Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Valdžia netenka elito palaikymo?

Dalijamės naujausiu Vitalijaus Balkaus komentaru „Iš savo varpinės“ apie advokatų tarybos pirmininko prof. dr. Igno Vėgėlės kalbą, sulaukusią ne tik išskirtinio Lietuvos visuomenės dėmesio, bet ir kone isteriškos valdančiųjų bei jiems patarnaujančių medijų reakcijos.

Nors didžiausia kalbos dalis buvo skirta žmogaus teisėms pandemijos ir karantino sąlygomis, tačiau V. Balkus atkreipė dėmesį į dar vieną prof. Vėgėlės kalbos akcentą: „Kada ir kaip kitose visuomenės sferose pasaulio nacionalinių valstybių elgesį ims valdyti tarptautinių institucijų ir transnacionalinių korporacijų dariniai, kurių kiekviena užims konkrečios veiklos sferos (arba ministerijos) vaidmenį, kol kas numatyti sunku. Akivaizdu viena, stebime globalizacijos procesus, kurių pasekmėje kuriasi tarptautinė vykdomoji valdžia. Ji yra kitokia nei nacionalinė: mažiau centralizuotos, be demokratinio rinkimų elemento“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
???

Tai kas dabar bus?

XXR

Na prisipažinimas,kad vėgėlės (matyt kartu su balkais) sėdi verslo kišenėje nieko naujo. Tačiau apgailestavimas, kad per daug dėmesio skiriama šiai pandemijai privertė suklusti. (Akivaizdu, kad Balkus ir Vėgėlė neturėjo artimų žmonių tarp tų 4500 anksčiau laiko šį pasaulį palikusių žmonių. Be to jie buvo vyresnio amžiaus. Neįdomūs verslui ir saprofitiškiems advokatams).
Darau logišką išvadą, kad šie, save laikantys tikrojo elito atstovais, rankų po WC nesiplauna. Juk raginimai jas plauti žeidžia asmens orumą ir riboja asmens teises. Tačiau svarbiausia- o kiek gi dabar mirštama nuo viduriavimo?

to-xxr

iš 4500 mažiausiai 70 nuošimčių šią ašarų pakalnę paliko dėl nusikaltėlių baltais chalatais aplaidumo arba pareigų neatlikimo,paslaugų nesuteikimo,keisto naudojant intubacijas plaučių gydymo,nusikalstamo diagnozių prirašinėjimo naujai,išrastai ligai ir t.t

Klausimas autoriui

Pats prie kurių : kairių , dešinių , anarchistų , etc? Po tiek laiko jau būtina pasitikslint pozicijas. Laukiame

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top