Vengrijos, JAV, Izraelio ir Prancūzijos institutai kuria platesnį tinklą pavojui dėl nelegalios imigracijos skelbti

Savaitgalį Budapešte vykusioje ceremonijoje keturi institutai pasirašė bendradarbiavimo susitarimą

Savaitgalį Vengrijos Migracijos tyrimų institutas Budapešte įkūrė Tarptautinį migracijos tyrimų tinklą ir surengė apskritojo stalo diskusiją, kuria pradėjo šią iniciatyvą.

Dalyviai tvirtino, kad padėtis visame pasaulyje yra bloga, nes vyriausybės šios problemos spręsti nenori.

„Tinklo tikslas – suburti į bendrą organizaciją mokslinių tyrimų centrus, nagrinėjančius migracijos ir imigracijos klausimus, prisidėti prie institutų atstovaujamų vertybių, perspektyvų ir mokslinių tyrimų rezultatų internacionalizavimo bei palengvinti dalyvių keitimąsi patirtimi,“ – teigiama instituto pranešime.

Tarp pasirašiusiųjų buvo JAV įsikūręs Imigracijos studijų ir skaičių centras, Izraelio imigracijos politikos centras Izraelyje bei Paryžiuje įsikūrusi Imigracijos ir demografijos observatorija (Observatoire de l’Immigration et de la Démographie).

Pirmasis bendradarbiavimo renginys buvo apskritojo stalo diskusija, kurioje dalyvavo keturių susitarimą pasirašiusių institucijų atstovai. Pokalbių metu ekspertai aptarė aktualiausius migracijos klausimus, su kuriais susiduria jų valstybės.

Imigracijos studijų centro direktorius Markas Krikorianas (Mark Krikorian) susitikime sakė, kad padėtis JAV ir Meksikos pasienyje yra baisi. Jis teigė, kad Dž. Baideno administracija jau pirmąją dieną ėmė naikinti D. Trampo priemones, stabilizavusias padėtį pasienyje.

„Per pastaruosius trejus metus ši administracija sulaikė ir paleido Jungtinėse Valstijose 3 mln. žmonių, kurie neturi teisės būti Jungtinėse Valstijose,“ – sakė Krikorianas.

Migracijos ekspertas teigė, kad nelegali migracija nebevyksta taip, kaip prieš kelerius metus. Tada paprastai atvykdavo meksikiečiai, o dabar jie atvyksta prie sienos iš viso pasaulio. Krikorianas pridūrė, kad dabartinė administracija aktyviai skatina sienos kirtimą, o migrantai nebesistengia slapta pereiti sienos, jie prisistato sąmoningai.

–Jie nori būti sugauti. Ši administracija priėjo prie to, kad atmeta idėją, jog Amerikos žmonės apskritai gali kam nors pasakyti „ne,“ – sakė jis.

Izraelio imigracijos politikos centro įkūrėjas Jonatanas Jakubovičius (Yonatan Jakubowicz) sakė, kad atėjo laikas spręsti tikrąsias problemas. „Dabartinės diskusijos dėl imigracijos yra netvarios ir daugeliu atvejų neturi jokios prasmės. Dauguma siūlomų sprendimų neatitinka net elementarios logikos,“ – pridūrė jis.

Po apskritojo stalo diskusijų iškilmingos ceremonijos metu buvo pasirašytas susitarimas dėl tinklo sukūrimo.

Šaltinis: Remix News

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Prapiesoriai sudegusių teatrų, taigi kas iš tikro juos varo ir kviečiasi į Europą ir, svarbiausia, kokiu tikslu ir kokiai misijai atlikti? Sovietmečiu Sibiro didmiesčiuose buvo tokie kvietimai ir raginimai vykti į Lietuvą, į Vilnių, nežinot? Plakatuose buvo skelbiama, kad čia yra laisvų butų ir darbo. Taigi kas tokie organizuoja ir iš tikro vykdo tokią pragaištingą mums juodąją politiką? Neišsilavinę bemoksliai žino, o va prapiesoriai ar žino?

Stiklo Valytuvas

Tam jie ir prapiesoriai kad žinotų ,,teisingai”.
Įdomu*, kokiais keleliais frankfurtiečiai iš JAV grįžo į Europą, kaip įsitaisė EžS, ir baigiamoje nususinti Lietavoje?
Lietavos ganyklų veršiams tokie klausimai net nesuvokiami.
Taigi…

Jules

Galvočiai su keliais aukštaisiais nelabai įkerta į tokius dalykus. Prezidentas J.F.Kenedis tai vadino agresyviąja konspiracija ir slaptosiomis organizacijomis, slaptomis bendrijomis. Tiesa, kažin kodėl po mano komentaro čia apie Pasaulio valdovą ir iliuzijų ištroškusias mūsų labai edukuotas aveles tą psedo skulptūrinį „perfomensą” nukėlė nuo pjedestalo – nebeliko nei Pasaulio imperatoriaus, nei P.Cvirkos cukrinių avinėlių, kuriuos dar norėjau šiandien nufotkinti, bet pavėlavau, o gaila. Negi čia tiek daug šnipų budi – ne tik langų majoras.

Stiklo Valytuvas

Vengrams nereikia jokio instituto, jie ir taip, ne tik skelbia bet ir daro.
JAV, Izraelis ir Prancūzija. Yra toks ,,anekdotas iš trijų žodžių…”

blue yellow zov marinie

…angicaninai pabande grust tuos nigerius atgal Afrikon…oi koks klyksmas kilo….nexadytie,diety,v afriku guliatj……

blue yellow zov marinie

anglicaninai

stasys

o kas tas migracijos ekspertas ? ar ne iš tu ‘duomenų mokslininku’ instituto ? Žinot darau išvada jog ne taip ir smarkiai skiriasi mūsų valdančiųjų propaganda nuo vakaru ‘demokratinės’ žiniasklaidos tokios kaip ‘remix news’ .. Pliurpalai lygioje vietoje ir šeip nieko naujo .

Mike Adams (Brighteon)

Elonas Muskas, kovojantis su žodžio laisve, X / Twitter uždraudė frazę „nuo upės iki jūros“. Verta paminėti, kad ši frazė reiškia tik Palestinos žmonių laisvę . Tai nėra raginimas smurtauti. Tiesą sakant, tai yra raginimas į žmogiškąjį orumą Palestinos žmonėms, kurie buvo laikomi kaliniais nuo 1948 m., kai pasirodė izraeliečiai, pavogė jų žemę, užgrobė namus, sušaudė savo tėvus ir iškėlė moteris bei vaikus. Visą paaiškinimą žiūrėkite čia .Tačiau Izraelis kasdien vykdo įprastą smurtą prieš palestiniečius, o Elonas Muskas nedraudžia raginimų vykdyti Izraelio vadovaujamą genocidą prieš palestiniečius. Galite rėkti: „Nenutraukite ugnies!” visą dieną socialiniame tinkle „Twitter“ ir niekada nebus uždrausti, net kai moterys, vaikai ir pagyvenę žmonės yra mirtinai bombarduojami Izraelio beprotiškoje genocidinėje kampanijoje, bombarduojant ligonines, pabėgėlių stovyklas ir gyvenamuosius pastatus.… Skaityti daugiau »

A_Tadas

laikomi kaliniais nuo 1948 m., kai pasirodė izraeliečiai, pavogė jų žemę, užgrobė namus, sušaudė savo tėvus ir iškėlė moteris bei vaikus…
ADAMS, MOKINKIS ISTORIJA!
Kitaip liksi melagis ir nemoksa.

Velleris, Tabachas

Веллер и Табах: Источник бед и цель запрещено произносить.

https://www.youtube.com/watch?v=APdHMCIsckc

Jules

Tiesa kriminalizuota, o už jos paviešinimą skaudžiai baudžiama. Žinoma, Lietuva neturi Sibiro kaip Sovietija, todėl baudžia kitaip – palieka be pragyvenimo šaltinio. Kapsukiečiai tai gerai žino, todėl varo deziuką kaip patrakę kartu su LRT dezistėmis ir dezistais. Ten gi tiek daug demagogijos meno profesionalų susirinkę, tiesa? Grynojo melo meno misių ir žvaigždūnų.

SJWellFire: paskutinių dienų ataskaita
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top