Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

laikmetis.lt

„Europos Komisija, vedama galios troškimo, skelbia politinį šaltąjį karą Lenkijai“, – sakė Europos parlamento narys iš Vengrijos Tamas Deautsch.

Europos parlamente verda diskusijos dėl Lenkijos Aukščiausiojo tribunolo sprendimo, kuris nurodė, jog Lenkijos Konstitucija yra aukščiau ES teisės. „ES grasina suspenduoti Lenkiją ir Vengriją ES Vadovų Taryboje ir sustabdyti ekonominio vystymosi fondus, jei neatitinki Briuselio reikalavimų“, – sakė politikas.

„Šiame kontekste nei Europos Komisija nei Parlamentas neturi jokio legitimaus argumento, kodėl taip reikia elgtis, bet jų ir neieškoma. Tiesiog norima spausti šalis iš galios pozicijų ir viskas. Todėl toks ES institucijų puolimas yra nelegitimus ir prieštarauja ES bendro veikimo principams. Visi politikai, kurie šiandien stoja į pusę, siekiančią apriboti šalių suverenitetą, yra Europos Sąjungos imperialistai, visi kurie prieš – yra demokratai“, – teigė T. Deautsch.

Politikas taip pat atkreipė dėmesį, kad didžiosios ES šalys veikia hipokritiškai, selektyviai taikydami aukščiausiojo teismo sprendimus. „Vokietijos Konstitucinis teismas pernai priėmė analogišką sprendimą, kad Vokietijos Konstitucija yra aukščiau ES teisės. Bet Europos Komisijos pirmininkė yra vokietė ir aš nemačiau, kad ji užsipultų Vokietiją dėl tokio sprendimo“, – kalbėjo parlamentaras.

Šaltinis: Remix News

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pagarba

Vengrijai.

kokią teisę  tie ,

uzurpavę valdžią ES, turi teisę nuspręsti dėl finanasų skyrimo arba ne?Juk ir Lenkija ,ir Vengrija moka mokesčius į bendrą ES biudžetą,todėl turi gauti ir išmokas,kokias gauna Vokietija,danija ,luksenburgas ir kt šalys

stop farmacijos ir techno tironijai

saunuoliai lenkai, vengrai.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top