Vidas Rachlevičius. Krauju parašyta Ukrainos pamoka pasauliui ir mums

delfi.lt

Jau ne pirmą savaitę daugelis iš mūsų gyvena tuo pačiu ciklu: iki vėlyvo vakaro sėdime internete ir stebime situaciją Ukrainoje, o anksti rytą neišsimiegoję ir pašokę iš lovos pirmiausiai žiūrime suvestines apie padėtį frontuose. Ačiū Dievui, jie laikosi!

Šis karas turi unikalių niuansų. Pradžioje diktatorius ir jį supanti klika aiškino, kad vienas iš uždavinių – „denacifikuoti“ Ukrainą, tačiau rusų kariuomenė bombardavo Babij Jarą, holokausto ir masinių žudynių vietą Antrojo pasaulinio karo metu. Ginklą į rankas paėmę Ukrainos žydai ir vyriausiasis šalies rabinas davė priesaiką kovoti su agresoriumi. Tuo pat metu žydai, apsisiautę Ukrainos vėliavomis, Jeruzalėje meldžiasi prie Raudų sienos, o savanoriai gydytojai išvyko į „nacistų ir narkomanų“ valdomą Ukrainą. Ten kaunasi ir elitinis Izraelio specialių pajėgų veteranų, kurie laikomi „geriausiais iš geriausių“, būrys.

Kažkada esu rašęs, kad žvelgdamas į V. Putiną ir jo režimo propagandistus, daktaras J. Goebbelsas turėtų būti patenkintas, bet akivaizdu, kad mokiniai gerokai aplenkė mokytoją. Tyrimai rodo, kad didžioji dauguma rusų vis dar palaiko V. Putiną ir jo karą, o žmonės Archangelske grąžino bilietus į humoristo M. Galkino koncertą. Ne, ne todėl, kad karas ir ne laikas juokauti, o todėl, kad jis pasisakė prieš karą. Jis laikomas išdaviku. Yra pavienių blaiviai mąstančių žmonių, nedideli būreliai jų išėjo į gatves, dalis bėga iš šalies. Todėl reikia pamiršti dūsavimus apie tariamą rusų dvasingumą, nes „rusų pasaulis“ – ne P. Čaikovskis ir A. Tarkovskis, tai ordos ginkluotų vandalų ir jiems pritarianti zombių minia.

Matant tai, kas vyksta Ukrainoje, nėra jokių abejonių, kad V. Putinas ir jo aplinka yra kariniai nusikaltėliai. Kitaip barbarai ir nekariauja, to rusai išmoko Čečėnijoje ir Sirijoje. V. Putino varomoji jėga – įsiūtis ir begalinis apmaudas, jam iš po kojų slysta žemė. Norint kažką prognozuoti, būtina suprasti jo būseną. Rusija yra betikslė valstybė, neturinti jokių visuomenę vienijančių vertybių. Vienintelis dalykas, dėl kurio absoliuti dauguma sutaria, yra pergalė Antrajame pauliniame kare. Ant šios kortos pastatyta visa valstybės ideologija, o rusai vis dar tiki, kad jų kariuomenė, kurią jie mato paraduose, yra nenugalima. Tačiau dabar išaiškėjo, kad tai yra tik apsmukusi laukinių orda, kuri jau patyrė didžiausią pažeminimą.

Karinis pralaimėjimas Ukrainoje ir Rusijos visuomenei, ir pačiam V. Putinui reikštų jų pasaulio, visko, kuo jie tikėjo, pabaigą, todėl šiuo atveju įšaldyto konflikto nebus, viskas vyks iki pabaigos. V. Putinas remiasi ne kokia nors visiems suprantama logika, o savo liguistomis fantazijomis ir zoologiniais instinktais. Jau įsitikinome, kad „tai neįmanoma“ galioja civilizuotam pasauliui, bet ne V. Putino Rusijai, todėl reikia būti budriems, nes desperacijoje jis gali griebtis bet ko.

Šiame kontekste aš vertinu ir praėjusią savaitę pirmą kartą viešai prakalbusio Kinijos, kuri iki šiol oficialiai nepasmerkė Rusijos agresijos, vadovo Xi Jinpingo žodžius. Virtualiame pokalbyje su Prancūzijos prezidentu E. Macronu ir Vokietijos kancleriu O. Scholzu jis paragino šalis laikytis „maksimalaus santūrumo“ ir neleisti, kad konfliktas „taptų nekontroliuojamas“. Kinai niekada nekalba tiesmukai. Tokie pono Xi žodžiai gali reikšti, kad jie neatmeta galimybės, jog V. Putinas gali panaudoti taktinį branduolinį ginklą. O gal kinai žino ką nors daugiau?

Kaip bebūtų, režimo Maskvoje pasikeitimas arba griūtis – tik laiko klausimas, ir tai bus vidaus perversmas. Griūties atveju galimas chaosas ir stichiški linčo teismai, o šalis subyrės. Jau dabar matomi tam tikri ženklai. Pačiam V. Putinui variantų nedaug. Mažai tikėtina, kad kritinėje situacijoje jis nusišautų prabangiame bunkeryje, o bėgti neturi kur. Labiausiai tikėtinas variantas – inscenizuota savižudybė arba greitai ir be ceremonijų kaip N. Ceausescu. Gėdingai ir žeminančiai kaip S. Husseinas arba žiauriai ir kankinančiai kaip M. Gaddafi. Haga – nerealu. Ar pavyks rusams apsivalyti nuo putinizmo? Gerų intencijų turėjęs antikomunistas B. Jelcinas nusprendė pasiremti KGB ir rezultatą dabar matome. Tarpiniai variantai arba kompromisai netiks, ir Vakarai neturėtų turėti iliuzijų – jei nebus visiško Rusijos apsivalymo, kieto, prievartinio ir gal net žiauraus, putinizmas išgyvens ir „didžiosios Rusijos“ idėjos sugrįš. Be to, nežinau, kokia turės būti jų atgaila už viską, ką jie jau yra padarę.

O dabar apie neįkainojamą pamoką, kurią Ukraina savo sunkiai suvokiama auka ir tūkstančių savo žmonių krauju rašo pasauliui ir mums. Svarbu tai, kas vyksta dabar, bet pagrindinė pamokos tema – ką kolektyviniai Vakarai, mes visi kartu, kiekvienas iš mūsų padarėme, kad Ukrainos tragedija neįvyktų?

Daug metų viskas vyko visiems priešais akis. Visiškai nesislėpdamas putinizmas augo ir stiprėjo. Kaip ir praėjusio amžiaus ketvirtąjį dešimtmetį – su šūkiais, pompastika ir spalvingais paradais. Diktatūros moka tai daryti. Žingsnis po žingsnio, labai nuosekliai, kryptingai ir atvirai V. Putinas ruošėsi šiam karui. Jis visiškai neslėpė savo tikslų, o euromulkiai ir daug kas Lietuvoje nesuprato jo siunčiamų signalų, rimtų ketinimų ir vaikėziškai šaipėsi, laikė jį nemokša istoriku. Net Krymo okupacija netapo lediniu dušu kolektyviniams Vakarams. Kada nors ten turėtų būti pastatytas simbolinis gėdos paminklas JAV prezidentui B. Obamai, poniai Michelle ir juos garbinusiai Amerikos komunistuojančiai inteligentijai, kairuoliškai nukvakusiam Holivudui bei akademinei bendruomenei. Tai buvo nusikalstamas pasyvumas, o „santykių perkrovimo“ politika – visiškas aklumas. Laisvasis pasaulis neteko lyderio.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaip

ir visi Vido str.,aiskus matymas,sklandi kalba,objektyvumas.Jovalo nebuvimas.Malonu ir idomu skaityt.Dekui ir sekmes UK.net nesitiki,kad buve kolegos su klaikiaja prostitute miliute,kurios net vardo nesinori tarti.Antroji skobejeva,tpfui..

Dr.O

Апокалипсис: Война 2022 в Зеркале Войны 1939 Часть 2
https://mail.google.com/mail/u/0/?ogbl#inbox/FMfcgzGmvTssRGBhSnSWTKtGFfFpQCQX?projector=1

Michailas Velleris

ПОЗОР НЕИЗБЕЖНОСТИ: МОЯ И ТВОЯ ВИНА – #Веллер 15 03 2022

https://www.youtube.com/watch?v=_p0pamujZSU&ab;_channel=МихаилВеллер

Prašalietis

Vidas Rachlevičius. Krauju parašyta Ukrainos pamoka pasauliui ir mums…
Kaip rodo istorija pseudovalstybinių darinių teritorijose gyvenantys nepagydomai protiškai atsilikę mokiniai yra nepajėgūs prisiminti daugelio savo gyvenime patirtų pamokų, todėl yra beviltiškai pasmerkti šveisti savo teritorijose užsienio valstybių tankelius, su komjaunuolišku įkarščiu dainuodami atitinkamame laikotarpyje „išsikovotų laisvių ir nepriklausomybių” patriotines dainas. Pasauliui ir „mūsų” proto negalią turintiems vadovaujantiems mokiniams JAV mokytojų pravestos nesenos „pamokos”:Jugoslavija, Irakas, Afganistanas, Libija, Sirija, Baltarusija, Ukraina….

Stiklo valytuvas

„… didžioji dauguma rusų vis dar palaiko V. Putiną ir jo karą…“
Didžioji dauguma baltųjų vis dar netiki globalizmu…

Stiklo valytuvas

Perfrazuosiu.
Merkel parazitė, nes padėjo bujoti Putinui…
Klausimas.
Kada bus bent pradėta kalbėti apie Merkel parazitizmą dėl į ES privelkant negrus ir babajus?!
Ir iš vis kada bus pasmerktas merkelizmas ir pati Merkel ?!! !!!
.
Ar beįmanomas didesnis absurdas karys-vegetaras… veganas…
.
Vakar LRT rodė kaip skvoteriai Britanijoje užėmė rusų ‘palocius’ ir reikalavo užleisti gyventi ukrainiečių pabėgėliams… O britų valdžia, nepatogioje padėtyje „šikną rauko“.
.
Ir toliau ignoruokite mano pasisakymus.
Ir toliau netikėkite baltųjų rasės naikinimu.
Ir toliau piktinkitės manimi dėl įvardijamo globalizmo + ž.
Ir toliau pro putinizmą nematykite globalizmo +ž.
Ir toliau atsipūtę (kaip prancūzai) būkite ‘tolerantiški’ tautos ir rasės naikintojams.
Ir toliau reikalaukite mano užblokavimo.
.
Ar visgi atsikvošėsite, A!

Nesupratau

Apie kokį laisvą pasaulį kalba autorius. Ar toks pasaulis kada nors yra buvęs. Ar autorius jaučiasi gyvendamas laisvajame pasaulyje. Geriau rašytų taip „santykinai laisvo pasaulio” lyderis. O koks lyderis buvo, kurio dabar nėra. Gal Mandela?

Stiklo valytuvas

Visas NATO aljansas žinojo kad puls… Ir nieko nedarė. . Kiek reikia būti beviltiškai glušam kad nesuvokti jog globalistai siekė sunaikinti ne Ukrainą o tautinį patriotinį nacionalizmą dar išlikusį ukrainiečiuose. Šitiem ‘padlom’ TOKIA Ukraina buvo kaip rakšti, kurią reikėjo sunaikinti… pasinaudojant rusišku imperiškumu ir šovinizmu… Atsimušė dalgis į akmenį. Dabar „demokratai“ trydalioja,- kaip gyvensim be rusiškų dujų… O gal viskas dar „susitvarkys“, ir toliau globalizmas kaip šarvuotis „Potiomkinas“ švilbdamas dundės pasaulinio lagerio link. Panašų naratyvą paišo toks Vytautas Mikalauskas. Nusiraminkit, dar taip nebuvo kad gamtos turtai liktų nenaudojami. Ne rusai tai kinai ar čiukčiai vistiek gręš, siubs, pompuos… Kitas toks, Z. Vaišvila verkšlena dėl kalio trašų… Greičiau įvyks persilaužimas, greičiau susitvarkys ir mažiau bus bėdos… Pabudome ir kelkimės! Išėjome į… Skaityti daugiau »

Sekančios Baltijos

šalysm,jei vakarai nesustabdys Rusijos.Ir tai ne desperacija.Tai sistema,tai dėsnis.Dabar proga jį perlaužti.

Valytuvui

Siaip,bendrais bruozais sutikciau,bet niekinancia priegaide kalbet apie MIKALAUSKA,VAISVILA nereiketu.Jie ne sventi,bet svaistytis normaliais,protingais zmonem,sedinciais ne tik ant sofkes,tiesiog negrazu.Gerbiu siuos zmones.

Stiklo valytuvas

Beje, kiek prie Ukrainos pergalės prisideda patys Ukrainos oligarchai? Negi pinigai į žydišką kišenę juda viena kryptimi.
.
Po karo Izraelio kariai bus tie vieninteliai kurie laimėjo, ir kurių dėka pasiekta pergalė. Ui, nieko asmeniško, tai tik įvaizdis gojams ir pasauliui.

Lietuvai reikalingas dvigubas

saugumas,-NATO ir Rytų partnerystės aljansas su Ukraina,lenkija,Rumunija….kada toks bus įkurtas ir kažin ,ar pastarasis nebus labiau patikimas?

sIAIP

biski tie lenkai mums yra pavojingi.Prarytu mus ne nemirkteleje,kaip kadais..Prisipratins kainom,da kuo ir atejus momentui x,tik op i labanakt.

Stiklo valytuvas

>> 15:09 . Mikalauskas. Buvo, pabrėžiu buvo ‘visai nieko’, o kai kuriais klausimai net ir labai puikiai. Deja. Subobėjo. Kol kalbėdavo po valanda konkrečia tema daugmaž gerai. Kai prasidėjo „gumos tempimas“ ir be konkrečios temos – tragedija. Į mano pastabas 🙂 https://komentaras.lt/lsdp-ragina-visa-palaikyma-sutelkti-i-ukraina-o-kritika-ir-spaudima-i-rusijos-rezima-o-ne-i-zmones/?lang= Nereagavo. Aš tai išgyvensiu 🙂 Žydas litvakas Karakorskis piktinasi sąvokų iškraipymu, ką būtent skleidžia Mikalauskas apie nacionalimą, nacizmą ir pan. . Vaišvila. Kalba labai logiškai ir argumentuotai, bet be visokių (kurių čia neminėsiu) nekalba ir nedaro nieko dėl tautos. Dėl liaudies taip. O ir ta jo liaudis… (negaišiu laiko). . Abu. NEI KARTO negirdėjau kad pasisakytų prieš globalizmą. Kad demaskuotų blogasias globalizmo puses. Kad papunkčiui dėstytų nuo ko tai prasidėjo, kodėl tai vyksta, ko siekiama, artai blogai, jeigu… Skaityti daugiau »

Stiklo valytuvas

Ukraina su LGBT+ vėliava greitai sulauktų realaus palaikymo, laimėtų karą, būtų primta į ES ir NATO.
.
Kas už…
Kas prieš…
Susilaikiusių nėra…

Valytuvui

Nors nesutinku,bet dekui uz netingejima pakalbet,isdestyt savo poziuri.Savojo nesakau,nes trumpai nesugebeciau.Pasikartojant,gerbiu visus pavardintus zmones.Jie man idomus,nepjauna mano poziurio i politinius reiskinius.P.S. o kokie lt dabarties zmones Tamstai sektini..

jei Ukrainai

liept iskelt pederastu veliava,tie galvotu,kad sapnuoja eilini kosmara arba pamiltu kacapus,sau netikint tuo ka daro..

Stiklo valytuvas

Apie sektinus LT žmones. Aha, visi sukruto, įsitempė, sulaikė kvapą… (ir ką tas suknistas nacis pavems) 🙂 . Kai tik pakrypsta kalba apie tokius žmones, jei ne visi tai absoliuti dauguma tuoj puola vertinti pagal išsilavinimą, užimamas pareigas, padėtį visuomenėje, asmeninius pasiekimus… O man rūpi žmogaus ‘stuburas’, vertybės, vertybių sistema, ar jis yra Tiesos pusėje net jeigu ir klysta, ar palyginti giliai analitiškai ir kritiškai mąsto, kokius išbandymus jau yra praėjęs ir panašiai… . Čia žinomas internautas stasys. Juoksitės, piktinkitės… O sakykite ar jis neturi stuburo, ar jį čia „nemuša“…, o vistiek tvirtas savo įsitikinimuose… Dėl protingumo, sutikite kad puse seimūnų yra žemiau stasio lygio… Beje, vadinu ‘stasiu’ iš mažosios raidės nes jis pats save taip pristato. Nors stasys dažnokai… Skaityti daugiau »

Valytuvui,..bet

cia apie nesektinus.Tai kas gi tie paslaptingi SEKTINI LT ZMONES,KURIU VERTA KLAUSYTISlygiuotis ir pan.Oglasite vies spysok,kaip neseniai kazkas pacitavo filma

p.s.

o apie STASI,KAIP SENAM ANEKDOTE.Vaiku darzelis.Ant vienu duru uzrasasGERI VAIKAI.aNT KITU blogi vaikai.Ant treciu STASYS..

Stiklo valytuvas

Pažiūrėkime kas kitoje barikadų pusėje. . Vytautas Landzbergis. Na, kaip be jo. Kad ir kaip aš jo nekenčiu, bet man tai netrukdo pamatyti ir net žavėtis atatinkamomis jo savybėmis. Kas gali parodyti dar kitą kalbėtoją, kuris sugebėtų apie sudėtingus dalykus kalbėti paprastai, aiškiai be TARPTAUTINIŲ ŽODŽIŲ ir moksliškų išsireiškimų. Pagarba, pagarba, pagarba. Bet kad jis nuo pat pradžios ignoravo tautiškumą, nacionalistinį tautiškumą, mus pardavė žydkomuniškam globalizmui tebus jam sunkus kapo akmuo!!! . Algirdas Patackas. Turi daug puikių savybių, bet nepakenčiamas dėl simpatijų landzberginiams ir jokio priešinimosi globalistams. Viskas padibaigia ‘madkolija’… . Vytautas Radžvilas. Gerai dėsto mintis (daugiau-mažiau). Deklaruojamos politinės pažiūros beveik tobulos, bet nepakenčiamas dėl arogancijos (asmeninė patirtis), dėl neveiklumo, o paskutiniu metu ir dėl „susilaikymo“ mankurtiško globalizmo plotmėje. Beje,… Skaityti daugiau »

Pataisyta

Viskas padibaigia ‘madkolija’…
Turi būti
Viskas pasibaigia ‘maskolija’…

gAila,bet nesusikalbam

budo,proto,paziuru,psixikos BRUOZAI nera materijos ikunijimas,gi nebalsuosi uz bruozus,o uz asmeni,juos ikunijanti..Todel ir klausiu,kokie asmenys,bent jau politiskai,yra sektinas pavyzdys.Is Tamstos kalbos iseitu,kad tai Jus.Gal kiek nekuklu,sutikit..

O lansbergis

nieko nepardave.Jis jau gime genetiskai uzkoduotas nieksybei,isdavystem ir blogiui apskritai.Dar net nesubrendes idave kgb suolo drauga Sakala..Kuo lbiau augo,tuo nieksybes didejo.Iki LT Apokalipses,ka daba ir matom..Tai BLOGIO genijus,sakyciau.

Stiklo valytuvas

Klausi kas man sektini… Ir kaltini del balsavimo… Sutik, kad klausimas „nepapunkčiui“. Kas dėmesingai skaitė, apie balsavimą atsakymą irgi rado. Bet vistiek atsakysiu kitais žodžiais. . Tikri rinkimai tai ne 10-15 min. reikalas (prie urnos). Tikri rinkimai yra sunkus ir atsakingas darbas. 1. Turėti savo vertybių ir prioritetų sistemą (matą, standartą). 2. Kandidatai turi būti „perfiltruojami“ per TĄ vertybinį sietą. 3. Susitikus su kandidatu užduoti aštrius klausimus ir besąlygiškai reikalauti atsakymo (pvz. koks tavo motinos vardas?) 4. Siekti ir pasirašyti įsipareigojimų sutartį. 5. Viską gerai pasverti ir apsispręsti… žymėti. . Tai tik puse darbo. Kita pusė – sekti jo darbą (balsuojant už įstatymus) ir jokiu būdu nenuolaidžiauti balsuojan blogai (piketai, e-laiškai, parašai dėl susitarimo sulaužymo…) PRESINGAS. . Patikėkit, nereikės jokio… Skaityti daugiau »

Tatjana

„#МОНТЯН: От истоков до самого финала ”
https://youtu.be/V8fqysapCFI

o kodel

reikia astriai klaust motinos vardo..Manot,kad gali suklaidint..

O kokia Jusu nuomone

apie Lekstuti ir jo sebra Ragelski,jei nepavargot

Stiklo valytuvas

o kodel 2022-03-15 21:34 reikia astriai klaust motinos vardo..Manot,kad gali suklaidint.. ——- Gal pradžiai paaiškinkit kodėl taip klausiat. Iš nesupratimo ar iš noro įkąsti. Aš rašiau: 3. Susitikus su kandidatu užduoti aštrius klausimus ir besąlygiškai reikalauti atsakymo (pvz. koks tavo motinos vardas?) . Čia maždaug iš tos serijos: Rusai parduoda dujas ES. ES perka dujas iš Rusijos. Jeigu kas čia nemato esminio AKCENTO, tada nėra apie ką kalbėti. O akcentas – kas kam primeta žaidimo taisykles! Realybėje toks nematymas, o gal „nematymas“ virto visiška ES priklausomybe nuo Rusijos „adatos“. . Tad ir klausimas iškreipiant esmę nėra traktuotinas kaip ‘eilinis neišmanymas’. Aštrius klausimus dera užduoti dėl „egzaminavimo“, o motinos vardas vienas iš tokių klausimų. Juk prez. Adamkaus motinos vardo nežinome, o… Skaityti daugiau »

Al.

Operatyvinio darbo šiokiadieniai: Buvęs (?) čekistas Švecas prieš metus apie Trampą, Baideną ir Ukrainą. Pavyzdys kaip dirba čekistai – 99 % tiesos dėl 1% melo. Kurį išmeta lyg tarp kitko, kaip savaime suprantamą daiktą.

https://www.youtube.com/watch?v=riUwcAhg42o&ab;_channel=ДмитрийГордон

habilitās

„Gerų intencijų turėjęs antikomunistas B. Jelcinas …“

Sugalvok tu man taip!
Belieka konstatuoti, kad A. Hitleris buvo pasaulio teisuolis, o Pol Potas kovojo už žmogaus teises. Nei pridėsi, nei atimsi.

Stiklo valytuvas

Apie logiką.
.
30 metų V. Landzbergis vis rėkė: Rusija puls…
Kad V. Landsbergio pranašystė išsipildytų ir dar jam gyvam esant, Rusijai teko pulti Ukrainą…
.
Logiška.
.
Moralas. Logikos keliai painūs, tad laikykime įtempę logikos vadžias.

Na štai,aktyvūs

konservatorių rėmėjai,įvairaus plauko liberalai ir veganai bei feministai ir kitos pakraipos jau kraunasi čemodanus ir sprunka iš Lietuvos gyventi į užsienį.Nes,o jei čia bus karas.Prie pirmos baimės šių valdžios patriotų drąsa išgaruoja.Jie drąsūs tik prieš savo tautą.Gėda.

Dzeikas

Taip, ideja apie rusu galutini uszombinima pirma karta isgirdau is Novodvorskaja.Babcenka irgi igarsija.Pastarieji ivykiai , kai rusai nemirkteleje kartoja Lavrova”mes nepuoleme Ukrainos.Jie priverte mus kariaut” tik patvirtina. Tegaliu paaiskinti tai Orwello aprasytu fenomenu romane „1984”.Pamenate, kai Meiles ministerijoje Winstona auklejo.Kol tas nuosirdziai itikejo, kad plastaka turi 4 pirstus, o ne 5. Beje, patriotams atmintine: rusai ta paaiskina sau taip yra todel, kad mes turime saugoti Rusija, nes tai kas gerai Rusijai ir yra tiesa.Toks pasamones naratyvas. Cia tautiski patriotai – idiotai (ne visi ir zymiai kiekybiskai maziau isreiksta tas) 1 prie 1 lygiai to paties molio drebti.Bet koki kritini lietuviskos istorijos vertinima puola su drimbanciom nuo nasru putomis.Nesiskaitydami su argumentais. Tai be abejo tas pat Ordos uzkratas nuo kurio dar… Skaityti daugiau »

Natural News

JAV Valstybės sekretorės pavaduotoja Victoria Nuland šią savaitę per Senato posėdį paliudijo, kad vyriausybė aktyviai stengiasi apsaugoti Ukrainos tyrimų laboratorijas nuo rusų. Ji liudijo prieš JAV Senatą: „Ukraina turi biologinių tyrimų objektus, dėl kurių, tiesą sakant, dabar esame gana susirūpinę, Rusijos kariai, Rusijos pajėgos gali siekti perimti jų kontrolę, todėl dirbame su ukrainiečiais, kaip jie galėtų užkirsti kelią tos tyrimų medžiagos nepatektų į Rusijos pajėgų rankas, jei jos priartėtų…“ Nenuostabu, kad režimo žiniasklaida iš karto sumenkino pirminius pranešimus, kad Jungtinės Valstijos paskutiniaisiais George’o W. Busho administracijos metais ir abipusiškai padedant velioniui senatoriui Richardui Lugarui (R-Ind.), o vėliau -Sen. Barackas Obama (D-Ill.) Ukrainoje pastatė biolaboratoriją, skirtą pavojingoms medžiagoms tvarkyti. Anksčiau šią savaitę „Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Marija Zacharova tvirtino,… Skaityti daugiau »

Firs Light News

Baltųjų rūmų spaudos sekretorė priekaištauja žiniasklaidai ketvirtadienį pranešus apie JAV finansuojamas „Biologinės grėsmės mažinimo“ biolaboratorijas Ukrainoje.

Nors konferencijos metu ji atsisakė atsakyti į klausimus, susijusius su minėtu kaltinimu, Psaki Twitteryje papriekaištavo žiniasklaidai, kad ji pranešė apie kaltinimą, kaip ji teigė, remiantis Rusijos ir Kinijos „sąmokslo teorijomis“.
Psaki tvirtino, kad kaltinimas „absurdiškas“, ir tai yra „tokia dezinformacijos operacija, kurią per daugelį metų Ukrainoje ir kitose šalyse ne kartą matėme iš rusų, kuri buvo demaskuota, ir yra tokių veiksmų pavyzdys. Mes įspėjome, kad rusai sugalvos melagingų pretekstų.

Spaudos sekretorė apkaltino Rusiją „cheminio ginklo naudojimu“ ir leido aiškiai suprasti, kad „JAV visiškai laikosi savo įsipareigojimų pagal Cheminio ginklo konvenciją ir Biologinio ginklo konvenciją ir niekur nekuria ir neturi tokių ginklų“.
https://firstlightnews.net/psaki-lashes-out-at-media-for-reporting-on-pentagon-funded-ukraine-biolabs/?utm_source=8410&utm_medium=email&utm_campaign=firstlightnews-Psaki-03-11-main

Apgailėtina

Autoriau, apvertei plokštelę?!!….

Rastauskienes

giminaičiai jau prie Vokietijos sienos!!! Iki Briuselio – tik lašelis!

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top