Vilniaus universiteto ir Kriminalinės policijos biuro vadovai linkę piliečius sekti kartu

Keletą mėnesių Simono Daukanto aikštėje prieš valdžios savivalę protestuojantys piliečiai buvo sekami Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete įrengtomis sekimo kameromis. Pilietiniam Tiesos sambūriui pradėjus balsiai piktintis tokia Vilniaus universiteto ir specialiųjų tarnybų bendra sekimo veikla, kameros buvo išmontuotos. Daugiau apie tai skaitykite čia, čia, čia ir čia.

Deja, iš skulptorei Joanai Noreikaitei atsiųstų Vilniaus universiteto ir Kriminalinės policijos biuro vadovų paaiškinimų aiškėja, kad Kriminalinės policijos biuras, vykdydamas valdžios nurodymus, ir ateityje yra linkęs sekti piliečius ne tik Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete įrengtomis sekimo kameromis, o Vilniaus universiteto vadovai lieka pasiryžę uoliai paklusti VSD bei policijai ir aukoti daug amžių brangintą universiteto autonomiją, paslaugiai užleisdami akademines patalpas visuomenės sekliams.

Tiesos.lt redakcija skelbia skulptorės Joanos Noreikaitės ir Vilniaus universiteto bei Kriminalinės policijos biuro vadovų laiškus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top