Vienybės su Ukraina diena

Kaip jau skelbėme, liepos 27 dieną Vilniaus Švenčiausiosios Trejybės Graikų apeigų katalikų bažnyčioje buvo meldžiamasi už taiką Ukrainoje ir visus žuvusius už Laisvę. Šv. mišias laikė Švč. Trejybės bažnyčios kunigas Vikentijus Vasylis Janickis. Įvyko ir paramos Ukrainai koncertas, kurio metu surinktos lėšos buvo skirtos humanitarinei pagalbai Ukrainos kariuomenei.

Tiesos.lt siūlo Aikštės TV filmuotą medžiagą iš paramos Ukrainai koncerto, kuriame dalyvavo ukrainiečiai poetė, Maidano himno „Niekada mes nebūsime broliais“ autorė Anastasija Dmytruk ir Romanas Koliada, grupės „TaRuta“ klavišininkas, kanadietis Mickey Michaelas, lietuvis saksofonistas Petras Vyšniauskas.

Filmo autorė – Aušra Gabalytė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
48 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

„buvo skirtos humanitarinei pagalbai Ukrainos kariuomenei.”

Pagalba skirta, kad žudytų civilius gyventojus.

"Taigiui"

Neplatink čia „rusiško kiaulių maro”. Jukš iš „Tie-SOS”, jukš!.. 😉

Beta Taigiui

„А впереди будут женщины и дети… И посмотрим как они будут в них стрелять…” Vladimiras Vladimirovičius Putinas.

Mulanas Redinas

Kada pasaulis supras, kad Ukrainos didvyriai šiandien narsiai kovoja ir žūsta gindami visą Europą nuo Moskovijos Ordos? Ukrainai pasaulis liks dėkingas dėl to, kad Kremliaus agonija ne už kalnų. Vietoj Eurazijos imperijos rusas turės tenkintis Moskovijos Uluso statusu Didžiajame Kazanės Chanate , kuris gal būt sudarys federaciją su Jugros Chanatu Urale ir Didžiąja Jakutų Sachos Respublika (Kinijos protektoratu).

Irena to Taigi

Iš kur tokia neapykanta laisvės siekiančiai ukrainiečių tautai ir meilė kagėbistinei Putino imperijai?

Gal jūsų tėvelis buvo JE Prezidentės tėvelio bendradarbis?

Jonas-> Irenai

Jūs teisi. Vata paveldima. Taigio tėvukas prisiprašė, kad jam nutarkuotų pasturgalį, tai matyt, ir išsigimėlis sūnelis svajoja apie tai.

Kovų balansas

Ukraina netenka geriausių savo sūnų, o Moskovija atsikrato didžiausių savo padugnių. Liūdna.

Taigi Irenai

Iš kur tokia neapykanta šiuolaikinei Rusijai, kuri nekalta dėl Stalino nusikaltimų. Neapykantą ukrainiečiams jaučia tie, kurie pritaria jų idiotizmams, kurie nori gero Ukrainai ir ukrainiečiams, tai nepritaria tam, ką jie daro jau pusmetį.

"Už Jūsų ir mūsų laisvę!"

Tauta, užauginusi tokius sūnus ir dukteris, negali nelaimėti.

Ačiū

Gera buvo padalyvauti šviesiam renginį su šviesiais žmonėmis.. Dieviška muzika (man asmeniškai nuo 1:00:45 iki 1:03:30)… Ačiū už įrašą.

Juozapas ---pašlemėkui iš taigos

Taigis, taigis kaipgis. Ei, tu pasmirdęs ruskio autkojo šmote – nuo kada viduramžiškai tamsi, atsilikusi ir brutali ruskijos orda yra „šiuolaikinė”? Putleris turi brangų mobiliaką ir mygtuką galintį dulkėmis paleisti pusę pasaulio? Jo, tavo caras yra modernus. Kaip bezdžionė su granata letenoje. Ir žinoma jūsų kacapiška padermė anei kiek nekalta dėl Stalino nusikaltimų. Suprantama, dėdė Josifas pats pasikinkęs kaip burliokas vežė „nekondicinius” į sibirus, pats Džiugašvilis, asmeniškai lupo suimtiesiems nagus ir pats kiekvienam įsūdė po kontrolinę kulką į pakaušį. Jis vienas viską padarė. Jūs, maskoliai švarutėliai, jūs tikrai „ne prie ko”. (Hmmm, kažkur girdėta). Žinoma jūs tik WW2 patys laimėjot. Jūs apsikabinėjate kaip aborigenai dryžuotomis juostelėmis ir švenčiat pobiedas. Nes jūs, didieji ir neprilygstami. Ant jūsų negali kristi nuodėmės prakeiksmas,… Skaityti daugiau »

Danguole Tubutiene

Vilties ir Tikejimo Varpai. Laisvas zmogus kuria nuostabius dalykus, o laisve mylinti tauta – didingus. Sibiro tremtiniai pasakojo, kad stipriausi tikejimu, dvasia ir dainingiausi buvo lietuviai ir ukrainieciai. Gal, kad ju buvo daugiausia. Ir tyliais vakarais ju paeiliui dainuojamos dainos sklisdavo toli po taiga. Uz jusu ir musu laisve ir telaimina mus Dievas.

mikalda 2015 07 26

slaptai.lt/index.php/gyvenimo-skandalai/8296-viktoras-suvorovas-putino-rezimas-kris-po-metu/

Al.

Neprakeikit rusų galutinai. Dorieji rusai yra mūsų viltis, kad plėšriesiems sutrukdyt sukelti pasaulinį karą. Ir gali būti, kad turėsim priimti jų bėglius, kurie nenorės eiti žudyti savo brolių. Be to ir ukrainiečiai yra rusai. Tiksliau, būtent jie ir yra rusai.

a.illarionov

http://aillarionov.livejournal.com/ Александр Скобов, 25 июля: …вопрос о виновниках гибели лайнера действительно абсолютно пуст – ответ на него лежит на поверхности у всех на виду. Сбил пассажирский борт лично Владимир Владимирович Путин. Самопровозглашенный президент „каруселей”, вбросов, виртуальных участков и переписанных протоколов. Именно он навел ракету на цель и нажал кнопку. Он сделал это тогда, когда направил в Совет Федерации запрос о согласии на использование российских войск в Украине „для защиты русского населения”. А каждый из почтенных сенаторов, с энтузиазмом давших это согласие, – соучастник и военный преступник… Ракета, запущенная Путиным в соавторстве с Советом Федерации, продолжает свой полет и продолжает убивать. И если Запад не собьет эту ракету, взяв под прямую военную защиту Украину, ракета и дальше будет продолжать свой смертоносный… Skaityti daugiau »

Juozapui

Ne veltui tavęs atsikratė ekspertų komentatoriai…bloga tavo aura-daug neapykantos turi, kurią skleidi aplinkiniams.
Neapykanta kyla dėl kelių žmogaus mąstymo savybių, tokių kaip pasirinkimas kaltinti kitus žmones dėl savo nesėkmių, bandymas apsaugoti savigarbą, atsikratyti savo baimių („naikinant kitus blogiečius“), neobjektyvus tikrovės vertinimas. Priežastys tavyje žmogau Juozapai, laikas suprasti.
Neapykanta- smurto pradinis etapas, o Lietuvai to šiandien tikrai nereikia…

Algis

Su kuo vienybė? Gal su naciais, užgrobusiais smurto keliu valdžią, tais kurie degino bendrapiliečius Odesoje, šaudo į juos balistinėmis raketomis, apmėto fosforo bombomis? Gal su fašistai, kurie šokinėja ir rėkia „kto neskače tot moskal”, ar „moskoliaku na hiliaku”, „moskolej na nožy”?
Manau, kad Lietuvai ir lietuviams ne pakeliui su Ukrainos naciais ir fašistais.

Juozapas ---"susirūpinusiam" ... melagėliui 6:16

Pasistengei. Ir nepatingėjai dėl tokio reikalo švintant keltis. Ačiū už rūpestėlį. Neblogai padirbėjai. Viskas pagal Kontoros tradicijų kanonus, taip kaip jus ir moko. Viena bėda: kiek apsikvailinai besistengdamas. Matai, rūpestingasai – apsilapošinai mažumėlę. Pačiame pirmame sakinyje parašei akivaizdžią melagystę – atseit „Juozapo” kažkas kažkur atsikratė. Ką dabar darysi taip pigiai apsijuokęs? Gal iš kojos piršto iščiulpsi kokius „faktus”? Jeigu jau dediesi interneto pievų psichologu, savo daktarystę neturėtum menkinti tokiais banaliais slidinėjimais. Juk tu puikiai žinai, KODĖL tiek „Juozapas” tiek visa eilė kitų patyrusių komentatorių nebesilanko ekspertuosna. Padorūs žmonės nenori purvintis puterastų projekte. Tačiau, kadangi tamstelė turi stiprų imunitetą nuo tokių anachronistinių susirgimų, kaip pPadorumas, tau tikriausiai nebus sudėtinga pademonstruoti ekspertiško atsikratymo „Juozapu” detales. Taigis, „Taigi” – klok įrodymus. Neturi? Taigis,… Skaityti daugiau »

Beta to Algis       2014-08-2 8:31

Priviet niekšeli, matantis pasaulį išvirkščiai. Kaip ta liga vadinasi? Tai putinizmas, paskutinis rusų nacijos pasiekimas. Bet tu teisus: nei Lietuvai, nei bet kuriai kitai civilizuotai valstybei, su tokia Rusija tikrai nepakeliui.

Juozapai

Jukš, parše, jukš į Ukrainą, ko putojies komentaruose ant žmonių.Varyk į karą, į kurį stumi savo tautiečius, beretgalvi nelaimingas

Pritariu

Gerai rašo Juozapui, nėr ko skreplių mėtyti ant Lietuvos žmonių.Atsirado matai, pasekėjas-skrepliuotojas. Marš greitai vaduot Ukrainos nuo to “chuilo”!!! Žengte marš!Ё!!!!Juozapai

Juozapas--- melagėliui

Na, matai kaip smagu- pats parašai pats sau pritari, (11:18, 11:57). Kaip sakoma, „сам играю, сам пою, сам билеты продаю”. Tiesiog žmogus, pardon suklydau, kiaulė-orkestras. Tavo paraginimai nelabai logiški: ant žmonių aš „nesiputoju”. Neturiu tokio pripratimo. Žmones aš gerbiu. Negerbiu putlerininkų, vietinės chuntos mylėtojų. Tau teks labai daug stengtis, kad surastum komentarą kuriame „Juozapas” yra įžeidęs Žmogų. Anonsuosiu -tokio komentaro nerasi. Nėra. O kad rašau „nemandagiai” niekšų adresu, tai čia jokia sensacija. Taip visada dariau, darau ir nuliūdinsiu -darysiu. Kur aš kariauju, kur kariausiu, ne tavo snargliaus reikalas. Savo putlerjungendams įsakinėk. Landsbergio palaikytojo etiketės man nepriklijuosi. Pats tą beretę matuokis. Nors tau geriausiai tinka tai ką dabar esi apsimaukšlinęs- prezervatyvas. Numanau kodėl jį dėvi, nors ir praplyšusį. Tau „nedadarytam” Vovačkos… Skaityti daugiau »

pasirodo

„spiečius” perskrido iš ekspertai.eu į tiesos.lt.Bėda ta, kad spiečiai yra ne tik darbščių bičių, bet ir įkyrių ,agresyvių širšių

Raigerdas Juozapui

Sveikas, Juozapai. Kovoji čia su visokiais „Pritariu 2014-08-2 11:57” iš „Gyvulių ūkio”? Ale, koks keistas tų paršų įprotis, pasirašinėti savo nick’us numeriais arba likti anonimais? Iš pradžių jie dergia, o paskiau bijo, kad teks atsakyti. Tie iš tos „Gyvulių fermos” net nepajėgia suvokti, kad tu niekur nepabėgsi, nes vis vien teks atsakyti. bet jie įsisvaizduoja, kad čia jie „pasikavos” ir niekas jų nepamatys. Nuo gyvulėlių pasisavintas tas dalykas, nes gamtoje tai yra įprasta. O kada jie ateina į valdžia, tai viskas daroma atvirkščiai: „Po 1940 m. birželio mėnesio TSRS karinės invazijos į Lietuvos valstybės teritoriją Lietuvos TSR buvo įkurta 1940 metų liepos 21 dieną pagal Maskvoje parengtą scenarijų: Lietuvos okupacijos sąlygomis „išrinktas” marionetinis Liaudies Seimas pirmojoje sesijoje pirmu klausimu, svarstydamas… Skaityti daugiau »

Algis naciui "Betai"

Neverta naciams Betoms laukti,gulėti Baltijos pajūry, pirmyn į „Dneprožydovską”, pas „Žydobanderą” I.Kolomojskį,kuris surengė „Odesos holokaustą” ir „Organizavo Boingo numušimą”, griebk automatą į vieną ranką, į kitą fosforo bombą ir pirmyn už „3 Chazarų Kaganatą”!

Čia ne mano išsigalvojimai, apie tai kalba Ukrainos žydų bendruomenės atstovai, Charkovo rabinas Eduard Chodos. Siūlau Yotube pasižiūrėti,
paskaityti jo knygą Эдуард Ходос „Еврейский фашизм”. Gal tada prašviesės neprotingoje galvoje?

Už ką galvas dedat?
Algiui,

kam jiems skaityti tokią sunkiai įkandamą knygą “Еврейский фашизм”.Jie šiaip ne taip įveikė Orvelo „Gyvulių ūkį”, jiems to pakanka ir pagal tai kitus vertina.Kokio jie intelekto,kad leidžia sau įžeidinėti kitus žmones,net žeminti
tautas.

Raigerdas Algiui

Matai, tu nori čia nustebinti savo kiauliškais poelgiais. Vargu ar tau pavyks. Man tik gaila, kad mes turime tokią pat valdžią, kur dauguma iš politikų mokėsi „Gyvulių ūkyje”. Todėl, jie padarė gana kiaulišką dalyką: į žydus šaudė konkretūs žmonės. Kur jie? Jų, kaip ir nėra. Tačiau kompensavo žydams tie, kurie į juos nešaudė, kurie iš viso yra ne prie ko dėl žydų genocido Lietuvoje. Ir štai apsvaigusi nuo mokesčių mokėtojų pinigų valdžia nesugeba net patikrinti, kas yra tas Algis. Na, negali būti, kad šitas Algis nebuvo auginamas tokioje šeimoje, kuri nekentė žydų, nekentė mūsų partizanų, ir dabar jam leidžiama tyčiotis iš žmonių, kurie moka už tokių Algių padarytus nusikaltimus. Ar žinote, kada mes turėsime taiką ir kada galėsime pasitikėti vienas… Skaityti daugiau »

Giesmėse Kristus vadinamas

Atpirkėju.Ukraina dabar atperka ES ir Rusijos klaidas ir nusikaltimus.

pritarimas

Taigi gerai pastebėjo, „pagalba skirta, kad žudytų civilius gyventojus”. Realybė žiauri ir negailestinga. Manau visiems aišku, kas slepiasi už Ukrainos laisvės lozungų ir kas jais bei tautos jausmais manipuliuoja. Ir Algis teisingai parašė, „kad Lietuvai ir lietuviams ne pakeliui su Ukrainos naciais ir fašistais” vykdančiais savo krašto genocidą. Taip ir norisi paklaust, „už ką galvas dedat?”.

Tegyvuoja Ukraina !

Lietuvos himne nėra žodžių apie priešus, o Ukrainos himne yra, ir ten kalbama, kad tie priešai pražus, o ukrainiečiai laimės ir parodys, kad yra iš kazokų kilę.

Liepa-"Algiui"

Žiūriu į tamstą ir šiap, ir taip , bet panašumo į lietuviškąjį „Algį” nematau jokio.// Paprašykit, kad Kontora parinktų jums kokį padabnesnį šaukinį: Bobikas, Šarikas ar tiesiog Ciūcikas Amsevičius…// Perskaičiau rašytus komentarus mano bičiuliams ir galiu pasakyti – neoriginalu, neįtikinama, nuvalkiotos „etiketės”. Nuobodybė visiška.Na, o kelt balsą prieš moterį, įžeidinėt – pats žemiausias dalykas, nes taip elgiasi tik padugnės.//

kiek

daug čia šlovinančių genocidą.

Raigerdas Algiui ir kitiems ruspropagandistams iš

Sunkus jūsų darbas čia Lietuvoje, bet, matyt, labai reikalingas „Gyvulių ūkiui”. Paršų Imperija ir toliau kaltina visą pasaulį, o pati nei
kiek kalta nesijaučia dėl nekaltų žmonių žūties. Galimai, Paršų Imperijos caras VOVA įsivaizdavo, kad visas pasaulis yra kaip vienoje kameroje, o jis yra VERCHAS, todėl darys ką nori. Tačiau pasaulį papiktino toks chamiškas caro VOVOS elgesys. Ir jie jau imasi priemonių, kaip apraminti caro VOVOS karštakošiškumą, o galimai netgi beprotystę. Jūs galite pažiūrėti, kiek dauga pasaulio šalių yra pasipiktinę tokiu VERCHO VOVOS chamišku elgesiu: „Экстренное заседание Совбеза ООН по Украине” (https://www.youtube.com/watch?v=T6NR0XzA598)

Michail Veller
order_cialis
dgagsf

gucci outlet, michael kors outlet, louboutin, coach outlet store, burberry outlet online, nike free, longchamp outlet, michael kors outlet, oakley sunglasses, ray ban, michael kors, coach outlet, hermes, tiffany and co, coach factory outlet, ralph lauren, true religion jeans, burberry outlet online, coach factory, jordan shoes, polo ralph lauren outlet, michael kors, prada handbags, toms shoes, air max, michael kors, oakley sunglasses, louis vuitton outlet online, air max, nike shoes, polo ralph lauren, ray ban sunglasses, nike air max, louboutin, oakley pas cher, prada outlet, true religion outlet, air jordan, ray ban sunglasses, louboutin, true religion, nike free, nike air max, chanel handbags, tory burch outlet, kate spade outlet, oakley sunglasses, burberry, ray ban pas cher, longchamp, louis vuitton, michael… Skaityti daugiau »

free_viagra
loans
buy_accutane
online
48
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top