskaitykite Vokietijos spaudą. Ne tą kur reklamai rodo kaip sutinka emigrantus.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top