Vengrijos užsienio reikalų ministras: Lenkija ir mes esame puolami, nes esame patriotinės politikos sėkmės pavyzdžiai

laikmetis.lt

„Lenkijos vyriausybė, kaip ir Vengrijos yra puolama tarptautinėje arenoje, nes jos sėkminga patriotinė politika visiškai neatitinka liberaliosios ideologijos sėkmės standartų“, – sakė vengrų užsienio reikalų ministras Péter Szijjártó (Peteris Sijartas).

Paklaustas apie pastarąsias aktualijas, kai Lenkijos Konstitucinis Tribunolas nusprendė, jog Lenkijos Konstitucija yra aukščiau ES teisės, politikas teigė: „ES sutartys yra aiškios šiais punktais. Tie klausimai, apie kuriuos kalba ES, aiškiai patenka į nacionalinės kompetencijos ribas. O ten nacionalinė teisė turi pirmenybę“.

Vienoje Ministras P. Szijjártó taip pat atkreipė dėmesį, jog ES vis dar kalbama apie „migrantų kvotas“, o Sąjungos institucijų dėka krizės pasienyje vis dar traktuojamos kaip humanitarinės pagalbos akcijos, o ne šalių saugumo klausimai. Ministras pažymėjo, kad vien per šiuos metus apie 100 tūkst. nelegalų kirto ES valstybių sienas. Ministras pabrėžė, kad jų patriotinė valdžia gins save ir visus savo kaimynus, bei padėkojo visoms Vidurio Europos šalims, įskaitant Austriją už bendradarbiavimą saugant ES sienas.

Šaltinis: About Hungary

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top