Verta prisiminti. Algirdas Patackas: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“

Trečiadienį, balandžio 19 d., 14 val. Vilniaus apylinkės teismas skelbs savo sprendimą dar vienoje byloje, iškeltoje garsiai onkologei dr. Laimai Bloznelytei-Plėšnienei.

Šį teisminį procesą, politinių bylų stebėtojo Leono Merkevičiaus pramintą „Prisiplėšk iš Plėšnienės“ byla, inicijavo Laimutės Stankūnaitės tėvai Tatjana ir Stasys Stankūnai – šįkart jie pateikė civilinį ieškinį, kuriame reikalaujama, kad gydytoja jiems sumokėtų po tris tūkstančius eurų ir taip atlygintų neva jų patirtą neturtinę žalą.

Bylos nagrinėjimą stebėjęs ir savo įspūdžiais Veidaknygėje pasidalijęs L. Merkevičius rašo, jog klausantis, ką savo parodymuose skelbia ieškovai ir jų advokatai, matyti, kad šie „tikėjosi lengvo grobio“, nes visiškai nedėjo pastangų pagrįsti, kokią „moralinę žalą“ jie yra patyrę ir kaip prie to prisidėjo gydytoja.

Paprašyta vis dėlto argumentuoti savo reikalavimą, Tatjana Stankūnienė prisipažino, jog jie su vyru labai išgyvenantys „NETURĖDAMI JOKIO RYŠIO SU ANŪKĖMIS (čia ir toliau išskirta L.M. – red. past.), ypač per Kalėdas, ir kad nieko apie jas NEŽINO, netgi KUR JOS APSKRITAI GYVENA“.

Turint omeny, kad dar visai neseniai seneliai Stankūnai yra pasakoję ir kitaip, toks prisipažinimas yra išties iškalbingas.

Bylą nagrinėjanti teisėja Rima Bražinskienė buvo supratingesnė – L. Merkevičiaus teigimu, ji „puolė gelbėti ponią Tatjaną nuo jos liežuvio įsiterpdama: „Vyresnioji gyvena su tėvu, o jaunesnioji – saugoma užsienyje“. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės advokatui Sauliui Dambrauskui teliko reziumuoti: byloje nėra jokių duomenų, kad ieškovai būtų kur nors kreipęsi dėl bendravimo su anūkėmis ar kad kas nors jiems būtų uždraudęs tai daryti.“

L. Merkevičius pastebi, jog šių senelių padėtis nepalyginama su „senelių Kedžių nueitais kryžiaus keliais, kad tik galėtų pamatyti mylimą anūkę, su ta teismų, vaiko teisių, ministerijų institucinių patyčių lavina, su pajuokai skirtais „mokymosi bendrauti“ kursais, su sadistų-psichologų išvadomis“.

* * *

Kviesdami savo skaitytojus nebūti abejingus teisminės sistemos persekiojamų asmenų, išdrįsusių liudyti Garliavos pedofilijos byloje, likimui siūlome prisiminti ir Algirdo Patacko garbės žodį, pasakytą Lietuvos Respublikos Seimo posėdyje 2013 metų balandžio 9 dieną, kai parlamentarai apsisprendė panaikinti Neringos Venckienės neliečiamybę: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kotys

Vienas komentaras po Komtiesos rašytojos straipsniu. JI pati sugebėjo pateikti tik vienos pusės argumentus, o kitos – ne, nes pabėgo, išgirdusi apie sceneles iš girtuoklių ir smurtautojų gyvenimo. Beje, Stankūnai pateikė teismui pažymą, kad jie neįtraukti į rizikos šeimų sąrašą. Įdomu, ar 2002 m. tokie sąrašai buvo sudaromi? 2017-03-31 01:04 Autorė ilgiausius pasažus skyrė ieškovų kalboms, bet tik vienu sakiniu perteikė atsakovės advokatų Sauliaus ir Eimanto Dambrauskų kalbas. Na, bet Komtiesai toks objektyvumas yra tipiškas. Tuo tarpu šių advokatų kalbos buvo žymiai ilgesnės, nei ieškovų, ir tokio aukšto teisinio lygio, kad autorė neatlaikė, kaip byra į šipulius ieškovų ir jų advokato „argumentai”, ir pabėgo iš salės, advokatams vos perskaičius pirmą dokumentą apie Stankūnų ir jų dukrų santykius. Tai buvo A.A.… Skaityti daugiau »

Hai

Tiesa ir teisė tampa antagonistinėmis sąvokomis… Iki ko nusirito teisėtvarka Lietuvoje…Tai antra po skurdo emigracijos prižasčių. Juk Tiesa dorojama valsybės vardu.§

Kai konservatoriai

griebiasi figos lapo-dvigubis piplietybės,-didžiausiai savo nuodėmei pridengti,iš tiesų reikia tik vieno pradžiai,paimti ir paskelbti pakartotinio pedofilijos bylų ištyrimo pradžią.Čia raktas į emigracijos stabdymą ir tikėjimu Lietuva atsigavimą.

Dabar per radiją

kalba kažkoks Atviros Lietuvos fondas,kuris primena liberalius komjaunuolius,kurie žino vienintelę tikrą tiesą ir eis auklėti regionus Europos dvasia?

Sorosas mąsto teisingai

Lietuva – gera aikštelė priešintis Vyšegrado šalių antiliberastinei globalistinei laikysenai. ALF apgailėtini Šarikovai už pinigą padarys ko bus paprašyti. Išsižadės tėvo, motinos ir tėvynės. Tokios vertybės, tokia ir padermė.

Pensininke

Visiems zinoma, kad TEISESAUGA turi dirbti saziningai ir SAVARANKISKAI nesikisnat politikams, bet sekant sia GARLIAVOS byla atsiranda KLAUSIMAS politikams. KIEK LAIKO GALI TESTIS SI BYLA, KURIOJE LIAUDIS MATO KAS YRA KAS, o teisesauga „uzsizaide” su byla. Juk siems tyrejams, prokurorams ir teisejams mokmi pinigai is valstybes biudzeto. Uz kokius darbo rezultatus, ar uz Neringos „nusikaltimo”bylos storinima? O politikai iesko budu kaip susgrazinti emigrantus i MELO sali.

mano didziausia pagarba gerb Medikei

si byla i Lietuvos teisetvarkos istorija bus irasyta juodziausiomis raidemis. Tai visiska valstybes degradacija ir nenuplaunama geda.

Stiprybes gerb Daktarei. Tik tokiu zmoniu deka Lietuva dar gyva.

Kas finansuoja

Atviros Lietuvos fondą?Juk mes už Europą,bet ne už jos biurokratinę godžią sistemą?Ką gina šis fondas?ES biurokratus?

albina

Pagarba a.a.A.Patackui,garbingai Gydytojai,advokatams.Kol dar prisimenam,koks buvo tikras žmogus Seimo narys,kol yra tokių žmonių,tol žiba mažas vilties žiburėlis,kad nenužudyta gslutinai Tiesa ir Garbė.

Kotys

Teisingumo vykdytoja Rima Bražinskienė perskaitė sprendimą, kuriuo iš dalies patenkino Stankūnų ieškinį profesorei Laimai Bloznelytei Plėšnienei dėl jos liudijimu jiems sukeltų sunkių išgyvenimų. Kaip teisme anksčiau teigė ieškovė p. Tatjana, ypač skaudu jai buvo išgyventi, kad jų duktė, kuriai apsilankymo Gydytojos kabinete metu buvo tik 26 metai, Gydytojos buvo apibūdinta kaip keturiasdešimtmetė, ir dar kaip “gestapininkė”. Bet teismas ieškovų patirtus moralinius išgyvenimus nupigino dvigubai. Teisingumo vykdytoja perskaitė sprendimo rezoliucinę dalį ir jau norėjo pasišalinti, kai vienas iš stebėtojų, Juozas Valiušaitis, pareikalavo paaiškinti sprendimo motyvus ir kaip šiame sprendime įvertinti profesorės advokato S. Dambrausko pateikti santykių toje šeimoje vertinimai, paremti dokumentais (2002 m. Violetos Naruševičienės kreipimasis į teismą dėl tėvystės teisų Stankūnams apribojimo). Teisėja paaiškino, kad viską rėmė baudžiamojoje byloje priimtu… Skaityti daugiau »

Stalker >

Jeigu tu esi kvailas ir nesugebi sudet 2+2, tai tau nereikia jokios tiesos.

Marginalas

Klasikinis Riteris Algirdas Patackas visada laikėsi Žodžio, nes puikiai suvokė „atgyvenusios” Garbės sąvokos vertę. Nors jo pasisakymas „neturi juridinės galios”, aš juo pasikliaunu be abejonių, skirtingai nei „juridinę galią” turinčių parsidavėlių ir pan. ekspertų „išvadomis”. Įdomu, kokiais keliais į šią publikaciją pakliuvo nuorodos į halachinių bei mesijinių žydų šventes bei muziką – ačiū! Svarbiausioje vietoje yra kas gražiausia: Hakafot Šnijot („Antrasis sukimasis” su Toros ritiniais) iš Jerūšalaimo Ravo Kuko Centro (ješivos) švenčiant Simchat Tora (Toros džiaugsmą užbaigiant Sukkot šventes ir pradedant naują metinį Toros skaitymo ciklą, žr. Holidays -> The Fall Holidays svetainėje hebrew4christians.com) tišrio mėnesio 23 d. – šiemet bus spalio 12-13. Šis Kuko centras (Merkaz Kuk, arba Merkaz HaRav) pagarsėjo teroro aktu 2008 metais (en.wikipedia.org/wiki/Mercaz_HaRav_massacre). Yra įtarimų, kad… Skaityti daugiau »

Marginalas

Mano paminėtos nuorodos jau dingo (Hakafot Šnijot Merkaz HaRav Jerūšalaime galima rasti ir čia: https://www.youtube.com/watch?v=S1JaPimwLQo)

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Klonio mergaitės byla yra vienas iš įrodomųjų FAKTŲ, kad Lietuvą valdo antikonstitucinės jėgos, kad Lietuvą valdo dvasiniai IŠKRYPĖLIAI. Viskas iškrypėlių valdomoje Lietuvoje yra susiję. Galite apie tai pasiskaityti 2017 01-30 straipsnyje „Antikonstitucinės valdžios grožybės (II d.)”
http://www.ekspertai.eu/antikonstitucines-valdzios-grozybesii-d91308/?comm=1

zds

Gal galima sužinoti bylos teisėjo pavardę? Aš juos kolekciuonuoju.

Juozapas

Fronte nieko naujo. „Teismo” ir „verdikto” nekomentuosiu- farsui komentarų nereikia Tačiau pasakyti šiai progai turiu ką: Kiek yra ir bus prirašyta/pasirašyta visokių „nacionalinių”, analinių ir kitokių deklaratyvių šūdukų, kiek buvo ir bus rašoma peticijų, kiek bus begraudenama dėl išsivaikščiojančios Lietuvėlės- jokie emigrantai čia negrįš. Dabar būçiau emigracijoje – irgi negrįžinėčiau. Ko? Matyti tokius ” teismus”, pačiam dar užsirauti? Ačiū! Todėl matydami jog „bespredielas” tęsiasi, ne tik kad niekas negrįžinės, bet dar gausiau emigruos lauk iš čia. Kol nebus Tiesos Garliavos byloje, kol nebus nubausti tikrieji kaltininkai šioje bei kitose bylose, pvz. V. Pociūno nužudymo, tol nebus net teorinių prielaidų stabdyti emigraciją ir Lietuvos žlugimą. Visos politikų, partijų programų, intelektualių forumų, populistų ir kitokių „gelbėtojų” teorijos neatstačius Lietuvoje elementaraus Teisingumo yra… Skaityti daugiau »

deja, nežmonės....

zombiai gal – bet bolševikai teisininkai ir politikai tikrai nėra žmonės.
—–
melsti daugiau reikia, kad tie zombiai neatimtų namų, artimųjų, darbo, sveikatos – kas dar juos turi ir zombiai neatėmė.

>zds

Prie kolekcijos: straipsnyje nurodyta, kad teisėja yra Rima Bražinskienė. Anksčiau gal niekuo ir nepasižymėjo, karjeros nepadarė, apylinkės teisėja.

Tarabilda Juozapui

Ai, gal baigiam tą dejavimą. Yra peržengtas negrįžtamumo taškas šioje trajektorijoje. Pradėkim kalbą nuo paprasto suvokimo, kad valstybė yra žlugusi. Kaip matai, nebėra jėgų, kurios galėtų akumuliuoti energijos pasipriešinti. Visos tos mūsų kelis metus diskutuotos idėjos apie nepaklusnumą nuėjo šuniui ant uodegos. Net ir šis portalas, kur buvo suteikta laisvos raiškos erdvė generuoti gelbėjimosi idėjas pasirodė niekam nereikalingas gelbėjimosi ratas, nes niekas nenori gelbėtis. Vergas nenori iš vergijos bėgti, juo labviau maištauti. Todėl kalbėkime tiesiai, šviesiai ir aiškiai. Valstybę ištiko galas. Kas bus po jo? Siaubinga gėda, kad turėjome Dievo duotą šansą, deja, nepakako žmonių, kurie tai suprastų. Jei ko nors verti esam, tai prakeiksmo kaip tauta, nes ne iš nežinojimo nuvairavom į aklavietę ir pražūtį. Išėjimo knygoje esame aprašyti… Skaityti daugiau »

J---Tarabildai

Ech, jeigu galėčiau Tau bent kiek paprieštarauti.. Deja, viskas ką sakai yra plika tiesa. Kad žinotum, kiek kartų jau norėjau spjauti į tą sizifišką mūsų reikalą… Vis gi yra vienas Veiksnys, kuris mane sulaiko nuo galutonio taško dėjimo. Ta pati Metafizika kurią Pats ne kart minėjai. „…, nebūk netikintis. Būk tikintis. …” Tai kas mums atrodo beviltiška ir neįmanoma, Viešpačiui tik šypseną kelia. Neapsiimu nuspręsti už D-vą. Neturiu įgaliojimų. JIS padarys TAIP KAIP REIKIA. Nesvarbu ką. JAM geriau žinot kas yra geriau. Pasitikiu. Pasikliauju vidiniu nuojautos balsu jog reikia daryti ką darau. … Daugeliui žmonių nerūpi tai kaip jie gyvena. Ir beveik nėra tokių kuriems nesvarbu KAIP mirs. Tas „kaip” kožnam labai skirtingai suvokiamas, dažnai tik įsivaizduojamas. Man rūpi, kad… Skaityti daugiau »

Al.

Čekistai, manau tyčia tyčiojasi iš tautos – būtent tam, kad išsibėgiotų.O naudingi kvailiai yra vietoj varovų – atseit, varykit neatsisukdami.

ban

Pagaliau dievas isgirdo mano ismaldas ir čekistai paliks mane ramibeja!!! Aleluja!!!

Stasys

Niekada neabejojau profesorės bei mažosios mergaitės pasakojimų teisumu. Tai mat kaip apsisuko. Gal ta visa košė užvirta dėl to nelemtojo trečiojo, berods, „aidžiu” įvardinto ir jo kitų, nematomų veikėjų subinių saugumo ? Kas už to viso stovi ? Ar jie nėra valstybės kenkėjai. Įdomu tai, kad, atrodo, yra apraizgę savo įtaka visas partijas, partijėles ir valstybės šulus, kad leidžiama jiems siautėti ….

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top