Vilius Kavaliauskas. „Blogiau už Lietuvą – tik Bulgarijoje“

Markas Tvenas statistiką pavadino gal rafinuočiausia melo rūšimi.
Bet ką daryti, kai duomenis pateikia „Eurostatas“ – visų pripažinta institucija?

Štai „Eurostato“ informacija apie pajamų netolygumą Europoje mane pritrenkė tuo, kad Lietuva – priešpaskutinė, užleidusi priekin tik korupcijoje skendinčią Bulgariją. „Eurostatas“ tyrimuose lygina 20 proc. daugiausia uždirbančių piliečių pajamas su 20 proc. mažiausiai uždirbančių. Bulgarijoje tas santykis 8,2 karto didesnis. Lietuvoje – 7,3 karto. Liūdnai atrodome palyginus su Čekija (3,4), Slovėnija (3,4) Suomija (3,5) ar Belgija (3,8).

Kada mes pasidarėme tokia „laukinių Vakarų šalimi“?
Tai iškalbingas „gerovės valstybės“ rodiklis. Reikėtų fiksuoti jį prezidento kadencijos pradžioje ir pabaigoje, o tada pasakyti, ar buvo kas daroma nelygybei taisyti.
Tą patį reikėtų padaryti ir naujos vyriausybės darbo pradžioje bei pabaigoje – naujieji politikai labai parėmė „gerovės valstybės“ idėją.
Mes patikėjom žodžiais, o „Eurostatas“ tegul patikrina jų darbus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
puiku, nuostabu

žinomi KGBistai publikuojasi tiesos.lt

Tik KGB

išgelbės mus, nes ten geriausi specialistai, kaip ir Afrikoje. Iš Afrikos į Europą persikelia aukščiausios klasės specialistai-gali ir mūsiškę KGB aplenkti.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Taviškiai valdo Lietuvą, toks ir rezultatas.

geresnių nėra už KGB

žudikų, budelių, kankintojų – visi palūžta.
šmeižikų, banditų, demagogų, antstolių – geresnių profų už KGBistus nėra !!!

Jie dabar

geriausi Covid profai. Žada sodint ant penkių metelių cypėn, jei bandysi Karūną neigti.

stasys

Tas indeksą nieko bendro neturi su laimės jausmų ir pasitenkinimu piliečių gyvenant šalyje. Paprastai kalbant laimingiausi tie kuriems nieko nereikia .Gal ta gerovės valstybės idėją daugiau fikcija Prezidento nei realus reiškinys, ną visą laimė jog tokie kaip autorius nustojo pavyzdžiu statyti Estija o persimetė arčiau vakarų Europos šalių.

stasys susinervino

kad jo sėbrą taip teisingai komentatoriai išvadino.
iš tų nervų net nebemoka lietuviškai: „ną visą laimė”
(tai stasį – rašyk savo gimtąja rusų k. – suprasime)

Paulius

apskritai tai prezidentas čia „neprieko“, kaip sakė panelė nuo platformos. Nors ji pati labai norėjo būti „prieko“, tiksliau – prie visko. Puikiai žinome ir suprantame kad prezidentas reikalingas tik pasipuikuoti, kad ir Lietuva „valstybė“ turinti savo prezidentą. Tik deja, ji seniai ne valstybė o LR prezidentas tik apgailėtina anglijos karalienės parodija net tuos ketverius jam atseikėtus metus (aišku, jei jis tinkamai elgiasi ir tada jam leidžiama tuos ketverius metus išbūti ta parodija)

LT   007

Kada Vytautas R. tiesiai ir griežtai pareikalaus Vytauto L. paSIaiškinti:
●dėl Sąjūdžio (įdealų) išdavimo;
● dėl dešiniosios politinės partijos „Konservatorių“ pavertimo liberalais (kairiaisiais);
● dėl tautos demoralizavimo;
● dėl Lietuvos valstybingumo negynimo;
● ir dėl padarinių kilusių iš visų minėtų punktų.

stasys

Dantu krapštūkai vėl gavo darbo .. prašom prašom ,gal man plačiau išsižioti ir atsistoti ‘rakom’ ? Vilius Kavaliauskas ant manęs teisingai piktels jog jo str. verčiu bordeliu ‘putino plaštakiu’. Gaila kad eurostat vertindama šaliu pažanga neįtraukia ir to parametro ūgtelėjimo Lietuvoje .

sveiko proto partija

teisingos mintys, labai palaikau. Nelygybė – Lietuvos valstybės vėžys, žiūrėt nebeimanoma.

Dzeikas

Materialine nelygybe tik matomoji aisbergo dalis: nei pati didziausia, nei pati svarbiausia.
Svarbiausia socialine, nelygybe. Stai zmogus 5 marozeliu spardomas nusauna is legalaus ginklo viena ju spyrusi jam galvon. Ir seda 8 metams. Ne marozelis, o besiginantis.
Stai Komskis nusauna policijos tarnybini suni galejusi ji uzklupt su ikalciais. Sumoka baudele kiek kainuoja gera suns buda ir juokdamasis eina is teismo sales tyras kaip kudikio asara.
Velniai nemate tos materialiosios nelygybes. Bet kai zinai,kad tavo vaika gali iszaginti, po to pasiulys „kompensacija” menesio atlyginimo dydzio ir NEPAEMES liksi durniaus vietoj: ziurek,kad dar kaltas neliktum suvedziojes zagintoja. Tai kurti cia gyvenyma yra tyciotis is sveiko proto ir nusikalsti savo busimoms atzaloms.
Tai – Lietuva.

Nepasirašysiu

Ar čia tas pat Kavaliauskas, kurio sūnus plauna ofsoruose Rusijos pinigus?

Tvankstas

Lietuva AMB valdymo laikais, patariant Viliui, buvo NR.1 Europoje, ane Viliau ?

Deivis

Nuvarė dugnan KGB ir Radžvilo vis pabrėžiama krikščionybė

matas

Autoriaus praeitis gal ir miglota bet… jis ir gerų darbų yra padaręs Lietuvai.

Kaimietė

Norėtųsi tikėti šituo žmogumi, bet viskas jam kažkaip labai sklandžiai gaudavosi. Šitas ponas labai myli AMB ir nori kitiems tą meilę įpiršti, bet negalima neigti istorijos – vadino Brazauskas Lietuvos vėliavą skuduru. Ponas Kavaliauskas sakė, kad čia tik sparnuota frazė, yra įrašai, visi gali pasižiūrėti ir įsitikinti, kad nieko panašaus Brazauskas nesakė. Deja, įrašų rasti nepavyko, kažkas dėl to pasistengė, kad tokių neliktų. O gal kas galite pasidalinti turimais?

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top