Vilniaus arkivyskupo metropolito Gintaro Grušo invokacija į pirmąjį posėdį susirinkusiam naujai išrinktam Seimui

Dieve, ateik mums padėti,

Viešpatie, skubėk mus išgelbėti.

Šiandien, pradedant naują Seimo sesiją, prašome Aukščiausiojo palaimos išrinktiesiems šalies atstovams, jų atsakingoje tarnystėje. Mes meldžiamės už juos, o jie patys prašys Dievo pagalbos, prisiekdami ištikimybę Lietuvos Respublikai, visomis jėgomis tarnauti Lietuvai ir Lietuvos žmonių gerovei.

Apaštalas Paulius kreipiasi į krikščionių bendruomenes, prašydamas, cituoju: „atlikinėti maldavimus, maldas, pamaldas ir dėkojimus už visus žmones. Už karalius ir visus valdovus, kad galėtume tyliai, ramiai gyventi visokeriopai maldingą ir gerbtiną gyvenimą. Tai gera ir priimtina akyse mūsų gelbėtojo Dievo, kuris trokšta, kad visi žmonės būtų išganyti ir pasiektų tiesos pažinimą“.

Išliek savo šventosios dvasios dovanas, lydėk Seimo narius tiesos pažinimo link, kad jų tarnystė neštų gausių vaisių mūsų šaliai ir visiems jos gyventojams. Suteik jiems išminties ir ištvermės darbuose, ugdyk nuolankumo dvasią ir didžiadvasiškumą, kad jie patirtų šią tarnystę, kaip pašaukimą kurti bendrąjį gėrį mūsų mylimoje Lietuvoje.

Viešpatie, padėk atsakingai naudoti kiekvienam patikėtus išteklius, meldžiame palaimos visai mūsų šaliai, visiems Lietuvos žmonėms.

Šiomis dienomis baigiasi popiežiaus Pranciškaus paskelbti Gailestingumo metai. Tepalieka jie pėdsaką mūsų širdyse ir gyvenime. Tegu naujojo Seimo darbai būna paženklinti gailestingumu, rūpesčiu kiekvienu gyventoju, sąlygų sukūrimo žmonėms gyventi oriai nuo pradėjimo momento iki natūralios mirties. Rūpinimosi šeimomis, padedant atsakingai reguliuoti darbuotojų ir darbdavių santykius, skatinant gyventojus mokytis ir užsiimti mokslu, užtikrinant orias gyvenimo sąlygas. Tepadeda jums Dievas!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gera kalba.Aplamai, dvasininkai turi

didelį taikos ir vienijimo potencialą,tiesiog neišsenkantį,turėtų dažniau reikšti savo mintis,net ir neprašyti.

Panašesnis

į centimentropolitą.

$+$

Pėdsaką jie tikrai paliks, ypač gyvenime tų, kurie susikraus lagaminus.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top