Vidmantas Valiušaitis. Kodėl tylima apie likiminius dalykus?

Įdomu, kodėl „didžioji žiniasklaida“ neskiria deramo dėmesio tokiai svarbiai temai? Ar kam nors atrodo, kad ji mažiau svarbi už neskaidriai nuomojamų džipų, politikų landžiojimo į verslo įmones ir pinigų „šakalinimo“ ar brangių kailinių istorijas?

Ar čia jau visi susitaikę, kad Lietuva yra bananinė respublika, kurios Konstitucija – tik muziejinis eksponatas, skirtas pasižiūrėti pro stiklą Seimo Konstitucijos salėje? Man atrodo, kad straipsnis apie Lietuvos teisės aktų viršenybę tebegalioja? Ar aš ką nors praleidau?

Dėl dvigubos pilietybės – tiek iečių laužymo! Konstitucija čia tiek „šventa“, kad pilietybė be skrupulų atiminėjama Lietuvoje gimusiems, užaugusiems, išsimokslinusiems, su šios šalies kultūra neatsiejamai sutapusiems žmonėms. Bet Konstitucija staiga tampa nebe kliūtis gauti Lietuvos pilietybę žmonėms, savo noru emigravusiems iš Lietuvos prieš Antrąjį pasaulinį karą, laisva valia priėmusiems kitų šalių pilietybes, per tris ar keturias kartas nebeturintiems jokių ryšių su Lietuva, nemokantiems lietuvių kalbos, nepažįstantiems čionykštės kultūros, nežinantiems įstatymų. Keista, tiesa?

Tuo metu perleidžiant įgaliojimus spręsti faktiškai esminius šalies raidą lemiančius parametrus kitiems – kapų tyla! Įdomu bus stebėti, ar prieš ratifikavimą Seime kur nors kas nors išdrįs iškelti klausimą, ar Seimas turi įgaliojimus, nepakeitęs Konstitucijos ir be referendumo, perleisti svetimiesiems tą suvereniteto dalį, kurios reikalauja CETA sutartis? Jeigu be referendumo, kaip aiškina konstitucinės teisės žinovai, negalima pakeisti nuostatos dėl dvigubos pilietybės, tai čia gi daug rimtesnis klausimas!

Kita vertus, toje Konstitucijoje parašyta, kad valstybę kuria tauta, kad valstybė gina šeimą. Kaip „kuria“ ir kaip „gina“ – matome. Pasitelkus valstybės instrumentus šeimos institutas yra tolydžio ardomas ir diskredituojamas, o tauta prie valstybės kūrimo proceso neprileidžiama. Valstybės ištekliais naudojasi siaura interesų grupė, kurios galios, Seimui ratifikavus CETA susitarimą, taps praktiškai nekontroliuojamos.

Šitas įgaliojimus gavusių politikų ir kitų, vadinamųjų „viešųjų asmenų“, tuščiažodžiavimas nepabaigiant tuščiai malti liežuviais apie trečiaeilius reikalus, bet tylint apie likiminius labiausiai varo žmones į neviltiį.

Manau, kad dabar jau net ne ekonominės priežastys gena žmones į emigraciją. Tai jau praeitas etapas. Kaip čia kažkas neseniai pastebėjo „emigracija jau buvo“ – dabar vyksta socialinės bendruomenės dezintegracija, degradacija ir tikriausiai negrįžtama deformacija.

Kadangi akivaizdu: sprendimus priimančiose grandyse nematyti nei pajėgumo suvokti ištikusios socialinės negandos mastą (socialinės atskirties, žmogiškojo kapitalo nuostolių, žmonių nusivylimo ir netikėjimo ateitimi, etc.), nei pajėgumo pateikti adekvačių priemonių planą padėčiai keisti, nei politinės valios ko nors imtis. Visiškas pasidavimas.

Gal todėl ir CETA klausimu – tyla.

Derybų dėl CETA metu visos ES valstybės narės turėjo galimybę pareikalauti nacionalinių išlygų, t.y. išvardyti sritis, kurių nenori atverti liberalizacijai. Skirtingai nei, pvz., Suomija ir net naujokė Bulgarija, Lietuva į nacionalinį sąrašą neįtraukė sveikatos priežiūros, švietimo, vandens tiekimo ir skirstymo, energijos tiekimo, vaistų platinimo, alkoholio platinimo ir kitų jautrių sričių, t.y. atvėrė šias sritis liberalizacijai, dereguliacijai ir privatizacijai.

* * *

Daugiau apie CETA/TTIP skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

Kas žinotina apie CETA, kuri įsigalios jau liepą

Liutauras Stoškus: Kviečiu pasirašyti peticiją prieš TTIP – už piliečių teisių viršenybę prieš korporacijas

Europos Komisijai įteikta daugiau nei milijonas Europos piliečių parašų dėl laisvosios prekybos sutarties tarp ES ir JAV bei Kanados

Daugiau nei 3 mln. Europos piliečių pasisakė prieš ES laisvosios prekybos sutartis su JAV ir Kanada

Aktyvistai perspėja: labiau nei TTIP reikia bijoti TISA

Penktadienį Europos Parlamentas palaimino ES ir JAV derybas dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės susitarimo (TTIP)

„Stop TTIP“ kampanijos tarptautinis seminaras „Ar transatlantinė sutartis išgelbės mus nuo Rusijos?“

Vokietijos visuomenininkai demaskavo korporacijų melą apie TTIP sutartį

Laisvūnas Šopauskas. Lietuvos priešai perima valstybės įstaigas, mokslą ir švietimą?

Atviras laiškas „Lietuvos ryto“ redakcijai: kalbėjimas apie Lietuvos interesus nėra kalbėjimas prieš Ameriką

Vokietija apie JAV ir ES laisvos prekybos sutartį: amerikiečiai siūlo trupinius

Aplinkosaugininkai: naudą iš JAV ir ES prekybos turi gauti žmonės, ne didžiosios korporacijos

Daugiau nei 3 mln. Europos piliečių pasisakė prieš ES laisvosios prekybos sutartis su JAV ir Kanada

Atskleista, kam labiausiai rūpi „prastumti“ naująją transatlantinės prekybos sutartį

Jürgen Maier apie pagrindines grėsmes, kylančias iš Transatlantinės prekybos sutarties

Pasaulinę veiksmo dieną prieš laisvosios prekybos sutartis diskutuota apie šių sutarčių keliamą grėsmę

Pasaulinę veiksmo dieną prieš laisvosios prekybos sutartis – diskusija apie grėsmes, keliamas ES laisvosios prekybos sutarties su JAV

ES Prekybos komisaras bandė nuraminti Europos Parlamento narius, prieštaraujančius TTIP

Pilietinė visuomenė ragina Europos Komisiją išskaidrinti ES ir JAV derybas dėl prekybos sutarties

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Liepa

CETA man skamba kaip ATA viskam, kas gyva, žalia ir teisinga .Fantastiniai siaubo filmai, kur rodomos nuskurusios sučypuotos žmogystos , paklaikusiomis akimis maldaujančios gurkšnelio vandens pajuodusio,išdeginto urbanistinio peizažo fone, tampa realybe…//
Ar galima šitą košmarą nutraukti- galima, jei visuotinio sukilimo metu pavyktų pašalinti „nacionalinius” liberastinius judus su Liuciferio padėjėjais.//

Tarabilda

Bijau, kad šaukštai po pietų. Reikia tikėtis, kad ES, tokia, kokią budavoja liberastai – leftistai – Junckerai su Grybauskaitėm žlugs. Lietuvos administracinis vienetas jau nebepajėgus savo valią pareikšti. Tikėtis lieka iš kitų, tokia tad mūsų situacija.

tie judošiai

dėl pinigų ir jų asmeninio godumo ir savanaudiškumo paaukojo mūsų vaikų sveikatą ir ateitį, išdavė mus

albina

Tai gyvybiškai svarbu,o mūsų TV ir objektyvioji žiniasklaida mėto kaip masalus,kur kas siūbavo palubėj prieš 12 metų,kaip šiukšles rinko kažkokia neva žvaigždė ir t.t.Teisus EP narys B.Ropė:tai Vilnius priiminėja blogesnius sprendimus nei nurodo ES.Tas balsavimas vienbalsiai jau įteisino vaikų ėmimą iš šeimos,nėra statistikos,kiek ir kur dingusių žmonių,žmonės ne valdžia pasitiki,bet Dievo meldžia sustabdyti pražūtingus veiksmus.Gerai,kad byra ta dirbtinė sąjunga,gal spės atsikvošėti nors kas nors Seime.

Jėzusas

Dėl to ir tylima kadangi tai yra nulemta ir tauta čia nieko nepašokinės. O jei šokinės pagasdinsime Rusija ir vėl viskas eis pagal planą.

Lietuvos mentalitetas

dar paauglystės stadijoje.Užsitęsusi paauglystė.Tenka sutikti ir 86 metų senolių paauglystės stadijos ir komunistinės dvasios.Tanki berželių giria.

Liberalai irgi

peraugę paaugliai ir pasėjo Europoje galimai istorijos bėgyje kiek modifikuotą chunveibiniškos dvasios kloną.Anglija susizgribo panašių svieto perėjūnų atsikratyti.Tai daro delikačiai,bet atėjus laikui parodys savo britišką kietumą,su kuo norisi juos nuoširdžiai sveikinti.

Tokia,kokia yra,

Es žlugs.Jei nesugebės išmintingai keistis.Tačiau išmintis žeminama.

Lietuva

gilioje depresijoje ir tai neigia.

Dzeikas

As nematau pagrindo dziaugtis jeigu ES zlugs. Jus galvojate tai yra tas politinis antstatas kuris pajunge Lietuva ir primeta zalingus visuomenei istatymus? Sventas naivumas(nors nelabai sventas.Patriotine tryda nukreipta ne lauk, o i smegenis)! Isivaizduokite hipotetine situacija kai Briuselyje ir kertinese ES valstybese isigali anarchija. Skambina musu abriedukai, tipo ka daryti, kokios instrukcijos – kitam ragelio gale marmaliavimas. Pinigu irgi nebeduoda, ekonominiai rysiai trukineja – Lietuva zugzwang’o situacijoje. Atjunkus nuo ES papo centrine valdzia taip pat sutriks ir…galvojate vietose tada ims kilt patriotines jegos iki tol uzspaustos tironisko ES diktato? Ne, kilt ims kriminalines strukturos pajungsiancios vietine policija (kiek policaju pasipriesino Deimantes grobimui Garliavoje 2012m?) ir kokiose papilviuose, veliau rajonu centruose ir didmiesciuose valdys tos gaujos su vykdanciais ju paliepimus jegos… Skaityti daugiau »

Europa būtų

graži siekiamybė ir tokia turėtų likti su ėjimu link jos,vis tobulesnės.Tačiau ėjimas turi būti natūralus,lėtas,kur kiekvienas turi būti išgirstas.Be jokių dirbtinių projektų ir visažinančių apreiškimų iš viršaus.Kaip tik iniciatyvos turi plaukti iš apačios,iš bendruomenių,kur visi vieni kitus pažįsta,išties pagalbos ranką,naujai atvykusiam patars,kur rasti darbą,apsigyventi,pasitarti…Gaila,kad bendruomenės pavirto į ES pinigų įsisavintojas ir kratosi paprasto žmogaus.Mums kelią jau parodė Kristus.Pasidalinti ir gyventi saikingai,o visa kita turi suktis apie tai.

Tarabilda Džeikui

Pradedi nusibosti su savo demagogija. Apie Junckerą, palyginusį ES valstybes su Ohajo valstija, labai teisingai pasakė Farageas – „totalus ir absoliutus idiotas”. Tamsta daraisi panašus į Junckerą.

Prašalaitis Tarabildai

Tamsta turite galimybę neskaityti Džeiko komentarų jei jie jums nepatinka, o kai kritikuojate nepamirškite savo „kritiką” apart ad hominem užpildyti bent jau kažkokiu turiniu. Nors viduje dažnai nepritariu ponui Džeikui, bet turiu pripažinti, kad ponas Džeikas turi kur kas sveikesnę nuovoką nei daugelis čia komentuojančių pseudopatriotų.
Beje, Junkeras tikrai ne idiotas, būtų gerai jei taip būtų. Kai dėl Faradžo, jis yra politinė menkystėlė gausianti solidžią pensiją iš ES kurios taip uoliai nekenčia, todėl mano įsitikinimu save gerbiančiam žmogui nederėtų cituoti tokią fauną.

Tarabilda Prašalaičiui

O tamsta turite galimybę neskaityti Tarabildos.
Kalbėkime iš esmės. Kai apie Europos „valstijas” nusišnekėdavo Rumpėjus, mūsų URM vadovas Linkevičius atsiprašinėjo, neva senukas nevykusiai išsireiškė. Arba, kad tai jo asmeninė nuomonė. Kai tą patį ima kartoti Baltos knygos autorius, Linkevičius jau tyli. Mums nereikia tokios ES, Džeikai ir Prašalaiti. O jei jūs ginate, turiu pilną teisę vadinti jus idiotais.

Dzeikas

Tarabilda, o kas tave ipareigojo sakyti „mums” vietoje „man”?
Tau reikia vienos Lietuvos, man kitokios ir nereiketu gaubtis teisejo mantija.

m j

siandien per zinias pasake, kad valstieciai pasikelia sau kancialiarines islaidas nuo 800eur iki 1500eur. O kaip jie reke pries rinkimus, kad situ kanceliariniu pinigu visai atsisakys.. pora menesiu pakentejo..ir se tau..
ir priesingai, sauke, kaip mazins mokescius,stai ima juos kelti, pradedant nuo sildymo baigiant GPM !

Kas kas, bet jie mano akyse dabar yra absloliutus lyderiai melagiai is visu kitu melagiu partiju ! Jie mane vemt vercia !

Per tiek metu lietuviai isbande visas partijas ir nepartijas. visi pakliuve i seima parode savo tikraji veida. mano manymu, seimas yra atgyvena , jo Lietuvai nebereikia.
Reikia revoliucijos is pagrindu .

Dzeikai 17:43,

kodėl piktiniesi, kad Tarabilda kalba “mums” vietoje “man” vardu,
kad Tarabildai reikia vienos Lietuvos, o tau – kitokios?
Juk, kaip menamas amerikonas, nesugebantis net klaviatūros lietuviškai susiprogramuoti, JAV išvis būtum pasmerktas būti perlydytas tautų katile.

Klausiu

Kur pasirašyti anticetinę peticiją?

aba

O kodėl turėtų būti kitaip? Jau prieš 2500m.Lao-zi yra pasakęs:”Kas nesipriešina mažai priespaudai,sulaukia didesnės.” Ar mes to nenusipelnėm? Ar kardami visus šunis ant valdžios,skųsdamiesi,verkšlendami,rypaudami,pasieksime,kad padėtis pasikeis?
Ar būsiu neteisus,perfrazuodamas gerb.Valiušaičio išvadą:
„Kadangi akivaizdu:tautoje nematyti nei pajėgumo suvokti ištikusios socialinės negandos mastą (socialinės atskirties, žmogiškojo kapitalo nuostolių, žmonių nusivylimo ir netikėjimo ateitimi, etc.), nei pajėgumo pateikti adekvačių priemonių planą padėčiai keisti, nei politinės valios ko nors imtis. Visiškas pasidavimas.”
Būtų džiugu,kad mano nuomonę kas nors sukritikuotų.

Prašalaitis

Tarabilda, tamstos kvailų komentarų nepasigesiu. Tokių kaubojų prisiklausęs į valias.

Ganėtinai taiklus komentaras, aba. Tautos kaip ir žmonės turi likimus ir mes savąjį suknisome 1992 m. Nors vėliau ir turėjome progų atsitiesti, tačiau jomis nepasinaudojome. Dar ir dabar nevėlu. Bet reikia kilti į kovą, o ne mykti ir verkšlenti kaip veršiams. Mūsų pačių silpnumas yra didžiausia
kliūtis.

Dzeikas

Kaip tipiski bailiai laidome gerkles pries W raide. Nes ponai leidzia parekauti sia tema. I sveikata, parekaukite – po to eikite dirbt lazo. O stai tarstelt , kad siaip zeme mano, o tu ponas busi tiek, kiek man tai naudinga – lietuviui pasidaro silpna kelenuose, virpa bjaurybes. Jis verciau puls kaimyna isdrisusi ta pasakyti.Ziurek ponas duos laisvadieni nuo lazo atsidekodamas arsiam cholopui, o jei pasiseks tai ir atims jo rezi ir jam duos uz „istikimybe ir atsidavima”. Na kai cholopai tokie „patriotai” tai ivedineja nauja prievole – atvesti dukras i dvara „patikrinimui”.O sako, kad gubernatorius is Briuselio taip liepia.Na kas cholopams belieka, keikia gubernatoriu is Briuselio. Balsa pakelsi pries pono isperas dukras „tikrinancius” – gali kupron gauti. Turiu patarima syki… Skaityti daugiau »

Tarabilda

Ateis pavasarėlis, vai lingo lingo ly. Ir GMO gėlytės, žiūrėkit, tuoj pražys. Siūlau susipažinti su šio rytmečio naujiena: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/lietuva-rengiasi-ratifikuoti-es-ir-kanados-laisvosios-prekybos-sutarti.d?id=74435252 Delfi straipsniuky rašoma: Lietuva rengiasi ratifikuoti pernai spalį pasirašytą Europos Sąjungos (ES) ir Kanados laisvosios prekybos sutartį (CETA). Dalia Grybauskaitė© DELFI / Šarūnas Mažeika Užsienio reikalų ministerija (URM) parengė Vyriausybės nutarimo projektą, kuriuo bus prašoma prezidentės Dalios Grybauskaitės pateikti Seimui ratifikuoti minėtą sutartį. Anot ministerijos, susitarimas pagerins sąlygas lietuviškoms prekėms ir paslaugoms patekti į aukšta perkamąja galia pasižyminčią Kanados rinką ir suteiks galimybę Lietuvos įmonėms dalyvauti Kanados viešuosiuose pirkimuose. Susiję straipsniai: Siūloma plėsti turtą ir pajamas privalančių deklaruoti sąrašą (5) D. Trumpas pasisako už abipusiai naudingus prekybos santykius su Kanada (4) Diplomatai teigia, kad susitarimas sudarys sąlygas reikšmingai gerinti prekybos sąlygas,… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Tarabilda, nemokamai imies dvaro tijuno vaidmens? Aiskini cholopams, kad Briuselio gubernatorius susitare su uzjurio shungalviais del laisvos prekybos. Dabar shungalviai privez mums pigaus shieno, ir ponui teks padidinti cholopams laza?
Pasiulyk ponui, kad leistu sekmadieni, iskart po misiu susaukt mitinga, dar karta prakeikti Briuselio gubernatoriu. Jei dar backai arielkos ponas mashna pakratys, ziurek cholopai supras, kad ne pono kalte kad laza jau ir sestadieni reiks eit.

Julius Puras

” Manau, kad dabar jau net ne ekonominės priežastys gena žmones į emigraciją. ” apklausos liudija kad vistik mažos algos veja lietuvius iš Lietuvos.

Dzeikas

Purai, ekonomines priezastys yra ISVESTINES.Pirmines priezastys yra tiesos ir teisingumo ignoravimas. Stai skaitome kriminaline kronika: Zmogus filmavo su mobiliuoju telefonu KET pazeideja, tas izuliai atvirai lauzydamas taisykles ir keldamas gresme kitiems vazinejo su SUV (dzipu). Pazeidejas pamate ir smoge su savo masina i filmavusiojo automobili. Sutik,tai jau patenka i tycini , kriminalini nusikaltima.Ir toks elgesys liudija , kad nusikaltelis turi stipru „stoga” arba „priejimus” teisesaugoje.Dabar bus teismas ir kaip tu to zmogaus vietoje pasijustum, kai GERIAUSIU atveju jis(nusikaltelis) gaus „GRIEZTA” 100e bauda. Na tu remontuokis masina, tebunie, draudimas atlygins, kai atnesi visus islaidu cekiukus ir jie neras prie ko prikibt. Tai cia kai „stogas” nelabai stiprus. O stiprus – tave pati kalta padarys, kaip Deimantes ginejus kad padare. Tai: Tokioj… Skaityti daugiau »

Julius Puras

Ne Dzeikai. Jūsų išvardintos priežastys yra kad žmonės išvykę iš Lietuvos nenori grįžti.

veikėjas, CETA entuziastas

2016 metų lapkričio 17 dieną Gabrielius Landsbergis (anūkas) portale „Lietuvos diena” pasigyrė,
(citata):

„Kas mane pažįsta visi puikiai žino, kad nevartoju alkoholio, nevalgau mėsos, esu vegetaras, o ir mėsos valgyti man neleidžia religija, kadangi esu Jehovos liudytojas.
Buvau doras Romos katalikas, bet prieš metus nors ir kaip žmona Austėja prieštarauja perėjau pas Jehovos liudytojus.
Tai ypač taiki religija, todėl tapau žaliavalgis, maitinuosi tik salotomis, ir visokiomis sriubomis, ir žinoma geriu daug kavos.“
.
Norisi priminti, jog visoje eilėje šalių minėta sekta yra uždrauta kaip destruktyvi ir itin pavojinga visuomenei.
Tuo pačiu šis veikėjas yra turinčios pretenzijų valdyti Lietuvą partijos pirmininkas, prezidentės numylėtinis ir karštas CETA stūmėjas.
Ne veltui žmonės šneka jog koncervų tikslas yra lietuvių tautos išnaikinimas.

Tarabilda veikėjui

Tamstos šaltinis turėtų būti akylai tiriamas VSD. Tikras prorusiškas feikų jaralašas.

Tarabildai

Citata taip pribloškė ir atrodo tokia neįmanoma? Tipo, ruskių feikas?
Deja,deja…

Maloniai prašom nuorodą:

http://ldiena.lt/straipsnis/3852/g-landsbergis-netikekite-situo-propagandiniu-laikrasciu-ir-jame-rasanciais-prorusiskais-apzvalgininkais

Apuokiukas

Taigi ldiena.lt – maskoliškas propagandinis portalas ( kaip ir visokie ekspertai, būkime vieningi ir panašūs ).

apuokui

ne apie maskolišką portalą kalba, o apie sektantą Anūką

Dzeikas

As nezinau ar Anukas jehovistas. Man jis nepatinka, nes yra proteze ir uzima ne savo pastangomis uztarnauta vieta – tai niekaip nesusije su jo religiniais poziuriais. Kitavertus kuo tie jehovistai jums uzkliuvo ir koks kieno reikalas kaip kas Dievui meldziasi??? Beje, ko dera pasimokinti pas jehovistus, tai kad jie NEISMUSINEJA auku kaip katalikiski kunigai. Apeigos ir sakramentai pas juos nemokami. Auku deze stovi nuosaliai padeta, taip kad nebutu matoma.Aukoji taip, kad niekas nematytu kiek aukoji ir ar isvis aukoji. Kataliku kunigai tai vos ne „berniuku” stiliuje ismusineja parapijoniu pinigus a la „aukok, padla!” Rusijoje uzdrausta sekta? O JAV leidziama. pagrindine bustine stovi ant East Side river Bruklino kranto.Ivaziuodamas i Bruklino tilta matai uzrasa „Watch Tower”. Ir gyvena, ir meldizasi Dievui… Skaityti daugiau »

Tarabilda

Tekstas, panašu, Nako rankų darbo paskvilis. Gana žemo lygio. Nors dėl anūko pasaulėžiūros ir religinių įsitikinimų nebūčiau tikras, ar jis krikščionis. Tiesiai šviesiai jo turėtų paklausti bendrapartiečiai Krikščionys – demokratai.

Nakas ir anūko sektantizmas

Lietuvos diena nėra ekspertai.eu leidinys.
Portalo Lietuvos diena straipsnyje-interviu kalbama apie prorusišką portalą.
Joks Nakas to straipsnio nerašė. O apie savo narystę Lietuvos dienos portalui pasisakė pats anūkas.
Kas čia negerai dėl informacijos ir šaltinio?

citatė

„Man atrodo, kad Lietuvos teisės aktų viršenybę tebegalioja? Ar aš ką nors praleidau?”. Praleidot. Skaitėt juk Konstituciją? Daugelis skaitė. Ar pastebėjot, kad I skyrius skiriasi nuo likusių apie valdžios galias. Šitie panašūs į „Mozei padiktuotus”. Jų monotoniškas skaitymas veikia hipnozės principu. Šitaip į pasąmonę įteigiama mintis, kad Kėdainių teisėjai, ir kaukėta kriminalinė policija, ir antstolė su raudonu paltu, ir angelai ekskomisarai ir prokurorai vykdo … „Dievo teisingumą”.
Autoriau, parašyk traktatą apie Teisingumą?
Ką ši sąvoka reiškia aplamai. Ką ji reiškia Lietuvai? Jogaila gavo karūną su sąlyga, kad Lietuva pripažins vergovinės Romos teisę. Ją „vieinintelę” iki šiol dėsto Riomerio dekanai.

Julius Puras

Dar karta pratesent tai žmonės iš Lietuvos išvyksta dėl švelniai tariant mažų atlyginimų tokia tikrovė bet kas atsitinka vėliau. Kas atsimena „kaip gera šalia lietuvių”? Tai būtų prieš šimtą metų tai šiais laikais jau to nėra. Pasaulis pasikeitė į gerąją puse o lietuvei deja į blogą. Mes susvetimėjome pas mus vienas kitam nėra jokios meilės viena pagieža. Ir galiausiai išvyke lietuvei iš Lietuvos atranda gražesni pasauli o Lietuva ir gyvenimą joje prisimena kaip nesibaigianti košmarą. Kalbant apie Radžvilo „katastrofa” kurios negalima nuslėpti tai tai yra katastrofa. Už kurią atsakomybe turi prisiimti taip vadinami Lietuvos humanitarai.

Pur pur purui

O kodėl atsakomybė humanitarams, gal ji Valstybę pasidalino ir nusavino bėdžiai? Gal tie humanitarai kada nors buvo prileisti valstybę valdyti? Žinai, man atrodo, kad tu esi dundukas.

Julius Puras

Taip. Visa tą laika. Visa taip vadinamos nepriklausomybės laikotarpį Lietuvos humanitarai buvo valdžioje. Tik galbūt vieni tiesiogiai kiti netiesiogiai per savo mokinius. Ir dabar jie turi prisiimti visa atsakomybe už tautos supriešinima už visuomenės susvetimėjimą už mela už nesąžiningumus už veidmainyste ir apsimetinėjimus už teisingumo valstybėje nebuvima ir t.t. taip ir ne kitaip už visą tai atsakomybe turi prisiimti Lietuvos humanitarai. Visa ta laika Lietuvos humanitarai prasėdėjo valdiškuose universitetuose nieko neveigdami tik diplomus bedalindami būsimai blogai Lietuvos valdžiai. Blogos Lietuvos valdžios pamainai.

Raigerdas

Čia vienas įdomus veikėjas, CETA entuziastas 2017-04-24 19:41 rašo apie anūką dėl jo religinių įsitikinimų:”Norisi priminti, jog visoje eilėje šalių minėta sekta yra uždrauta kaip destruktyvi ir itin pavojinga visuomenei”. Na uolusis komjaunuoli, prisiminei sovietinius laikus? O gal esi Hitlerio dievintojas? Tai labai tiktum dabar ir prie putinistų, nes putinistai jau trina rankas, kadangi ruošiasi iš Jehovos liudytojuų turtą nusavinti. Štai žmogelis vaikšto, rašinėja šmeižtus-pramanus ir nieko, nors ko jis nusipelnė, tai tikrai kalėjimo. Tai, gal galėtumei įvardinti, kas yra ta sekta? Ar Lietuvos bankas ne sekta? O mūsų VSD ne sekta? O tu pats ar ne sektantas? Jeigu imti katalikybę, tai čia taip pat sekta. Pirmiausia, dėl celebato, antra, dėl to Kristaus kūno valgymo ir dėl kraujo gėrimo. O… Skaityti daugiau »

Jadzė Purui

Ak tu nevalyva kiaule prieš Lietruvos valdžią ten iš Amerikos burnoji, sutrauka.
Kas nepatinka, bezdalų maiše. Žinom tokius iš toli mokyt. Pamėgink tik sugrįžt, skersamyži. Pagausim, kiaušus nurausim Rotušės aikštėj visų džiaugsmui.
Ką tu gero, suski, Lietuvai padarei. Spjaudaisi kaip kupranugaris kiškio šūdais.Nu palauk, sutrauka. Iškapstysim tave iš po žemių ir Amerikoj, jei čia nesurasim. Matai jam mūsų šviesuomenė subingalviui užkliuvo tamsuolių tamsuoliui, kuris sakinio be penkių klaidų neparašo.
Nu palauk, kantrybė turi ribas.

Julius Puras

Man atrodo kad vistik jūsų Jadze rankos per trumpos.
Kas dėl „mūsų šviesuomenės” tai jūs ją geriausiai ir reprezentuojate dabar.

Al.

Rašinys LD, Nako jis ar kieno, man atrodo gan šmaikštus, gerai atspindinis visos šitos broilerių kartos dvasinį lygį. Aišku, kad Anūkas joks ne jehovistas. Manau, kad dar blogiau – neokomunistas, įsivaizduojantis save liberalu.

Raigerdas>Nakas ir anūko sektantizmas

Kokia yra Lietuvos išmintis, kuri išskyrė Lietuvą iš kitų valstybių ir tuo pačiu aplenkė jas šimtmečiais – TAI TOLERANCIJA ĮVAIRIOMS RELIGIJOMS, KURIOS BUVO LDK TERITORIJOJE. Kas atsitiko dabar? Įsivyravus katalikybei, prasidėjo neapykanta ir dantų griežimas kitų religijų atžvilgiu. Reiškia, Lietuva tiek degradavo, kad nugarmėjo iki viduramžiško požiūrio į kitas religijas net ne Lietuvoje, o Europoje. Reiškia katalikybė yra artima neapykantai, kuri buvo pateisinama ir Hitlerio laikais. Tarp kitko, etninis valymas prasidėjo ir nuo JEHOVISTŲ SUNAIKINIMO. Jehovistai maišo dabar ir putinistams ir Rusijos Provoslavų cerkvei. Tai apie kokį Dievą jūs čia kalbate, patys būdami laukiniai. Štai faktai iš Vokietijos: „Galiausiai tebūnie pacituotas dar vienas dokumentas, kuris vis dėlto iš tikrųjų buvo slaptas, vadinamasis fiurerio siūlymo projektas, 1943.8.14 įvykusio posėdžio pranešimas apie… Skaityti daugiau »

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top