VIDEO: Migrantų invazija į ES

Daugelyje vietų migrantai bando patekti į ES. Vaizdo įraše matyti, kaip didelė afrikiečių minia bando patekti į ES per Ispaniją.

Šios savaitės pradžioje Samnytt nujienų portalas pranešė, kad Suomijos ir Rusijos sienos perėjimo punkte pradėjo rodytis migrantai iš Artimųjų Rytų. Suomija kaltina Rusiją siunčiant migrantus prie ES sienos.

Vaizdo įraše matyti, kaip migrantai dviračiais atvyksta į sienos kirtimo punktą.

Pastarosiomis dienomis Afrikos migrantai taip pat bandė patekti į Ispanijos Seutos anklavą Šiaurės Afrikos pakrantėje ir tada prašyti prieglobsčio ES; Ispanijos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose pasirodė pranešimų, kad bandyme įsiveržti dalyvavo apie 500-1000 migrantų.

Šaltinis: samnytt.se

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Pirmiausa, jie karo nugalėtojų yra varomi ir kviečiami į Europą, kad ji niekada daugiau nebetaptų konkurente, atseit, kad tai nepasikartotų. Antra, mūsų apsišaukėliai „dimokratai” gauna iš to naudos ir privilegijų – viršenybių mūsų atžvilgiu. Dabar teks kokį milijoną palestiniečių lietuviams priimti ir tai dar ne viskas. Štai tokia liberoidijos arba kitaip oligarchinės demokratijos misija, kad mūsų neliktų. Desovietizacijos atsisakymas ir kagebistų įslaptinimas mums neša mirtį. Žinoma, tai buvo neišsilavinusio žmogaus nuomonė. Bemokslio išvada. Tuoj pribėgs langų majoras ir viską paneigs.

pagailėk kgbistų

šitų nelaimingųjų , jų pačių pastangomis, planetoje gausėja po +milijardą kas12 ar 13 metų, o tau kaltas kėgėbistų įslaptinimas

varna

Jie is Sudano, Angolos, Egipto, Sirijos…
Palestinians nenori juodos europos.

blue yellow zov marinie

..dekui bletkeriams uz skurda…net negrai ir ruberoidai jo nepakelia…issilaksto.Vis dazniau matomi nigeriai pc…tikekimes,laikinas reiskinys.Ot ruskiu daugejimas/ukrai,baltaruskiai/..ot cia tai kosmaras…kaip ju atsikratyt,neisivaizduoju,bus blogai.

blue yellow zov marinie

..bendrai,zinau…kaip latviams…isivest kalbos egza…it tiu tiu,na vorkutiu…labai lengva..

blue yellow zov marinie

…ohoho….sivakar nuostabi lavrusos zinia apie rusifikacija…nuostabu,zmogbezdziones nebesuvokia,ka kalbaaaaaa….neitiketina.

Žopulis

Kaip migruojantys gyvuliai per kelią bėga. Šeimininko banda. To paties šeimininko, kuris ir Lietuvoje šeimininkauja.

galima pavadinti karingai - invazija

O galima taikiai i r supratingai: skurde gyvenančių žmonių neatsakingo, egoistiško ,trumparegiško ir antiekologiško veisimosi dėsninga pasekmė. Kaip skėrių antplūdis . Skėriai tik yra stabdomi, o šitie vis pamaitinami, tame tarpe Lietuvoje auginamais kviečiais, kad neimtų mirti badu ir nenustotų daugintis ,

Ai,tu vis tiek nesuprasi

Lietuviai irgi bėgo,važiavo sukišti furų šaldytuvuose,kad tik į vakarus greičiau.Tie afrikiečiai,kaip gyveno toj Afrikoj pagal savo supratimą,taip ir gyventų,bet Europai reikia darbo jėgos,o baltoms moterims vyrų,Europos pamaišymui.Jei sienos kiauros(nes taip reikia pasaulio viršenybei) ir yra galimybė įlipti į laivelį ,kodėl juodukui nepasinaudojus tokia gera proga.

Multi - Kulti

Gal jūs visi nesveiki kad žmonių bijote.

blue yellow zov marinie

..nea,mes da i kaip sveiki.Bijom tokiu kaip tu,ligooooniu.Da apkresi.Kad kokios,busim priversti tave gydyt priverstinai.Nenoresi….padesim,tau tik geriau bus.

atsirado drąsuolis

o tu gal bijai vilkų ir liūtų?

alutis

Ar givenai Swedijoj? Nuvaziuok, suprasi

Uršulis

Keista, kad dviratukais ir pėsčiomis bėgantys nuo nelaimių pabėgėliai nepriimtini šiaurinėms ES šalims skirtingai nuo laiveliais atplaukiančių į pietines. Negalima taip diskriminuoti Pasaulio piliečių. Reiks imtis priemonių.

sportloto

bėga Nike sportbačių į didįjį penktadienio išpardavimą

proga Lietuvai išgarsėti

Lietuva maža ir niekam reikalinga valstybė. Tai pavojinga visų pirma pačiai Lietuvai. Išnyks kaip 1940 ir niekas nepasiges tokią buvus. O juk Lietuva galėtų iš JTO tribūnos pakviesti pasaulį BAIGTI PRAŽŪTINGAS ANTIEKOLOGIŠKAS DEMOGRAFINIO GINKLAVIMOSI VARŽYBAS IR IMTIS KOL NEVĖLU NUSIGINKLAVIMO. Toks kreipimasis iš nežymios Europos valstybėlės padarytų milžinišką sprogusios bombos įspūdį ir išgarsintų Lietuvą visame pasaulyje .O kas toliau, priklauso nuo pasaulio galingųjų. Lietuva savo darbą jau bus padariusi.

Stiklo Valytuvas

Multi – Kulti ir Uršulis minusų negavo, tau iš kart įkalė. Sveikinu 🙂 .

blue yellow zov marinie

…se ir tau……—-……,kad neverktum.

Paul Casimir

Anie trolina… Aš net pliusus parašyčiau.

blue yellow zov marinie

..tai kad cia bereiksmiais seniai tapo tie minusai ir pliusai.

stasys

vyrai skuba plauti europietišku tualetų ir dirbti kavos plantacijoje , nu lakai atėjo seniau iš Afrikos vergus laivais priverstinai veždavo o šiandiena anie patys skubą ir prašosi priimami . Greitai Lietuvos plebėjai mėgausis ir gladiatoriu kovomis ir rėkaus pilna gerkle ‘duonos ir žaidimu’ ..’duonos ir žaidimu’ .😁

Stiklo Valytuvas

Juokauk juokauk, greitai visi balti šauks ‘duonos ir laisvės’, bet bus pervėlu.

stasys

kada tas greitai ? rytoj ? 🙂

blue yellow zov marinie

….lt plebejai bus negrai,o gladiatoriaus liewuwiai…o nigeriai reks…wau…..

A_Tadas

skubiai reikalinga swede greta…
baisu! europa bus juoda. juodas zemynas.
kur dings varliaedziai, bobai, fricai…?

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top