Vilniaus sąjūdininkai kviečia 70 Seimo narių atsiimti savo parašus ir kartu su 70 tūkst. Lietuvos piliečių palaikyti TALKOS projektą –

Kviečiame susipažinti su Lietuvos Sąjūdžio Vilniaus skyriaus Tarybos protestu dėl 2017 m. balandžio 4 d. įregistruoto 70 Seimo narių pasirašyto alternatyvaus Lietuvos Respublikos Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo projekto.

LIETUVOS SĄJŪDŽIO VILNIAUS SKYRIAUS TARYBA

LR Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui
Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Pirmininkei Daliai Henkei
LR Seimo nariams
Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Seimo nariams
Lietuvos žmonėms
Žiniasklaidai

P R O T E S T A S

DĖL LENKIŠKŲ RAIDŽIŲ PROPAGAVIMO

Prie įstatymo projekto Nr. XIIIP-535

Vilnius, 2017 m. balandžio 5 d.

Vilniaus Sąjūdžio taryba NEPALAIKO LR Seime įregistruoto Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose įstatymo projekto Nr.XIIIP-535, kuriame leidžiama Lietuvos Respublikos piliečio vardus ir pavardes pirmajame puslapyje rašyti nelietuviškomis raidėmis. Tai prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai, Valstybinės kalbos įstatymui bei Vyriausiojo administracinio teismo nutarimui. Jokie tarptautiniai teisės aktai nereikalauja pažeisti valstybės Konstitucijos ir kitų galiojančių teisės aktų.

Vilniaus sąjūdininkai su daugeliu visuomeninių organizacijų atstovais, surinkę per 70 tūkstančių parašų, pritaria TALKOS įstatymo projektui, kuris leidžia rašyti nelietuviškais rašmenimis tik asmenų dokumentų kitų įrašų skyriuje.

Mes, Jūsų rinkėjai, viešinsime TS-LKD partijos iniciatyva pateikto projekto pasirašiusių pavardes, nebalsuosime patys už Jus ir raginsime Lietuvos piliečius už Jus nebalsuoti Seimo ir savivaldos rinkimuose, taip pat organizuosime viešas lietuvių kalbos gynimo akcijas.

REIKALAUJAME atsiimti savo parašus ir balsuojant palaikyti TALKOS Vardų ir pavardžių rašymo dokumentuose projektą, kuris palaiko Latvijos vardų ir pavardžių rašymą. Palaikykime brolišką latvių tautą, kurie turi panašių problemų su rusakalbiais piliečiais.

Tarybos pirmininkas L. Kerosierius

Atsakingasis sekretorius A. Budriūnas

Tarybos narys V. Jakubonis

Tarybos nariai: G. Adomaitis, A. Akelaitis, V. Aleksynas, R. Arutiunianas, A. Augulis, V. Augustinas, A. Bagdanavičienė, K. Balčiūnas, S. Boreika, A. Budriūnas, J. Česnavičius, P. Dirsė, S. Eidukonis, P. Gvazdauskas, V. Jakubonis, R. Jakučiūnienė, V. Jankūnas, A. Juknevičius, A. Kaziukonis, L. Kerosierius, J. Kuoras, A. Markūnienė, H. Martinkėnas, K. Milius, J. Parnarauskas, G. Rotomskienė, P. Sakalauskas, M. Sidaravičius, R. Simonaitis, E. Švedienė, A. Vaičiūnas, L. Veličkaitė, G. Uogintas, B. Zaviša, S. Žilinskas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausimas

O anūkėlio senelis leido?

Talkos tarybai

Aš jau 26 metus agituoju nebalsuoti už konservus ir kas iš to. Pas Lietuvos runkelius proto kaip pas kelmą.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Vilniečiams sąjūdininkams, nuo buvusio Kauno sąjūdininko Labai geros, tačiau tik pusinės intencijos „P R O T E S T A S DĖL LENKIŠKŲ RAIDŽIŲ PROPAGAVIMO” Gerbiamieji,asmens dokumentas yra Valstybės išduodamas dokumentas ir visam dokumentui galioja LR Konstitucija. Manyti, kad viename Valstybės dokumento puslapyje galioja Konstitucija, o kitame jau negalioja, tai čia yra labai netinkamas teisinis mąstymas. Jeigu įvedinėjamos tos trys raidės, tai logiškai seka, kad dėl kažkokių neaiškių priežasčių trys raidės yra privilegijuotos, tai tada kodėl kitos raidės tos privilegijos neturi? Taip atidaroma Pandoros skrynia, ir vėliau, jau nebeturėsime lietuviškų raidžių, o tik kažkieno primestas. Todėl nors pusinis pasiūlymas, jam pritarti tikrai NEGALIMA. Ką reikia daryti? Atmesti kgbistinius siūlymus, net jei tai padarė Latvijoje įsitaisę kgbistai. Lietuvos kgbistai nori perimti… Skaityti daugiau »

Kažkoks

bestuburinis Pranckiečio, konservatorių ir Ko marazmas Seime. Kitaip nepavadinsi. Tai žmonės, kuriems Lietuvos istorija, Konstitucija, nacionalinė savigarba jau ne šio pasaulio dimensijos.

žydas

Visada sakiau, kad Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Sąjūdis turėjo pats save paleisti, ir kad niekas daugiau neturėtų teisės kalbėti jo vardu ar naudoti jo simboliką.

Marginalas žydui

Nesimato jokios nepriklausomybės.

Marginalas dėl Protesto

Vilniaus sąjūdis pademonstravo neįgalumą nesugebėdamas net teisingai įvertinti pavojus ir prioritetus. Kas yra tie „dokumentai”? Yra tik vienas “dokumentas” – elekrtroninis globalių spectarnybų lustas, užrašytas nuliukais ir vienetukais, nes kitokio elektroninio rašto dar nėra. Šis kiekvieno sistemos vergo sekimo lustas yra įdedamas nori į kortelę, nori į “Lietuvos” “pasą” su visomis ten W arba ne W, kurių niekad niekam neprireikia nei atidarant kiekvienam ubagui kontroliuoti ir šokdinti PRIVALOMŲ sąskaitų banke, nei perkant bilietus užsienin, nei sudarant sutartis t.t., nes biometriniai vergo duomenys nuskaitomi tik iš nuliukų ir vienetukų kombinacijų. Šiuo Protestu Vilniaus sąjūdis palaiko apgaulę, neva konclagerinis elektroninio sekimo lustas, iš kurio duomenys apie kiekvieną lietuvį negrįžtamai nuteka į globalių tarnybų tinklą, neva esąs „Lietuvos pasas”. Užuot įteisinant pavergėjo primetamus… Skaityti daugiau »

Marginalas dėl lenkiškų ir lietuviškų raidžių

Klausimas Vilniaus sąjūdžio tarybos nariams:
Kas čia per tekstukai, parašyti lenkiškomis raidėmis ir lietuviškomis raidėmis:
Aithwars ir deiwes to negal padariti, Beth ing peklas vgni weikiaus gal istumti.
K poskytování služeb a analýze návštěvnosti používají soubory cookies. –
???

pensininkas

Ko jau ko, bet šito nesitikėjau iš policininko ir valstiečių. Stumia konservatorių ir liberalų įstatymus, kuriuos jie patys būdami valdžioje ir neketino stumti. 70 dėl abėcėlės naikinimo, 114 dėl dvigubos pilietybės. Košmaras, naikinamas valstybingumas uraganiškai.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top