Vidas Rachlevičius. Valstybė dedasi daiktus, nes jos niekam nebereikia

delfi.lt

Lietuva yra stebuklų šalis. Ją valdo Vyriausybė, kurią suformavusi partija neturi nė 10 proc. rinkėjų palaikymo, tačiau ji nesislėpdama ir aukštai iškėlusi galvą žygiuoja valstybės naikinimo keliu. Tai daroma sąmoningai, kryptingai ir nuosekliai. Kaip jai tai pavyksta? Vyriausybė turi galingiausią sąjungininką – viskam visiškai abejingą visuomenę.

Vadinamasis „čekiukų“ skandalas. Eilinį kartą „sužibėjo“ dvaro politologai, kurie kaip pradinukai skaičiavo reitingus, ar TSPMI alumnai, kartojantys tas pačias banalybes. Vieni aiškino: ko čia aitrintis, juk bendra skandalo vertė tesiekia varganą milijoną eurų? Yra didesnių ir svarbesnių problemų. Kiti tikino, kad vadinamųjų konservatorių elektoratui tai jokio įspūdžio nedaro ir viskas greitai pasimirš.

Regis, ši tema visiems jau atsibodo, bet esmė iki šiol nepasakyta. Juk problema – ne įžūlus mokesčių mokėtojų pinigų švaistymas bei savinimasis, šis skandalas tiesiog bedė visiems į akis, kad visuomenė yra amorali ir visiškai abejinga, o valstybė faktiškai nefunkcionuoja – nuo apačios iki pat viršaus. Tikrų tikriausia Europos bananų respublika.

Savivaldybių tarybų nariai daug metų savinosi pinigus. Kam tai buvo paslaptis? Apie tai puikiai žinojo ne tik tarybose sėdintys bendrapartiečiai, bet ir kitų partijų atstovai, kurie darė tą patį. Savivaldybių administracijų struktūrose yra finansų, buhalterinės apskaitos skyriai, vidaus audito tarnybos, administracijos direktoriai. Tai šimtai ir tūkstančiai žmonių. Nieko. Viskas vyko tyliu bendru sutarimu ir nacionaliniu mastu. Pavyzdinė tautos ir partijų vienybė. Į tai užmerkė akis ir teisėsaugos institucijos tiek rajonuose, tiek ir didmiesčiuose, taip pat ir partijų vadovybės. Kai problemą iškėlė visuomenininkas, tuomet visi, nutaisę nustebusias veido išraiškas, stvėrėsi už galvų. Paprastas klausimas: kam tarnauja teisėsaugos institucijos ir kokia yra jų kvalifikacija? Tai akivaizdžiausias įrodymas, kad visoje šioje ilgoje grandinėje nėra elementaraus pilietiškumo, visuomenė nenori ir net nemato reikalo prisiimti atsakomybę už savo valstybę, todėl ji ir nefunkcionuoja. Kaip ir dėl krašto gynybos: daugumai atrodo, kad tai už mus turi padaryti vokiečiai.

Kylame aukštyn. „Jeigu Seimas neras savyje valios perkrauti save, turint minty, kad labai sunku, matyt, kad šitoje istorijoje rasti baltų, pūkuotų ir teisiųjų, kurie galėtų teisti kitus. Tokiu atveju, tiesiog aš teiksiu savo atsistatydinimo prašymą, kas reiškia, kad Vyriausybė atsistatydins po NATO summito“, – tvirtai pareiškė premjerė Ingrida Šimonytė.

Nespėliosiu, ar tai buvo impulsyvus pareiškimas, taip pat nekomentuosiu ir įvairiausių gandų, kokie buvo tikrieji vadinamųjų konservatorių tikslai, bet skandalo kontekste tai buvo visiškai logiškas ir, mano požiūriu, sąžiningas politinis ėjimas. Premjerė viešai pripažino, kad tai yra rimta nacionalinio masto problema ir ją reikia spręsti ryžtingai. Dar galėjo tvirtai pažadėti visuomenei, kad po rinkimų bus mobilizuotos visos įmanomos teisėsaugos ir finansinio audito institucijų pajėgos, kurios išsiaiškins kiekvieno mokesčių mokėtojų cento kelią į tarybų narių kišenes. Neabejoju, kad pirmalaikių rinkimų baigtis būtų nulemta, nes nepaisant ypatingos rinkėjų nemeilės šiai Vyriausybei, gerai iškomunikuota tokia žinia būtų įtikinusi daugelį, mat visuomenė kaip niekada tikisi iš valdžios bent kažkokio teisingumo.

Tačiau, kaip ir galima buvo tikėtis, užvirė politinių intrigų košė, po kilimu į žaidimą įsijungė partijų pilkieji kardinolai, virveles pradėjo tampyti galingos interesų grupės. Visi pradėjo kratytis atsakomybės. Visiškai skysta, baukšti ir neveiksni pasirodė opozicija. Pagaliau Seimas atmetė iniciatyvą rugsėjo 10 dieną rengti pirmalaikius Seimo rinkimus, o I. Šimonytė, pripažinusi, kad pasikarščiavo, atšaukė savo pažadą atsistatydinti.

„Prezidentas sveikina premjerės ryžtą, nepaisant sudėtingų aplinkybių, toliau tęsti darbą. Prezidentas tikisi, kad nuomonę pakeitusi Vyriausybės vadovė imsis reikalingų žingsnių pasitikėjimui Ministrų kabinetu atkurti“, – buvo rašoma prezidentūros komunikacijos grupės pranešime.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/vidas-rachlevicius-valstybe-dedasi-daiktus-nes-jos-niekam-nebereikia.d?id=93788399

4.5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
66 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…banali tiesa….zmogai durni.LT balsuotojai yra zmogai.LT,deja,kaput.Fsio.

Dzeikas

Taip nebuna, kad nieko nebutu.
Kazkas vistik bus.
Bet jei tautai dzyn, svarbu kad pasertu laiku, tai ir tu nepergyvenk.

blue yellow zov marinie

…man vienodai,turiu bizneli,tik ….za dierzavu abidna…

dar pagyvensime

Komunistų agitatoriai nuo pradžios įtikinėjo mus kad Lietuva turi teisę į neprklausomybę tik idealiu pavidalu. Tai Rusija ar Vokietija ar kitos kolonijinės galybės turi teisę pergyventi įvairius savo istorijos periodus, o štai :Lietuva privalo gyventi ir būti valdoma idealiai. Visi neatitikimai tuojau kelia klausimą dėl Lietuvos teisės į egzistavimą.
Apsiramink, Autoriau. Čekiukų skandalas yra toks paprastas įvykis tautos ir valstybės gyvenime kaip pvz sloga žmogaus gyvenime. Bandymai iš skandaliuko suvyti virvę Lietuvos pakorimui ar pasikorimui – iš to paties komunistiškos-komjaunuoliškos mūsų valstybės priežiūros priemonių arsenalo.

blue yellow zov marinie

…o sancta simplicitus,naivuoli..

tai kiek dar liko pagal tave Lietuvai?

sakyk tiesiai, nenervink mūsų

blue yellow zov marinie

…as ne aiskiaregys,bet ,sprendziant pagal tos trenktos moteriausybes 30 ..50 metu gaires….iki tiek da vaidinsime,kad mes valstybe/nors faktiskai jau dabar nesame,tik teritorija,valdoma is javu ir briuselio per valdytojus/..po 50u,priklausomai,ar briuselio ES subyres,ar transformuosis i kazkokius darinius,sajungas….mes galim jau ir nebesivadinti nepriklausoma valstybe,o buti kazkokio darinio dalim/kad ir ukrolenkijos/ ar regionu…….nei savo kalbos,pinigu/kas jau dabar/,svietimo sistemos neturesim…..valdymo forma bus vietininku/kaip ir dabar/ ukazai,vietos populiacija netures jokio balso/kaip ir dabar/…….jau nekalbu apie tradicijas,sventes,paprocius….jie bus uzmirsti ir vietininku ignoruojami arba uzdrausti.Populiacija susidarys is uzveztu kitatauciu/puse ju bus tamsiaodziai ar negrai/,vyraus daugiakalbyste,vienos,lietuviu valstybines kalbos nebus……..Pederastai knibzdete knibzdes…ir t.t.,tingiu net pasakot visokias baisybes,kurios bus laikomos kaip paprasciausia norma……..Taigi,broliai artojai bajorai,savo durnumu busim prakakoje VISKA.

kuda konj s kopytom, tuda i rak s klėšnėj

Rusijos kritikai dabar skelbia apie Rusijos visuomenės didėjantį atšalimą ir augantį abejingumą Putino ir jo kamarilijos valdymui ir likimui. Aišku, kad Lietuvos valstybės kritikai tučtuojau pritaikė Rusijos pavyzdį Lietuvos atvejui…

Dzeikas

1846m. JAV ir Meksikos karas del Texas valstijos. Meksikieciu kaimas: ateina Meksikos kariuomene: maistas is fermeriu rekvizuojamas, kartais popieriukas israsomas su girto kaptenarmuso kryzeliu vietoj paraso. Kareiviai vistas gaudo ir mergas zagina. Ateina Valstiju kariuomene: maistas perkamas sumokant grynais cia ir dabar.Mergos dulkinamos, bet pavaisinus ar sumokejus.Zaginimai baudziami. Beje, Vietname uz vietiniu zaginima JAV kariai irgi buvo baudziami – cia patikejusiems rusu troliais apie „Amerikos kariaunos zveriskumus”. Ir meksikieciu „buozes” , nors kiek prakute fermeriai ir latifundistai palaike amerikiecius. Bent jau jokiu diversiju , partizanu pries JAV kariuomene nebuvo. Meksikos kariuomene buvo elementariai sutriuskinta. Tai dabar sakykite , patriotai – idiotai , tie meksikieciai isdavikai ir kolaborantai ? Arizonoje ir dabar stipri meksikieciu bendruomene. Ne perlipusiu Trumpo tvora, bet nuo… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…kelintakart pastebiu,kad tamista kokteiliu megejas,i kuriuos primaisai tarpusavy nederanciu komponentu,o kai juo pavaisini vargsa pasnekova,kuris ziaugcioja ir varto akis….tu kuo ramiausiai dristi uzduot sukta klausima……tai nuo ko tu cia taip vemi,gi visos dalys buvo kokybiskos……ex tu,Dzeikiokai,tavo paties galvoj visiskas xaosas.

IP 88.118

„…išvada labai aiški: valstybė nefunkcionuoja“.  Valstybė visada funkcionuoja, jei tai yra valstybė. Lietuvos niekas neokupavo ir svetimos tvarkos neįvedė, Konstitucijos veikimas nesustabdytas, nors dalį funkcijų, nustatytų Lietuvos teisės aktuose, ir atidavė Briuseliui (lengvabūdiškai).  Gal jau vieną kartą reikėtų nustoti save apgaudinėti ir pripažinti faktą, kad jokios valstybės šioje teritorijoje nėra. Ir nėra, nes nėra pilietinės visuomenės, kuri būtų bandžiusi kurti tą valstybę, ką akivaizdžiai parodė tiek 1992 m. Seimo rinkimų, tiek 1993 m. Prezidento rinkimų rezultatai, apie kuriuos jau rašyta tūkstančiai kartų.  Užsienio „ekspertų“ važiavimas į Lietuvą už PHARE programų pinigus ir teisės aktų štampavimas pagal Briuselio kurpalių bei ES struktūrinių fondų pinigų „įsisavinimas“ nebuvo, nėra ir negali būti laikomas valstybės kūrimu. Visa kita, apie tai ką rašo autorius, yra tik… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..bendrais bruozais…taip.Gincytis ner ko.Kalciausi esam mes patys,ka ir Raxlevicius sako.Tai yra akivaizdu,mes………durniai.

nieko naujo

žydas rotšildas spausdina pinigus ir pinigų gaus visi parsidavę žydui rotšildui, svarbiausia kad tave pastebėtų ir „nusipirktų”

va va

taip ir sulenda valdžion artistai, jumoristai, klaunai troškuliai rotšildo pinigų

valstybė funkcionuoja, tik ne geriausiu būdu

Ką, norėjai pigiai atsipirkti po 50 metų okupacijos? Okupantų valstybė bankrutavo, visų pirma ūkiškai, o lietuvis, atgavęs nepriklausomybę, užsimanė iš Landsbergio be 5 minučių Švedijos. Komunistai kurstė tokius „patriotiškus” lietuvių norus – bet lietuvis turėjo pasijuokti iš nesibaigiančios komunistinės propagandos. Nepasijuokė, priėmė už tikrą pinigą. Ir iki šiol įsižeidęs – girdi, ne tokios Lietuvos tikėjomės.

va va

išskalbė smegenis ostankino vzgiadas

IP 88.118

Iš tamstelės nieko nenorėjau ir nenorėsiu ateityje. Tamstelės gebėjimas dėl nemeilės komunistams, lysti į Landsbergio užpakalį, yra tik tamstelės asmeninis pasirinkimas.

o tamstelė renkiesi ne asmeniškai?

Įdomu tada kaip

IP 88.118

Turėti savo nuomonę nėra nuodėmė, tačiau stumti ją kitiems, ironizuojant kitą, nėra išmintingiausias pasirinkimas. Komentarą rašiau atsiliepdamas į straipsnio autoriaus išdėstytas mintis, o ne tau. jei turi ką pasakyti apie straipsnį rėšk – paskaitysime, nes visa kita yra tik trolinimas. Už sidabrinius ar iš durnumo, čia jau smulkmena.
Kaip suprantu paskutinis tamstelės minčių „šedevras“ pasirodė: 2023-07-03 10:27

Al.

,,Vyriausybė turi galingiausią sąjungininką – viskam visiškai abejingą visuomenę.” Rachlevičius varo vis tą patį per tą patį. Svarbiausia, kad tauta apsiprastų su mintim, kad ji pasmerkta, ar ne ? Juk negi pasakysi, kad yra dar stipresnis sąjungininkas – tarptautinis komunosatanistų pogrindis, dorojantis net labai smarkiai besipriešinančias tautas – Kanadą, Australiją, Prancūziją, Olandiją, Vokietiją, net Ameriką? Kuo nuo čekiukų skiriasi ES parlamentarų arabiški kyšiai, ar Baideno milijonai iš Kinijos ? Jau nekalbant apie pasaulinį prekybos žmonėmis tinklą, kuriame puikiai bendradarbiauja JAV, Rusija ir daugybė kitų ,,neabejingų visuomenių”.

blue yellow zov marinie

..uz salies pilietine/ne tokia,kaip musu abejingoji/ visuomene jokie slapti pogrindziai nebutu stipresni…..deja,nesam pilietiski,ka Raxlevicius ir akcentuoja…….ar tau,Aliokai,su texto suvokimu kazkas nutiko……ant pirstu tau da karta sakau……..visi tie tavo komunosatanistai musuose matomi ir suprantami kaip lanzbletkistai/nes jie vietininkai,vykdantys anu klaikalus,valstybes griovima/…..esant pilietinei visuomenei,jie liktu parastese ir visi tavo satanistai liktu ir be rankyciu,ir be kojyciu.Bet nepilietiski asilai juos vis renka ir renka…ir rinks,nes durni….baigsis tuo,kad prarasim net menama valstybinguma…..Tai kuo cia detas raxlevicius,Aliokai,razumo netekai,ar ka

Al.

,,.esant pilietinei visuomenei,jie liktu parastese ir visi tavo satanistai liktu ir be rankyciu,ir be kojyciu”

Taip jiems būtų sunkiau, bet, kalbant apie ,,texto suvokimą” – kanadiečių ir olandų ,,maršistai” važiavo didžiulėmis vilkstinėmis. Palaikomi tautos. Ir visi tie ,,mano” satanistai liko be rankyčių ir kojyčių ? Nepaliaujamas užpultos tautos nurašymas, įkyriai ,,nepastebint” dramblio kambary, yra tiesiog užsakomoji propaganda.

blue yellow zov marinie

…ir ka gi jau cia tas nenaudelis Raxlevicius …propaguoja,kazi,..dramblio iziuretojau,a…..pilietiskumo ir protelio trukuma…matai,kooooks blogas tas Raxlevicius.Tas trukumas ir nuleme kanadieciu truckeriu pralaimejima,nesbuvo tik specifines zmoniu dalies priesinimasis,kiti tik palaike,patys nesipriesindami……olandai irgi…tik ukininku interesai/nors net partija sukurpe,netgi sekminga/….net tai yra gan veiksnu,tas triudo nezinia ar bus perrinktas….o musuose….absol NIEKO…kazkiek normalesniu susirinko geguzes 15…ir viskas….durniu ir baznycioj musa…..

Al.

Kartoju – pilietiškumas, gerai, bet tarptautinio sąmokslo ignoravimas reiškia, kad tai tik užsakyta propaganda, siekiant įtikinti, kad vilties nėra.

blue yellow zov marinie

…ar tu pats ta vilti matai….,o jei taip,tai kur ir/is kur/…kodel….As,pvz.,nematau jokiu nei objektyviu,nei subjektyviu priezasciu…..dar ES negriuna,mes jokiu lyderiu neturim,tautelei vienodai rodo,anys po Palangas saltibarscius su cepelinais uz neadekvacias kainas ryja….zo,…..v bagdadie fsio spakoino……

Al.

Lygiai tą patį beveik visi šnekėjo vėlyvuoju sovietmečiu. Ir paskui visi staiga tapo sąjūdiečiais. Net labiausia užterštos upės išsivalo.

blue yellow zov marinie

ccccp kaput turejo ir obj.,ir subj. priezastis nusibaigt/pats jas zinai/…na o optimizmas,nors ir hmm….yra gerai.Linkiu jo neprarast….stebuklu kartais buna.

bliauna nomenklatūriniai komuniagos

pizdukėlio tapino dėka jie visi tapo dar didesniais pizdukėliais 🙂
ir niekas jų nei gerbia, nei bijo – čia baisiausia, kas galėjo nutikti..

renkame savo atstovą, bet ar juo pasitikime?

Gerai gyvename jeigu tokios mūsų problemos. O žiūrint esmės, deputatas nėra samdytas tarnautojas, o žmonių patikėtinis. Sakyčiau, tai pasitikėjimo ženklas, kada kartu su deputato mandatu deputatui ,tautos atstovui, suteikiama teisė į „kišenpinigius”. Galimybė tam tikrą pinigų sumą išleisti be griežto atsiskaitymo, smulkių einamų reikalų tvarkymui

Tomas Jakutis

Kol nepastatysim į prezidento, premjero postus žmonių su stuburu, principingų ir vien tautai atsidavusių, tol turėsim valdžią kuri tarnauja šeimininkams iš užsienio ir vykdo jų komandas.
„Prezidentas sveikina premjerės ryžtą, nepaisant sudėtingų aplinkybių, toliau tęsti darbą” – va šis sprendimas aiškiai nurodytas iš užsienio.

blue yellow zov marinie

..ir ka gi pm ir prez.postuose noretum matyt….ir kaip ten juos…pastatyt,anot taves…..Prasyc pakonkretinti/tiesiog smalsu/…..As pats,prisipazistu,i toki klausima neatsakyciau.Todel tusciais lozungais ir nekalbu.

GOJUS

Padorių žmonių yra. Alvydas Jokubaitis, Algimantas Rusteika, Andrius Švarplys, Alvis Mozeris, Vytautas Abraitis, Rimas Jankūnas. Bet 99% jie neitų. Ir be didelių pinigų jų mūsų „runkeliams” neipirši.

blue yellow zov marinie

..jo,jie visi normalus zmones,gedos nepadarytu tikrai,bet jie nera lyderiai,pats sakai,neitu…be to,kokiais budais jie galetu eiti…gi tik per partijas galetu but,patekus seiman,keliami,o partijos turetu turet proporcine dauguma…..matai,viskas be sansu……Tuscios kalbos,xatielkos be pagrindo…..deja deja.Todel Tomo,kalbancio lozungais,ir paklausiau…..

Paul Casimir

Jokobaičiui visiška pagarba, tačiau jis daug svarbesniems dalykams skirtas nei prezidentavimui. Manau, ir netiktų – pvz., kaip Ozolas netiko vykdomojoje valdžioje. Tačiau gerbiamas R. Jankūnas absoliučiai tiktų, įrodė savo tinkamumą tokiai veiklai per pastaruosius trejus metus. Vėgėlė irgi tiktų, beje.

GOJUS

Pasidomėjau Vėgėlės tėvu, tai Ignas nebekialia man jokio pasitikėjimo. Greičiausiai balsuočiau už jį, kaip už mažesnį blogį, bet tikėčiaus tik tiek, kiek iš Nausėdos.

Tomas Jakutis

Informuok ir mus apie Vėgėlės tėvą.

Paul Casimir

Na tai jų šeima buvo nomenklatūra, ir tiek.

GOJUS

Jei taps prezidentu, informuosiu.

Tomas Jakutis

Taip nesąžininga, Gojau.

Tomas Jakutis

Rimtuose politiniuose postuose norėčiau matyti Rusteiką, Vėgėlę, Jankūną. Žinoma, jie patys turi apsispręsti eiti į politiką, siekti postų.

blue yellow zov marinie

…as irgi daug ka noreciau matyt postuose,tik kas is to….

Šiaip

Autorius „sėkmingai” tęsia Felinio laivo (žr. filmą „O laivas plaukia”) plūduriavimo (gausiu pylos nuo jūreivių – pasak jų, „plūduriuoja” š… eketėje, o laivai dreifuoja) odisėją Lietuvos formatu… Matyt, jis netyčiom(?) nepastebėjo Tautos pastangų laivo dreifo egzistencinėje baloje padėtį keisti: kaip tik po mėnesio bus dveji metai po 2021-08-10 d. vykusio mitingo, kai žmonės ėjo ratelį aplink Seimą skanduodami „Seimą lauk”. Akcijos juk būta rezultatyvios: (tiesa, pavėluotai, 2023-06-06 d.) tas pats Seimas jau balsavo ta pačia tema, dėl jojo išsiskirstymo – neeilinių rinkimų. Taip net 66 Seimo nariai su Šimonyte ir G.Landsbergiu priešakyje tokiam Tautos sumanymui pritarė! Liūdna, kad bijančių prarasti šiltas vietas Seime būta daugiau už norinčių atsinaujinti skaičių… Dabar, žiū, tie patys stagnatoriai ketina rengti „apkaltą” Bilotaitei – už… Skaityti daugiau »

Šiaip - 2

Toks kaip ir temos tęsinys. Antraštė: „I. Šimonytė – apie santykius su prezidentu: kai mes dviese kalbamės, niekada nesipykstame” ELTA 2023-07-03 10:28:00. O šventas naivumas to „viešųjų ryšių” atstovo Vyriausybėje, sugalvojusio šią antraštę! Anam, matyt, atrodo, jog mes – publika – pamiršome tuos visokius (ne)bendravimo „fintus” tarp Kudirkos ir Daukanto aikščių per 2,5 metų… Galgi vertėtų paieškoti kito, adekvataus asmens šioms pareigoms? Svajočiau apie atrankos konkursą į pareigas: Ingrida atsiveda pretendentus prie Kudirkos paminklo ir klausia, kas mokate „Ne tas yra didis” tekstą? Toliau – pakeliui link Prezidentūros galima pasiteirauti apie gen. Žemaitį, dar toliau – kaip Katedrą statyti prie Stuokos-Guzevičiaus paminklo. Galop – Daukanto a. paklausti: na, ir koks tas „Būdas žemaičių ir Lietuvos”? Svajoti malonu, bet realybėje konkursas… Skaityti daugiau »

Paul Casimir

Būtų mano valia Raklevičių pakviesčiau atgal Lietuvon vadovauti ėlėrtė vietoj dabartinės pamėklės. Na bent vieną kadenciją.

blue yellow zov marinie

…sutinku,el er te taptu ziurima visuomenine tv,su normaliais debatais..net Racas/gi bande/ ja revizuotu,isvaikydamas tas pamekles miliutes ir jakylus….deja,kancierwai uzvalde viska juodai…

pakviestum vilką avių ganyti

Kiek Lietuvai metų tiek Rachlevičius varo ant Lietuvos. Ar yra per tuos 3 dešimtmečius bent per apsirikimą kada parašęs straipsnį palaikantį Lietuvą ir lietuvius, skatinantį nenukabinti nosies, laikytis, aplamai imant, ne per sunkiausių iki šiol išbandymų akivaizdoje

Paul Casimir

Labas, durniau! (C)

ar tau

viskas gerai?

bliauna nomenklatūriniai komuniagos

taip, VISI komunistai/kgbistai tą darė
velnio tarnai – sėti blogį, neapykantą, netikėjimą

Mano sieloj šiandien šventė

Pagaliau šita liurbių tauta baigia nudvėsti.

kokia siela tokia ir šventė

žiūrėk, rytoj neapsiverk po šiandieninės savo šventės

satanovskis sakė

satanovskis sakė „bobikas nudvėsė”

slava ukradine

Pažiūrėkit,kiek toksinių atliekų spalvos vėliavų pirks iž žmonių suaukotus pinigus,vemt verčia nuo tų chocholų ir jų vėliavų.Bet galime didžiuotis,kad greičiausiai esame vieninteliai pasaulyje,kurie turi tokį lochą prezidentą,jam tikrai tinka pavadinimas-prezikas(naudotas).Visi dabar yra amerikosų šiknalaižiai,bet mūsiškis visus viršija.Juk nuosėdai lieptų būti pideru,pedofilu ar dar kokiu iškrypėliu,jis tikrai sutiktų ir dar pasakytų,kad jis daug metų laukė šios dienos,kad tai buvo viso jo gyvenimo tikslas(tapti iškrypėliu).Lochas nuosėda man kelia tokį pasišlykštėjimą,kad sunku ir apsakyt,o jį pamatęs nuotraukoje,iškart atsimenu,kaip jis sakė,kad Jurbarko bylą pats asmeniškai kontroliuos.Ką tu gali kontroliuot,išgama minkštakiauše? 

aik tu sau....

ta „ukradina” tiesiai n…ui pasiuntė tokius kaip tu ir į tave panašius . Jie įrodė ,kad yra kur kas gabesni ,stipresni . O tai pačiam nepatinka ,ania?

Jules

O į Lietuvą rusakalbiai imperialistai-šovinistai, tiesa? Per 80 metų nesugebantys laba diena lietuviams pasakyt, vietoj tos savo „zdrastje”. Atvykę iš Gudijos ant dienų litvinistai irgi akis išpučia lifte, kai pasakai laba diena. O, iki ko privedė liberoidų-konciervų-krikdemų ir lddp-istų beribė valdžia, ir davatkos, kurios juos renka.

Tomas Jakutis

Demokratija kaip ir komunizmas tebuvo tik vizija, nepasiekta siekiamybė. Geležinės kurpaitės yra referendumų simbolis. Ne demokratija, kai partijų programose bei parlamento darbotvarkėje įrašyti siekiai, kuriems 70% rinkėjų nepritaria. Tironija priartėjo, demokratija tolsta.
Ir taip yra ne tik Lietuvoje. Apie demokratiją kalba tik veidmainių valdžiasklaida ir saujelė idealistų.

demokratija nėra savižudybės forma

Truks plyš sieksime, o paskui nors žolė tegu neauga. Demokratija viso labo geresnė už kitas valdžios formas. Komunizmas, beje, ne valdžia, o ideologja, pateisinanti vienintelio teisingo mokymo išpažintojų valdžią . Praktiškai tai oligarchija , mažumos valdžia, nes ir tikratikių (komunistų) dauguma mažai teturi valdžios.

žmonės nepasitiki padoriais žmonėmis valdžioje

Tas tapo akivaizdu jau 1992 metais, kada buvo sugrąžinti sukčiai komunistai. Paskutinis akivaizdus faktas jaunimui tai Kauno valdžia. Kodėl žmonės nepasitiki sąžiningų žmonių valdžia? O todėl kad sąžiningieji nesugeba tvarkyti reikalų, nesugeba „susitarti” su ūkine lietuviška mafija, kuri, jei taip , jei jūs tokie principingi, sukiša sąžiningiesiems pagalius į ratus. Negana, mafijinė propaganda ima rėkti, žiūrėkite kokius neišmanėlius, nevykėlius išsirinkote sau į valdžią. Negana, išpučia kokį skandaliuką, kaip tą su čekiais iki valstybės likimui svarbaus įvykio. Jau kiek metų visi pripratę prie savivaldybių atstovų tam tikros piniginės laisvės smulkmenose – ir čia staiga baisus skandalas ir kaip tik dabartinei valdžiai ant galvos, o ne prieš tai buvusiai. Va taip ir valdomi žmonės – valdžios rinkėjai.

žmonės nepasitiki padoriais žmonėmis valdžioje

Tas tapo akivaizdu jau 1992 metais, kada buvo sugrąžinti sukčiai komunistai. Paskutinis akivaizdus faktas jaunimui tai Kauno valdžia. Kodėl žmonės nepasitiki sąžiningų žmonių valdžia? O todėl kad sąžiningieji nesugeba tvarkyti reikalų, nesugeba „susitarti” su ūkine lietuviška mafija, kuri, jei taip , jei jūs tokie principingi, sukiša sąžiningiesiems pagalius į ratus. Negana, mafijinė propaganda ima rėkti, žiūrėkite kokius neišmanėlius, nevykėlius išsirinkote sau į valdžią. Negana, išpučia kokį skandaliuką, kaip tą su čekiais iki valstybės likimui svarbaus įvykio. Jau kiek metų visi pripratę prie savivaldybių atstovų tam tikros piniginės laisvės smulkmenose – ir čia staiga baisus skandalas ir kaip tik dabartinei valdžiai ant galvos, o ne prieš tai buvusiai. Va taip ir valdomi žmonės – valdžios rinkėjai.

Scott Dowdy

Kalifornijoje įstatymas AB 665 pakeitė Šeimos kodeksą 6924. Jis papildo valstybės apibrėžimą, kas yra tėvų pareiga užtikrinti vaiko gerovę, nurodant, kad tėvai turi patvirtinti savo vaiko lytinę tapatybę, kad būtų patvirtintas teismas, užtikrinantis „saugą, gerovę ir savo vaiko sveikatą. Konkrečiau iš dalies keičiamas 1979 m. reglamentas, pagal kurį 12 metų ir vyresniems nepilnamečiams leidžiama savarankiškai sutikti konsultuoti psichikos sveikatos klausimais ARBA apsigyventi namuose be tėvų leidimo (ar net patvirtinto pranešimo), bet TIK tada, kai laikomasi „pavojaus atitvarų“, konkrečiai reiškia, kad atitinkamas vaikas kelia pavojų sau ar kitiems žmonėms ARBA, kad vaikas susiduria su rizika namuose (prievarta, kraujomaiša). Be skubių, pavojingų sąlygų, AB 665 griauna tas kliūtis. 12-metis, bet kurią dieną supainiojęs lytį, gali pats sutikti tiek ambulatoriniam gydymui, tiek stacionariai… Skaityti daugiau »

Tylos ,ponai

vyksta Lietuvos valstybės Nepriklausomybės operacija (tiksliau – išoperavimas).Jau ketvirta dešimtis metų ,o dar vis sugebam stebėtis. Juk visi žino ,kad netekom trečdalio piliečių (sėkmingai išoperuoti panaudojus stipriausius nuskausminamuosius – velnišką propagandą ,kad tai – didis gėris ,laisvė etc…) . Netekom tų ,kurių šiandien Vidas ir pasigenda ,kurių jau niekad nebeatgausim…Ir faktiškai liko „šeimininkauti”brigadiniai ,tik drapanėles pakeitę. Todėl apeliuot į teisines vertybes …Mūsų žmonės senai susigaudė kas yra kas .Ir kas bus už menkiausią bandymą protestuoti (naiviausi ,kaip mokytoja Astrauskaitė, vis tik patys pakišo galvą po peiliu,skant….Užuojauta didžiausia:(. Demokraaatijaaa????

kas vertė tikėti komunistais?

žinosi kitą kartą kaip rusams ir komunistams vadovaujant statyti komunizmą. Palygink LT su kitomis SSSR respublikomis, mes dar gerai atrodome. O kad komunistai įkalbėjo, kad mums iš Landsbergio priklauso būti antra Švedija, tai čia net komunistai nekalti dėl tokio lietuvių durnumo. .

Būtinai žiūrėkite

Rytoj 2023-07-05 19:55 per Rusijos televizijos 1 kanalą (“Первый канал””) bus rodoma laida “Куклы наследника тутти” apie D.Grybauskaitę. Laidos tema – “Д.Грибаускайте: от КГБ до СС”.

66
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top