Visuomenės požiūris į kandidatus Prezidento rinkimuose keičiasi

Bendrovės „Vimorus“ kovo 13–17 dienomis atlikta visuomenės nuomonės apklausa rodo, kad Lietuvos piliečių požiūris į kandidatus gegužę vyksiančiuose Prezidento rinkimuose pamažu keičiasi. Šiek tiek mąžta ketinančių balsuoti už dabartinę prezidentę Dalią Grybauskaitę, daugėja apsisprendusių paremti kitus kandidatus.

Portalo lrytas.lt šiandien paskelbtais duomenimis, 40,9 nuošimčio apklaustųjų šiuo metu nusiteikę balsuoti už D. Grybauskaitę. Prieš mėnesį, vasarį, tokių piliečių buvo daugiau – 43,3 nuošimčio. Skaičiuojant tikėtinai dalyvausiančių rinkimuose balsus, D.Grybauskaitės rėmėjų dabar būtų 50,6 nuošimčio.

Daugiau rėmėjų nei prieš mėnesį šiuo metu turi socialdemokratų kandidatas europarlamentaras Zigmantas Balčytis ir Darbo partijos atstovas Seimo narys Artūras Paulauskas. Už Z.Balčytį balsuoti kovą ketina 10,7 proc. apklaustųjų (vasarį – 8,3 proc.). Už A.Paulauską balsuoti ketina 9,6 proc. apklaustųjų (vasarį – 7,3 proc.). 

Trys kandidatai – Bronis Ropė, Linas Balsys ir Naglis Puteikis – šiuo metu sulauktų vienodos paramos: už kiekvieną jų ketina balsuoti maždaug po 4 nuošimčius apklaustųjų. Šis trejetas apklausoje yra aplenkęs Vladimirą Tamoševskį, Artūrą Zuoką ir Rolandą Paulauską. 

Maždaug penktadalis piliečių dar nežino, už ką balsuos gegužės 11-ąją.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
???

Jūs man paaiškinkit paprastą dalyką, kurio niekaip negaliu suprasti. Kai bendrauji su žmonėmis tai niekas nesako, kad balsuos už esamą prezidentę. Apklausos rodo ką kitą. Tai gal ir balsuoti nebereiktų, jei jau nuspręsta? Kam tos komedijos ?

Gintautas

Zaidimai.Pirmauja N.Puteikis.

Eglė

Puteikis atrodo gerai. Sėkmės.

vai me

Praėjo tas laikas, kai Lietuvos rinkėjus galima buvo maustyti „gaidiškomis” apklausomis, atliktomis partijų būstinėse ar prezidentūroje.Atsidarau „Alfa” portalą ir be visokiausių lopatologų matau, kad Grybei, antrame ture jokių šansų.Įsivaizduoju,”gaidiškų apklausų organizatorių įsiutį,artėja prezidento rinkimai, pats pinigų darymo metas, o čia išlindo „Alfa” su kandidatų reitingais ir „apdirbo” jiems visus ” gvazdikus”.

Rita

Nedekite tokiu niekingu lenteliu ,neitikinsite nes uz Grybauskaite niekas nebalsuos . Per jos valdymo metus ologarhai ir vagys rad labiau praturtejo o paprasti zmones tapo ju vergais . Uz tiesa kovoti nebegalima nes korumpuota teisesauga staigiai susidoroja .

Jurga

Stiprybes jums Puteiki ir saugokites ,nes jie gali jus nuzudyti kaip nuzude Lozoraiti .

puiku

Jau ,,sisteminiai”triedžia į kelnes.

Lygiai

taip pat ir per Seimo rinkimus buvo „uzmirsta” itraukti Drasos kelio partija.

TIKRAI KEIČIASI...

balsavau už GRYBAUSKAITĘ.

Dabar balsuosiu UŽ PUTEIKĮ. Kviečiu visus atiduoti savo balsą už PUTEIKĮ….

Lietuve

Baikite kvailinti tauta su savo tomis lentelemis . Bijote ,nes visur tik Grybauskaites pavarde minite o apie Puteiki jums net pagalvoti baisu . Drebekite visi vagys ,pedofilai ,lesbes ,agrastai ,ir visokio plauko aferistai . Liaudis atsibudo ,daugiau musu nebekvailinsite ,musu prezidentas bus gerb. N. PUTEIKIS .

uz ROLANDA Paulauska

,,Jau galite peržiūrėti tiesioginės transliacijos įrašą iš Vilniuje įvykusio susitikimo su Rolandu Paulausku. Visus klausimus, kurių Rolandas nespėjo atsakyti šį vakarą, pateiksime sekančiame susitikime, kuris vyks Kovo 21 d. penktadieni 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, Maironio g. 12, Konferencijų salėje, 2 a. Šis susitikimas taip pat bus transliuojamas internetu.”www.rolandaspaulauskas.lt jei pritariat siam kandidatui,pasirasykit.

prezidentas

rolandas paulauskas viena kart issirinkite lietuvi patrijota ir baigsis tos nesamones

visos apklausos - zmoniu mulkinimas ir

atidirbinejimas uz pinigus. Juk kas moka Vilmorus atlyginima, tas ir muzika uzsako. Jokiu budu nebalsuoti uz Grybauskaite, Balcyti, A.PAulauska, Rope- nomenklatura!Dalis is ju susije su KGB. R.Paulauskas nera labai patikimas. Jau vien jo laidos „Kas naujesnio, premjere” su pataikaujancia fizionomija, liustracijos istatymo suzlugdymas Seime, abejingumas Tautos referendumui nekelia pasitikejimop. Balsuokime uz Nagli Puteiki. Tikiu, jis is visu kandidatu maziausiai susitepes ir yra tikras Lietuvos patriotas.

visuomenes valdymo ABC

tokios ir panasios apklausos yra seniai israstas budas, kaip formuoti visuomenes nuomone vienu ar kitu klausimu, cia nieko naujo, tik gaila, kad dar yra daug tokiu kurie tiki tokiais ir panasiais mulkinimais

Gintautas

Mano balsas N.Puteikiui.Parlamento gynejas.

Gintautas

R.Paulauskas lai paaiskina kur buvo sausio 13 nakti. Parlamento gynejas.Pasitikslinsiu as uz N.Puteiki.

Lina

Tai eikit ir pairasykit.Savaitgaly bus renkami parasai prte maxsimu ir akropoliu.Pasidomekite.Pakelkite pagaliau savo sedynes nuo sofku.

Nejuokinkit,

Paskaitai komentarus ir supranti kokie „auksti” reitingai grybauskaites…

geda

totali geda, kad tokia moterele gali buti vadinama Lietuvos prezidente dar kelis metus.
o ta agentura, tiesa sakant, visada paraso skaiciukus, kokiu kazkam reikia.

Lina

Kur galima balsuoti Telsiuose,ar gauti parasu rinkimo lapus?

vilmorus

atidirbinėja

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top