Vieniems tylint, kalba kiti… Iš pareigų atleistas VMI vadovas Dainoras Bradauskas: „Aš neatlikau jokių veiksmų nė vienos grupės naudai“

Žiniasklaidos tyla dėl Dainoro Bradausko atleidimo iš Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pareigų ne mažiau iškalbinga nei jo paties šnekos (ČIA). Dėmesio niekaip nesulaukiantis D. Bradauskas dėsto savo versiją: „Aš nepadariau nieko neteisėto“.

* * *

Alia Zinkuvienė | vakarozinios.lt

Kodėl atleistas Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovas Dainoras Bradauskas?
„Vakaro žinios“ šiandien spausdina pokalbį su pačiu skandalo „kaltininku“.

Nesitikėjote būti taip greitai atleistas?

Situacija iš tikrųjų labai įdomi ir man pačiam. Nuo pat pradžių šito sukelto skandalo. Sausio 4 d. vakare aš iš viešosios erdvės sužinojau, kad neva esu nušalintas nuo pareigų ir būsiu atleistas. Tokią išankstinę nuomonę formavo mano vadovai, kai kurie politikai. O paprastai teisinė procedūra yra tokia: jeigu kažkokio asmens atžvilgiu pradedamas tarnybinio nusižengimo tyrimas, tai asmuo yra informuojamas.

Penktadienį vėl tik iš viešosios erdvės išgirdau, kad esu atleidžiamas, – man nebuvo įteiktos jokios oficialios tyrimo išvados, jokie dokumentai. Tai man kyla klausimas, ar šis procesas yra teisinis, ar jis turi kažkokį politinį atspalvį. Tai viena. Kitas dalykas – aš nepadariau nieko neteisėto, jaučiuosi visiškai teisus ir savo tiesą dabar jau ginsiu teisinėmis priemonėmis.

Esate kaltinamas nutekinęs tarnybinę informaciją…

Nenutekinau aš jokios informacijos, neperdavinėjau jokių dokumentų. Jeigu būčiau padaręs kažkokią žalą ar kažkokį nusikaltimą, nusižengimą, man atrodo, šiandien jau prieš jus nebesėdėčiau.

Kodėl su Raimondu Kurlianskiu susitikinėjote sistemingai darbo metu ne darbo vietoje?

Visų pirma jokios sistemos, kaip teigiama, nebuvo. Aš pamenu tik du susitikimus. Jie vyko seniai ir ne kažkur rūsyje ar miške, paslapčia nuo visų. Kiek pamenu, buvome susitikę ir miesto centre, kavinėje priešais Arkikatedrą, kur yra stikliniai langai. Susitikimai vyko viešoje vietoje, pakankamai skaidriai, mano galva, ir aš nematau čia nieko bloga. Manęs su R.Kurlianskiu nesieja nei bičiulystės ryšiai, nei dar kokie nors. Tuo metu jis atstovavo vienai iš didžiausių ir įtakingiausių žiniasklaidos grupių, todėl su juo ir susitikinėjau. Lygiai taip, kaip ir su kitų žiniasklaidos priemonių vadovais, nes mano darbas toks ir yra – susitikinėti su įvairių asocijuotų grupių atstovais, su žiniasklaidos vadovais ir t.t. Tačiau dar kartą kartoju: aš nenutekinau jokios tarnybinės informacijos, kuri vienaip ar kitaip pakenkė mūsų vykdomiems tyrimams. Ir tuo metu jokie tyrimai dėl „MG Baltic“ nevyko, galiu užtikrinti. Nes, jeigu būtų vykę, žinoma, mano požiūris būtų buvęs visai kitoks.

Bet komisija jūsų paaiškinimais nepatikėjo, o pokalbių išklotinės rodo, kad buvo vartoti necenzūriniai žodžiai, taip pat ir apie valstybės vadovus?

Straipsnio tęsinį skaitykite portale respublika.lt.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kodėl?

Kodėl tyli socdemai? Gal būtų laikas pradėti domėtis „MG Baltic“ vadovu ir uždrausti šiai kompanijai užsiimti šmeižtu kitų įmonių darbuotojų.?

sda

Geriausias teiginys – „Labai gerbiu ministrą Šapoką” 🙂

ruta

..o , Dieve , nejau ant Grybauskaites kokia tiesa pasake .., tada taip , uztenka tik zodziu ir karjerai amen ..

Todel

ir atleido.Matomai reikalingas toks,kuris atliks veiksmus, tam tikros grupes naudai.Kas ir kam cia neaisku?

ne tuos užkabino

čia Lietuva, čia kgbistai-pedofilai viską valdo.

Kyla mintis,kad ši vyriausybė ir šio

seimo dauguma nieko gero daugiau nenuveiks,nes pradėjo ne nuo biurokratų mažinimo,o nuo universitetų uždarinėjimo.Laukia dar bent 200000 žmonių emigracija per ateinačius 4 metus.

Kylančiai minčiai

Nuleisk ir nusileis.

wqwq

Sharapova routed michael kors uk Silvia Soler-Espinosa hermes 6-2, 6-1 in new balance the first match, michael kors outlet while browns jerseys Kuznetsova christian louboutin shoes downed Carla brooklyn nets jerseys Suarez Navarro salomon schuhe 6-3, hollister clothing 6-1. After oakley vault an early exchange michael kors of nike shoes breaks, michael kors Sharapova won four calvin klein underwear consecutive jets jerseys games air jordan shoes in the first ralph lauren set memphis grizzlies jersey and four iphone 5s cases more cheap ray ban in burberry outlet the air max 2015 second. She oakley closed the http://www.tommyhilfiger.nl match portland trail blazers jersey on her first match point with nike roshe a forehand that mcm backpack Fed Cup debutante polo ralph… Skaityti daugiau »

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top