Vidas Rachlevicius. Gretos galiojimo laikas baigėsi

Šiandien Vilniuje buvo surengtas, kaip skelbta, verslo, politikos ir visuomenės lyderiams skirtas forumas „Green Tech Vilnius“.

Daug pompastiškų kalbų ir frazių, „demokratijų žalumo, skaidrumo, saugumo ir taikos“ sesijos.

Klimato atšilimas – didelis biznis, čia sukasi ir suksis daug, labai daug pinigų, todėl verslo susidomėjimas suprantamas. Graži kompanija, ypač mieloji Greta Thunberg forumo tinkalapyje.

Visai neseniai už jos nugaros šešėlyje sėdintys, jos dienotvarkę formuojantys bei kalbas rašantys dėdės ir tetos paauglės lūpomis pagaliau įvardijo tikruosius „klimato aktyvizmo“ tikslus. Ši mintis ir citatos apkeliavo didžiosios pasaulio žiniasklaidos puslapius, bet, regis, ne Lietuvos.

Daugelis pripažįsta, kad Gretos galiojimo laikas baigėsi. Dabar dėmesys Afrikai, nes šio žemyno šalys reikalauja, kad išsivystę Vakarai joms susimokėtų už… klimato kaitą.

Vyksta skaičiavimas, kiek reikės atspausdinti naujų pinigų. Keičiasi konjunktūra, keičiasi ir žvaigždutės. Dabar vietoje Gretos JT surengtame COP27 forume pasaulio lyderius gyventi mokė ir jiems reikalavimus pateikė 2004 m. gimusi Ugandos klimato aktyvistė Leah Namugerwa.

Visi plojo atsistoję. Tuo tarpu Greta su savo naujausiu komunistiniu pareiškimu, kad reikia reformuoti „engiančią ir rasistinę kapitalizmo sistemą“ iš aukšto žvitriai žvelgė į Vilniaus forumo dalyvius.

1 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
virginija milker

Rachlevičius bijo mano komentarų feisbuke, tai gal neverta gaišt laiko ir komentuojant po jo postais čia. Tad gal neverta nė primint kieno dėka mes tapom donorais Afrikai… ko išvengė Latvija su Estija bei gudresnės valstybės..

tai

tai tegul prispausdina tų popierų ir užkloja jais nors ir visą Afriką ta priterliota žalia popiera – kiba gaila?

Dzeikas

Idomus pats mechanizmas kaip tokias kvailutes iskelia i pavirsiu.
Nes tokia skudurine Onute gerai ir vietoj ziurisi kokiam krikscioniu protestantu vakarelyj po misiu prie arbateles.
Bet kai tokia velka i pirmus naujienupuslapius…kokia tai visuotina debilizacija.

Džeikui

o kas iškelia?.. Kas bando vaikų protus, jų judėjimus panaudot, kad paauklėtų suaugusius? Jei ne sena bolševikų „pavlikų morozovų” tradicja? Ar ne keista, kad Turnberg lyg vėliavą išsikėlė Gorbachiov foundation ir Soros OSFounation remiamas CLUB of ROMA?.. turintis įtaką EP ir Davoso šeimininkui?.. Užsukit į jų portalą pradžiai. Nors Gorbis mirė, jo fondas dar ir kaip gyvas Maskvoje.

dzeikui

tas mechanizmas – demokratija. Panaudojant iškrypėlius, degeneratus ir iškrypėlių bei degenertatų teises pagimdoma vergija, prekyba žmonėmis. Klasika. Platonas. „Valstybė”,aštunta knyga.

nesutinku

Greta visai tesingai puola turčius tiesiai šviesiai kviesdama juos pravert pinigines ir tiesiog atlikt būtiną apsikuopimą. Šį kartą JAU VISŲ LABUI ,o ne tik aplink savo migius.

Dzeikas

Dzeikuijui:
Tu sakai „demokratija” , bet kaltini zmogaus teises.
Tamsta sh…da nuo bulkutes skyri, ar tamsta daltonikas?

Nauji laikai kiti papročiai

Žinančių žmonių nestebina, kad politikoje mielą, geranorišką Samantą Smit pasišovė užtemdyti tulžinga pusprotė…

Al.

,, už jos nugaros šešėlyje sėdintys, jos dienotvarkę formuojantys bei kalbas rašantys dėdės ir tetos paauglės lūpomis” – kada šitas užuominas Rachlevičius ir kiti komentatoriai išdrįs paversti kažkuo konkretesniu ? Kas tie dėdės ir dėdienės? Koks jų ryšys su kitais galios centrais – kominternu, Banku ir t.t. ? Ir jei pastabos apie klimato sąmokslą nutyli ryšį su visuma, su Didžiuoju perkrovimu, tai, manau reiškia, kad jų autorius nesupranta visumos. Arba, supranta, bet jo užduotis ją nuslėpti. Arba, ant tiek gudrus, kad supranta, jog garsiai apie tai kalbėti per daug pavojinga ? Bet pastaruoju atveju, tokių silpnų šalių, kaip Lietuva menkinti, ką autorius labai mėgsta, nekiltų noras.

gateio

I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top