Vilius Kavaliauskas. Mane apėmė siaubas…. Jei turit savigarbos – nedalyvaukit tame

15min.lt perskaičiau pamokantį tekstą. Čia pacituotas 96 žurnalistikos studentų skundas, kad būtų išmesta iš darbo jų Dėstytoja.

Mane apėmė siaubas – netrukus tie šimtas jaunuolių (dabar – I-III kursų studentai) susės į redakcijas ir kvies skaitytojus, žiūrovus būti dorais, daryti visuomenei ir tautai reikalingus darbus.

96 studentai pasipiktinę, kad jų Dėstytoja dalyvavo OpTv laidoje. Sprendžiant iš teksto, kada ir apie ką buvo ta laida – jaunimas nežino.

Esu įsitikinęs – dauguma jos ir nematė.

O aš mačiau – „Sengirės“ laidą, kur kolega Gintautas Kniukšta (laikraščio redaktorius, buvęs Seimo narys) ir docentė Jolanta Mažylė pristatinėjo knygą apie Vytautą Gedgaudą. Kelių epochų lietuvių spaudos patriarchas buvo neįtikėtina asmenybė.

Kelerius metus kas savaitę iš Klyvlendo jis pasakojo man fantastiškus siužetus iš spaudos istorijos. Jau pirmomis Laisvės dienomis įsteigėme Gedgaudo premiją talentingiems naujos kartos žurnalistams.

Labai susigėdau, o paskui džiaugiausi, kad ne aš, o jaunus profesionalus mokanti kolegė Jolanta pagaliau parašė knygą apie svarbų spaudos istorijos skirsnį. Iš esmės – vadovėlį studentams.

Kai studijavau VU žurnalistiką, 1969 metų lapkritį vienu kursu vyresni kolegos praėjo pro šventinę tribūną, traukdami dainą „apie sesutę ir rūtą“.

Iš universiteto išmetė tik penkis, nes KGB nerado skundikų, galinčių įvardinti daugiau. Gal tai galėtų būti pamoka Jums?

Tais metais valdžiai spaudžiant net menininkai smerkė Solženicyno knygas, nors jos gulėjo tik KGB stalčiuose. Kam po nebūtais dalykais pasirašėte Jūs? Kaip Jūs žvelgsite į akis savo Dėstytojai?

Kaip žurnalistas su 50 metų stažu, gyvenimo pabaigoje supranti, kad didžiausias spaudos profesionalo turtas – geras vardas. Saugokite jį nuo pat gyvenimo pradžios.

4.9 25 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
51 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
šermukšnis

VU jau virto pavlikų morozovų perykla, tuoj bus kaip rusijoje

liustracija

pone šermukšni
pagal matomą kliniką (manau reikia paaiškinti – kurios nors ligos simptomų visuma ir ligos plitimas organizme, ligos eiga)
Ruzzija jau gerokai uodegoj.
Reikia mastyti apie aukštesnį lygmenį.
siūlau lozungą – pavykime ir aplenkime niekingai atsilikusią Šiaurės Korėjos demokratinį modelį!
URA tovarišči!

eziukas

Per švelniai Jūsų pasakyta.Ne morozų perykla,o liberastinių glindų perykla ir kurių išsiris utėlės -siurbiančios mūsų kraują…

Al.

Pasigendu tų 96 studentų pavardžių – ,,didžiausias spaudos profesionalo turtas – geras vardas”.

liustracija

sužinosim ar ne… manau nėra esminis.
Viliuosi kad tarp jų (pasirašiusių) nėra agentų kurie seimo valia įslaptinti 75 metams.
Žiauriausia tai kad nei vienam iš jų nelemta nusiplauti šios dėmės iki gyvenimo pabaigos. Yra viena išlyga – jei jie kada nors taps žmonėmis.
Leisiu sau pacituoti
Pakanka akirmirkos, kad taptum didvyriu, bet reikia viso gyvenimo, kad taptum žmogumi P. Briula
Nepagrįstai, nesusimastydamas, trypdamas kitą – akivaizdžiai išmintingesnį, žmogiškesnį ir dar savo mokytoją, tiesiog grimsti į į bedugnę mėšlo statine.
Ir dvoksi amžinai.

Paul Casimir

Tie studenčiokai ne esmė. Kvaileliai dar. Daugumai bus gėda jau po keleto metų. Esmė ir siaubas tame, kad šios akcijos organizatoriai užima tai, ką užima ir veikia tai, ką veikia Lietuvoje. Valstybė žlugusi, kiek įrodymų kazuistikos tam dar reikia? Jau nusibodo tai kartoti (ne aš vienas tą darau, beje).

blue yellow zov MARINIE

..kitkas aisku….,bet tie studenciokai….kaip jaunas zmogus gali but toks suuuudzius…savo destytoja iskust,nesuvokiama….Tai paskutinis strixas,kur ta musu iskamsa ”valstybe’ keliaus,tfu,bl……..

Pisk konservai i snuki

Kodel ne esminis? Jei kiekvienas degeneratas žinotų, kad jo poelgis bus žinomas, gal bent dalis is ju smegenis įjungtu pries pasirašydami. Nors abejoju, ar jie is viso smegenis turi.

Al.

,,sužinosim ar ne… manau nėra esminis.” O aš manau, kad yra. Mes jiems duosim interviu, gal rinksim į valdžią, skaitysim jų pilietiškus opusus apie laisvę ir demokratiją. O užtektų tik žinoti pavardes.

Raimondas

Pagarba Viliui Kavaliauskui.

Skaitytojas

Deja, minėtas universitetas tikrai yra supuvęs. Puvėsiai išlindo į paviršių „vadybos genijaus“ Žukausko valdymo metu, o jaunasis Rimvydėlis tęsia jo liniją. Deja, iš to universiteto, kurį kitados baigiau, likusios tik sienos.

Jules

Viena paguoda, kad mažaraščiai nieko nebaigę – netapę Blogio imperijos ir jos sąjungininkių pavaldiniais.

Malonu skaityti gilias įžvalgas

Komentare prie kito dtraipsnio…
,,… Proletariato ganytojai tapo kapitalo ganytojais, …”
Kaip manai, kodėl apie tai niekas nekalba, komentaruose tyla…

blue yellow zov MARINIE

….nu,tai tu cia jau apie save,aisku…..,nebaigei, ir tuo esi didingas…

blue yellow zov MARINIE

…nenorom,bet tenka sutikt,ATMATU KIEMU virto univerke,ajajai,velnioniskai graudu…..laikai paprociai,velniai griebtu…

žymus KGBistas - tiesos.lt bendradarbis

Vilius Kavaliauskas – labai žymus kgbistas.
malonu, kad tiesos.lt redakcija apsišvietė – nors tas senai buvo aišku

Ccc

Taip, ir šiuo atveju žymus KGBistas yra šviesmečiais aukščiau už „gereuse kas galėjo nutiki Letuvai” rėmėjus

Pisk konservai i snuki

Nagi, nagi, stribu palikuoni, kuo tavo komunistiniai “studentai” nuo KGB stukaciu skiriasi? Pavardink.

blue yellow zov MARINIE

…numanau tamsta didelio sudziaus esant……

Prašalietis

Vilius Kavaliauskas „su siaubu konstatuoja- šiandieniniai (I-III kursų studentai) susės į redakcijas ir kvies skaitytojus, žiūrovus būti dorais, daryti visuomenei ir tautai reikalingus darbus…” Tarybiniais laikais laikraščiuose neblogus ir prasmingus straipsnius rašęs Kavaliauskas su savo „susigėdimu, siaubu” parodo, kad jis neprisimena ar nenori prisiminti ne tokių senų Gorbačiovinės perestroijkos pabaigos laikų, 30 metų „išsikovotos laisvės, nepriklausomybės, valstybingumo” laikotarpio įvykių ir faktų. Kavaliauskui priminsiu, kad ir Gorbačiovas su savo komanda savo valdymo pabaigoje, kai jau buvo neįmanoma nuslėpti perestroijkos sąlygoto ekonominio fiasko, pradėjo inspiruoti ir naudoti „demokratinius principus” keičiant „netinkamų” įmonių vadovus. Naujus įmonių vadovus rinko šiais vadovais, nes partija ir vyriausybė skelbė, kad tik dėl jų „nepakankamo greitėjimo ir persitvarkymo…” pasidarė bloga darbo kolektyvų ekonominė ir socialinė padėtis…. Sekantis etapas… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…normalus tas Kavaliauskas,nesikabinek del praeities,kurioje visi gyvenom ir vienaip ar kitaip,pagal aplinkybes,elgemes.Sventu nera,nebuvo ir nebus/placiaja prasme/..

Prašalietis

Stebina turinčio nemažą gyvenimo patirtį, gana objektyviai tarybiniais laikais rašiusio Kavaliausko šiandieninis ne „normalumas, šventumas…”, o dar Gorbačioviniais laikais ne vienus metus jau matytų ir pergyventų kolektyvų direktorių, dėstytojų… rinkimų kaip „partijos ir vyriausybės įrankis” panaudojimo šiandieniniame lansnberginiame durnių laive „pasibaisėjimas…”. Kavaliauską kaip mažą vaiką ar kokį nualzaimerėjusį.., ką savo akimis jau matė, nieko nepamenantį.. senį jau matyti dalykai „gąsdina, jį apima siaubas..”. Nors tarybinių laikų savo jaunystę Kavaliauskas prisimena – kaip jis būdamas studentas „patriotiškai” stebėjo kursu vyresnius studentus einančius ir dainuojančius „apie sesutę ir rūtą“. Rašo, kad „ Iš universiteto išmetė tik penkis, nes KGB nerado skundikų, galinčių įvardinti daugiau”… Pačiam buvus panašiu laiku studentu, manau, KGB „supokuoti” 5 studentai ne tik „apie sesutę su rūta” buvo pridainavę..… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…anais laikais buvo viltis,siais…jau nebebe…,fsio propalo.

habilitâs

Nežiūrės studentai dėstytojai į akis, pone žurnaliste. Tai ne jūsų karta, kai dieną ardavo Vilniaus prekių stotyje, kad vakare galėtų pasėdėti alaus bare. „Tolerantiškas“ jaunimas deda parašą ir žiūri į Rozos Liuksemburg fondo čekį, laikydami  taurę vyno rankoje. Žvakių šviesoje, žinoma, kad akių nesimatytų.  …  Kai Sakartvele kilo protestai dėl „užsienio agento“ įstatymo įvedimo, visi TV kanalai rodė reportažus. Ar daug žinome apie užsienio fondus, iš kurių Lietuvos piliečiai gauna pinigus?! Kodėl nepaviešinus, kas finansuoja tą patį Rozos Liuksemburg fondą ir kam tarnauja mūsų šalies studentai, juk gandų sklinda pačių įvairiausių?  M. Horkheimeris 1930 m. pakeitė pirmąjį Frankfurto mokyklos direktorių ne todėl, kad pastarasis neįtiko tos mokyklos įkūrėjui ir finansuotojui Feliksui J. Weilui, o todėl, kad M. H. suprato, jog spaudą galima… Skaityti daugiau »

Pamastymas

,,Kodėl nepaviešinus, kas finansuoja tą patį Rozos Liuksemburg fondą ir kam tarnauja mūsų šalies studentai, juk gandų sklinda pačių įvairiausių?”

Paviešinti neleidžia duomemų apsauga…
Jei paviešins, nebebus liberali demokratija.

P.S. Žydus finansuoja žydai.
P.P.S. Lietuvis lietuvį suės (parduos-išduos) dėl žydiško šūdo.

Pisk konservai i snuki

Prie ko cia duomenų apsauga?

Ayn Rand

Painiojate bet kurios NVO (t.y. ne tik politinių partijų ar tiesiogiai pagal formalius kriterijus dalyvaujančių politinėse kampanijose organizacijų ir asmenų) finansavimo atskleidimą visuomenei (puiki idėja; vengrai gavo į galvą nuo ewrosojuzinių parazitų savo laiku dėl to, ir būtent nuo tada Urbonas paskelbtas pažangos priešu) su putinistiniu/rusišku „užsienio agento” (tipiškas stalinistinis algoritmas) statuso nustatymu ir bandymu taip padaryt Gruzijoje. Nepaklyskit tarp trijų pušaičių.

habilitâs

Prie to paties

https://www.rosalux.de/news/id/49953/hans-modrow-1928-2023 

Google vertėjas neblizga, bet suprasti kas yra kas – galima.
 

blue yellow zov MARINIE

…mirsiu juokais…,tai gal esi kroves is vagonu…,xa xa xa…,as tai esu.Krovem vyna/rasala/,tai ten buvo virtuoziskos manipuliacijos su ‘galimu suduzimu’…..,ko tik nebuvo….Tais laikais tarp studentu buvo daug suuuudo,bet siais,manding,beveik vien sudas.Ta irodo ne tik sita baisybe,bet ir eiles su gyvuliu pasais karantino metu.Mes/senieji studentai/ tikrai butumem kazka dare,o cia….baranai…….mekekeeeee,meeees geeeeri,fui,bl…….

Pamastymas

Prarastoji karta.
Kiekviena karta vis labiau prarasta.

blue yellow zov MARINIE

…ziuriu,garbingai peremei mano sena nicka…,nepriestarauju,bo nenusneki,tak dierzatj……Sekmes.

Pamastymas...

Atleiskite, net nemaniau kad tai kažinkieno nickas. Maniau kad tai bendrinis išsireiškimas.
Dabar tiek visokių nickų, kad jau nebesuprasi kas kieno, o kas tarp kitko…

blue yellow zov MARINIE

…niekis..,siaip,geras zodis ir savoka…Sekmes.

Vaclovas

Mokslūnai… Pamenu, kaip TVM’e mokslūnų rengėjai rinko parašus dėl vieno juokautojo dėstytojaus, kuris man, atvirkščiai, labai patiko atsidavimu. Tad tie rengėjai ir yra įdomiausi ta prasme – kas juos tampo, ir kodėl jie leidžiasi tampomi?

blue yellow zov MARINIE

…tu cia miglos ir arabu nepuuusk,sakyk tiesiai sviesiai…..

Jules

Tampo Pasaulio Vyriausybė, nes pakabinti, kaip KGB visagalybės laikais. Žodžiu, Kapsukė vėl žygyje – en marche! Dezi LRT juk dominuoja Kapsukės auklėtiniai, tiesa?

blue yellow zov MARINIE

..anksciau buvo normalus,nekente cccp,daba issigimeliai,pederastai,lenzburbeju leftistai komunistai,parsidaveliski isperos.

Tiems sorošiniams stukačiams

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola! 8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas – sūrio nebeperka. 9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+ 10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“. 11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“. 12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų. 13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š…“ (kad nenuskęstų). 14:00 – Tapkino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį. 15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę. 16:00 – Laida „Sveikata” .… Skaityti daugiau »

T0mas J.

Kol landsbergistai ir jų sustatyti į postus valdininkai VALDŽIOJE – tol valstybė pūva.
Aklas runkelis yra kiekvienas, kuris per rinkimus neateina pabalsuoti prieš landsbergistus.

blue yellow zov MARINIE

…vien Vilniuj 50 tukst.,Butkeviciaus skaiciavimu,o da visur kitur

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

..tie studentai- bailiai ir menkystos…būsimieji kyšininkai

blue yellow zov MARINIE

..jie setoooonai.

Stephen Kokx (Life Site News)

Ugandos parlamentas vienbalsiai priėmė „Antihomoseksualumo įstatymą“. Prezidentas Yoweri Museveni pareiškė, kad LGBT palaikantys Vakarai turėtų „nustoti švaistyti žmonijos laiką primesdami mums savo socialinius papročius“. Įstatymas buvo parengtas pagal 2014 m. įstatymą, kuris buvo panaikintas teisme, dėl tarptautinių pajėgų spaudimo. Be kita ko, antradienį priimtas įstatymo projektas Uždrausti bet kokius seksualinius santykius tarp tos pačios lyties asmenų. Neleisti niekam laikyti save lesbiete, pederastu, translyčiu, kyr arba bet kokia kita lytine tapatybė, kuri nėra vyriška ir moteriška. Siūlyti mirties bausmę visiems, kurie užsiima homoseksualumu sunkinančiomis aplinkybėmis. Siūlyti kalėti iki gyvos galvos asmenims, nuteistiems už homoseksualius veiksmus. 10 metų laisvės atėmimo bausme asmenims, verbavusiems vaiką homoseksualiems veiksmams užsiimti. 10 metų laisvės atėmimo bausmė turto savininkui ar valdytojui, kuris sąmoningai leidžia homoseksualumui pasireikšti savo… Skaityti daugiau »

Ar tikrai problema studentai?
Trevor Loudon (The Epoch Times)

Prieš šešiasdešimt metų vienas aukštas sovietų KGB perbėgjlis Galicinas pranašavo komunizmo žlugimą Rytų Europoje. Jis perspėjo, kad pakeitimai buvo suklastoti, siekiant pakenkti Vakarų kariniam pasirengimui. Kai Vakarai buvo pakankamai nusilpę, Rusija ir Kinija susivienys visuotiniam puolimui prieš JAV.

Ar mes jau beveik ten?
https://www.theepochtimes.com/golitsyn-the-key-to-understanding-todays-unfolding-world-revolution_5137201.html?utm_source=morningbriefnoe&src_src=morningbriefnoe&utm_campaign=mb-2023-03-23&src_cmp=mb-2023-03-23&utm_medium=email&est=EBXQp95cKmCQSN%2BpTidraczcCzt8BK2pkibOWLt8JMxzFlKrSwK7FiUIspQwbQ%3D%3D

T0mas J.

„Atžalynas auga, pone mokytojau! Auga….Gražus atžalynas auga“
Kazys Binkis
——————–
Šlykštus atžalynas auga, srutų duobėj – Vilniaus universitete.
Vinco Kapsuko Raudonosios Vėliavos ordino universitete.

Pranas

Prie ko Kapsukas. VU vienas seniausių ir geriausių Europos universitetų, tai sovietai ir užkrovė tą kompromituojantį vardą. Ir sovietinį ordiną jubiliejaus proga.
Tarsi tamsta to nesuprastum.

T0mas J.

Negalima geru vadinti universiteto, kuriame dėstytojai moko studentus skųsti kitus dėstytojus.

dar
yell... Z. V. O. marine

na, , kad “apsigint“ nuo “rusų“ hakerių, reiktų pakurti dar ir veidrodinius saitus – stuksiek.lt ir stukachius.xx ! – o sekantis žingsnis turėtų būti ukroreichiško “mirotvorec“ šizolitchūaniškas analogas, kur kiekvienas beretopitekas ar pindolaižys galėtų sukrauti pavardes tų “vatinukų“ ir kitų “nepaklusniųjų“, kuriuos rekomenduojama likviduoti, pasitaikius pirmaai patogiaai progai …

>trolis?

Vis dar 30 rub. ar jau padidino įkainį už komentarą?

51
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top