Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Buvau nusprendęs nepolitikuoti FB, bet, kaip sakė ankstyvasis „Radijo šou“, nervas nelaiko. Ir vėl gėda dėl savo cecho. Vakar portalai paskelbė žinią, kad policija sulaikė Živilę Diawarą, kuri, anot policijos pranešimo, įtartinai elgėsi, o patikrinus jos rankinuke buvo rasta, kaip įtariama, augalinės kilmės narkotinės medžiagos likučių bei polietileninis maišelis su galimai narkotine medžiaga (įtariama, kad haliucinogeniniais grybais).

Kaip ir pridera, moteris buvo uždaryta į areštinę. Pasklidus žiniai, iškart sukilo visas spalvingas neomarksistinis dumblas, „sureagavo ir žinomi visuomenės veikėjai“. Kas tie „žinomi veikėjai“?

Laisvės partijos nariai, įvairūs iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikomi menininkai, iš tėvų kišenės gyvenantys aktyvistai ir panaši publika. Kitaip tariant, visuomenės moraliniai autoritetai.

Žiniasklaida tradiciškai net užpakalio nuo kėdės neakėlė, neapsisunkino bent truputėlį pagalvoti ir nuėjo pačiu lengviausiu keliu: visi kaip susitarę panaršė po socialinius tinklus, copy-paste ir taškas.

Tačiau vienoje iš naudotų citatų yra užkoduota, mano nuomone, svarbiausi rašinio tema. „F*ck this shit. Galbūt ši nuostabi, veikli, kelių vaikų mama ir jos sulaikymas išjudins nesąmoningus įstatymus Lietuvoje ir resursų švaistymą suiminėjant visiškai ne tuos žmones, kuriuos reiktų.

Živile Diawara, laikykis!“, – rašė menininkė Neringa Rekašiūtė. Pasižiūrėkite į nuotrauką dešinėje. Kaip aiškina menininkė Rekašiūtė, „veikli, kelių vaikų mama…“

Taip, tai yra mama, auginanti nepilnamečius vaikus ir ji, anot policijos, keistai elgėsi ir galimai vartoja narkotikus.

Kyla visas pluoštas klausimų, susijusių su vaikais, jų auklėjimu ir saugumu, kur jie buvo, ar dažnai mama įtartinai elgiasi ir pan.

Žurnalistai to nepaklausė nei buvusio sutuoktinio, nei tų garsiai šūkalojusių aktyvisčių, kurios taip pat turi vaikų, nei Laisvės partijos veikėjų. Ar tai reiškia, kad vaiko teisių tarnybos terorizuoja tik „paprastus“ žmones, o „žinomiems“ tos amoralios tvarkos netaikomos?

Štai dėl ko tas visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo pagrilinti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
elfė

negi Vidas Rachleija”, kuo greięiau paspartinant dekriminalizacijos įstatymo priėmimą?vičius taip ir nesuprato, kad tai tebuvo iš anksto užplanuota „speciali operacija? kad sukėlus nedidelį skandaliuką masmedijai padedant, paspartintų dekriminalizacijos įstatymą?

negi pirmas kartas?

elfė

nematau savo komentaro… o ir šiaip buvo sunku į tiesos lt prasiskverbt,. Opera pranesdavo, kad tai gali pakenkt mano duomenims,,,

Marius

Per daug teksto. Galima daug paprasčiau. Trumpa esmė, pamatysit lengvieji narkotikai bus legalizuoti. Lietuviškų liberolų logika: na, va, kelių vaikų mama įkliuvo, pamanyk, juk tai negerai, tai tegul tai nebebūna nusikaltimas.

BELIAŠAS

Čia kinkadrebių portalas? Ar čia pataikiau?

O buvo taip

Bezdžionė iš Afrikos parvežė savo žmogai grybų ir lapų. Pas juos ten taip priimta. Ruošiasi Cristmas decoration.

aina tie visi

baidykles issigimeliai nagui.Sodint ta burgerine kekse,vaikus i dietdoma,exvyrioka deportuot Afrikon ir bus rami galva.Kam tos aistros….

Narsusis beliasai

..o tu cia is maskvos ar minsko stoties atvykai vizito….Ir ka cia tokio draaasaus mums,kinkadrebiams,pranesi…..As net bijau bijau bijau…,kaip baisu..Gal geriau nepranesk,perbaisu.

qwqw

Keista, kad nei vienas teisės išmanytojas ar advokatas nieko nesako – tai padarė ta ponia nusikaltimą ar nepadarė? Ar galima ją nubausti ar nėra už ką bausti? Šiaip aš jau pagadintas – vokiškas kanalas rodo, kaip dirba Aliaskos policininkai (Alaska state troopers). Toks policininkas sustabdo automobilį vairuojančią ponią. Ilgokai ją ten visaip tikrina, prigėrusi šnapso ar ne, kol galiausiai netekęs kantrybės prašo papūsti į alkotesterį. Oho, pripučia 2,3 promiles. Viskas, moterėlės rankustės už nugaros, surakintos antrankiais, į policijos mašiną ir veža į kalėjimą. Veždamas policininkas dar pradžiugina tą ponią: „Sėsite į kalėjimą“. Tai ką tie Aliaskos policijai darytų su šita litwos ponia…

Ramiros

Mano akimis žiūrint „nabagai” tie „įžymybės”, kurie stena, palaikydami tą „įžymiąją” narkomanę. Na, Viktorą tai suprantu, jisai susipynęs su ja, bet kitos „elitinės įžymybės” man šleikštulį kelia dėl stengimosi pateisinti narkotikų vartotojus. Juk tai tautos nelaimė. O tų kloikų tai nežinau, girdžiu apie jas pirmą kartą. Tad kodėl jos vadinamos „elitinėmis” ir „įžymybėmis”?

Šiaip

Paaiškinkite, kas sumanus: Seime lygiagrečiai vyksta dvi „kovos”,- dėl elektroninių cigarečių ribojimo ar net uždraudimo ir dėl „lengvųjų” narkotikų mažų kiekių dekriminizavimo. Abi priemonės naudojamos svaiginimuisi, abi kenkia sveikatai, abi sukelia priklausomybę…
Kur tokio paikumo šaknys? Jie ten ką, nesiorientuoja aplinkoje? Taikosi įtikti neaiškioms grupuotėms? Daro info triukšmą savo bejėgystei paslėpti teroro prieš Ukrainą metu? Ar kita?

Skaitytojas

Kas galėtų paneigti galimybę, kad geriau pakračius ir kitus tos „laisvės partijos“ veikėjus, visokias morganas, armonikas, danieles, žukauskus ir panašius personažus, išbyrėtų dar nemažai miltelių?

Galima numanyti,

kad 75 procentai vadinamųjų įžymybių gėjais apsimeta, nes tai naudinga finansiškai, o neginčytini profesionalai nebent priklausomybių nuo narkotikų ar alkoholio srityse…

faktas kaip blynas

kol laisvųjų narkomanų partija krūvoj su koncerv-neliustratoriais dar tik ruošiasi dekriminalizuoti narkotikų turėjimą nedideliais kiekiais, šiuo metu tai poniai panelei „įžymybei” turi būti iškelta baudžiamoji byla.
Tiktai po to, kai bus pakeisti įstatymai, tyrėjai arba jau teismas perkvalifikuos į administracinį nusižengimą ir baudžiamąją bylą nutrauks.

Taigi kaipgi

Beje, o kas ji tokia, ta moteris keista pavarde?

gateio

At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top