Visuomenės nuomonės formuotojai sveikina Viktorą Uspaskichą

Seimo rinkimų dienos, 2012 m. spalio 14-osios, vakarą vadinamojo visuomeninio transliuotojo atstovai – LTV naujienų tarnybos vadovas Audrius Matonis, portalo LRT.lt vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius – ir didžiausio internetinio žinių portalo DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė atvyko į Darbo partijos būstinę pagerbti partijos vadovo Viktoro Uspaskicho, buvusio EBSW darbuotojo ir vidaus reikalų ministro Gintaro Jono Furmanavičiaus bei kitų pirmąjį rinkimų turą laimėjusios Darbo partijos narių.

Svetainėje Balsas.lt fotografo Ruslano Kondratjevo skelbtos nuotraukos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
182 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VytautasV.

Fuj fuj…

...ta ra rai

ar čia ir yra ta vieta kur žemaitiškai galima parokoute?

Agurotis

Sveiki.
Na, atėjau, kažkieno būta. Žiūriu seniai.
Gerai.
Dar sykį grįžau Žemaitijon, sako tikrai -ten agurkais kvepia.
Pasižiūrėjau akinius nusivalęs – akurat, agurkų karaliaus rezidencija.
Krapais kvepia.
Na, tai misliju ir aš čia pritapsiu.
Sėdžiu, laukiu ir kitų giminingų dūšelių – Cukinijios, Arbūzo bei Patisono arba Baklažano.
Nesvarbu kas kaip pasivadins, gal dar kitokių giminiškų vardų atras.
Svarbu bile gerai derėtų. : )

Morka

Labą vakarėlį.. 😉
Morkyčių spalva graži- už apelsinų ryškesnė!”Kietos” jos.O kiek vitaminų…! 🙂

Cibulis

Akurat. Visi kaip ir namie. Neišsigandinkit, ašaroti nepriversiu. Vo pasirokousem. Grįžau iš susitikimo. Pro lentynos dar neišdrožė. Sakė , prisės ryt poryt. Buvo primiršęs per kitus rūpesčius, kurių neapžioja. Šiek tiek reikia perkurti portalą, rubrikas ir dar kai ką. O dar švarinimasis – tiesiog fizinis darbas. Sutarėm. Aguroti, gražiai parašei. Už širdies griebia. Dabar tokie keli einamieji reikaliukai neatidėliotini. Aguroti, ar galėtum imtis savo atsakomybėn atskirą skiltį? Pamislyk apie tai. Kitas dalykas – reikalinga gera tema diskusijai. Aš primečiau, kad visai gera tema ir aktuali, tiesiog sklandanti ore – apie slaptųjų tarnybų veikimą politiniame lauke. Kišasi – nesikiša, veikia – neveikia. Kaip veikia, kokius modeliuoja scenarijus. Kokiu tikslu. Ar tai nusikalstama veikla formatuoti politinę tikrovę, ar atitinka įstaigos statutą, kaip… Skaityti daugiau »

Moliūgas (senas)

Hi, guys!
Ar toli iki halloween – o?
Sklerozė, skant, ške…

Agurotis

Sveikutė, sveikutė. Bet kur gaspadorius? Mus pavadino, o pats vėluoja. tiesa, anoj kamamaroj jis gerai duris užtaisė muo tarakonų. Kalkės tiesiog super. Šviežios, nosį riečia, akis graužia. Meisterio darbas. Dėl diskusijos. Visiškai pritariu miela Morkyte – diskusijos neverta plėsti. Kas dar ką šneka tegul po biskį marmaliuoja. Naujai ant žarijų pilt nebereikia. Ne dėl to kad neturėtume ką pasakyti, bet kad kai toks didelis kiekis komentarų, kaip jau kažkas pastebėjo visų nevalioja perskaityti. Vansi, teisingai vakar dariau, kad nesivėliau į naują raundą su Dr.Ebuliniu. Laikau, kad tą temą reikia tik gražiai prižiūrėti, t.y. iki pat pabaigos, kad mūsų žodis liktų paskutinis. Ne tarakonų ir pelėsių. Bet jokių gilių minčių nebereikia užkūrinėti. Pats laikas paleisti naują temą. Misliju, kad razumna būtų… Skaityti daugiau »

Moliūgas Cibuliui

Ne be reikalo akcijinę „raskladuškę” dovanojot. Už tą temą akurat ant jos apnakvydidins. Kaip žinodami, ant grindų nereiks nakvot. Tuo labiau nauja šluota…
Gal ir nebloga tema, bet, misliju nesukels ažiotažo, kaip praėjusi…

Agurotis

Va tai tau -kol rašiau saldžiąjai Morkytei, žiū, jau ir kiti kaip smakai ant šviežių agurkėlių subėgo. Ot, ėdramokai. : ) Cibulis idėją siūlo superinę. Vėl į tris šimtus netilps komentarai. Kol kas niekaip neįsikačiagarinu rašyti. Tiesa, „skaitytojo laiškas” blogai redakcijai, kaip sako Cibulis, gavosi neblogas. Bet kad ten rašiau taip kaip man iš tiesų buvo. Memuarai ir dabarties šiokiadieniai. Reikėjo tokio teksto. Dabar visas purvas ant redakcijos kur pilamas, atrodo nykiai greta. Tai yra tai ką turėjau omenyje apie temos uždarinėjimo palaikymą tariant Paskutinį žodį. Nesvarbu ar jis lyriškas, ar kandus, svarbu atrodytų kontrastingai greta šunsnukių rašliavos. Kontrastas viena seniausių meninės išraiškos priemonių. Patikrintas reikalas. Dėl atskiros skilties man? Ar ne per daug dėmesio Aguročiui asmeniškai. Pelėsiai visiškai įsiklyks.… Skaityti daugiau »

Agurotis

Moliūgui-
ar sukels ar ne -viskas MŪSŲ rankose.
Pats Intro turi būti užvedantis, po to tik vis benzo pavarvinti ant žarijų pakanka.
O kad įvadas užvestų skaitytojus, reikia netradicinio požiūrio taško.
Aštraus.
Kaip jelopeno.

Agurotis

Dėl pelėsinio trolinimo.
Mane užkniso papūgiškai bukai įkyrus pelėsių puolimas prieš Pro dėl portalo „pasisavinimo”.
Turiu idėją, bet ji verta viešo paskelbimo.
Tuoj parašysiu.

Moliūgas

O kur gaut tos „įstaigos” statutą. Gal jiem pagal tą jų statutą BŪTENT ir priklauso vairuot partijas? Nežinom.
Juokauju, bet norėčiau jį pasiskaityt. O gal tarp eilučių perskaitysim. Pirmyn, bus matyt…
Gal tai būtų kaip ir tęsinys tų paskutiniųjų diskusijų. Velniai žino kas organizuoja tuos partijų užvaldimus? Ar tų didžiųjų partijų spec. tarnybos, ar VSD?

Morka

Vyrai,aš ta tema abejoju.Dabar jokių rezonansų naujų neiškilo dėl slaptų tarnybų.Gal reikia tiesiog progos palaukt? Žiūrėt,kas dabar viešumoj sklando,kas aktualu.Štai savaitgalį Nr,1 buvo ne Midauginės, o Graikija.Atostogos,aišku,savo daro.Minią surinkt bus sunku.

Cibulis

Pradingstu sodybon. Čia jau tik užsuku. Nežinau, kaip pažiūrėsi, – blogai ar gerai, kad ten neturiu prieigos prie interneto. Reikia važiuoti 20 km. iki bibliotekos – tiek pat ir atgal. Pernai dar važinėdavau, bet atvažiuoji, būdavo, užmeti akį, o ten tuštuma. Tai nusispjauni ir grįžti it musę čiulpęs. Darbū – net norisi ūkti – ten begalės. jau dusyk bites kopinėjau. Pora atlėkė kažkokių keistų spiečių – neprižiūrėsi – numirs. Ketvirtadienį vėl išmaunu. Sekmadienį grįšiu, o jau nuo 24 d. dingsiu ilgam. Portalas irgi papoilsiaus, bet gyvybės ženklus rodys po vieną kitą publikaciją per dieną įkeldamas. Teisingai matai reikalus. Persiplėšti dabar ne laikas. Reikia susikaupti ir susitelkti rugsėjui. Agurkų sezonas. Dėl taviškės rubrikos aptartume. Gal galėtų būti kokie nors skaitytojo Aguročio… Skaityti daugiau »

Cibulis

Dėl temos. Nereikia, kad ką nors pripjautų ar pasodintų. Tema aktuali, tik žiūrint, kaip ją pasuksi. Dabar ten tie puteikistai mėgina net išmesti versiją, kad kontora mumis pasinaudojo partijai suskaldyti „išardyti”. Kai neturi kuo apkaltinti, visados turi tokį nesugriaunamą argumentą. Aš tokių irgi turiu kur kas svaresnių apie pelėsinių darbelius ir planus. Ypatingai – apie nutylėjimus. Lietuviams nuo sovietijos laikų tai labai svarbi tikrovė, susargdinusi begalę žmonių. Dabar net sunku sugraibyti, kur paranoja, o kur iš tikro kontora veikia. Svarstymui – neaprėpiami arimai. Kad ir tų pačių Graikų klausimas. Įsiklausykit, kokios versijos Daukantynėje generuojamos. Mol, ruskelių žvalgybų darbas tas referendumas. Mūsų referendumas juk irgi nuo balkonėlio taip buvo vertinamas. Viskas, kas netarnauja matrioškai – ruskio darbas. Bjauri manipuliacija. Jei ateis… Skaityti daugiau »

Agurotis

Dėl temos naujai diskusijai: Moliuge -matai, Cibulis visai įdomiai į nuvalkiotą dalyką posūkį rodo. sakiau, nėr neįdomių temų, yra tik atsibodę požiūriai. Učis student. Kol kas aš irgi negaliu susikaupti. Antrame aukšte kažko šiandien prikaitino, karšta, makaulė nelabai veikia. Tik ką suvalgiau ledų, nepadeda. Gal ledus reikėjo ne valgyti o ant pakaušio padrėbti? Dėl tos Idėjos naujai rubrikai. Tas „pasikapojimas” man patinka. Aš manau nereikia nieko daryti dirbtinai. Nereikia nei Aguročio ten glavniausiu daryti, kas per daug tas nesveika būtų. Nereikia nei vaidinti po kitais nickais. Aš pavadinčiau tai sąlyginai: „ginčų avilys” Rubriką globotų ir moderuotų „Spiečiaus klubas” Tai būtų kažkas panašaus į Gudavičiaus ginčus su bubuliaucku Būtovės slėpiniuose tik 10 X aštriau bo dabarties ao ne žilos senovės temomis… Skaityti daugiau »

Moliūgas

SUPER!!!!!
„…o gal kažkokie sokratiški dialogai tarkim su morka, moliūgu, cibuliu? Monologai kartais būna nuobodūs skaityti. Susipyktume, pasitaškytume pomidorais visų smagumui ir džiaugsmui. Aišku, pasidaliję iš anksto vaidmenimis. Patiems būtų smagu padūkti, pasimankštinti…”

Net saldu pasidarė, kai įsivaizdavau kaip „važiuoju” ant Aguročio…
Laikykites Morka, Cibuliau…

Morka

Dėl tos rubrikos būtų įdomu pamėgint.
Žmonės pas mus nusibaigę nuo problemų,tai paskutinis dalykas,kuris dar gaivina yra humoras.
Nepykit,bet Spiečių pasaugočiau pogrindy.Esat kūrybingi,tad galima paleist naujų,dar dosjė neturinčių personažų.Pagrindinis pokalbių stilius -apie visas problemas lengvai,žaidybiškai,kaip sakot šmaikščiai,neįpareigojančiai,bet rezultatyviai,neperžiangiant pagarbaus bendravimo taisyklių.
Ten aistros negęsta,ką/? nuskridau,sakau nektaro rasiu,bo ramu gal, bet kur tau… 😉

Agurotis

Morkytei- Pasidaužymai avilyje vyktų be abejo mandagiai, ten juk nebūtume priešais net vaidindami. Aš sakau -nereikia ten nieko vaidinti. Nemanau, kad mūsų paviršiaus nickus reikia kažkaip toje rubrikoje keisti kitokiais. Mūsų nickai jau tapo brendais. Kas blogai? Tiems nickams tik trūksta erdvės normaliems pokalbiams tarp normalių, be lojikų įsikišimo. Tam matau kiek kitokį formatą. Tok show serialas su komentarų skiltimi žiūrovams. Klubo diskusijoje on line dalyvautų tik mūsų ketveriukė kol kažkada viešai priimtume penktą arba šeštą Nr. Kitų, skaitytojų komentarai nesimaišytų tarp mūsų dialogų. Jie eitų šalia atskira skiltimi. Mes skaitytojams komentatoriams jeigu ir atsakinėtume tai tik tipinėje bendros viešos prieigos skaitytojų atviroje komentarų skiltyje. Diskusijų skiltin SAVO komentarus, disputo tekstus galėtume įkelti TIK MES per passwordą. Kitaip būtų košė.… Skaityti daugiau »

Agurotis

Morkytei dėl audrų paviršiuje.
normaliai, viskas užgęs natūraliai.
Troliai pajus kad nėra prasmės rašinėti nes dėmesys diskusijai užgeso.
Galima retkarčiai nudaužti kokį šūdo gabalą besišakojantį, kad viršuje nedominuotų, o šiaip nekelkime probleminių grand klausimų ir diskusija taps nebeįdomi.
Trolių rašliavos nelabai šiais laikais ką domina.
Niko jie neišloš dirbtinai tepdami gumą.
Ne jie o mes esame padėties šeimininkai.

Moliūgas

Jau matau įvaizdžius:
Morka – namų šeimininkė, vienoj rankoj petelnė, kitoj – kočėlas.
Agurotis – Ūkininkas, artojas, „svieto lygintojas”.
Aš – piktas pensininkas.
Cibulis – protingasis kurmis, žiniukas.
Maždaug…

Agurotis

Moliūgui-
Na, nevisai taip įsivaizduoju, bet… kol nenutarėm bendrai ir galutinai niekam neuždrausta pasidžiaugti, pafantazuoti.
Ką aš žinau -gal ir Tavo pasiūlytas formatas „laimės”?
Ginčysimės jeigu ką.
Hmmm, cha -bus pirma repeticija prieš Sezono atidarymą. : )

Moliūgas

Ir būtent spiečiuje „susipykom”. Be abejo mandagūs ir subtilūs pasilazdavojimai išvestų iš proto „tuos”. Įsivaizduoju reakciją. Tarp kitko pastebėjau, kad mumis domisi, yra renkama informacija. Vienas troliukas priminė man komentarą apie kauniečius, kadaise prieš prez. rinkimus rašytą. Fiksuoja kažkas, vansi…

Cibulis

Juokinga mintis atėjo į galvą. Ginčijasi vienos lysvės daržovės.
Daržovės – graži dviprasmybė.
O dar ir gali gerai juk užvožti su aguročiu per galvą. Juokeliai lenda į galvą prieš miegą. Einu paviršiun pasidairyti. Man patinka idėja tokio polilogo.

Agurotis

O man jau viskas. Jau grybauju, žasukes varinėju prie stalo.
Aš jau tuoj ir be repeticijų būsiu daržovė.
Ne, geriau gesinsiu šarmankę.
Sliuogsiu į guolį. Reik bandyt numigt.
Lango negali atsidaryt- po lietaus uodai išlindo iš plyšių, rupkės.
Bandysiu kažkaip užmigt. Tvanku.
Labanakt.
Iki.

Morka

Labas rytas”daržo”gyventojams 😉

Gerų komentarų prieš sapnus dar parašėt.Piratai neabejotinai „džiūgauja”.
Naujo sumanymo galutinis vaizdas išryškės proceso metu.
Moliūgui./Domisi.Ir aš pastebėjau.

Cibulis

Labas rytelis. Kaip išmiegojot?
Ar matėt, naktį „nupešiotas žąsinas” siautėjo. Trepsėjo visai netoli lysvės kaip pamišęs. Matomai jau fazė visiškai nebeatstatoma. Užpuolė vargšą plebėjai, patricijai, Kalvis Ignotas.
Negerai. Nors man jo kažkodėl negaila. Nejaučiu jokios atjautos, nors esu katalikas. Tikriausiai darau didelę nuodėmę, bet negi pats sau meluosi, kad negaila, nors tu ką.

Morka

Cibuliui.Kas galėjo pagalvoti,kad tokio šlykštumo anųjų stovykla besanti?Manot,kad čia tikrai putėsinis dergiasi? Siaubas…

Cibulis

Jo atpažįstu bent tris, rašytus naktį. Vėliau įsijungė, matyt, tas provokatorius Karčiauskas, visiškas bezdalas. Putėsio komentarai apie turtą, apie mūsų su R.B. darbą jo padėjėju, apie pagrobtą Tiesos portalą. Daug, bet visi daugiau mažiau apie tą patį. Jo neįmanoma blokuoti, nes dirba su keičiančią IP programėlę. Ten jų ir daugiau yra ją instaliavęsi. Nykščių gali suorganizuoti kiek tik nori, bet bijo persistengti, kad šmugelis nebūtų toks akivaizdus

Morka

Cibuliui./ Nieko- atlaikysim.Kuo jie daugiau dergiasi,tuo daugiau darosi apgailėtini.

Cibulis

Jiems patiems turėtų paleisti vidurius nuo to idioto Putėsio siautėjimo. Tasai kaip nuo grandinės nutrūkęs siautėja, o puteikistai juk bailiai, bijo net cyptelėt prieš patroną. Ten tik Irena viena bepalikus, kuri turi savo nepriklausomą nuomonę. Norėjo šiandien išstoti, paprašiau, kad dar pasiliktų.

Morka

Cibuliui./Tai Irenai tokiu atveju linkiu Dievo pagalbos.Ir rankinukan kokią ragatkę įsimest į posėdžius einant,nes ką gali žinoti…
Bet kaip taip savęs negerbt kad kažkoks asilinskas ant sprando jotų?Anksčiau ar vėliau putėsis ten kiekvienam įkąs ar įspirs…

Moliūgas

Sveikučiai!
Cibuliui/
Manau, kad be reikalo atkalbinėjai Ireną. Būtų dar vienas vinis jiems į karstą.
Tarp kitko su ta Tavo poilsio partija galima labai rimtai žaisti. Atidaryt rubriką. Padaryt apklausa dėl steigimo, pasižiūrėt kiek balsų surintų, BAC! ir steigiam! Žodžiu, arimai bekraščiai… Įstatų kūryba, priėmimo sąlygos, rekomendacijos ir t.t. Publika šnekėtų draugams, pažįstamiems. Lankomumas viršytų delfius. Naujieji Vasiukai!!!

Pssss...........

Ir registruoti partiją. 2000 narių garantuoti. Panervuoti valdžią, populiarumas šimtaprocentinis. Ir Seiman… Agurotį po to į prezidentus balotiruosim.

Cibulis

Turiu sukūręs ir programą ir veiksmų planą. Partija buvo kiek prigesus, bet į mane kreipiasi daugybė žmonių gatvėje, klausdami, kaip įstoti. Joje jau yra gaana daug labai žinomų pavardžių, nac. premijų laureatų. Jei matysim, kad situacija palanki, imsim ir rimtai savo pretenzijas pareikšim.
Pirmu rinkiminiu punktu deklaruosime, kad gavę daugumą ir prisiekę pirmu dienotvarkės klausimu paskelbsime apkaltą Matrioškai. Pusę Lietuvos rinkėjų ir turėsim kišenėj. pastatysim savo laikinąjį prezidentą poilsiautoją, kuris Lietuvą valdys dekretais.
Na, bėgu paviršiun savo reikalu.

Agurotis

Sveiki, labą vakarą.
Šįkart kiek vėlyvas esu.
Na, kad kol grįžau, kol perskaičiau tai kas vyksta paviršiuje…
Perskaičiau ir pamislijau – reikia kažkaip logiškai reziumuoti šitą visą reiškinį.
Prisėdau ir nukaliau keletą cvekų.
Dar karštus tuos cvekus suvariau į partijos „garbės” (grabo?) lentą.
Misliju, kad reikia kabint naują temą diskusijoms o šitą pasiutliginę reikia palikt ramybėje.
Na, nevisai.
Pro galėtų vis pažiūrėt laikas nuo laiko ir šviežią perteklių nugraibyt dezinfekuotu samčiu.
Arba galima tiesiog programiškai perkeldinėti į viršų tą mano nekrologinę epitafiją.
Kad Paskutinis žodis ir liktų kaip dera pagrabui – paskutiniu.

Morka

Mielieji,jei Lietuvoj nors ketvirtadalis Vyrų būtų tokios šaunios, kūrybingos, principingos „daržovės” kaip Jūs,tai mūsų šalis nedustų nuo grybelių,pelėsių ir kitų chvarabų.. Žaviuosi Jumis.Ačiū! 😉

Cibulis

Oho, o ho ho. na aguroti, tu savo stichijoj. Toks tu man labiausiai patinki. Velniškai tikslu.Bravo. Pameni, sakiau tau, kad kils skandalas dėl portalo. Tu mane raminai, kad jei nuosavybė Pro, nieko negali kilti. Tu dar jų gerai nepažįsti, o aš permatau jų tris žingsnius į priekį stovint ant prarajos krašto, cha. Pajuokavau. matai, kaip išeina, mes, kokie gal devyni žmogeliukai bendrom pastangom portalą padarėme, kaip pats išsireiškei „reiškiniu”, o dabar ateina kažkokie putėsiniai ir sako :Šitas daiktas mūsų. Nomadai juk. Elgiasi pagal savo identitetą. Manau, kad yra parengę jau ieškinius teismui. Laimėt nieko nelaimės, bet įsivaizduok, jei teks po teismus kokius metus tampytis. Neatmesčiau, kad gali užsiundyti ir STT. Pastarosiomis dienomis ant vieno mūsų žmogaus jau užsiundė, ir tasai… Skaityti daugiau »

Agurotis

Cibuliui- Na, nieko čia naujo. Geriausia gynyba yra puolimas. Gal turite savo rate normalų teisininką? Gal su Žvėryno bendruomene turi ryšių? Kaip meno žmogus, sakau, gal „Pomą” pažįsti?. Dokumentalistą, kinošnyką Domaševičių. Jo beveik kaimynas ir kiek suprantu bendramintis yra toks teisininkas gana nepėsčias Ragauckis. Žemaičių bajoras ir Tavo bendravardis. Na, tas kuris neseniai prieš vaigauckio kontorą laimėjo dėl rinkimų agitaijos teisių pažeidimų. Netinką? Na gal dar kas yra kurs patartų bent. Juk visa ta „byla” kurią pelėsiai dabar bando siūti, yra skylėta kaip ubago kalconų klynas. Kol nerodom dantų tol šakosis. Kai pamatys, jog gali gauti atgal, atšoks fantazijos. Tiesiog būtų gerai pasiųsti juridinį kontra signalą. Prevenciškai. kad ir tarnybos išgirstų. Kol yra salygos aniems užpulti pirmiems tol yra kaip… Skaityti daugiau »

Cibulis

Sakai, skylėtas klynas. Jie tai supranta, bet jų idėja kita. Jei prasideda valakita dėl portalo, kaip supranti, jis laikinai uždaromas, kol ikiteisminis tyrimas baigs savo tyrimą, o mums liepiama pasirašyti tylėjimo įžadą. Tai išmintas jų takelis. Mes netenkame nei nišos, pro kur kalbėti, dar priedo – užčiaupti nežinia kokiam laikui. Ikiteisminis, tarkim 3 mėn. Jei perduoda medžiagą teismui, tai ir do bieskoniečnosti, jiesli s piesnopienijem, kaip tam rusiškam anekdote apie popą ir dregtinę. Ar supranti, kad iš esmės jiems to portalo ir nereikia. Ką jie ten rašys. kaip du pirštus apmyžti – gali naują susikurti. Jiems kur kas svarbiau mus užčiaupti ir publiką, kuri mus skaito, palikti be mūsų balso, nes mes labiau už bet ką pavojingi Pelėsiniam planui. Va… Skaityti daugiau »

Agurotis

Na, suprantu, kad jiems realiai ne portalo , o mus užčiaupti norisi.
„Tas aišku kaip dieną.
Be, abejo Sistemos interesas čia irgi sutampa.
Manau, kad reikia kažkaip bent informuoti visuomenę apie tokius kėslus.
Būtų gerai.
Gal kiti bent kažkiek draugiški portalai galėtų apie tai pranešti?
Aš kažkokių nuojautų neturiu.
Kol kas galiu tik nusispjauti per petį ir pacituoti klasiką:
„Škac mirtie, visados škac!
.
Šandien tikriausiai nieko kitko nebesugalvosiu.
Eisiu pailsėt.
.
Ir Tu eik.
Ryt bus nauja diena, nauja ir daina.
.
Labanakt, Cib’.

Morka

Visai galimas dalykas,ką Cibulis porina.Skaitytojai turėtų žinoti apie tokią perspektyvą.Tik kaip sugalvot,kur atsitikus tam įvykiui X, imt ir susirinkt sutartoj vietoj? Vat išsvajojot varnėnų pulkus,tai reik pradėt galvot,kaip tai gali vykt realybėj-virtualioj erdvėj.

Cibulis

Turiu tik minutę laiko. Naujienos tokios. Regis tie atsitraukia dėl portalo. nesuprasi,ar imituoja, ar tikrai atsisakė mano iškloto scenarijaus. vaidybos ten labai daug, kaip ir mimikrijos. Sekretorė neva atsitraukė, geručius ėmė vaidinti. Pradėjo veikti kitaip. Sumanė išmušti Juozapą pačiu primityviausiu, bet gerai žinomu ir veikiančiu KGB metodu. Paleido antį. Kai mokiausi Universitete ir apie mane tokia buvo paleista. Mol, kaip tremtinių vaikas, ir dar antisovietiškai nusiteikęs, į VVU Fil faką galėjo patekti. Atsakymą patys žinote – KGB agentėlis. Dabar iš pradžių Laisvūną pamėgino čiukštelėti su Lomonosovo aliuzija, dabar Juozapą. „Stebėkit Juozapą”, jis Gorienę sugriovė. Jei iš tikro tą kontoros žiurkę tas Juozapas patvarkė, tai vertas medalio. Jokiais būdais į provokaciją nereikia atsakinėti rimtai. Tiksli ironija būtų pats geriausias atsakymas. Arba… Skaityti daugiau »

Morka

Cibuliui.Gerai,laikysimės.Tą ir darom-transliuojam ironiją. ;)SĖKMĖS

Moliūgas

Sveiki,
Lišną rozą įsitikinau, kad nebūtinai rašyti ilgus komentus. Patiko žmonių reakcija į du žodžius. „Išvada. Mulkis” – daugiausia like-ų surinkta. Čia Andriuškos Tapkino temoj…(Haiku)

Agurotis

Sveiki, kolegos „kgb-fsb-cžv ir mosado agentai” : ) Taip, atsitraukimas nuo portalo „vagystės” tematikos yra akivaizdus. Tarsi pagal komandą. Tas į akis krito jau dar pirmoje dienos pusėje. Vis dėl to buka ta gvardija. Kad ant manęs sušoko, tai nė kiek nesistebiu. Aš jiems žalos padariau nemažai. Vakarykštis „reziumė” juos įsiutino galutinai. Be abejo, tikrai nesileisiu į pasiaiškinimus. Kaip jau sakiau, tą temą nėra tikslo ilgiau plėtoti bent dabar dėl per didelio komentarų kiekio esant puslapiavimo sistemai komentarų skiltyse. Tačiau ironija ir sarkazmas nepamaišys atsimušinėjant. Dotshio sarkazmas buvo labai geras pavyzdys. Pagal aplinkybes pratęsiu tą liniją. Siūlau ir jums tuo stiliumi rašyti. Dėl susitikimo galimybės. Tas dalykas sirpsta, tačiau kažką tartis bus galima tik naujoj Pro kamaroj kurios dar nėra.… Skaityti daugiau »

Morka

Sveiki,kolegos.
Parašau tiem bepročiam kai galiu.Naudoju įprastą metodą-„pirk drambliuką”.Ištraukiu ryškesnius žodžius ir sudėlioju juos,aišku, tik kitam turiny.Tegul siunta.
Kamaron nesiveržiu.Čia vyrų reikalas.

Agurotis

Morkai-
Sveikutė.
Joks čia ne vyrųmoterų segregacinis.
Visų.
Paleidau špionišką susirašinėjimą kaip farsą puolimo fonui.
Tuo šnipų spamu ir parišim monotonišką kliedėjimą.
Dar galima trumpų replikų pridėt po savo nickais, tipo -„ką daryt, neperskaitau -dešifratorių pamečiau”, arba „ryšininkas į sutartą vietą neatėjo ką pasakyt Šefui?”
Vienu žodžiu ką berašytų pelėsiai, 100 ignoruokim, viską, viską 100 proc.
Varykim briedą.
Kaip jie skandino komentarus, taip mes paskandinsim jų mėšlą.
Smagios pramogos.

Agurotis

: (
Pro bajerio nepagavo.
„Šifruotes” ištrynė…:(

Morka

Aguročiui.Aš vėl ant ledo-šifrų nenusirašiau,tai nežinau,kurion pusėn dabar pasiduot… 😉
Pro nemažai iš bešifrių komentarų pravalė.Griežtas kažkoks… 😉

182
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top