Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

2021 metų rugsėjo 13 diena bus įrašyta į Lietuvos įstoriją kaip JUODASIS PIRMADIENIS.

Prisidengiant LR rinkėjų nerinkto, ne savo rogėse sėdinčio klerko, prezidento avansu patvirtinto Sveikatos ministro, ekstremaliosio situacijos operacijų vadovo sprendimu, oficialiai bus pradedama totali, antikonstitucinė Lietuvos piliečių segregacija. Galimybių pasas taps įrankiu skirstyti visuomenę į privilegijuotus ir atstumtuosius.

Istorijos spiralė apsuko 360 laipsnių ratą. Vėl grįžome į tuos laikus, kai mega korporacijos nekompetentigų valdininkų-prisitaikėlių pagalba, apstatytų pigiai perkamais pseudo ekspertais, pasisavino tiesos monopolį, kurį gana sėkmingai skleidžią ir indoktrinuoja visuomenę neva masinės informacijos priemonių pagalba. Tai atvira propaganda, nieko bendro neturinti su realybe. Informacija akivaizdžiai fabrikuojama pateisinant vienos pusės veiksmus ir juodinant bei menkinant kitą. Tai kelias į visišką valdžios ir visuomenės supriešinimą, kuris veda ne kur kitur, o į diktatūrą ir totalią kontrolę.

Realiai tam priešintis ir pasiekti rezultatų galime tik dviem būdais – visuotinėmis nepaklusnumo akcijomis ir teisiniais ieškiniais valdantiesiams už perteklines priemones, įgaliojimų viršijimus, nusižengimus LR Konstitucijai ir tarptautinei teisei. Visi kiti pasiūlimai yra utopiniai ir jokių greitų, apčiuopiamų rezultatų neduos, o tik dar labiau sustiprins valdžios pozicijas bei suteiks jiems pagrindą naudoti jėgą prieš tautiečius.

Jau dabar, net neprasidėjus masiniam visuomenės pasipriešinimui, LR Seimas ir LR Vyriausybė atsitvėrė solidžiomis tvoromis ir apsistatė policijos bei riaušių malšinimo pareigūnais. Visa tai – už mūsų visų, mokesčių mokėtojų lėšas, kurių atsiranda gintis nuo įsivaizduojamos grėsmės, bet trūksta elementarioms socialinėms reikmėms. Tai, be abejo, toliau kels visuomenės nepasitenkinimą valdančiaisiais ir priešprieša toliau augs.

Bet jie nesitrauks, jie paprasčiausiai negali, ir joks dialogas – neįmanomas. Jiems už paklusnumą pažadėta galimybė „įsisavinti“ ES skiriamus milijardus, kurių jie jokiu būdu neatsisakys. Jei prezidentas, bandantis laviruoti per vidurį, bet akivaizdžiai bijantis vadinamosios žiniasklaidos, nesiims jokių veiksmų, jau greitai teks atsitverti ir jam. Tada visų jų, anksčiau ar vėliau, laukia tas pats likimas – politikos sąvartynas. Istorija negailestinga, deja, mažai kas iš jos mokosi. Jie vis dar naiviai tikisi, kad didieji žaidėjai ir didieji pinigai priims juos prie savo stalo.

Žinau, bus sunku pasakyti, kiek visa tai tęsis, nors lauke vėl jaučiamas lengvas permainų vėjalis. Viskas priklausys nuo mūsų visų aktyvumo, ypač nuo akademinės bendruomenės, ypač teisės ir medicinos atstovų įsitraukimo. Kova gali užsitęsti, tačiau kelio atgal nebėra. Tik visi kartu galime sustabdyti šią beprotybę, nes iškilo tikra grėsmė prarasti valstybingumo likučius bei ilgainiui dingti ir iš pasaulio žemėlapio.

Tokia realybė, ir tai ignoruoti reiškia mirties nuosprendį Lietuvai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tikrai,viskas priklausys

nuo to,ar pasitarimai Katedros aikštėje taps pasikartojančiais,tradiciniais,netgi ritualu,budėjimu.Kad ir mažiau žmonių susirinks,bet svarbiausia kvėpuoti jiems į nugarą.Ir tai ne puolimas,tai savigyna,nes jie tikrai nesustos,jų nestabdytų net tragedijos.

Vienas iš būdu

yra nepaklusnumas ir ignoravimas.Reikia vieningai ,visiems ,ir skiepytiems ir neskiepytiems neiti į tas parduotuves , barus ,kavines ,kur reikalaujama tos nesamonės.

VaidasVDS

Iš tiesų tai juodasis „judų” pirmadienis. Parsidavėliai ir prisitaikėliai švenčia savo idiotizmo pergalę-būsimą pralaimėjimą… Tai, kas vakar atrodė slogi sąmokslo teorija, šiandien tapo realybė. Fašizmas-totalitarizmas atgimė naujoje formoje, nes kairysis leftizmas sugebėjo praryti dešinį liberalizmą, pats vėl nuolankiai pasiduodamas stambiajam-oligarchiniam-pasauliniam kapitalui ir pradėjęs jam nuolankiai tarnauti. Ar galima ką nors pasiekti teisinėmis priemonėmis? Ir taip, ir ne. Kas sėdės „Teisėjo” kėdėje? Jei kas nors panašus į Vėgėlę – galima, jei kas nors panašus į gausius konstitucinių „dvasių” „aiškintojus” – beveik neįmanoma, nes jie aukščiausiuose „sostuose” sėdi. Džiugi žinia yra viena – pagaliau prasidėjo šių „judų” pabaigos pradžia, nes kiekvienas blogis turi pabaigą; tik dvasinis gėris neturi pabaigos, nes kad ir kas jį bandytų sunaikinti, jis tęsiasi ir pasibaigus materialiems reiškiniams…… Skaityti daugiau »

Mes laimim pasaulyje

1. Anglija panaikino skiepu pasus.
2. Brazilija pranese Pfizer, kad arba prisiima atsakomybe del galimos zalos, arba negauna registracijos.
Laikykimes. Priesinkimes. Jokiu budu nemokekit paskirtu baudu, skuskit teismui, uzverskim teismus, paralyzuokim ju darba.

iš to kas parašyta

Mylėkim vienas kitą , visų pirma savo šeimose vieni kitus. Susilaikykim nuo pykčio, jis naikina mus . Prašykime Dievo dvasios stiprybės. Kodėl krikščionybė po Jėzaus nukryžiavimo taip staigiai suklestėjo – kone per tris žmonių kartas ? Todėl kad pirmieji krikščionys taip elgėsi- ir meilė jiems padėjo gyventi ir išgyventi ir net aplinkiniams kitų tikėjimų kaimynams buvo nuostabu, kad jiems taip sekasi… INet pasaulis buvo priverstas susitaikyti su tuo faktu – buvo priimta į visuomenę tos taisyklės ir reikalavimai , kuriuos kėlė Kristus, už kuriuos jis pasirinko Kryžiaus mirtį, bet neatsisakė savo Tiesos. Padėkime kaimynui, matydami, kad jam sunkiau, padėkim nepžįstamajam, jei jis prašo pagalbo, jei galime suprasti, kad reikia padėti atsikelti parpuolusiam. Jie nori matyti mus subarusius , susipykusius ir… Skaityti daugiau »

Jules

Reiktų sakyti, prisidengus dirbtiniu virusu, tęsiamas konstitucinis perversmas – mažinama Lietuvių tauta.

tai

kur galima pasirasyti peticija pries siuos apribojimus ?

remiux

tai,- ar tik tiek teplanuojate,- pasirasyti peticija? Mazai.

Įdomūs dalykai

su tuo virusu.Reanimacijoje covidui gydyti yra vaistų,namuose vaistų laiku neskiria.Kas pigiau kainuotų valstybei,ar išrašyti antibiotikų,kuriuos žmogus nusipirks pats, komplikacijų profilaktikai už nepilnus 10 eurų,ar reanimacija su visomis pasekmėmis.Vieno seimo darbuotojo giminaitį reanimacijoje gydė labai ilgai už nepilnai 200000 tūkst.eurų.Ir tik dėl to,kad laiku negavo antibiotikų.Kyla nemažai klausimų,-turbūt,tokio brangaus gydymo eilinis negautų.O kita,tai gal biznis,geras biznis ligoninėms.Kam gydyti kitas ligas tada?Kas galėtų batsakyti?Ar kas matė straipsnį kaip gydytis covidą namuose,nors tūkstančiai izzoliuotų?

Nacionalistas

Mano sieloj šiandien šventė!
VaidasVDS pasisako už nacionalizmą ir dar kiek daug laikų…
Nacionalizmo triumfas!

Prašalietis

Autorius savo strapsnelyje pranašauja ateinančią diktatūrą… Kiekvienos diktatūros skiriamasis bruožas yra primityvi demagogija. Lansberginiame durnių laive 30 metų prie valdžios lovio besistumdančių tų pačių „polinių”chebrų demogagija šiandiena pasiekė savo aukščiausią stadiją. Kaip rodo isyorija visos diktatūros baigiasi vienodai, kaip ir diktatorių ir jų chebrų likimas yra istorijos ne kartą patvirtintas….

Vaiduti, žmoguti,

nėr istorijos be sąmokslų. Ar Bibliją nors kartą perskaitei per savo gyvenimą, ką?

VaidasVDS

Nacionalistui, per daug nedžiūgauk. Verti mane pacituoti Apreiškimą, kurio kai kas, gal ir pats, labai nemėgsta. Bet su tikru Apreiškimu juk nepasiginčysi. Tad studijuok, ir jei sugebėsi paprieštarauk šioms žinioms, perduotoms žmonėms 1935 metais: Psl. 2082, dokumentas 195, 8 pastraipa: „Mokslinis sekuliarizmas be Dievo, be religijos niekada nesugebės suderinti savo jėgų, harmonizuoti savo skirtingų ir konkuruojančių interesų, tautų ir patriotizmų. Ši sekuliarizuota žmonių visuomenė, nepaisant savo neprilygstamų materialistinių pasiekimų, iš lėto byra. Pagrindinė siejanti jėga, kuri priešinasi šiam antagonistiniam byrėjimui, yra nacionalizmas. O nacionalizmas yra pagrindinis barjeras visuotinei taikai. … Sekuliarus visuomeninis ir politinis optimizmas yra iliuzija. Be Dievo, nei laisvė ir nepriklausomybė, nei nuosavybė ir turtai į ramybę neatves.” —— Tad, jei būtum atidus, būtum pastebėjęs, kad aš pasidžiaugiau… Skaityti daugiau »

Izraelio masinio vakcinavimo politikos krachas

Nors Izraelis yra viena labiausiai vakcinuotų šalių pasaulyje, ES ką tik išbraukė jį iš epidemiškai saugių šalių sąrašo. O Portugalija ir Švedija uždraudė atvykti iš Izraelio net taip vadinamiems pilnai vakcinuotiems! Olandija, tuo tarpu, įsileidžia tik vakcinuotus žydus, bet reikalauja juos karantinuotis ir pateikti neigiamo testo rezultatą! Ir visa tai vyksta dar praktiškai vasaros sezono, kad ir besibaigiančio, metu! Panašu, kad greitu laiku PIŠpasiai taps visiškai beverčiais, su tokiais pasais bus galima patekti nebent tik į Maximas! :DDDD

Kodėl Dulkys su Šimonyte nesimoko iš Indijos???

Puikiu pavyzdžiu gali būti viena Indijos provincija „Uttar Pradesh”. Tai viena tankiausiai apgyvendintų Indijos provincijų, skaičiuojanti apie 200 mln. gyventojų, net sakoma, kad šioje provincijoje gyvena 1/6 Indijos gyventojų. Uttar Pradesh dar praėjusiais metais covid gydymui ir profilaktikai pradėjo bandyti Ivermectiną. O 2020.08.06 d. provincijos Sveikatos departamentas patvirtino Ivermectiną kaip profilaktinį vaistą visiems kontaktavusiems su sergančiais Covid-19, medicinos darbuotojams, taip pat ir kaip vaistą Covid-19 pacientų gydymui. Dabar, paskutinių mėnesių vienos dienos naujų Covid-19 susirgimų statistika yra praktiškai nulinė!!! Tai kuriuo pavyzdžiu reikia sekti, Indijos ar Izraelio? Tikėjimo mokslu religijos fanatikams Indija gal per prastas pavyzdys, reikia vis tiek šokti nuo skardžio į bedugnę iš paskos Izraelio???

VaidasVDS

Na ir mano heiteriui atsakysiu: Bibliją gana rimtai studijuoju po to, kai čia pradėjau lankytis. Atlieku ir vieną rimtą darbą, su tuo susijusį. Labai įdomu turėti galimybę studijuoti (Apreiškimo dėka), kaip Jėzus panaudodavo tikras dvasines Senojo Testamento tiesas, bet atmesdavo netikras. Nedidelis pavyzdėlis iš vieno Jėzaus pamokslo Urantijos Knygoje: 126:4.2 (1391.6) „Viešpaties Dievo dvasia yra virš manęs, nes Viešpats patepė mane; jis pasiuntė mane, kad neščiau gerąją naujieną nuolankiems, guosčiau prislėgtuosius, skelbčiau laisvę belaisviams ir išlaisvinčiau dvasinius kalinius; skelbčiau Dievo malonės metus ir Dievo teismo dieną; guosčiau visus liūdinčius, duočiau jiems grožį vietoje pelenų, džiaugsmo aliejų vietoje gedulo, padėkos giesmę vietoje liūdesio dvasios, kad juos būtų galima vadinti teisumo medžiais, Viešpaties sodinukais, dėl ko jis būtų pašlovintas.“ 126:4.3 (1392.1) „Ieškokite… Skaityti daugiau »

Taip studijuoji,

taip skaitai, kad vis špygą tematai, o ne ką tokį? Ne Karūnos konspiraciją ir agresiją, kodėl?

tovarišč jasinski

kuomet pakliūsi su COVID į Santariškes, kuomet kombaino ventiliatorių įstatys į palučius menkas žmogeli, tuomet prapuls visi tavo norai teršti Lietuvos valdžią ir Lietuvos valstybę niekšeli

Iki Covid'o

irgi pakliūdavo, nepamiršk, ir mirdavo nemažai.

Tyčia

neduoda antibiotikų be „načalnyko” leidimo ir žmonės pakliūva ligoninėn su baisiomis pasekmėmis. O šiaip, senoliai paprastai iki Covid’o mirdavo dėl plaučių uždegimo ir mirs ateity – senatvė.

>Tyčia

Ar tas valdžios „tyčia” nėra spaudimo priemonė prieš tuos,kurie nenori skiepytis.Tiesiog kraujo kaina?Tai jau liguistai nenormalus požiūris į savo tautą.Ir tokie valdžioje pavojingi.Visai kitaip Lenkijoje.

tik tiek

Kam juodas, kam mėlynas, o kam nelabai…

Prašalieti,

be landsberginių dar yra brazauskiniai, kurie dabar kurs Demokratų partiją – Žandarų partiją. Ir šūkis jų bus „Vardan Lietuvos” – politikos davatkoms labai patiks, kaip gražuolis Brazauskas(Lietuvos uola).

Jei šitaip

Niekaip neisiu skiepytis ir papūskit man į uodegą, nereikia man tų jūsų lockų

stebinti

Puikiausiai galima apsieiti be didžiųjų prekybcentrių, be kino teatrų, be restoranų. Pramonines prekes galima nusipirkti internetu. Visi tie ribojimai niekaip nepaveiks mano šeimos gyvenimo. BET. Tai yra antikonstituciniai, žmogaus teises pažeidžiantys kol kas net ne įstatymai, bet tik nutarimai. Nuolankiai eilėje prie durų stovintys tautiečiai stebina mane. 0 prie universitetų išsirikiavusios studentų eilės šiurpina.

stasys

Taip šauniai autoriui pradėjus str. ,galiausiai visai nusgrybavo . Valdžios taikoma ‘segregacija’ ir naudojama propaganda ,dėl visko autoriui pritariu . Netgi pritariu kad priešintis tokiam jos elgesiui reikia ,Sutinku ir dėl to kad tvoros aplink Seima rodo kiek nebrandus Seimas ir vyriausybė kuriuos teisinga būtų išplakti profilaktikai už toki požiūrį ir elgesį .Na bet prie ko čia tie ES pagalbos str. fondais skirti pinigai ? Į ta didelį kapša pinigų taiko ir visas Lietuvos verslas , kuris nebutinai turi būti tik valdančiu .

Prašalietis

Prašalieti, 2021-09-13 13:19
Tokiuose jau ne vienas 100 metų „vakarietiškai besicivilizuojančiuose” kraštuose kaip Lietuva per visą istoriją „ateina genijai ir vėl išnyksta, buvo atėjęs Leninas visiems laikams”. Po „šaunios” gorbačiovinės perestroijkos ir „šaunių devyniasdešimtųjų pergalingų kovų”, sajūdinių ir profesionalinių komunistinių „patriotų” pravestų prichvatizacijų ir t.t. atėjo į Lietuvą eilinį kartą „visiems laikams” A.Brazaudskas su V. Lansbergiu lydimi poalikuonių ir paveldėtojų, lydimi savo „patriotinių”, pavadinimus keičiančiančių, suskylančių į atskiras chebras ir vėl susiburiančių į buvusias, „politinių” chebrų… Būtų didelis stebūklas jei kas per 30 metų keistųsi, besistumdant prie valdžios ėdžių toms pačioms KGB-istinių sąjūdiečių ir profesionalių komunistų „patriotinėms” publikoms…

Vardas

Neturiu „galimybiu paso” kiniskos socialinio kredito sistemos kopijos, Social Credit System (China).
Ziuresiu kas cia mane istiks:
Vytauto Landsbergio man siulomas Tibeto likimas.
Gabrieliaus Landsbergio man siulomas Honkongo likimas.
Taivano likimas.
Ar koks 4 neivardintas variantas.

ah.ą

farmafasizmas uzgrobe valdzią

Jules

Matyt taip, kad valdžioje tupi farmos ir medikų mafija? Kas gali paneigti tokią galimybę? Lietuvoje vykdomas konstitucinis perversmas, į pagalbą pasitelkus dirbtinį virusą ir segregaciją.

Prašalieti,

tai mes ir sakome, kad konservatoriai dirba brazauskinių naudai – bolševikų naudai. Vadinasi, ir kagebistų taip pat, kurie dabar draskosi Seime ir LRT.

Komuniagoms

Vis vaidenasi fašizmas…

Mes ne Italija,

todėl apie jokį fašizmą Lietuvoje nėr ko svaičioti. Kreipkitės į italus, jie gal paaiškintų, kas tai per daiktas ir kokia tai santvarka. Fašistais mus vadina dezi LRT dezi propagandistės, kaip Sovietų kariuomenėje kadais – „niemcais, fašistais ir pribaltijskais” banditais. Nieko naujo jaunoji karta ten negalėjo sugalvoti, kaip tik pasinaudoti Raudonosios armijos įdirbiu mūsų atžvilgiu. Konservatoriai irgi su lddp-istais naudoja tas pačias, mus žeminančias, klišes. Kaltina mus tuo, kad mums nepatinka Neosovietų valdžia, suformuota dabar jau jaunosios eksbolševikų ir kagebistų kartos. Tokia jaunuomenė jau pradeda lenkti savo tėvus ir senelius, prisidengdama Kovidistų revoliucija, kaip anksčiau Proletariato revoliucija.

ah.ą

> mes ne italija, „Fašizmas (ital. fascismo, iš fascio – „sąjunga“, „ryšulys“) – autoritarinė politinė sistema, besiremianti diktatūrine galia, šovinizmu, opozicinės veiklos slopinimu, stipriu visuomenės ir ekonomikos suvaržymu” šaltinis vikipesija.
Nuo rugsėjo 13 Lietuoje įvestas farmafašizmas- suvaržymai nesutinkantiems dalyvauti medicininiame eksperimente, nesutinkantiems būti užkrėstiems užkratu ir būti badomiems neveikiančiais preaparatais, įvesta diskriminacija – nesutinkantys dalyvauti medicininiam eksperimente neleidžiama dirbti, mokytis, apsipirkti. Darbdaviai dėl pelno reikalaus žmones dalyvauti medicininiam eksperimente, būti sužalotiems, būti nužudytiems ? Kas tai jei ne fašizmas?

Leninas

Rusijos imperijos pakraštinių tautų nacionalizmas yra įtakotas pačių rusų šovinizmo.
Vot tak tovarišč ah.ą

> ah.ą

„Kas tai jei ne fašizmas?“
Tai žydiskas neokomunizmas (nr.2).

> 22:16

Ačiū…

 Dr. David Samadi

Koncertas Kopenhagoje šį savaitgalį (be kaukių):
https://twitter.com/drdavidsamadi
https://twitter.com/drdavidsamadi/status/1437375737456168968/photo/1

Jungtinė Karalystė atšaukia skiepų pasus.

Kongreso nariai ir jų darbuotojai yra atleisti nuo COVID-19 skiepų. O juk moksliniu požiūriu nėra skirtumo tarp Kongreso ir visų kitų gyventojų.

Nuo šios pandemijos pradžios buvau prieš privalomus skiepus.Aš ne kartą aiškiai išsakiau savo poziciją.Nėra dviejų žmonių, turinčių vienodas sveikatos problemas.Kiekvienas žmogus turėtų pasitarti su savo gydytoju, ar skiepyti, ar ne. Sveikatos priežiūra nėra universali.

CDC dabar apskaičiavo, kad 83% Amerikos visuomenės yra apsaugoti nuo COVID-19 skiepijimo ar natūralaus imuniteto.Taigi, pandemija iš esmės baigta.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top