Virginija Jurgilevičienė. Į Atgimimo aikštę klaipėdiečiai rinkosi jau 39-ąjį kartą

Rugpjūčio 17-ąją, pirmadienį, jau 39 kartą susirinkome Atgimimo aikštėje. Kaip visada piketuotojų laukė plakatai, kuriuos išrašė visuomeninkas Virgis.

Mus, piketuotojus, Atgimimo aikštėje peržiūrint plakatų turinį ir pasirenkant savąjį, pastebėjo liberalų partijos narys, ilgametis VSD Klaipėdos skyriaus vadovas A. Grublys. Įdomi buvo šio buvusio tarnautojo reakcija. Išgąstis ir noras kuo skubiau pasišalinti. Stebėdami buvusio VSD darbuotojo elgesį galime daryti išvadą, kad valdantieji bijo tiesos – ji juos krato it elektros šokas.

Visai kitokia piliečių reakcija: sustoja, perskaito plakatus ir dėkoja, kad stovime. Pasidžiaugia, kad ir jų artimieji, draugai netiki oficialia valdžios versija apie teisėjos Neringos Venckienės nusikaltimus, netiki teisėsaugininkų sukurtomis „pasakėlėmis“ apie Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes.

Laima Stankūnaitė gali skųstis ir kaltinti Deimantės tėčio artimuosius dėl pašlijusių santykių su dukra. O kam gali pasiskųsti Deimantė? Kas girdi jos skausmą ir nevilties žodžius „Žmonės jūs ar ne žmonės“?

Tie 39 mėnesiai – tai ne tik mūsų kasmėnesinės akcijos pagrindinėje miesto aikštėje trukmės laikas, bet ir 39 ilgi vaiko mėnesiai kankinimo artimoje aplinkoje. Valdžia nenori išgirsti akylai prižiūrimos Laimos Stankūnaitės verkšlenimo, kad Deimantė atsisako bendrauti su biologinė motina. Nenori girdėti ir senelių skundo, kad išgirdusi per apklausą klausimus apie senelius, negalėjo į juos atsakyti, nes apsiverkė. O pagal teisėsaugininkų sukurtą bylą tos nuotolinės apklausos metu turėjo būti apkaltinti jie, seneliai, kaip mokinę apkalbėti biologinę motiną.

Kaip ir Deimantė, užduodame sau klausimą „Žmonės mes ar ne žmonės“. Ir kiekvienas atsakome. Todėl ir stovime kiekvieną mėnesį su plakatais, reikalaujame „Tie-SOS!“, nes norime būti žmonės. Į Atgimimo aikštę ateisime ir rugsėjo 17-ąją.

Nuotraukos – autorės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aciu klaipedieciams

didziule pagarba jums, drasus zmones. Niekas netiki degradavusios teisesaugos pasakomis visoje Lietuvoje, bet ne visi isdrista ta pasakyti.

Baisu

kraštutinis nukvakimas, visiška beprotybė. Gerai nors kad tų bepročių vos vienas-kitas visoj Lietuvoj. Jei violetinių kedopedofilų būtų daug, tai būtų gėda būti lietuviu.

Ačiū

Jums.

Smagu

Klaipėdoje 7 (tūkstančiai), o Vilniuje 17 (tūkstančių) susirinko. Viso net 24 (tūkstančiai) susirinko. Tauta su Tiesos skleidėjais!

>Smagu

Net jei 24000 būtų susirink3, tai vis tiek gerokai mažiau negu 1 procentas LT gyventojų. neitin populiarūs tie kedofilai.

A. Ūso parodymų tyrimas melo detektoriumi
TAIGI

Laukiu TIESOS IŠ NAUJO PROKURORO.AR IŠDRYS?

to smagu

Nesuvoki tiesos svorio, prasmės ir pavojingumo, kaip ir nesuvoki kaip valdoma ši šalelė. O dauguma visad renkasi saldų melą.

kamara

pasirašykite po peticija

http://www.peticijos.lt/visos/71801

>>smagu

Aišku, visi kvailiai, nieko nesuvokia, tik saujelė kedofilų viską žino, mato, girdi, suvokia. Bet kimšti žmonėms per gerkles savo „tiesos” suvokimą niekas jums neleis, net jei pasikviesite ir Rusijos žaliuosius žmogeliukus. Ir niekam jūsų „menininkų” akcijos nerūpi. Tiesos portalas liko vienintelis, kuris jūsų durniavimą dar palaiko ir skatina. Jokie kiti leidiniai jumis ir jūsų dejonėmis nesidomi. Jokie politikai nesidomi ir jūsų nepalaiko. Jokios organizacijos – nei Lietuvoje, nei užsienyje. Esate saujelė keistuolių-fanatikų.

to >>smagu

O kas palaiko ir skatina jūsų raišką???
Ir kodėl jūs toks iškalbus, jei gerklė prikimšta „tiesos”?
Kokie žali žmogeliukai jus gelbsti nuo jos?

JUS

ZMONES is didziosios raides Aciu.

mociute

„lasas po laso ir akmeni prataso”-saunuoliai klaipedieciai -pagarba jums.esat didele didele rakstis valdziazmogiams vienoj vietoj-ir laikyti nesmagu ir istraukti nepatogu

Drenis

Ačiū neabejingiems klaipėdiečiams. O Algirdo Grublio išgąstis ir noras kuo skubiau pasišalinti suprantamas. Prisiminus, kaip jis Eglės Kusaitės teisme sutrikęs aiškino, kodėl jis neskaitęs pasirašė operatyvinės veiklos tyrimo pažymą: „aš perskaičiau ir susipažinau (…) aš esu administratorius (…) dėdamas parašus tikiu savo pareigūnais”… Ir pridūrė, kad jam buvo likę tik metai iki pensijos (dėl to jis kaip ir nepakaltinamas?)…

DARBININKŲ BALSAS

Puikus Virginijos straipsnis. Redakcijos vardu – Edvardas Šalkauskas

Šaunuoliai žemaitukai!

O kada kiti miestai pradės sekti klaipėdiečių ir vilniečių pavyzdžiu? Gyvenčiau Lietuvėlėj, sudalyvaučiau. LAISVĘ DEIMANTEI!

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top