Vidmantas Valiušaitis. Melagingai eskaluojama „žydšaudžių“ tema – tik dėl neišmanymo ar…?

Veidaknygė

Kaip veikia Lietuvos valstybė, man vis dėlto mįslė. Ką vienos įstaigos stato, kitos čia pat griauna.

Visiškai akivaizdu, kad Lietuvos nedraugai atrado silpną mūsų politikų vietą – istorijos neišmanymą. Dar Jonas Basanavičius, kurį tokios pat trumpos atminties visuomenės veikėja paskelbė „nebeaktualiu“, „Aušroje“ įspėjo: žmonės, nežinantys savo istorijos, visuomet lieka vaikai.

Tad mūsų politikai, diplomatai ir krūpčioja, tūpčioja bei atsiprašinėja nuo kiekvieno nusikosėjimo, kuris reikšmingai pasiunčiamas jų adresu. Nes nežino faktų, nesupranta istorinio konteksto, todėl daro klaidas.

Štai VSD apdairiai įspėja apie lemtingas pasekmes, kurias gali sukelti melagingai eskaluojama „žydšaudžių“ tema (ČIA). O tuo metu Lietuvos ambasada Baltarusijoje maloningai suteikia tribūną Rūtai Vanagaitei (ČIA) kalbėti visiškus niekus ir faktiškai kenkti Lietuvai tokiu mastu, kokiu nepajėgia pakenkti nei Aleksandras Diukovas, nei Efraimas Zurofas.

Šita pseudoistorikė rusakalbėje žiniasklaidoje nusišnekėjo iki tokio laipsnio, kad paskelbė, jog Lietuva „valstybiniu mastu dalyvavo holokauste“ (ČIA), kad čia visi tyli, bijo kalbėti apie holokaustą, nes Putino „prigąsdinti“, jis, girdi, visus „žydšaudžių palikuonis“ laiko „ant trumpo pavadžio“, tad čia niekas ir nedrįsta prasižioti, kad nebūtų „demaskuoti“ (ČIA).

Pilnas internetas ponios Vanagaitės svaičiojimų rusų kalba, visiškai klaidingai aiškinančių Lietuvos istoriją, darančių konkrečią žalą Lietuvai. Bet svarbiausia, kad tie aiškinimai neturi nieko bendra su istorine tiesa, nes visiškai nutylima kita medalio pusė. Esu ne kartą apie tai rašęs, bet čia kaip žirniai į sieną.

Kuo skiriasi A. Diukovo rašliava nuo R. Vanagaitės? Galbūt tik tuo, kad A. Diukovas kai kuriais atžvilgiais yra šiek tiek nuosaikesnis, o VSD jo neįsileidžia į Lietuvą. Tuo metu R. Vanagaitei tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – raudonas kilimas: milžiniška reklama ir Lietuvos diplomatinio korpuso asistavimas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rot front

O kas pas mus vadovauja diplomatijos paradui?
Matrioška!
KGB fabriko kailialupė daro viską, kad Lietuva būtų sunaikinta ne tik gyvenime, bet ir istorijoje.
Tebūnie prakeikti debilai buratinai balsavę už kolaborantę ir agentę.

nabagėlius žydelius KGB išnaudoja

nesvarbu, kad tiek žydeliai, tiek žydšaudžiai kartu darbavosi KGB naikindami lietuvius.
dabar likusius žydelius KGB išnaudoja sukeldami antisemitinę bangą.
—-
na o URM (kaip ir TM) – tai KGBistų irštva.

ruta

..kam naudinga skleisti dezinformacija apie istorijos ivykius , tuo paciu smeiziant Lietuva ?Kam naudinga , kad musu Tauta jaustu kolektyvine atsakomybe ? Kam butu naudinga priversti mumis issipirkti ‘nuodemes’ ?

Pseudoistorikei - atimti Lietuvos pilietybę

Laurynas Kasčiūnas kreipėsi į vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną dėl Lietuvos pilietybės panaikinimo asmenims, dalyvavusiems kovos veiksmuose Rytų Ukrainoje Rusijos remiamų separatistų pusėje. Bet Rūta Vanagaitė jau padarė daugiau žalos Lietuvos valstybei, nei L.K. minimi Ukrainos separatistų pusėje kovojantys Lietuvos piliečiai kartu sudėjus. Už istorijos klastojimą ir melą, nuolatinį viešą Lietuvos šmeižimą, už nacionalinių interesų išdavystę save gerbianti valstybė „vanagaitėms” bent pilietybę panaikintų tuoj pat. Antraip, kam skirti tokius didžiulius (ir taip skurstančių) mūsų visų pinigus NACIONALINIAM saugumui? Juodi darbai, akivaizdžiai antivalstybinė veikla pirmiausiai privalo būti viešinami. Vidmantas tik užsimena, nurodo šaltinius, bet reiktų išsamesnio straipsnio, viešų debatų apie sąmoningas valstybę žudančias strategijas, jų įgyvendintojus. Tai gyvybinis tautos išlikimo klausimas. Tokio pobūdžio politinės destrukcijos retai būna atsitiktinės, tiesiog kvailių ar… Skaityti daugiau »

Taip

palikti negalima! Kvailumas užkrečiamas, o vaistų nėra. Užtat kvailintojų į valias. 1509 pasirodė „Pagiriamasis žodis kvailybei”. Žmonės skaitė juokėsi, o po to sakė: taip palikti negalima! Tada katalikas vienuolis berods M.Liuteris paskelbė „95 Bažyčios melagystes”. To užteko. Europa sujudo, o šiaurinė kontinento dalis atsiskyrė nuo „Dievo vietininko”. Laikas skelbti „ES elito melagystes”. Laikas įvardinti vagis ir eliminuoti juos iš žemyno. Pradžiai iš Britanijos ir iš šiaurinės Europos. Kiti tokio žingsnio nedarys. Genai ne tie.

Ką daryti tiems žmonėms

ir jų palikuonims,tiems žmonėms,kuriuos vokiečiai išsivarė iš namų,jauniems vaikinams.O paskui juos perėmė ir rusai ir išsivarė į frontą.Kaip jiems reikėjo elgtis?Patarkit ,kad ir po laiko.Ėjo klasių kova,pasaulėžiūrų kova,kuri tęsiasi ir dabar.Materialistnė pasaulėžiūra užvaldo pasaulį ir žudo žmones kiekvieną dieną tyliai,rafinuotai.

per LRT

dingsta diskusijos ,bet prasidėjo įdomi propaganda.Šiandien po 12-tos valandos žinių išniro kažkoks keistas intarpas apie knygą Orvelo „Gyvulių ūkis”,prieš ta paminint Trumpo pavardę…Kas čia: veikimas į pasąmonę,psichologinės inžinerijos…Juk visi žinom,ar diktatūra,ar anarchija veda į „gyvulių ūkį”Taip,Hitleris šalį pavertė gyvulių ūkiu,bet ir ši nežabota sekso kultūra ,vadinamoji vakarietiška laisvė,kurią , reiktų surprasti, LRT pristato,kaip etaloną,taip pat privedė iki sugyvulėjimo ir dar baisiau.Ir tai jie vadina laisve,nuogalių laisve?Kai nyksta kultūra,saviaukla,savitvarda,-na,visos geriausios ledi ir džentelmenų savybės…Anglija laiminga ,pabėgusi iš šio „gyvulių ūkio”.Ir po jos kažin ar neseks Prancūzija?

$+$

Ne nuo Vanagaitės reikia pradėti.
A. Brazauskas nuvykęs į Izraelį, lietuvių tautos vardu atsiprašė už masines žudynes. Tada reikėjo rodyti savo sąmoningumą. Bet nerodėte. Davėte žalia šviesą įvairioms spekuliacijoms.
<>
O dėl Vanagaitės nėra ko stebėtis. Tai kerštas. Po R. Pakso nuvertimo jai visos durys uždarytos. Degeneratai neatleidžia už priešų rėmimą.

Gal Šnobelaitė KGB agentė?

Gal ją Putka laiko pakabinęs?

ūkininks

tiek TSRS gyvulių ūkis tiek ES gyvulių ūkis

gerai pastebėta

Norėtųsi sulaukti VSD reakcijos ir komentaro apie tai. Nes likusieji beišsivaiktančios Lietuvos čiabuviai nuo tokių visų dviprasmybių tiesiog sargdinami šizofrenija. Paskui prasideda alkoholizmai, narkomanijos, savižudybės, kritęs darbo našumas, visuomenės abejingumas. Viskas prasideda nuo tokių dalykų. O pavojingiausia, kad tokia informacija yra orientuota į aktyvią ir pilietiškąją visuomenės dalį. Visokių bambalinių ir budulių ji neveikia ir veikti negali. VSD privalo šioje vietoje sudėti visus taškus, nes kiekviena diena delsimo daro didelę žalą.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top