Vidmantas Valiušaitis.Vienas „mūsiškis“ kūjininkas, panašu, padarė proveržį

Vienas „mūsiškis“ kūjininkas, panašu, padarė proveržį šioje srityje, kaip sakoma, „pagavo kampą“, atliepė „laiko dvasią“.

Amerika dabar jau eina mums tik iš paskos…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DDD

5-kolonininkų S. Tomo-Juraičio ir 6-kolonininkų (ALF, LRT ir milžiniško kiekio šimašių-ivaškevičių) bendra veikla gerai koordinuojama iš ALF ir Antifos finansuotojų štabo. Natūralu, kad koordinuojama globaliu lygiu. Priešingu atveju vadybą tektų įvertinti kaip silpną.

Valiušaiti,

Fašistas yra fašistas, o žmogžudys yra žmogžudys, o jų išteisinti – negalima ir nereikia….

to Valiušaiti

Žinok, kad Jagoda yra Jagoda su Kaganovičiumi arba Naftaly Frenkeliu. Trockis irgi yra Trockis.

Prašalietis

Gorbačiovinės perestroikos pagimdytiems „tautiniams patriotams” ir jų pasekėjams laikas būtų išsipagiriot, tuomet jie pamatytų, kad „tautiniai kūjininkai ir pjautuvininkai” proveržį padarė dar gorbačiovinės perestroikinės eros pabaigoje. Ir jau 30 metų, kai jie vienus paminklus sėkmingai verčia, kitus neša į Grūto parką, kitus(P.Cvirkos) ruošiasi griauti. Kad išsivaikščiojančiai Tautai nesusidarytų paminklų”stygius”, lansberginio durnių laivo vairuojančios įgulos naujus paminklus stato, kaulų po naujais paminklais „patriotiniai specai” kažkiek surado, kitiems būsimiems paminklams šiandienos „tautiniai patriotai” tinkamų kaulų dar „patriotiškai”ieško, ir pagal „tautinių patriotinių specų” aptinkamus dar „negirdėtus nematytus istorinius šaltinius”, kaulų po naujais paminklais bus priieškota tiek, kiek jų naujiems paminklams prireiks… Taip kad Amerika „paminklėkūros srityje” jau seniai eina mums tik iš paskos, ir ne tik mums, bet ir ukrainiečiams, rusams ir t.t.

hmmm

cia tik pokstas. musiskis kujininkas tik atveze i Lietuva tai, kas ten vyksta jau ne vienrius metus. tik tiek, kad tas provokatorius buvo iveztinis, o dabar Lietuvoje ir vietiniu chunveibinu gretas sekmingai augina

cha cha

S.Tomas, garsusis kūjininkas, vis dar kartu su superpatriotu Z. Vaišvila vienoje chebroje ?

Prašalieti,

o pačio „Stribų laivas” ką darė? Kaip vykdė Kaganovičiaus svajones?

Prašalietis

Prašalieti, 2020-06-12 16:39
Beretinis bičiuli, visi, net ir ne patriotiniai jaunikliai mokyklose mokosi ką darė ir kaip vykdė Kaganovičiaus svajones tautinis „Stribų laivas” pokario metais, kaip jis vaikėsi po Lietuvos miškelius žydšaudžius, buvusius policajus ir kitokius nuotykių ieškotojus. Visi žino kuo viskas baigėsi. O tu lyg tai ir ne eilinis „patriotas” ir tikrai ne koks „tautinis” idiotas. Nepatriotiška yra kelti tokius variotinius klausimus ir pasirodyti „patriotiniu”, lietuviškų pergalingų pokario kovų nežinančiu beretkę užsidėjusiu vatiniu lochu…

Prašalieti,

kuo pačiam neįtinka mano močiutės numegzta beretė? Ji gi ne „Budionovka”, tiesa? O vokietašaudžių bombonešių ir „istrebitelių” čia, Lietuvoje, niekas nesivaikė? Kodėl? Kodėl niekas nesustabdė nei vieno bombonešio, ką? Kodėl niekas nestabdė prof.F.Lindemann’o plano naikinti civilius gyventojus, ypač darbo klasės? Patiko juos deginti gyvus, ane?

O lochai, ką?

Ne žmonės? Jie beteisiai ir jų gyvybės nesvarbios, ane? Esi dvigubų standartų maniakeris arba norintis pasirodyti aršiu kolonistu arba tankisto anūku, atspėjau? O jei ne – tai esmės nekeičia, suprask. Nežinai, kad Stalino Rusija, pasivadinusi Sovietija, užvaldyta ko, čia įžengė 1940 metais ir pirmoji pradėjo šaudyti – tapo lietuviašaude. Jums taip patinka tie, kurie pirmieji, tiesa?

Dėl "Fašistas yra fašistas"

išeina taip pat, kaip ir Stalinas yra Stalinas, ir jo sąjungininkai kas jau tokie vien pagal BK? Ne tik pagal to meto Hagos ir Ženevos konvencijas. Lietuvoje nebuvo Fašistų partijos, nebemedžiok runkeliokų taip. Italijoje buvo – į juos ir kreipkis. Lietuvoje fašistų nebuvo.

Kis

padriki komentarai,kiekvienas turi savo frajerius?Kas kam patinka,tas tam ir tinka.Is kazkur atskrido mintis,o kas buvo tas anuo metu isgarsejes Eichmanas,kuris sitaip nekente kitos tautos pilieciu?Nors pagal pavarde tikrai ne vokietis,o tuo labiau lietuvis.Daznai susimastau,kad ne tautoje bedos,bedos kyla is zmogiskos esmes.Atsiranda parazitas ir beda,jeigu jis dar ir iskeliamas i padanges ar bent iki signataru balkonelio?Gal apsidairykime aplinkui,o Jav manau pati susitvarkis.

stasys

Gal tam Bostonui reikia naujo mero ? Taip suderintai darbuotis,.. vieni su „kuvalda” kiti užnugariu gali tik mūsų sostinės mero komanda. Tai kad vis dar stovi „sudarkytas „paminklas rodo Bostono miesto merijos prastus logistikos pagrindus .Va R.Šimašius pakelia mobilka vidurnaktį o Grinda jau 4- ta ryto dunda atidundą ištaisyti problemą . Ko pas mus tikrai trūksta tu ‘Vaido Vds’ teisėju su specialiais įgaliojimais ? anie tikrai butu priverte gatves šluoti St.Toma ir visą ekspertai.eu sabutilniku komanda .

Raudonai rudi 'vaivorykštiniai emancipatoriai',

sekdami Šarikovu, su kūjais ir pjautuvais jau ėmė būriuotis prie skautų įkūrėjo Roberto Baden-Powello statulos (Britain, Pool Quay). Vadinasi, jei ‘Šv. Jurgio-Milžino’ garbintojai nebus teisėtai ir teisingai, laiku ir tvirtai sudrausminti, nuoseklūs būdami, puls krikščionis ir Bažnyčią. Tai, kad prieš tai ar po to nuo žemės paviršiaus būtina nušluoti Vašingtoną, antifinių kūjininkų-pjautuvininkų nėr net kaip klausti, jei nori likt gyvas, kadangi Jurgis (o likimo ironija!) Vašingtonas irgi buvo vergvaldys! ******************************************************************** P.S. Tik ’emancipuotam’ jaunimui: komunizmas – tik kai kiekvienam būtų pagal POREIKIUS, NE PAGAL DARBĄ(!), kaip tariamai buvo socializme. Gi kapitalizme išvis, pgl. raudonai rudus vaivorykštinius ’emancipatorius’, net ir šito nebuvo, kadangi išnaudotojai kapitalistai, kaip erkės, parazituodami čiulpė kitų kraują, kad galėtų, kaip klasė, daugintis. Supratote, kodėl Antifos vėliavoje ir… Skaityti daugiau »

to Raudonai rudi

O jų sąjungininkai ir kreditoriai, ypač raudonųjų, kas jau tokie, a, docente?

Ekspertas

Juk kai verčiami paminklai reiškia kažkas tai vyksta, čia ne šiaip sau vandalizmas. Bet kokia visuomenė yra sukonstruota ant legendų ir stabų. Kai perkonstruojama visuomenė jau iš anksto yra keičiamos paradigmos, o minios dundukams leidžiama griauti paminklus, sukuriant miniai regimybę, kad ji pati kuria savo įstoriją. Toli eiti nereikia – leninus nugriauti sugebėjome, o į jų vietą nelabai ką turime statyti. Vieni traukia veikėjus iš tarpukario, kiti pasilgo Peterburge ugdytų masonijos tarnų, dar kiti nori arklio, o dar ketvirti nori simbolizuoti seksualinius iškrypelius ar šiaip garbinti liuciferį. Susitarti nepavyks iki tol kol nenuspręs šeimininkas.
O JAV verčiami konfederatai – ar žinote ką tai reiškia? Tai va…

ah1

kai verčiami paminklai keičiasi tvarka.

Ramiros

…. tai, gal, vietoje to Kolumbo, pastatys paminklą naujam Amerikos „didvyriui” , – Black Floydui ? Amžiną Atilsį Jam !

Dėl Fašisto

Bet žmogžudys ir yra žmogžudys.Jų ir dabar Lietuvoje yra.

Vidmantas Valiušaitis.Vienas „mūsiškis“ kūjininkas, panašu, padarė proveržį

Vienas „mūsiškis“ kūjininkas, panašu, padarė proveržį šioje srityje, kaip sakoma, „pagavo kampą“, atliepė „laiko dvasią“.
Amerika dabar jau eina mums tik iš paskos…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top